Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ 2011


bloublou

Recommended Posts

α! δεν το σκεφτηκα αυτο με το σχεδιο της κουνιας, εχεις δικιο.

οποτε εχουμε ακομα καιρο να αποφασισουμε το τελικο ντεκορ της κουκλας μας!!

τα εχω παρει στο κρανια τωρα, μου εστειλαν καρτα ειδοποιησης διπλα στο παρεντς οτι εχω μεγαλη υπογραφη, ενα απλο τικερ εχω μονο με την εγκυμοσυνη, οχι με τον γαμο.

κατι αλλες που εχουμε 2 και 3 δεν τις πειραζουν!

του απαντησα ομως..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

ναι εχουμε ακομα χρονο ! χιχι!!

ασε κ γω στο διπλα τα χω παρει γιατι μου εστειλαν τρεις αναφορες τη μια οτι γραφω με κεφαλαια (που το κανω μονο για να τονιζω κατι κ οχι ολοκληρη προταση) την αλλη για μεγαλο τικερ κ προχτες ξανα για το τικερ που εχω ενα μικρο εγκυμοσυνης κ ενα κανονικο του γαμου ! Τεσπα εβγαλα του γαμου κ αφησα το μικρο της εγκυμοσυνης !

Κ ειναι μερικες που εχουν τρια στη σειρα απο κει κ φαντασου δεν φαινονται ουτε καν τα ποστ καμια φορα..αυτες δεν τα αλλαζουν ομως !

τεσπα μη χαλιεσαι !

Link to comment
Share on other sites

ω ναι !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

γινατε κολοκυθιτσα !!!!!!!! τι ομορφα !!!!!!!!!!!!

αχαχα! καπως ετσι πρεπει να γινεται η μπεμπα οταν βλεπω την κοιλια μου σαν μπαλα ?? χαχαχαχ! τι πλακα που εχει αυτο τικερακι !!!!

καλη ορεξη μαναρακι μου !

Κ γω παω να φαω κ να ξαπλωσω λιγο !!! φιλακια !

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσάρες μου καλό μεσημέρι.

Χαθήκαμε αλλά κάλλιο αργά παρά ποτε!!!

Σας διαβάζω, απλά από την ξάπλα και την κλεισουρα, νιώθω περίεργα και με μειωμένο κέφι.

Από όσα διάβασα (και συγχωρέστε με όποια ξεχάσω) ήθελα να σας πω

Κατερινα, κούραγιο με τον μπαμπα σου, φαντάζομαι πόσο δύσκολα είναι

Μαράκι, μπράβο που δεν έπεσες ψυχολογικά με τον αντρούλη σου που λείπει, προφανώς η κολοκυθούλα σου σου δίνει κουράγιο.

και...

Βιργινία, το δωμάτιο της μικρής είναι ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ, μιλάμε έχω πάθει την πλάκα μου, είναι από τα ωραιότερα δωμάτιο (μη πω το ωραιότερο) που έχω δεί!! Μου άρεσε παρα πολύ. Με το καλό να μπει η μπουμπού σας και να το γεμίσει με ήχους χαράς και ευτυχίας!!!! Αλήθεια, δική σου ιδέα ηταν το σχέδιο ή το είχες δει κάπου πριν?

Εμείς, φιλενάδες μου, σήμερα πηγαμε στο γιατρό.

Η μπεμπα μας είναι 1470 γραμ.

Ο μπεμπης μας είναι 1600 γραμ.

Ολα τα βρήκε καλά, οι συσπάσεις είναι εκει φυσικά και συνεχίζω την ξάπλα. Σε δύο εβδομάδες πάμε για ντοπλερ και τέλος, αλλάξτε μου σας παρακαλώ και την ημερομήνια τοκετού. Μας ενημέρωσε πως μας προγραμματίζει για τις 25 Μαίου. Αν φτάσουμε μέχρι εκεί.

Ναι κορίτσια μου, τολμω να πω πως σήμερα είμαι μετά από καιρό χαρούμενη. Μακάρι να πάνε όλα καλά και να φτάσω στις 25 Μαίου μιας και τότε ίσως να μην χρειαστούν και τα δύο μωράκια θερμοκοιτίδα.

Μου φαίνεται σαν ψέμα!!!! Δεν το πιστεύω!!!!! Είμαστε τόσο κοντα ???

Σας φιλώ γλυκά


[sIGPIC]

[/sIGPIC]KNEVp3.png?3bXf386A

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα κοριτσαρες μου και μωράκια μας.:tongue:

Σήμερα πήγα για εξετάσεις χαλαρή κ άνετη γιατί δεν μπορύσα να καταλάβω τι μου είχε γράψει ο γιατρός μου κ με περίμενε εκπληξούλα...εκανα και κολπικό και καμπύλη ζαχαρου(μπλιαχχχχχχχχ):confused::confused:

τα αποτελέσματα θα τα πάρω την Παρασκευή αν και όλα θα έχουν πιάσει πάτο.....

Rena2010 σου εύχομαι μέσα απο την καρδιά μου να πάνε όλα μα όλα καλά και να είσαι πάντα χαρούμενη και όχι μόνο σήμερα:P

virgi καταπληκτικό το δωματιάκι σας(έχουμε και τα ίδια φωτιστικά).Άντε να έρθει το μωρουλίνι να γεμίσει με ψυχή:tongue::tongue:

maria-elpida μην σκας για δίπλα...και εμένα μου έριξαν 2 κίτρινες για το τικεράκι μου και για μια απάντηση σε ένα θέμα που μάλλον η απάντηση μου δεν άρεσε στην κιουρία:rolleyes: σε όλα τα foroum τελικά τα ίδια:cool:

όμως έστειλα ένα ωραίο mail και ολα οκ:tongue::tongue:

πότε γυρίζει το παλικάρι σας?

aobatsan την συναταγή γρήγορα γιατι την Μεγάλη Εβδομάδα θα κάνω νηστεία;)

πολλα πολλά φιλάκια σε όλες.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερες ζουζουνες και ζουζουνακια!!!! Τι μου κανετε??? Εγω σημερα στο μαγαζι...κουραση!Κανω πλακα στους πελατες που με βλεπουν και μου λενε μη σκυβετε κ.α. οτι φταιει ο εργοδοτης μου (ο αντρας μου δηλαδη) που δεν μου δινει αδεια!!!!!!!!:rolleyes:

Βιργινια το δωματιο ειναι υπεροχο!!!!!!!!!!!!!! Ζηλευω που δεν εχω και εγω δωματιο να φτιαξω του μικρου...αργοτερα-δε πειραζει!

Ανυπομονω να ξεστρωσουμε τΗ Κυριακη και να τελειωσουμε και με το καθαρισμα του σπιτιου και να ερθει η κουνια!!!!!!!! Αρχες Μαιου τους εχω πει...

Μαρια-Ελπιδα μου και εγω τη τσαντα της perego εχω και λεω να εχω αυτη στην αρχη και αν δεν μου χωρανε παιρνω αλλη αργοτερα. Οσον αφορα τη λιστα, δε του τα μετεφερα ολα τα βασικα...ευτυχως μου ειπε η κουμπαρα μου οτι εχει αρκετα απο αυτα να μου δωσει. Θα τα δω το Σαββατο, για να δω τι αλλο χρειαζομαι για να ξεμπερδευουμε σιγα σιγα.

Ρενακι μου πολυ ευχαριστα τα νεα σου-και πολυ καλη και η διαθεση σου!!! Ετσι να συνεχισεις κοριτσακι...με το καλο να ερθουν τα ζουζουνια σου!!!!!

Οζαλινα μου, εφαγες πακετο σημερα...καλα αποτελεσματα!!!

Aobastan μου, τι ιδεες μου εβαλες στο κεφαλι με αυτο το γλυκο....γιαμ!γιαμ!σοκολαση!!!!!!!!!

Φιλακια σε ολες τις μανουλες!!!! Να εχετε ενα υπεροχο βραδυ!!!!!!!!


GKvPp2.png

nN72p2.png

SoVDp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου σας ευχαριστω πολυ για τα καλα σας λογια !!!!

Να ειμαστε ολες καλα κ να φερουμε γερα παιδακια στον κοσμο !!!!!

Ρενακι μου με το καλο κουκλα μου, μην αγχωνεσαι ξαπλα κ ολα καλα θα ειναι κ θα φτασεις κ μεχρι τις 25 Μαη !!! Τελεια τα μωρα σου ειναι !!!!

Οσο για το δωματιο πραγματικα ευχαριστω, ειχα μια εικονα στο μυαλο μου για ριγε κ ψαχνοντας στο παρεντς βρηκα κατι αντιστοιχο σε αλλους χρωματισμους ομως! Διαλεξα χρωματακια λοιπον κ βγηκε αυτο το αποτελεσμα...!!!!Το οποιο σαφως δεν το περιμενα......

Οζαλινακι μου πικρα ειδικα αν εκανες την τριωρη καμπυλη ! Αλλα παει τελειωσε κ αυτο !!!!Καλα αποτελεσματα τωρα !!!!

Αγγελικουλα μου μη σκας βρε ! μολις τα καταφερεις θα το κανεις τελειο κ συ ειμαι σιγουρη !!!!!

Κοριτσαρες μου καλο βραδακι να εχετε θα τα πουμε αυριο ! Εγω αυριο εχω ραντεβου στον οφθαλμιατρο να παρω κ εγκριση για φτ επειδη εχω μυωπια κ να μου γραψει κ σκελετουλι !!!!!

Φιλακια σας !!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερουδια μελλλοντικες μανουλιτσες !!!!!!!!

Τι ομορφη μερα η σημερινη !!!!!

Κικη μου με το καλο να υποδεχτεις τη μανουλα σου !!!

Ετοιμα τα επιπλακια μας πλυθηκαν αεριστηκαν περαστηκαν με ντετολ κ σημερα εχει περασμα με μαντηλακια προδερμ ! Θα μυρισει μωρουδιλα το δωματιο!!!!!! Τι ομορφα !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Εχω κ οφθαλμιατρο κιολας στις 12 αυτο το βαριεμαι πολυ αλλα τι να κανω θελω να δωσει εγκριση για φτ κ αυτος μην εχουμε κανα απροοπτο με 5 βαθμους μυωπια !!!!

Κ να μου γραψει να παρω κ γυαλια!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσακια;τι κανετε;;

δεν εχω ξαναγραψει στο δικο σας θεμα!

εγω εχω πητ 8 ιουλιου αλλα ποτε δεν ξερεις μπορει να με πιασει και ο ιουνιος!

περιμενω αγορακι ειναι το πρωτο μου παιδακι και ειμαι τρελαμενη,ανυπομονω τοοοσο πολυ να τον αντικρυσω!

εχουμε αρχισει να κανουμε και τα ψωνια μας απο βδομαδα περιμενουμε και την κουνια και το καροτσι να ερθουν αλλα απο παιδικο δωματιο ακομα τιποτα.λεμε μολις περασει το πασχα να το αδειασουμε και να παμε να διαλεξουμε χρωματα οικολογικα να το βαψουμε!

εχω ψωνισει και καποια ρουχαλακια λιγα βεβαια,πιο πολλα εσωρουχακια εχω παρει και πανες αγκαλιες και την προικα του.αυτα προς το παρον.

ωχ σας ζαλισα ε πρωι πρωι;;πηρα φορα!

εσεις τι κανετε;;δεν σας ξερω ακομα αλλα σιγα σιγα θα σας μαθω!


Μόνο με την καρδιά βλέπεις καλά.Την ουσία δεν την βλέπουν τα μάτια,επανέλαβε ο μικρός πρίγκιπας, για να το θυμάται.

566b716e1f.png?html%22

...όμως για χάρη σου μπορώ ως το πρωί να τραγουδάω....αντρούλη μου είσαι όλη μου η ζωή!

Link to comment
Share on other sites

Παπακι μου καλως ηρθες στην παρεα μας ! Με το καλο να ερθει το αγορακι σου, με το καλο να ερθουν τα επιπλακια σου κ με το καλο να ετοιμαστει κ το δωματιακι σας !! Εμανα τα επιπλακια ηρθαν μολις προχθες κ πεταω απο τη χαρα μου !!!!

Κικη μου το Σαββατο εχω γιατρουλη !!! ανυπομονω να μαθω κ γω τα κιλακια της που υπολογιζω να φτασαμε τα 2 !! ειμαστε φαγανουλες !!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...