Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ 2011


bloublou

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημερούδια!!!

Βιργινία, τι υπέροχο που έγινε το δωματιάκι!!!!!...πως να μη χαζέψεις, σε καταλαβαίνω απόλυτα :) Με το καλό και το κοριτσάκι σας να γεμίσει το σπίτι και τις καρδιές σας!

Το Σκ εμείς πήγαμε μια εκδρομούλα μέχρι το Ναύπλιο με τους κουμπάρους μας. Είχε υπέροχο καιρό, ξεκουραστήκαμε και μαζέψαμε ήλιο. Περιμένουν κι αυτοί το μωράκι τους, είναι 2 μηνών η κουμπάρα μου, και ξετρελαμένοι φυσικά! Όλο για τα μπεμπέ μιλάγαμε :P

Αύριο πάω για τις μηνιαίες αιματολογικές, την Πέμπτη έχω το doppler και ραντεβού με τη γιατρό...έχω μεγάλη αγωνία να δούμε το πλασματάκι μας ξανά!!!!

Πολλά φιλιά σε όλες!


Mopep2.png1LxNp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και απο εμας, μανουλες και μωρακια ομορφα. Τι κανετε;

Βιργινακι, τελειο το δωματιο!! Με το καλο να το χαρει η μπουμπου!!

Οι υπολοιπες ολα καλα; Εμεις τα ιδια, πολυ τρεξιμο, χτες επεσα ξερη για υπνο απο τις 10 περιπου, ενιωθα κομματια..:rolleyes:


IAL5p2.png

u83tp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα μανουλες !!!!!!

Ευχαριστω πολυ κοριτσακια μου !!!!!

Με το καλο να ερθουν ολα τα μωρακια του καφε μας !!!!

Στην ντουλαπα ναι ειναι αυτοκολλητα αφρωδη,....στην αρχη τα ειχα βαλει στον τοιχο αλλα μετα τα εβγαλα κ τα εβαλα στην ντουλαπα που δειχνουν πολυ πιο ωραια !!!

Τωρα μενει να ερθει η μπουμπου κ ποσο ανυπομονω δεν λεγεται !! Ουφ !!!

Καλα κοριτσια απο δω κ περα στις συζητησεις γενικα ολο τετοια θα λεμε για τα μωρα μας ! Εγω λιωνω μπορω να συζητω απειρες ωρες !!! Θα αλλαξει τελειως η ζωη μας !!!

Α !Μου ηρθε κ η τσαντα αλλαξιερα απο την πρεμαμαν ! Τι καλα !!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Βιργινάκι, η τσάντα που μου είπες ότι παράγγειλες είναι από τον προηγούμενο κατάλογο. Βρήκα κι εγώ μία που μου αρέσει πολύ από τον προηγούμενο κατάλογο. Ισχύουν ακόμα αυτά ή μόνο από τον καινούργιο έχουν προϊόντα;


Gbjsp2.png

XUUFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Οχι Λιζακι μου ισχυουν κανονικα απλα αν δεν υπαρχει αποθεμα σε καποιο απο τα καταστηματα τους το παραγγελνουν απ εξω κ κανει ενα μηνα περιπου !

Εγω ημουν τυχερη γιατι υπηρχε σε ενα καταστημα κ μαλιστα επεσε κ η τιμη της γιατι ειχε 64.50 κ πηγε 59.50 !! οχι οτι γλυτωσα πολλα αλλα κατι ειναι κ αυτο !

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα Λίζα, Βιργινία! Καλημέρες Κατερίνες :)

Καλοφόρετη και η τσαντούλα Βιργινία!! Άντε, να μπαίνει μία-μία εκρεμμότητα στη θέση της!!

Εγώ, μόλις έβγαλα από το φούρνο ένα ταψάκι brownies με καρύδια, που είδα εχθές στο chef on air. Περιμένω να κρυώσει, να το ξεφορμάρω και να γίνει μακελειό :P :p :P

Κοπιάστε, κορίτσια...


Mopep2.png1LxNp2.png
Link to comment
Share on other sites

την ειδα κοριτσακι κ συγκεκριμενα την εχει μια φιλη αυτην κ την εχει βολεψει πολυ κ μαλιστα την ειχε παρει γυρω στα 25 ευρω αν θυμαμαι καλα !!!!

ειναι πολυ πρακτικη κ η συγκεκριμενη !!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Λίζα, Βιργινία! Καλημέρες Κατερίνες :)

Καλοφόρετη και η τσαντούλα Βιργινία!! Άντε, να μπαίνει μία-μία εκρεμμότητα στη θέση της!!

Εγώ, μόλις έβγαλα από το φούρνο ένα ταψάκι brownies με καρύδια, που είδα εχθές στο chef on air. Περιμένω να κρυώσει, να το ξεφορμάρω και να γίνει μακελειό :P :p :P

Κοπιάστε, κορίτσια...

Καλημερουδια !!!

Ποπο τι ζημια !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σλουρπ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:shock:

εγω ερχομαι παντως !!!!

Link to comment
Share on other sites

την ειδα κοριτσακι κ συγκεκριμενα την εχει μια φιλη αυτην κ την εχει βολεψει πολυ κ μαλιστα την ειχε παρει γυρω στα 25 ευρω αν θυμαμαι καλα !!!!

ειναι πολυ πρακτικη κ η συγκεκριμενη !!!

πολύ χαίρομαι!! :D


Gbjsp2.png

XUUFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Λίζα, Βιργινία! Καλημέρες Κατερίνες :)

Καλοφόρετη και η τσαντούλα Βιργινία!! Άντε, να μπαίνει μία-μία εκρεμμότητα στη θέση της!!

Εγώ, μόλις έβγαλα από το φούρνο ένα ταψάκι brownies με καρύδια, που είδα εχθές στο chef on air. Περιμένω να κρυώσει, να το ξεφορμάρω και να γίνει μακελειό :P :p :P

Κοπιάστε, κορίτσια...

σλουρπ, μου τρέχουν τα σάλια :tongue::tongue:


Gbjsp2.png

XUUFp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...