Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 58 λεπτά , Alex@ είπε:

      Κορίτσια καλησπέρα!!

      Έχω μια απορία για τις αναρρωτικες. Τώρα είμαι με την ειδική άδεια υποβοηθουμενης των 7 ημερών. Όταν τελειώσουν αυτές, μπορεί ο γυναικολόγος να μου γράψει αναρρωτική λόγω κύησης ή πρεπει πρώτα να γίνει επιβεβαιωση με εμβρυακα στοιχεία κ άκουσμα καρδιας;; ( βέβαια αφού όλα πάνε καλα με την χοριακη)

      Εξαρτάται λίγο από το αν είσαι στον ιδιωτικό τομέα ή στο δημόσιο. Εννοείται ότι στο δημόσιο η διαδικασία είναι γενικά πιο εύκολη. Πάντως η επιβεβαίωση της κύησης γενικά γίνεται με υπέρηχο..

      Με το καλό όλα!

      • Ευχαριστώ 1

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ 2011


bloublou

Recommended Posts

Καλημέρα σε όλες τις όμορφες!!

Πολύ καλές οι πληροφορίες σου Μαριλού, επιτέλους ξεδιάλυνα κάποια πράγματα!

Χτες διάβαζα στο parents ότι και οι πάντες πλέον θεωρούνται επικίνδυνες για διάφορους λόγους και στο εξωτερικό δεν χρησιμοποιούνται πια, τουλάχιστον όχι σε αυτή τη μορφή! Τι να πω, έχω τρομάξει με όλα αυτά. Ειδικά στο λίκνο σκέφτομαι να μην βάλω καθόλου.

Επίσης, κορίτσια στο πορτ μπεμπέ χρειάζεται και στρωματάκι για τις μεταφορές; Φαντάζομαι θα θέλει οπωσδήποτε σεντονάκι για να μην ακουμπάει απευθείας; Σεντονάκι θέλει και στο κάθισμα αυτοκινήτου;

Ουφ :rolleyes::rolleyes::rolleyes:


Gbjsp2.png

XUUFp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Kαλησπερα κοριτσακια !!

Πως ειστε ???

Εγω εδω καθομαι παρεουλα με τη μπεμπα !

Βαφαμε κ σημερα λιγο τη ντουλαπα αλλα εχουμε ακομα δουλιτσα ! 1-2 μερες γιατι ο αντρας μου δουλευει κ αφιερωνει αναγκαστικα λιγο χρονο !

Ελπιζω σαββατο να ξεμπερδευουμε ετσι ωστε κυριακη δευτερα να αεριστει κ να μπουν τα επιπλακια το απογευμα της δευτερας !!! Παρηγγειλα κ την τσαντα αλλαξιερα αυτη που ηθελα εξαρχης !!! τι καλα !!!

Μαριλου αψογα ολα αυτα που εγραψες ηδη τα αποθηκευσα ειναι πολυ χρησιμα ενα προς ενα ! Μου δημιουργηθηκαν βεβαια διαφορες αποριες, σε πρωτη φαση τρομοκρατηθηκα, σε δευτερη λεω θα επικοινωνω κ με την παιδιατρο κ θα μου λυνει ολες τις αποριες οποτε κ ηρεμησα !!!

Η κοιλιτσα σου ωστοσο ειναι πολυ ομορφη !!

Για τα μωρακια κοριτσια νομιζω πως ειναι απαραιτητο να τα ακουμπαμε πρωτα στα σεντονακια τους κ να μην εχουν επαφη με τα αλλα υλικα....

μα ειναι καροτσι μα ρηλαξ οπου κ αν τα βαζουμε καλο να υπαρχει ενα σεντονακι απο κατω !

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σου λιζακι μου !

Παρηγγειλα μια απο πρεμαμαν !

Τον κωδικο 28607 !

Θεωρω οτι η πρεμαμαν εχει μακραν τις καλυτερες τσαντες !!!!

Ευρυχωρες με πολλες θηκες μεσα για να μην μπερδευονται κ τα μικροπραγματα κ κυριως πρακτικες !

Η συγκεκριμενη που πηρα κανει για καθημερινη χρηση εως κ για μονοημερη εκδρομη !

Εχει χωρο μεσα να βαλεις μεχρι κουβερτα δλδ κ ρουχαλακια κ 1002 !!!!

Θα την εχω στα χερακια μου την αλλη βδομαδα !!!

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραία! Την παρήγγειλες από τον κατάλογο online ή τηλεφωνικά; Από ό,τι είδα έχουν πολύ ωραία πράγματα αλλά τα βρίσκεις μόνο στο Λητώ, δεν έχουν δικά τους καταστήματα.


Gbjsp2.png

XUUFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Τι λες καλε που δεν εχουν δικα τους ? εχουν κ παραεχουν !

εγω το παρηγγειλα τηλεφωνικα απο το καταστημα τους στη σολωνος !

την εχω δει σε μανουλα αυτην την τσαντα κ γι αυτο εχω κολλησει !

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλες μου φιλεναδιτσες τι μου κανετε? μου λειπετε πολυ!

διαβασα τα νεα σας και σας βέπω ολες καλα, ελπιζω και το Βιργινακι μας να ειναι μια χαρουλα σημερα!

ειχα παει Ικα σημερα με τον μπαμπα μου να φτιαξουμε την αδεια μου, ολα καλα!

ο αντρουλης μου δεν ξερει ακομα αν τελικα θα γυρισει πισω,

απο Δευτερα θα μαθει μαλλον, θα δουμε, αντε τον πεθυμησα.

η μπεμπα μου ειναι πολυ ζωηρη, μαλλον της αρεσει στης γιαγιας και στου παππου!

Τα νευρα μου! Πήγα λοιπον με τα ποδια. Εκει η κοπέλα δεν ήξερε τι να μου πει. Μου δινει το χαρτακι και επιστρεφω. Και όταν με βλέπει μου λέει" Α, δεν το θέλω το χαρτάκι. Αυτο ειναι για το ΙΚΑ εμένα δεν με νοιάζει"...Καλα ρε Μ@λ@κ@ δεν ντρέπεσαι να τρέχεις έτσι μια έγκυο κοπέλα;;;;;; :twisted::twisted::twisted::twisted:ειμαι έτοιμη να πάω στον Δ/ντη να τον αναφέρω....

Κατερινακι μου επρεπε να κανεις φασαρια, δεν εχουν το θεο τους μερικοι, τιποτα δεν σεβονται!!

[ATTACH]1301[/ATTACH]

[ATTACH]1302[/ATTACH]

ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΤΙΠΟΤΑ , ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΔΩ ΔΙΔΥΜΟΚΟΙΛΙΤΣΑ!!!!!!

ευχαριστουμε για τις πληροφοριες, τελειες..

Καλημερα, μανουλες και μπεμπακια, τι κανετε;

Εμεις καλα ειμαστε, ο μπεμπης ζωηρος πολυ!!

φιλακια στον ζωηρο γαμπρο μου!!!

Επίσης, κορίτσια στο πορτ μπεμπέ χρειάζεται και στρωματάκι για τις μεταφορές; Φαντάζομαι θα θέλει οπωσδήποτε σεντονάκι για να μην ακουμπάει απευθείας; Σεντονάκι θέλει και στο κάθισμα αυτοκινήτου;

Ουφ :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Λιζακι, εγω θα βαλω στρωματακι στο πορτ-μπεμπε απο κοκοφοινικα και σεντονακι φυσικα και στο καθισματακι αυτοκινητου καλο ειναι αρκει φυσικα να δενουν οι ζωνες σωστα.

αχ βρε κορίτσια, μου άρχισαν οι καούρες!! είναι αλήθεια ότι βοηθάει το ξινόμηλο;; Κι επειδή άσχετη, ξινόμηλα είναι τα πράσινα;; :confused::confused::confused:

και εγω εχω καουρες και με βοηθαει πολυ το ξινομηλο, ναι τα πρασινα ειναι τα σκληρα!

Τα αλλα κοριτσακια τι κανουν;;;

Link to comment
Share on other sites

Μαριλου τις ειδα τελικα τις φωτο!!!!

τελειες μια χαρουλα κοιλουμπιτσα εχεις, φανταζομαι τα δυο ζουζουνακια εκει μεσα..

καλα και τα παπουτσακια ειναι φανταστικα!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα πάω να κάνω ένα καφεδάκι κ να σας διαβάσω,,,

Κορίτσια νιώθω σαν "μαγεμένη",,, έχω να σηκωθώ από το κρεβάτι από χτες το απόγευμα,,,

Το μεσημέρι με ξύπνησε ο σύζυγος να φάω στο κρεβάτι,,

Υπνηλία

Υπνηλία

Δεν ξέρω γιατί


"cogito,ergo sum"

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπερα κοριτσακια !!!

Μαρακι μου μας λειπεις !!!!!!

Αντε να ερθει η Δευτερα να μαθουμε αν γυρναει ο αντρουλης πισω στη γυναικα του κ στην κορουλα του ! χιχι!!!

Εγω ας πουμε οτι ειμαι καλα !!! Η που θα κανω διαφορα να ξεχνιεμαι...η που θα κοιμαμαι να μη σκεφτομαι ! χαχαχαχα! το δευτερο μου αρεσει πολυ το τελευταιο διαστημα !!!

Βανιλακι μου κ γω μια απο τα ιδια με την υπνηλια ! Μιλαμε σκουντουφλαω ολη την ωρα !!!! Μα καλα στο τριτο τριμηνο με θυμηθηκε ??? Καλο ειναι παντως να ξεκουραζομαστε μπας κ μαζεψουμε δυναμεις γιατι σε λιγο σκανε μυτη τα μπεμπε...κ ο καιρος περναει γρηγορα σα νερακι !!!!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου γλυκά καλησπέρα σας!

Ξέρω είμαι αδικαιολόγητη.

Αλλάζω μαγαζί και λόγο της μετακόμισης έβαλα ξεπούλημα και δεν προλαβαίνω ούτε τουαλέτα να πάω.

Τα νέα μου τώρα στα γρήγορα. Πάω για τον τρίτο γιο (αγορομάνα τελικά). Μέχρι στιγμής

πάνε όλα καλά την Τετάρτη ανέβηκα Αθήνα για τον υπέρηχο καρδιάς εμβρύου και ελπίζω να πάω έτσι μέχρι το τέλος.

Ελπίζω να είστε όλες καλά θα προσπαθήσω να διαβάσω τα νέα σας μέσα στο Σ/Κ από το σπίτι. Θα ξαναγυρίσω στην παρεούλα σας μετά το Πάσχα.

Φιλάκια πολλά σε όλες!!!!!!!!!!!


ttb5baa.aspx

Νικόλας 30/06/2005

Μάξιμος 27/01/2009

Η ζωή μου ολόκληρη

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...