Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 6 ώρες πρίν, Katker είπε:

      Και σένα περίπου στις 15 μέρες δηλαδή σου είπε. Ναι ρε και εγώ έτσι σκέφτομαι να κάνω κανένα τεστ τώρα μέσα στη βδομάδα 😂😂

      Σε κλινική στο Fivi Θεσσαλονίκη το έκανα εγώ. Εσύ; 

      Και γω στο fivi!!!

      • Μου αρέσει 1

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ 2011


bloublou

Recommended Posts

Βρε τι ωραία μωράκια ακουω;;; Φτου σας! κατερινα Μπέμπαρος ο μικρος! ΜΠΡΑΒΟ!Λες να γεννήσεις τοσο νωρις;; Αχ τι ωραία. Θα εισαι η πρώτη!!!!!

Ναι!! Ας μπω στο μηνα μου και οποτε θελει ας ερθει. Ανυπομονω και αγχωνομαι βεβαια..:rolleyes:


IAL5p2.png

u83tp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

περιππου 6-7. Πες 3 με 3,5 το μωρο και τα υπολοιπα υγρά και λοιπα.

Αν εισαι απο τις τυχερες θα χάσεις αλλα 3-4 σε μια βδομαδα. Απο εκει και πέρα εχει να κάνει με τον οργανισμο...και τη διατροφή!


cEyXp3.png

q61sp3.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια καλησπερα κι απο μεναχαθηκα αλλα ηταν ενας μηνας ολο προβληματα!το αποκορυφωμα ηταν τη Δευτερα που μπηκα για μπανιο και οτν βγηκα πλημμυρησα στο αιμα.πηγα αρον αρον στην κλινικη οπου ογιατρος μου διεγνωσε αποκολληση.μεινα μεσα μεχρι σημερα το μεσημερι σε πληρη ακινησια και σημερα βγηκα.θα σηκωνομαι μονο για τουαλετα.μου ειπε οτι ανα πασα στιγμη μπορει να ξανασυμβει.μαλλον δεν προκειται να φτασουμε μεχρι τον ενατο και τωρα κυνηγαμε να κερδισουμε μερες κ βδομαδες αν γινεται για να μην μπει το μωρο για πολυ σε θερμοκοιτιδα.και μεσα σε ολα η μαμα μου εχει ιωση με 39 πυρετο,οποτε αλλο αγχος μην κολλησω.και μεχρι τωρα κρατουσε τη μικρη,οποτε μ ην κολλησει κι ναυτη και πεσαν ολα στον αντρα μου κ τον μπαμπα μου.και η κορη μου θελει αγκαλιτσες κ παιχνιδια γιατι της ελειψα κ ερχεται κ χτυπαει την πορτα κ με φωναζει κ εγω θελω να παιξω μαζι τγης κ δεν μπορω.με πιασαν κ τα κλαμματα τωρα κ σας πρηζω.συγνωμη


6ze1tak0qlrac6sy.pngas1cJNlVM3D1200NjM4NTJkYnw2MDhiZHxteSBsaXR0bGUgYmFieSBpcw.gifan1cEZgJmf-1200MjA5ZHw1NDU1ODc5ZGF8bXkgYmlnIGxvdmUgaXM.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

τιτινα μου περαστικά σου! Να προσέχεις καλη μου. Ευχομαι ολα να πάνε καλα!!!!Μην κουράζεσαι καθολου, οσο αυτο γινεται!

κατερινα η φίλη μου που πηρε 20 τώρα μετα απο 5 μήνες εχει μονο 2! Μη σκας! Αν θηλάσεις ισως τα χασεις πιο γρηγορα!


cEyXp3.png

q61sp3.png

Link to comment
Share on other sites

Τιτινα μου εύχομαι να φτάσετε τον ένατο. Κανε κουράγιο καλή μου!

Κατερινακι μεγάλωσε ο μπεμπης, και σένα Κική μια χαρά είναι!!

Μην ανησυχείς για τα κιλά, θα φύγουν μωρε όπως ήρθαν, απλά μας πήρε 9 μήνες να γίνουμε έτσι, θα πάρει κάποιο διάστημα να ξεφουσκωσουμε! Καληνύχτα σε όλες


Gbjsp2.png

XUUFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσακια.Αργησα αλλα μπηκα.

Δεν τα διαβασα ολα αλλα πηρα μια ιδεα.

Τιτινα μου σου ευχομαι να πανε ολα καλα κ να γεννησεις στον ενατο.

Να προσεχεις,να κανεις οτι σου πει ο γιατρος σου.Ετσι ξαφνικα εγινε η

ειχες κανει κατι πριν το μπανιο;;

Κατερινακι μπραβο σας βρε,γιγαντας ο μπεμπης σου φτου σας.

Βιργινακι μου τι εμαθες για το μητερα κ φρικαρες;

Μαρακι ολα καλα,η μπεμπα σου;;

Κικη μου κ εσενα μια χαρα,εμενα στα 1100 γρ ειναι ενταξει βρε κοριτσια;;

Εμενα μου εδωσε εξετασεις για τις αυπνιες κ την υπερενταση που εχω μηπως

μου λειπει κατι κ το παθαινω.Θα ξαναπαω την Μ Πεμπτη.Παντως νιωθω μια

χαρα.Σας καληνυχτιζω,θα μπω κ αυριο μετα το μεσημερι να σας διαβασω πιο

αναλυτικα.φιλακιαααα


CEebp2.png?9T0iAOMn
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μπηκα γω για καληνυχτα !!!!

Τιτινα μου περαστικα κ ευχομαι να φτασεις μεχρι το μηνα σου κανονικα !!!

Κατερινακι κ κικη τελεια τα νεα απο τα μωρακια σας ! μεγαλωσαν !!!

Οσο για το μητερα εμαθα οτι καποιοι χρεωνουν ξεχωριστα την επισκληριδιο (κατι που το πακετο αναφερει οτι ειναι μεσα) και επισης χρεωνουν ξεχωριστα τα φαρμακα που θα μας δωσουν ! δλδ τα φαρμακα στο φυσιολογικο κοστιζουν 50 ευρω κ στην καισαρικη 150 ευρω χωρις φπα !

Απ οτι καταλαβα δεν εχουν μειωσει ουτε μισο ευρω απο περσυ που ελεγαν ! μουφα ειναι ολα !!!!!! εν ολιγης μια καισαρικη βγαινει 2500 ! καλο ε ?

τεσπα ! καληνυχτουλα θα τα πουμε αυριο !!!

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα μανούλες και μπεμπάκια......

έχω περάσει την ταραχή από χθες.........

ο μικρός έιχε αγώνες στο judo και βγήκε πρώτος και η χαρούμενη μανούλα ήθελε να πάει αμέσως να του πάρει δωράκι....πορτοφόλι όμως γιοκ....:confused:

άφαντο......έψαξα σε όλο το σπιτι, ακόμα και μέσα στο ψυγείο γιατι τελευταία κάνω τέτοια κουφά,το αυτοκίνητο,ακόμα και στο κήπο αλλα πουθενα.

Μέσα ειχα ταυτότητα,δίπλωμα,πιστωτικές,αναλήψεων όλα τα καλά δλδ...

Τηλέφωνο στην ασφάλεια για να δηλώσω οτί τα έχασα και σε όλες τις τράπεζες για να ακυρώσω κάρτες και να πεθαίνω απο την αγωνία μην μου πουν οτί έχουν κινηθεί και οι λογαριασμοί........

Κάποια στιγμή μέσα στην νύχτα και αφού πλάνταξα στο κλάμα θυμηθηκα ότι τελευταία το είχα χρησημοποιήσει στο carfour......σηκώθηκα και πήγα πρωί πρωί και όντως το έιχαν κρατήσει στην υποδοχή πελάτών.......ουυυυυυυυυυυυφφφφφ.........

δεν θα άντεχα να περάσω ακόμα μια φορά την διαδικασία με την ασφάλεια.....

μέχρι κι η μπέμπα χάρηκε και άρχισε τις κλωτσιές.......

και τώρα φεύγω να πάω στις τράπεζες γιατι οι κάρτες μου ακυρώθηκαν και πρέπει να βγάλω καινούριες........

πολλά φιλάκια και να προσέχετε πολύ.:tongue:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου!

Χάθηκα τις τελευταίες μέρες αλλά είχα πολλά τρεξίματα, πολλά σκαμπανεβάσματα ορμονών και διάθεσης :rolleyes: και γενικώς ήμουν μια "ομορφιά" :mad:

Ευτυχώς εχθές ήταν η τελευταία μου μέρα στη δουλειά και από σήμερα θα είμαι στο σπιτάκι μου ή θα αλωνίζω τους δρόμους :P Πήρα τελικά την κανονική μου άδεια κολλητά με την άδεια εγκυμοσύνης που θα πάρω από το Ικα τον άλλο μήνα και χαλαρώνω!!!

Διάβασα τα πάαααρα πολλά νέα σας και πολύ χαίρομαι για τις εξελίξεις των μπεμπινιών σας.

Κατερίνα και Κική , μεγαλώνουν μια χαρά τα νινάκια!!! :)

Περιμένω κι εγώ την άλλη εβδομάδα με αγωνία, που θα κάνω το doppler, θα δω τη ζουζούνα μας!!

Οζαλίνα, ένα μυαλό χειμώνα καλοκαίρι...τι να σου κάνει :confused: :confused:

Ευτυχώς που το βρήκες...να προσέχεις, κοριτσάκι...

Τιτίνα, υπομονή και κουράγιο...να προσέχεις, να ακούς το γιατρό σου και όλα θα πάνε καλά. Θα ξαναπαίξεις με τη μικρούλα σου όταν θα είσαι καλύτερα...μην το διακινδυνεύεις τώρα :) Περαστικά και στη μαμά σου :)

Μαράκι, μοναξιές διάβασα ε?...έφυγε ο αντρούλης σου... Υπομονή κοριτσάκι, θα περάσουν γρήγορα οι μέρες ;)

Κι εμένα ο δικός μου θα λείψει μια βδομάδα μετά το Πάσχα...θα πάει για επαγγελματικούς λόγους στο Αζερμπαιτζάν!! Κάτω από άλλες συνθήκες θα πήγαινα κι εγώ, αλλά δεν μας ξετρελαίνει ο συδυασμός Μέσης Ανατολής και εγκυμοσύνης :tongue: :tongue: :tongue:

Τζίνα, τί υπέροχο δωμάτιο φτιάξατε!!! Καλορίζικο :)

Για καρότσια βλέπω κουβέντα...εμείς δεν έχουμε αποφασίσει ακόμη...λατρέψαμε και οι δυο το STOKKE με την πρώτη ματιά αλλά τσιμπάει πολύ στην τιμή του...Θα δούμε πως θα πάνε τα οικονομικά μας και θα αποφασίσουμε αφού με το καλό γεννήσω.

Αυτά θυμάμαι μέχρι στιγμής....πάω να διαβάσω και τα υπόλοιπα και θα επανέλθω :)

Φιλάκια


Mopep2.png1LxNp2.png
Link to comment
Share on other sites

κοριτσια ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας.δεν εκανα κατι πριν μπω για μπανιο απλα ξεσκονισα λιγο στο χαλαρο.μου ειχε πει ομως οτι το αμνιακονειχε μειωθει λιγο κ μαλλον επηρεασε κι αυτο.

βρε κοριτσια μην αγχωνεστε για τα κιλα.ειδικα αμα θηλασετε,θα φυγουν στο αψε σβησε.

Μαρακι υπομονη με τον ξενιτεμο του συζυγου.λιγος καιρος ειναι θα περασει γρηγορα


6ze1tak0qlrac6sy.pngas1cJNlVM3D1200NjM4NTJkYnw2MDhiZHxteSBsaXR0bGUgYmFieSBpcw.gifan1cEZgJmf-1200MjA5ZHw1NDU1ODc5ZGF8bXkgYmlnIGxvdmUgaXM.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...