Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια μου καλησπέρα! Έχουν περάσει 2 χρόνια από την τελευταία φορά που κατέψυξα έμβρυα,  δύο 3ημερών (grade1) και μετά από ένα μεγάλο χειρουργείο αφαίρεσης ινομυώματος με ανοιχτό χειρουργείο, αποφάσισα να δρομολογήσω την εμβρυομεταφορά. Επικοινώνησα με τον γιατρό μου και τον ρώτησα τι χρειάζεται να ελέγξουμε πριν προχωρήσουμε. Μου είπε για θυροειδή (πάιρνω αγωγή λόγω hashimoto), ασβέστιο και βιταμίνη D. Τίποτα άλλο....Γενικά μου είπε δύσκολα τα πράγματα γιατί φαίνεται και ταλαιπωρημένη η μήτρα....Ποια είναι η γνώμη σας, εσείς τι άλλο ελέγξατε; Σημείωση είμαι 44. Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ 2011


bloublou

Recommended Posts

κοριτσια μου καλησπερα!

γυρισαμε απο τον γιατρουλη και τα νεα ειναι μια χαρουλα!

ζυγιζουμε 1200γρ και εχουμε τα ποδαρακια μας κατω και το κεφαλι πανω!

κουνιομασταν παρα πολυ και τα μπουτακια μας ειναι μουρλια.

μας εκανε και κοντινο στο προσωπο μια μυτουλα σκετη γλυκα..

δεν ζυγιστικα γιατι ειχε χαλασει η ζυγαρια του:cool::cool:

για την αδεια θα τα πουμε τον αλλο μηνα ειπε.

Γενικα μας βρηκε μια χαρα!!

Εχω τον μικρο με πυρετο οπότε δεν έχω χρόνο. Ευχομαι να ειστε ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ!!!

Α! Maria-elpida.... τι πρωταπριλιάτικο "δώρο" 'ηταν αυτο;;;;Ξ'εχασα να το σχολιάσω!!!! Απίστευτο!!!

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ μου, περαστικα στον αντρακο σου..

καλα για τον "δωρο" αστα, ενταξει παλι καλα να λεμε..

Maraki έφυγε ο συζυγούλης?

βανιλακι μου, αυριο το μεσημερακι τα χωριζουμε τα τσανακια μας:D:D!!

Virgi δεν βάζεις κάποια κρέμα ή κάτι άλλο για πρόληψη?? Εγώ χρησιμοποιώ αμυγδαλέλαιο κ είμαι ευχαριστημένη,,, αλείφομαι κάθε βράδυ μετά το μπάνιο μου,,

εγω βαζω και baby-oil αλλα κυριως βαζελινη.

θα δοκιμασω και αμδυγδαλελαιο, απο φαρμακειο το παιρνεις?

αν και με πιάνουν τα κλαματα :-(

έχω μια διάθεση σκέτο χάλι.

θα τα πούμε πιο μετά......φιλάκια.

κοριτσακι μην πεφτεις, αμα σε χαλαει μην το βλεπεις

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Κiki σου έστειλα p.m!!!!!!!!!!!! Φιλάκια πολλά;);););)

Maria το λαδάκι το παίρνω από μαγαζί με βιολογικά προϊόντα.

Πάντως κορίτσια τι σου είναι αυτές οι ορμόνες, τώρα συνήλθα λίγο,,, πλάνταξα στο κλάμμα.... κάτι μου είπε ο σύζυγος και γω το πήρα βαρέως,,,άνοιξαν οι βρύσες,,, μόνο τον καραγκιόζη δεν μου έκανε ο καλός μου αλλά εγώ,,,,

Τέσπα,,, τώρα καλά είμαι με μια μούρη κατακόκκινη,,,,


"cogito,ergo sum"

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια μου καλησπερα!

γυρισαμε απο τον γιατρουλη και τα νεα ειναι μια χαρουλα!

ζυγιζουμε 1200γρ και εχουμε τα ποδαρακια μας κατω και το κεφαλι πανω!

κουνιομασταν παρα πολυ και τα μπουτακια μας ειναι μουρλια.

μας εκανε και κοντινο στο προσωπο μια μυτουλα σκετη γλυκα..

καλά είστε τέλειες λέμε:P

1200????????;)μπράβο σας....άντε τώρα να κάνετε κ την τουμπίτσα κ να γυρίσει με το κεφαλάκι κάτω κ όλα τέλεια:tongue::tongue::tongue:

να περάσουν οι ώρες να πάω κ εγώ να δω το ζουζουνάκι μου...τρελά κέφια έχει τώρα.......

είδατε? διάθεση σούπερ;)

Link to comment
Share on other sites

Πάντως κορίτσια τι σου είναι αυτές οι ορμόνες, τώρα συνήλθα λίγο,,, πλάνταξα στο κλάμμα.... κάτι μου είπε ο σύζυγος και γω το πήρα βαρέως,,,άνοιξαν οι βρύσες,,, μόνο τον καραγκιόζη δεν μου έκανε ο καλός μου αλλά εγώ,,,,

Τέσπα,,, τώρα καλά είμαι με μια μούρη κατακόκκινη,,,,

ήρθες στα λόγια μου vanillaki......

εμένα με μάτιασαν κ το απόγευμα που είχα πάει τον μικρό για προπόνηση κ τώρα άρχισα να συνέρχομαι...λύσσαξαν με την κοιλιά μου:mad:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μαρακι, μπραβο!! Τελεια η μικρουλα σας!! Αχ, με το καλο να αγκαλιασουμε τα μπεμπακια μας!!

Βιργινακι, παστωσου οσο μπορεις μηπως και τις προλαβεις.. Αλλα, ενταξει, μωρε, μη σκας, αφου εισαι κουκλιτσα!

Κατερινα μου, περαστικα στο μικρο σου.

Πολλα φιλια σε ολες σας, μανουλες γλυκες!!


IAL5p2.png

u83tp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μαρακι, μπραβο!! Τελεια η μικρουλα σας!! Αχ, με το καλο να αγκαλιασουμε τα μπεμπακια μας!!

Βιργινακι, παστωσου οσο μπορεις μηπως και τις προλαβεις.. Αλλα, ενταξει, μωρε, μη σκας, αφου εισαι κουκλιτσα!

Κατερινα μου, περαστικα στο μικρο σου.

Πολλα φιλια σε ολες σας, μανουλες γλυκες!!

Και σε σένα πολλά φιλάκια κουκλίτσα..

Σας καληνυχτώ,,, πάω να κάνω ένα χαμομήλι,,, με έχει τσακίσει το στομάχι μου,,, ουφ και πάλι ουφ


"cogito,ergo sum"

Link to comment
Share on other sites

Και σε σένα πολλά φιλάκια κουκλίτσα..

Σας καληνυχτώ,,, πάω να κάνω ένα χαμομήλι,,, με έχει τσακίσει το στομάχι μου,,, ουφ και πάλι ουφ

καληνύχτα κ περαστικούλια.........

χαλάρωσε κοριτσάκι όσο μπορείς:tongue:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα Κικακι, ποναει η μεσουλα ε?

ξαπλωσε βρε κοριτσακι, δεν εχεις βρει καμια σταση να σε βολευει?

ευτυχως ναι, η μπεμπουλα μου ειναι μια χαρα και μαζι και η μαμα της..

αντε να μας πεις και τα νεα του δικου σου...!

Link to comment
Share on other sites

Kοριτσάκια μου, τι μου κάνετε;

Χάθηκα αυτές τις μέρες, ίσα και σας ψιλοδιάβασα, βλέπω ότι τα μπεμπάκια μεγαλώνουν και σε λίγο οι περισσότερες μπαίνετε στον όγδοο, σήμερα έκλεισα και τον 7ο και επισήμως μπαίνω όγδοο, απίστευτο πως περνάει ο καιρός. Η κοιλιά μου έχει μεγαλώσει πολύ, έφτασα τα 11 κιλά, πιάνω την μπέμπα σε ολόκληρο το κορμάκι της, και πάνω πάνω κολαράκι. Είναι απίστευτο. Ο μικρός πάει καλύτερα με το τραύλισμα ευτυχώς, νομίζω ότι τελικά είνάι φάση, γιατί ένα άγχος το είχα.

Βαλθήκαμε να κάνουμε δουλειές με τη μαμά μου, δηλαδή η μαμά μου, εγώ τα πάνω πάνω, στο σπίτι, όπως καταλαβαίνετε πρέπει να ετοιμάζομαστε σιγά σιγά. 10 του Μάη θα φύγουμε και για Πάτρα και πρέπει να είναι όλα έτοιμα.

Έπλυνα κάτι καινούργια ρουχαλάκια του μικρού μου και κάτι χειμωνιάτικα που δεν θα φορεθούν πλέον.

Σήμερα θα έρθει και ο ξυλουργός να δει την ντουλάπα μου γιατί μου μυρίζει υγρασία, και όπως καταλαβαίνετε γίνεται στο δωμάτιο χαμός, όλα τα ρούχα πάνω στο κρεβάτι. Το απόγευμα θα πρέπει να τακτοποιήσω. και ευκαιρία για ξεκαθάρισμα, αχ βρε κορίτσια είναι ρούχα που δεν φοράω πλέον΄, αλλά δεν θέλω να δώσω κιόλας, τι πράγμα και αυτό. Θα τα μαζέψω όμως για μια φίλη τουλάχιστον να πιάσουνε τόπο.


dYU4p3.png
Link to comment
Share on other sites

Μαράκι μου τι κάνεις; η καραμελένια σου, τι λέει; Μεγάλωσε το ζουζουνάκι.

Τις πάντες τις τελειώσες τελικά, βάλες μας φώτο.

Και εγώ παρέλαβα αυτά που είχα παραγγείλει, τα έπλυνα κιόλας, κάτι τελευταία αυτοκόλλητα μου μένουνε στο δωμάτιο και η κουρτίνα που θα κοιτάξω Πάτρα, εκεί που είπες.


dYU4p3.png
Link to comment
Share on other sites

Μαράκι μου τι κάνεις; η καραμελένια σου, τι λέει; Μεγάλωσε το ζουζουνάκι.

Τις πάντες τις τελειώσες τελικά, βάλες μας φώτο.

Και εγώ παρέλαβα αυτά που είχα παραγγείλει, τα έπλυνα κιόλας, κάτι τελευταία αυτοκόλλητα μου μένουνε στο δωμάτιο και η κουρτίνα που θα κοιτάξω Πάτρα, εκεί που είπες.

μπλουμπλου μου, καλημερα!

την φτιαξαμε την παντα αλλα εχω δανεισει την μηχανη στον αδελφο μου και δεν μπορω να σας βαλω φωτο.

απο σημερα θα ειμαι στην μαμα μου, μιας και ο αντρουλης ανεβαινει πατρα για ενα μηνα, μετα θα βαψουμε και το δωματιο οποτε θα σας τα βαλω ολα μαζι.

πολυ χαρηκα που παει καλυτερα ο μικρουλης σου, το πουλακι μου θα ζηλευε πολυ μαλλον...

να ανεβω και εγω Πατρα για Πασχα μαλλον αλλα για μεσα στο Μαιο δεν το βλεπω, μακαρι να συναντιομασταν..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...