Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ 2011


bloublou

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

ειναι πολυ μικρες οι τσαντες της περεγκο !

ειναι ισα ισα για μια διαδρομη..για ψωνια ισως !!! Αποψη μου παντα !!!

Εμενα μου κανει δωρο αυτο ςαπο τα επιπλα μια τσαντα αναλογη της περεγκο σε μεγεθος ισως λιγο μεγαλυτερη οποτε πηρα μια μεγαλη για καλυτερη εξυπηρετηση ! Ειναι τοσα που θα βαζουμε μεσα οποτε γιατι να ειναι στην τσιτα ολα κ οχι στο χαλαρο ???

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα κοριτσακια, ολες μεσα εισαστε?

εγω μια χαρουλα ειμαι, τρεχω να δω τα νεα σας!

Οζαλινακι τι κανεις σημερα?

Μαρια-Ελπιδα μου καλα να περνας και μετο καλο και η υπολοιπη προικα της μικρης!!!

σαν την λιστα που εχει εδω η Μαρια-Ελπιδα και επαθε σοκ ο αντρας μου...ολα αυτα λεει θελουμε...του λεω αυτα ειναι πολλα, αλλα δεν ειναι ακριβα!!! Παντως πιστευω οτι εχω αγχωθει, γιατι πολλα πραγματα ειμαι αναγκασμενη να βασιζομαι σε αλλους να μου τα κανουν...το σπιτι, μακρινες μετακινησεις για αγορες κ.α. και βλεπω τους αλλους χαλαρους και αγχωνομαι περισσοτερο...!!!!

Αυτα και απο μενα...σας φιλω γλυκαααααα!!!!!

Αγγελικουλα μου, τι κανεις?

η λιστα που εχουμε βαλει ολα τα κοριτσια ειναι ενδεικτικη, δεν νομιζω οτι μας χρειαζονται ολα αυτα..

φανταζομαι οτι καλυτερα ειναι να μην κανουμε υπερβολες.

και μην αγχωνεσαι ολα θα τα παρουμε!

η υπολοιπη προικα της μικρης θα γινει φανταστικη..!

τιτινακι μου τι κανεις? καιρο εχουμε να σε δουμε!!

[ATTACH]1303[/ATTACH]

[ATTACH]1304[/ATTACH]

[ATTACH]1305[/ATTACH]

παλι δεν τις βλεπω!

Εγώ, μόλις έβγαλα από το φούρνο ένα ταψάκι brownies με καρύδια, που είδα εχθές στο chef on air. Περιμένω να κρυώσει, να το ξεφορμάρω και να γίνει μακελειό :P :p :P

Κοπιάστε, κορίτσια...

αυτα τωρα δεν επρεπε να τα γραφεις!!!!!!!!!!!:tongue::tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites

έχει και τη δική του τσάντα αλλά δεν νομίζω ότι χωράει και πολλά.

και εγω τσαντα της περεγκο εχω αλλα ρε κοριτσια δεν μου αρεσουν οι πολυ μεγαλες..

θα δω πως θα με βολεψει αυτη και μετα θα δω!

Βιργινακι γιατι δεν τις βλεπω κατευθειαν τις φωτο και μου ζηταει συνδεση?

καλα το εκανα, τις ειδα, πολυ ωραιες και η ντουλαπα φανταστικη!!!

στην κουνια δεν ανεβαινουν τα καγκελα?

Link to comment
Share on other sites

γεια σου Μαράκι

Νομίζω ότι στην κούνια της Βιργινίας, όπως και στη δικιά μας, ρυθμίζεις τη θέση του στρώματος και στα αγγλικά σάιτ είχα διαβάσει ότι γενικά αυτό είναι πιο ασφαλές από το να ανεβοκατεβαίνουν τα κάγκελα γιατί τα ζουζούνια σε λίγο καιρό θα γίνουν θηριάκια και θα είναι πιο εύκολο να την κάνουν τη ζημιά!


Gbjsp2.png

XUUFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μαρακι μου δεν ξερω εγω γυρνωντας πισω στη σελιδα μου τις εμφανιζει κατευθειαν !!!

Οχι βρε Μαρακι δυστυχως δεν ρυθμιζουν τα καγκελα ενω μου ειχε πει πως ναι !

τελος παντων ! Θα παιδευτω με τη μεση μου λιγο παραπανω !!!!

Καλα ειναι κ πολυ προχειρα τωρα την αλλη βδομαδα που θα ρθει κ η προικα θα πλυθει κ θα στολιστει θα ξαναβαλω φωτο !!!! κ το στρωμα θα το κατεβασω πιο κατω γιατι μου το εβαλε πολυ ψηλα !!!

Οσο για την τσαντα...δες βεβαια κ πως θα παει αλλα δε νομιζω να βολεψει βρε μαρακι !!

Θα βγαινουμε εξω κ θα θελουμε το λιγοτερο 4 πανες, μπιμπερο, μια αλαξια ρουχα ισως ενα σεντονακι η κουβερτακι παραπανω αναλογα τον καιρο το φαγητο τους.... κανα σελτεδακι για ωρα αναγκης σε περιπτωση που χρειαζεται η αλλαγη... εχει μπολικο κουβαλημα νομιζω !!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


γεια σου Μαράκι

Νομίζω ότι στην κούνια της Βιργινίας, όπως και στη δικιά μας, ρυθμίζεις τη θέση του στρώματος και στα αγγλικά σάιτ είχα διαβάσει ότι γενικά αυτό είναι πιο ασφαλές από το να ανεβοκατεβαίνουν τα κάγκελα γιατί τα ζουζούνια σε λίγο καιρό θα γίνουν θηριάκια και θα είναι πιο εύκολο να την κάνουν τη ζημιά!

σωστο κ αυτο !!!!

Link to comment
Share on other sites

Βιργινια μου πολυ ωραιο το δωματιο.αξιζε η ταλαιπωρια σας.με το καλο να ερθει η κουκλα σας να ολοκληρωθει η ομορφια του δωματιου!!!

πολλα φιλακια κ στις υπολοιπες μανουλες


6ze1tak0qlrac6sy.pngas1cJNlVM3D1200NjM4NTJkYnw2MDhiZHxteSBsaXR0bGUgYmFieSBpcw.gifan1cEZgJmf-1200MjA5ZHw1NDU1ODc5ZGF8bXkgYmlnIGxvdmUgaXM.gif
Link to comment
Share on other sites

Μαρακι μου δεν ξερω εγω γυρνωντας πισω στη σελιδα μου τις εμφανιζει κατευθειαν !!!

Οχι βρε Μαρακι δυστυχως δεν ρυθμιζουν τα καγκελα ενω μου ειχε πει πως ναι !

τελος παντων ! Θα παιδευτω με τη μεση μου λιγο παραπανω !!!!

Καλα ειναι κ πολυ προχειρα τωρα την αλλη βδομαδα που θα ρθει κ η προικα θα πλυθει κ θα στολιστει θα ξαναβαλω φωτο !!!! κ το στρωμα θα το κατεβασω πιο κατω γιατι μου το εβαλε πολυ ψηλα !!!

Βιργινια ετσι θα τα αφησεις τα επιπλα μεσα στο δωματιο?

εμενα θα μου αρεσε να βαλεις την κουνια παραλληλα με τον τοιχο τον ριγε αναμεσα στα φωτιστικα και την αλλαξιερα εκει που ειναι η κουνια.

μην το κατεβασεις το στρωμα, το μωρακι δεν θα κουνιεται τον πρωτο καιρο καλυετρα να ειναι ψηλα να το παιρνεις και πιο ευκολα.

Link to comment
Share on other sites

Μαρακι μου δεν εχω αποφασισει ακομα πως θα μπουν τα επιπλα ! ετσι οπως το λες ηθελα κ γω να τα βαλω απλα με γρηγορη χθεσινη ματια κρυβεται ολη η ζωγραφια της κουνιας!!!

Θα δω ομως μολις ερθει κ η κουνουνπιερα κ ολα τα σχετικα τοτε θα ξανατσεκαρω πως θα βγει το ντεκορ !!!!

Για τα καγκελα απλα το πρωτο τριμηνο θα κοιμαμαι στο λικνο μαζι μου στο δωματιο .... οποτε... !! μαλλον κατεβασμα θελουν ! Αλλα ετσι που το βλεπω τρομαζω ακομα κ νεογεννητο να το αφησω ! χαχαχα!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...