Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια μου καλησπέρα! Έχουν περάσει 2 χρόνια από την τελευταία φορά που κατέψυξα έμβρυα,  δύο 3ημερών (grade1) και μετά από ένα μεγάλο χειρουργείο αφαίρεσης ινομυώματος με ανοιχτό χειρουργείο, αποφάσισα να δρομολογήσω την εμβρυομεταφορά. Επικοινώνησα με τον γιατρό μου και τον ρώτησα τι χρειάζεται να ελέγξουμε πριν προχωρήσουμε. Μου είπε για θυροειδή (πάιρνω αγωγή λόγω hashimoto), ασβέστιο και βιταμίνη D. Τίποτα άλλο....Γενικά μου είπε δύσκολα τα πράγματα γιατί φαίνεται και ταλαιπωρημένη η μήτρα....Ποια είναι η γνώμη σας, εσείς τι άλλο ελέγξατε; Σημείωση είμαι 44. Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ 2011


bloublou

Recommended Posts

Ax Μαρία μου, ωραία θα ήταν να τα λέγαμε και απο κοντά.

Εδώ έχει ζεστάνει αρκετά ο καιρός και νιώθω άλλος άνθρωπος. Τι καλά, είμαι παιδί του καλοκαιριού.


dYU4p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Μια γρηγορη καλημερα κ απο μενα !!!

Κοριτσιααπ οτι καταλαβα ηταν να βγουν κ βγηκαν ! Στεναχωρεμαι γιατι ειναι κοκκινες ! ΕΙναι πολυ χαμηλα λιγο πιο πανω απο κει που ξεκινανε οι τριχουλες να καταλαβετε !

Εβαζα αμυγδαλελαιο κ ενυδατικη μαζι μεχρι που ενιωσα οτι δεν με βοηθαει κ πηρα βαζελινη που ειναι πιο ισχυρη ! Θα το παστωνω συνεχεια το σημειο μπας κ το προλαβω κ βλεπουμε !!!! Το αμυγδαλελαιο το πηρα απο το φαρμακειο (καποια ρωτησε) κ μαλιστα λιγοτερο απο 2 ευρω !!!

Κατερινακι μου περαστικα στο μικρουλη σου !

Βανιλακι μου ας ευχηθουμε οτι δεν σταματαει το 6μηνο !

Μαρακι μου ειδες που σου ειπα ? τελεια τα νεα της μπουμπους σου! Αντε φευγει κ ο αντρουλης ε ? με το καλο να επιστρεψει κοριτσακι μου!

μπλουμπλου μου τι κανεις? εγω οταν γινονται εξωγκοματα υποθετω απλα βαση υπερηχου τι μπορει να ειναι !!!!

Εσυ καταλαβαινεις απο μονη σου ε ? για να δουμε..ευχομαι κ γω να καταλαβαινω μερακια ποδαρακια κ κολαρακι ! χιχιχι!!!

Ουφ !

Αυτα δεν θυμαμαι κατι αλλο !

Πρεπει να ετιμαστω εχω μια εξωτερικη δουλιτσα σε λιγο !!!

Σας φιλω...!!! Μουατς !!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπέρα και απο εμενα!

Εδώ με το αρρωστούλι μικρό μου!!! Ελπίζω όλες να ειστε καλα!

Εγώ εφαγα ένα κρουασαν...και κοντεύω να το βγάλω...Πω πω!!

Αχ θέλω να κάνω και εγώ δουλιτσες. Μάλλον την Πέμπτη. Να πλυνω ρουχα, να δω τι μπορώ να βάλω στη μπέμπα απο τον Γιαννη μου και άλλα ΄τέτοια!

βρε κορίτσια εχω θέμα. Τι φοράμε αυτον τον καιρο;;; Δεν έχω τιποτα..Ηθελα σημερα βνα βάλω κάτι άλλο απο κολάν(εχει και ζέστη) και δεν δεν εχω τιποτα. Μ΄επιασε κατάθλιψη.....


cEyXp3.png

q61sp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα και απο εμενα!

Εδώ με το αρρωστούλι μικρό μου!!! Ελπίζω όλες να ειστε καλα!

Εγώ εφαγα ένα κρουασαν...και κοντεύω να το βγάλω...Πω πω!!

Αχ θέλω να κάνω και εγώ δουλιτσες. Μάλλον την Πέμπτη. Να πλυνω ρουχα, να δω τι μπορώ να βάλω στη μπέμπα απο τον Γιαννη μου και άλλα ΄τέτοια!

βρε κορίτσια εχω θέμα. Τι φοράμε αυτον τον καιρο;;; Δεν έχω τιποτα..Ηθελα σημερα βνα βάλω κάτι άλλο απο κολάν(εχει και ζέστη) και δεν δεν εχω τιποτα. Μ΄επιασε κατάθλιψη.....

περαστικα στον αντρακο μας.. ειναι καθολου καλυτερα σημερα?

Κατερινακι, εγω δεν φοαρω κολαν καιρο τωρα, εχω τρια παντελονια εγκυμοσυνης, 2 τζην και ενα υφασματινο μαυρο και απο πανω βαζω λεπτα μπλουζακια μακο στις λιακαδες και λεπτα πουλοβερακια στα κρυα.

τωρα που θα ανοιξει ο καιρος θα παω spider και θα παρω κανα μακο καλοκαιρινο και αργοτερα θα βαλω τα καλοκαιρινα μου φουστανακια, δεν εχει μεγαλωσει και η κοιλια μου πολυ οποτε ειμαι οκ.

δεν θελω να χαλασω και πολλα λεφτα σε ρουχα..

Link to comment
Share on other sites

Μαρακι εχεις δικιο. Και εγώ δεν θέλω να χαλάσω λεφτά για ρούχα. Αλλα πράγματι, δεν έχω τίποτα. Πηγα να δώ και για κανενα φορεμα αλλα μου φαινόμουν...φακλάνα. δεν ξέρω, με πήρε από κάτω το θέμα.Αφου δεν έχει μεγαλώσει η κοιλίτσα σου εισαι τυχερη....


cEyXp3.png

q61sp3.png

Link to comment
Share on other sites

ελα βρε, κανα μακο φουστανακι σε πιο στενη γραμμη και θα εισαι κουκλα.

Αθηνα δεν μενεις? δεν πας καμια βολτα στα H&M? εχει πολυ ωραια ρουχα εγκυμοσυνης και φτηνα.

μου εχει δωσει η θεια μου μερικα αλλα περιμενω να καλοκαιριασει..

Link to comment
Share on other sites

Χαλκιδα μένω αλλα κατεβαινω καθε ΣΚ αθηνα.. Θα παω να δω..Αντε θα μου περάσει..χι χι!!!!Σημερα πάντως που έβαλα παντελονι και μια μπλουζα μου φάνηκα πολυ πιο κομψη απο το κολαν...Μηπως τελικα δεν ειναι και τοσο μεγάλη η κοιλιά μου;;;;:tongue::tongue:

Εσυ καλα;;; Ποτε φευγει ο άντρας σου;;(ή εφυγε;;;)


cEyXp3.png

q61sp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


μια φωτο της κοιλιτσας σου και θα σου πουμε ευχαριστως!!!

εγω παντως την καμαρωνω την μικρη και στρογγυλη μου κοιλιτσα..

ο αντρουλης εχει παει Ικα να παρει το βιβλιαριο μου για την αδεια μου και μετα θα ανηφορησει....

Link to comment
Share on other sites

Εστειλα μαρακι!!! χι χι!

Ναι εδω και 2 μερες εχω παρει τα πάνω μου. και μονο που δεν ξυπνάω 5 το πρωι νιώθω άλλος άνθρωπος. Αυτο μου έλεγε και ο άντρας μου χθες. Ποσο μεγάλη αλλαγη ειδε 2 μέρες τώρα!!!!


cEyXp3.png

q61sp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...