Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 58 λεπτά , Alex@ είπε:

      Κορίτσια καλησπέρα!!

      Έχω μια απορία για τις αναρρωτικες. Τώρα είμαι με την ειδική άδεια υποβοηθουμενης των 7 ημερών. Όταν τελειώσουν αυτές, μπορεί ο γυναικολόγος να μου γράψει αναρρωτική λόγω κύησης ή πρεπει πρώτα να γίνει επιβεβαιωση με εμβρυακα στοιχεία κ άκουσμα καρδιας;; ( βέβαια αφού όλα πάνε καλα με την χοριακη)

      Εξαρτάται λίγο από το αν είσαι στον ιδιωτικό τομέα ή στο δημόσιο. Εννοείται ότι στο δημόσιο η διαδικασία είναι γενικά πιο εύκολη. Πάντως η επιβεβαίωση της κύησης γενικά γίνεται με υπέρηχο..

      Με το καλό όλα!

      • Ευχαριστώ 1

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ 2011


bloublou

Recommended Posts

Κοριτσάκια καλησπέρα. Υποφέρω απο γαστρεντερίτιδα...Ειμαι κομμάτια..Βέβαια είναι και ένας καλος τρόπος για δίαιτα...Εχασα 1,5 κιλο...Εγώ που δεν αρρωσταινω ποτε....

Σας φιλώ όλες και ευχομαι καλό ΣΚ!


cEyXp3.png

q61sp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

αχ πολυ ωραια να ειναι τα κουβερτακια σας!!!

και εμεις θα κανουμε πικε, μου αρεσουν πολυ τα χειροποιητα ειναι και μοναδικα για το καθε παιδακι μας!!

εμεις ακομα ονομα δεν εχουμε αποφασισει, εσεις πως θα την πειτε? απο τις γιαγιαδες θα παρει ονομα?

και εγω τα διαβαζω καμια φορα τα παλια και συγκινουμαι.. σαν ψεμα μου φαινεται..

αχ αυτο το μνμ τωρα το ειδα.... !

Κ μενα μου αρεσουν τα χειροποιητα !!!! Κ σας θα βγουν τελεια !!!

Ονομα εχουμε αποφασισει να ειναι του μπαμπα μου που του εχω αδυναμια (Βασιλικη θα τη βγαλουμε κ μαλλον Βασιλεία θα την φωναζουμε)

Σαν ψεμμα κ μενα...ηταν η μανουλα μου εδω μεχρι πριν λιγο κ συζητουσαμε ολα αυτα για το μωρο η κοιλιτσα κουνιοταν...κ γω της ελεγα οτι ακομα να το πιστεψω !! Αχ...κ ειναι μονο το πολυ 10βδομαδες συνολο !!!!

Link to comment
Share on other sites

Κατερινακι μου να προσεχεις κοριτσακι μου !!! Περαστικα σου !!!! Πολλα φιλακια !!

Μαρακι μια χαρα ειναι οσα θες να παρεις... κ γω το ψιλομετανιωσα που πηρα τοσα πολλα γιατι το πιθανοτερο ειναι να μην τα προλαβω ολα να της τα βαλω !!!!

Κ τα πιο ακριβα τα εχω παρει τσιμα τσιμα για την ηλικια της !!!

Αλλα τεσπα !!!

Οτι εγινε εγινε !!! χαχαχα!!!

φιλακια !

ξεκιναει το βαψιμο !

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κι από μενα!! Σήμερα παραγγείλαμε τα επιπλάκια μας και την προίκα, καρότσι, port-bebe και κάθισμα αυτοκινήτου.

Μαράκι τα φορμάκια που θα πάρεις θα είναι κοντομάνικα με μακρύ ποδαράκι; Έχω μπλέξει λίγο με το τι φορμάκια να πάρω. Όποια μπορεί ας με βοηθήσει λιγάκι!!!

Βιργινάκι θέλουμε φωτο!!!

Κατερίνα μου περαστικά, τώρα βρήκε κι αυτό;;

Μαματοπολίνα, επιτέλους, είχαμε ανησυχήσει! Με το καλό ο μπεμπούλης σου! Έχεις πάρει πια το κολάι στα αγοράκια!!


Gbjsp2.png

XUUFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ κοριτσια μου τι να σας πω. Χάλια η υποθεση. τωρα ειμαι καλυτερα.

Λοιπον εγώ θα πάρω (πήρα) κυριως κοντομανικα με κοντο ποδαράκι και μερικά αμάνικα. Της πήρα όμως και φορμάκια με μακρυ μανικι και μακρι ποδαράκι. Στην αρχη χρειάζεται να ειναι ζεστα τα παιδάκια μας..


cEyXp3.png

q61sp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γεία σας κουκλίτσες μου:P

ελπίζω να είστε όλες καλά κ να περάσατε ένα όμορφο σ-κ:tongue:

μαμα κ κόρη είμαστε υποτονικές:( την βγάλαμε ξάπλα διαβάζοντας.

πολλά φιλάκια στις κοιλίτσες σας:tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites

Τι εξαφανιση ηταν αυτη??? χμμ!!

Καλη μας και καλη μας εβδομαδα λοιπον !!!!!!

Ξυπνηστε γλυκουλες μου γιατι αλλιως θα παω να ξανακοιμηθω !!! χιχι! Κ δεν θελω !

Πως περασατε σ/κ?

εμεις ξεσκιστηκαμε στις δουλεις ετοιμη κ η ντουλαπα ροζ απαλο (σαν ασπρο μεταξυ μας) αλλα δεν πειραζει ! Αυτο βγηκε !

Ετοιμο λοιπον το δωματιο μενει το απογευμα να φερουν τα επιπλακια !!

Εκανα ενα πειραμα κ επλυνα τις πετσετες τις μπεμπας.προδερμ χρησιμοποιησα καλο ειναι δεν μυριζει ομως πολυ! εγω νομιζα να μοσχοβολαει μωρουδιλα ! χαχαχα!!!

Επισης εμεινε να διαλεξω αρκουδια καμια κορνιζα κ κανα στολιδι για τα ραφια μας, οπως επισης κ το φωτιστικο ! Το οποιο μαλλον κατα Μαη μερια το κοβω... !!!

το βραδυ μολις ξαπλωσα... αρχισε η κοιλια να μαζευει συνεχεια κ να γινεται μια μπαλα σε ενα σημειο κ μου κοβοταν κ η αναπνοη(χρονο δεν κρατησα _αχρηστη ειμαι τεσπα) αλλα καποιες φορες κουνιοταν κ η μπεμπα κ καποιες αλλες οχι κ ετσι δεν μπορεσα να ξεχωρισω αν ειναι συσπασεις η το μωρο..!! Ουφ ! Τι αγχο και αυτο να ξεχωριζω καθε φορα τη συσπαση ... Καποια στιγμη εκνευριστηκα τοσο πολυ που γινοταν συνεχεια κ δεν μπορουσα να ηρεμησω !!! γκρρρρρ !!!!

Ο μπαμπας παντως εκανε ..μονολογο με την κορη του...οτι αν ηταν εκεινη που με πονουσε ετσι ...να εφευγε κ να εβρισκε αλλο σημειο να κατσει πιο βολικο για μενα !!! χαχαχαχαχα!!! εκει ειχε πλακα !!!! χαχαχαχαχαχ!!!!

Κ ηταν σιγουρος οτι θα τον ακουσει κιολας !!! αχαχαχαχαχαχ!!!!!!!

Παλαβος !!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα Λιζακι...!!! Να τον παρεις κοριτσακι μου ξαπλα θα σου πει η ξεκουραση !

εισαι καλυτερα τωρα ?

εγω ετσι χτες βραδυ αλλα δεν τον παιρνω τηλ γιατι δεν ξεχωρισα αν ηταν συσπασεις η το μωρο ! Κ οταν το παθαινω αυτο θυμωνω πολυ με τον εαυτο μου που δεν μπορω να ξεχωρισω!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


εννοειται οτι πλεον χρειαζομαστε πολλη ξεκουραση !!!!!

καλυτερα να μεινεις σπιτακι σου σημερα η ακομα κ αν γραψεις αδεια θα ειναι πιο καλα !!!

εγω παω να ξαπλωσω λιγακι τωρα κλωτσαει κ η μπεμπα παω να παιξω μαζι της κ να χαλαρωσω λιγο γιατι εχω κατι ενοχλησεις απο κατω αυτη τη στιγμη!

Σε φιλω για την ωρα !

Link to comment
Share on other sites

Kαλημερούδια απο το ηλιόλουστο νησάκι μας.

Βιργινάκι μου μην στεναχωριέσαι και μην αγνώνεσται ακόμα και εγώ που είναι δεύτερη εγκυμοσύνη δεν καταλαβαίνω πότε είναι συσπάσεις και πότε το μωρό.

Και εμείς τελειώσαμε με τις χοντρές δουλειές, λέω σιγά σιγά να πλένω να ρουχαλάκια της μπουμπούς, να τελειώνουμε και με αυτό.


dYU4p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...