Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια μου καλησπέρα! Έχουν περάσει 2 χρόνια από την τελευταία φορά που κατέψυξα έμβρυα,  δύο 3ημερών (grade1) και μετά από ένα μεγάλο χειρουργείο αφαίρεσης ινομυώματος με ανοιχτό χειρουργείο, αποφάσισα να δρομολογήσω την εμβρυομεταφορά. Επικοινώνησα με τον γιατρό μου και τον ρώτησα τι χρειάζεται να ελέγξουμε πριν προχωρήσουμε. Μου είπε για θυροειδή (πάιρνω αγωγή λόγω hashimoto), ασβέστιο και βιταμίνη D. Τίποτα άλλο....Γενικά μου είπε δύσκολα τα πράγματα γιατί φαίνεται και ταλαιπωρημένη η μήτρα....Ποια είναι η γνώμη σας, εσείς τι άλλο ελέγξατε; Σημείωση είμαι 44. Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ 2011


bloublou

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Κοριτσακια μου καλα τι κανετε ?

Κατερινακι μου εισαι σουπερ κορμαρα εγκυουλα ! Μην ακουω οτι σε πιανει καταθλιψη κ σενα με τα ρουχα !!! χαχαχα! Αυτο το παθαινω εγω αλλα δικαιολουμαι !!!!!

Οστοσο εχω καταλαβει οτι το τζινακι κ μια εφαρμοστη μπλουζα απο πανω ειναι πολυ πιο ωραια επανω μου παρα ενα φουστανακι η μπλουζοφορεμα-κολαν !!!!

Παντως κ γω θελω 3-4 ρουχαλακια γιατι τα τζην τα εχω απο 2 μηνων κ τωρα οπου να ναι θα μπω στον 8ο....ε ποσο ακομα να μου κανουν? στα ποδια ολα καλα ειναι κ μεγαλα αλλα στην κοιλια χαμηλα....αρχιζουν κ με δυσκολευουν πολυ !!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπέρα κοριτσάκια μου.....

μόλις γύρισα από τον γιατρό και η μπεμπούλα μεγαλώνει μια χαρά.....:tongue::tongue:

επιτέλους δλδ και μια φορά που δεν μου είπε οτι ειναι 10 μέρες πίσω στην αναπτυξή της.......

μεγάλωσαν χεράκια ,ποδαράκια,κοιλίτσα και είναι με το κεφάλακι κάτω αλλά μπορει και και να γυρίσει πάλι γιατι είναι νωρίς ακόμα λέει να πάρει θέση τοκετού.Η πονηρή είχε τεντωμένο τον ποπουδάκο της και τα χέρια πίσω από το κεφάλι:tongue::tongue::tongue: σκέτη παραλία η μικρή μου;)

Εχουμε βάρος 840 γρ αλλά μήκος δεν μπόρεσε να μετρήσει αφου το παιδί έκανε γιόγκα.:D:D:D

katerina_s κούκλα έισαι...;)

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακια τι κανετε?

εγω καλα ειμαι στην μαμα μου και τωρα εχω βγει για καφεδαακι με τον αδελφο μου, εγω τσαι, ο αδελφος καφεδακι...

ο αντρουλης στην μαμα του και η μπεμπα στην κοιλιτσα μου! ολα καλα δηλαδη!!!!

τι βλεπω ωραιες κοιλιτσες! ζηλεψα θα βαλω και δικια μου..

Αντε κικακι περιμενουμε..

καλησπέρα κοριτσάκια μου.....

μόλις γύρισα από τον γιατρό και η μπεμπούλα μεγαλώνει μια χαρά.....:tongue::tongue:

επιτέλους δλδ και μια φορά που δεν μου είπε οτι ειναι 10 μέρες πίσω στην αναπτυξή της.......

μεγάλωσαν χεράκια ,ποδαράκια,κοιλίτσα και είναι με το κεφάλακι κάτω αλλά μπορει και και να γυρίσει πάλι γιατι είναι νωρίς ακόμα λέει να πάρει θέση τοκετού.Η πονηρή είχε τεντωμένο τον ποπουδάκο της και τα χέρια πίσω από το κεφάλι:tongue::tongue::tongue: σκέτη παραλία η μικρή μου;)

Εχουμε βάρος 840 γρ αλλά μήκος δεν μπόρεσε να μετρήσει αφου το παιδί έκανε γιόγκα.:D:D:D

οζαλινακι μου, πολυ ωραια τα νεα σου!! μια χαρα η μπεμπουλα σου!

Βιργινακι τι κανεις?

Link to comment
Share on other sites

Μαρακι τωρα που μπηκα εχεις βγει γλυκουλα μου !!!!!!

Καλα ειμαι κ γω μιλησα με το γιατρο, κανονισαμε νωριτερα το ραντεβου δλδ το αλλο σαββατο κ τα χαπια των συσπασεψν θα τα παιρνω μεχρι κ την αλλη παρασκευη κ βλεπουμε μετα ! τον ρωτησα αν χρειαζεται να παω στον καρδιοτοκογραφο αλλα μου ειπε οχι ακομα .... θα δουμε πως ειναι τα πραγματα στον υπερηχο κ βλεπουμε μετα !

Κ ας καληνυχτισω μιας και δεν ειναι καμια μεσα τετοια ωρα !!

Φιλακια πολλα θα τα πουμε το πρωι !!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπερα και απο μενα!!!! Χαθηκα λιγο αυτες τις μερες, αλλα ειχα πολλες δουλειες και στο σπιτι και στο μαγαζι.Εμπαινα διαβαζα τα νεα σας και οταν πηγαινα να απαντησω ολο καποιος εμπαινε...!!! Τα καταφερα τωρα...

Καταρχην, να χαιρομαι τον αντρουλη μου που σημερα εχει γενεθλια και γινεται 34! Του ειπα οτι φετος του ετοιμαζω το καλυτερο δωρο!!!!!!!!!! Χαρηκα πολυ με τα νεακια απο τα μωρακια σας!!!! Μου αρεσε πολυ πολυ το δωματιο που φτιαξατε Τζινακι μου!!!!!!!!! Μαρακι, υπομονη για τον αντρουλη σου...ενας μηνας ειναι θα περασει και θα ανανεωσετε και την σχεση σας!!!!! Κατερινα μου πολυ ωραια η κοιλιτσα σου!!! Και εγω εχω ενα θεμα με τα ρουχα αυτης της εποχης. Οταν θα βγαλουμε τα καλοκαιρινα θα ειναι καλυτερα...!!!

Αυριο μαλλον θα μεινω σπιτι, να ολοκληρωσω κατι δουλιτσες και θα μπω να τα πουμε και πιο αμεσα. Φιλακια σε ολες σας!!!!!!!!!!!


GKvPp2.png

nN72p2.png

SoVDp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα συννεγυουλες με τις ομορφες κοιλιτσες σας!!!

Τι κανετε???Διαβασα οοολα τα νεακια σας κ χαιρομαι που ολα πανε καλα...δυναμη τωρα, λιγο μας εμεινε!!

Εμεις πηγαμε χθες στην γιατρο κ φτασαμε 1750γραμ.!!!Εχουμε πολλα μαλλακια κ μαγουλακια κ εχουμε παρει κ θεση με το κεφαλακι μας κατω!!χιχιχιχιχι

Ανοιγοκλεινε το στομα του ο σκατουλης κ μας εβγαζε τη γλωσσα του!:tongue::tongue::tongue:

Βεβαια πρεπει να χαλαρωσω λιγο γτ εχω αρκετες συσπασεις κ μου ειπε η γιατρος οτι οι επομενες 6 εβδομαδες πρεπει να κυλισουν με μεγαλη προσοχη για να μην εχουμε προωρο τοκετο κ ταλαιπωρηθω κι εγω αλλα κ ο μπεμπακος μας....μου εδωσε τα χαπακια μου κ απο δω κ περα...πολυ προσοχη:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και απο εμένα!!!!

Εγώ θα πάω στις 18 ατο γιατρο και ανυπομονώ!

Linakoz και gina τέλεια τα μωράκια σας! Αχ τι ωραια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Οσο για μενα...καπως καλυτερα τα βλέπω σήμερα τα πράγματα!! Και ναι virgi και εμένα με ειδα καλυτερη με τζιν παρα με κολαν και μπλουζοφόρεμα!!!!!


cEyXp3.png

q61sp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και απο εμένα!!!!

Εγώ θα πάω στις 18 ατο γιατρο και ανυπομονώ!

Linakoz και gina τέλεια τα μωράκια σας! Αχ τι ωραια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Οσο για μενα...καπως καλυτερα τα βλέπω σήμερα τα πράγματα!! Και ναι virgi και εμένα με ειδα καλυτερη με τζιν παρα με κολαν και μπλουζοφόρεμα!!!!!

Καλημερα Κατερινακι μου!!!

Αντε υπομονη...2 βδομαδουλες ειναι για να δειτε κι εσεις το μπουμπουκι σας κ θα χει μεγαλωσει πολυυυυυ :)

Οσο για τα ρουχα....κι εγω τωρα αρχιζω να ζοριζομαι..δε μ'αρεσει τπτ...εγω εχω βολευτει πολυ αυτα τα πουκαμισακια τα λιγο πιο μακρυα απο τα taily weill κ κολανακι, εχω κ ενα τζιν αλλα δε μπορω να πω οτι το βαζο κ πολυ συχνα:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...