Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια μου καλησπέρα! Έχουν περάσει 2 χρόνια από την τελευταία φορά που κατέψυξα έμβρυα,  δύο 3ημερών (grade1) και μετά από ένα μεγάλο χειρουργείο αφαίρεσης ινομυώματος με ανοιχτό χειρουργείο, αποφάσισα να δρομολογήσω την εμβρυομεταφορά. Επικοινώνησα με τον γιατρό μου και τον ρώτησα τι χρειάζεται να ελέγξουμε πριν προχωρήσουμε. Μου είπε για θυροειδή (πάιρνω αγωγή λόγω hashimoto), ασβέστιο και βιταμίνη D. Τίποτα άλλο....Γενικά μου είπε δύσκολα τα πράγματα γιατί φαίνεται και ταλαιπωρημένη η μήτρα....Ποια είναι η γνώμη σας, εσείς τι άλλο ελέγξατε; Σημείωση είμαι 44. Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ 2011


bloublou

Recommended Posts

τι καλο!!!!

Βιργινακι λες να ειμαστε κανα κιλακι? ο αντρουλης λεει οτι η κορη του θα ειναι παραπανω:cool::cool:

για να δουμε, θα τον ρωτησω και για την αδεια ποτε θα την φτιαξω και θα σας πω.. ειναι γιατρος του Ικα οποτε θα μου πει ακριβως.

αυτο που φοβαμαι ειναι η................. ζυγαρια!!!

μην την φοβάσαι βρε την ζυγαριά........

και πραπάνω να είσαι δεν χάθηκε ο κόσμος.

πάλι τα ίδια θα λέμε?????????;)

όλα θα φύγουν μετά.........τα κόκκαλα θα μας μείνουν από το τρέξιμο:D:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

τι καλο!!!!

Βιργινακι λες να ειμαστε κανα κιλακι? ο αντρουλης λεει οτι η κορη του θα ειναι παραπανω:cool::cool:

για να δουμε, θα τον ρωτησω και για την αδεια ποτε θα την φτιαξω και θα σας πω.. ειναι γιατρος του Ικα οποτε θα μου πει ακριβως.

αυτο που φοβαμαι ειναι η................. ζυγαρια!!!

Σιγουρα θα ειναι κιλακι ! Κ οντως μπορει κ παραπανω ! 27+1 ηταν η μπεμπα 1.118 kg κ ηδη ο υπερηχος την εδειχνε ακριβως μια εβδομαδα παραπανω !!!:P

Link to comment
Share on other sites

http://www.ubershop.co.uk/nappies/product.php?code=nappies

χάθηκα σε αυτό το site;););)

μάλλον από εδώ θα πάρω πάνες:tongue:

μια χαρα αν ερχονται κ οικονομικοτερα !

Εγω κοριτσια απο εδω με κανα κουπονι θα την βγαλω κ βλεπουμε !

Link to comment
Share on other sites

μια χαρα αν ερχονται κ οικονομικοτερα !

Εγω κοριτσια απο εδω με κανα κουπονι θα την βγαλω κ βλεπουμε !

είναι πολύ πιο οικονομικά Βιργινία.......

και έχουμε να αλλάξουμε κάτι χιλιάδες πάνες;);) στα βλασταρια μας.

ακόμα και οι κρέμες που έχει έιναι κάτω και απο την μισή τιμή από οτι τις έπερνα για τον γιό μου:shock:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

οντως συμφερει τοτε !!!!

Εγω δυστυχως δεν κατεχω απο αγγλικα οποτε κ απο ξενα σαιτ ! χιχιχιχιχ!!!!!

Θα λουστω κανονικοτατα τις τιμες !

Για αρχη εχω καποια κουπονια περιμενω καποια αλλα να δοκιμασω κιολας κ ποιες πανες με βολευουν κ βλεπουμε !!!

Λοιπον αγαπουλες βγαινω για την ωρα παω να δω τι μαμ θα κανουμε να παρω κ κανα χαπι κ τα λεμε μετα !

φιλακια πολλα πολλα !

Link to comment
Share on other sites

οντως συμφερει τοτε !!!!

Εγω δυστυχως δεν κατεχω απο αγγλικα οποτε κ απο ξενα σαιτ ! χιχιχιχιχ!!!!!

Θα λουστω κανονικοτατα τις τιμες !

Για αρχη εχω καποια κουπονια περιμενω καποια αλλα να δοκιμασω κιολας κ ποιες πανες με βολευουν κ βλεπουμε !!!

Λοιπον αγαπουλες βγαινω για την ωρα παω να δω τι μαμ θα κανουμε να παρω κ κανα χαπι κ τα λεμε μετα !

φιλακια πολλα πολλα !

ΦΙΛΆΚΙΑ Βιργινία........ευτυχώς μου θύμησες τα χάπια.:rolleyes::rolleyes::rolleyes: όλο τα ξεχναω.....

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακια εβαλα το αρακακο να γινεται και γυρισε και ο αντρουλης!

Κικακι μου, εχουμε δεν εχουμε αγχος... θα τα δουμε ολα τοτε!

εγω παντως μεχρι να μπω στην κλινικη θα εχω αγχος, αμα μπω στην ωρα μου... ολα καλα θα πανε!!!!

Βιργινια, ειπες χαπια και εχω ξεχασει να τα παρω σημερα!!

μην την φοβάσαι βρε την ζυγαριά........

και πραπάνω να είσαι δεν χάθηκε ο κόσμος.

πάλι τα ίδια θα λέμε?????????;)

όλα θα φύγουν μετά.........τα κόκκαλα θα μας μείνουν από το τρέξιμο:D:D

θα φυγουν μωρε το εχω πιστεψει.. τωρα τι κανουμε που νιωθω σαν μπαλιτσα..:confused:

Link to comment
Share on other sites

θα φυγουν μωρε το εχω πιστεψει.. τωρα τι κανουμε που νιωθω σαν μπαλιτσα..:confused:

απολαμβάνουμε την στρογγυλάδα μας χωρίς να πολυ κοιταζόμαστε στον καθρέφτη:rolleyes::rolleyes:

δεν είναι και πολύ φίλος αυτό τον καιρό και έχουμε και μέλλον ακόμα.....

(όταν κοιτάω τις φωτό 2 μέρες πριν γεννήσω τον Θωμά λέω αποκλείεται.......δεν είμαι εγώ μα αυτή την κοιλάρα:P:p)

Link to comment
Share on other sites

Εισαι σιγουρη ? δλδ εγω ας πουμε που την αλλη βδομαδα θα ειμαι 30 εβδομαδων θα πρεπει να παω να γραψω την αδεια την κανονικη ???

Nαι Βιργινακι ετσι ειναι...το πρωι πηγα στον γιατρο κ πριν παω ειχα παρει τηλ στο ικα κ ρωτησα. Οπωσδηποτε πας πριν τις 56 ημερες γτ τυπικα θα πρεπει να εχει κ ο εργοδοτης σου το χαρτι της αδειας πριν σταματησεις κ οχι την τελευταια μερα ή μετα. Τουλαχιστον ετσι μου ειπαν...τα λεφτα ομως δεν τα περνεις απο τωρα αλλα αφου εισαι μεσα σ'αυτες τις 56 ημερες.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εντάξει τότε Τζινάκι, κάνε κουράγιο και μετά θα είσαι με το μπεμπάκι σου πιο πολύ καιρό.

Πολυ οικονομικός ο "ζωγράφος", μακάρι να πείσω τον άντρα μου που δε θέλει να ζωγραφίσουμε στο δωμάτιο! Πάλι καλά τον έπεισα να βάλουμε αυτοκόλλητα.

Εμένα στο ΙΚΑ μου είπαν να πάω ακριβώς 2 μήνες πριν την ΠΗΤ για να μου γράψουν την άδεια. Πάλι ό,τι θέλει λέει ο καθένας, αμάν πια!!

Κική καλημέρα, κι εγώ αγχώνομαι για τη γέννα, να πάνε όλα καλά, να είναι καλά ο μπέμπης...λογικό είναι να αγχωνόμαστε όσο πλησιάζει ο καιρός.

Οζαλινάκι καλημέρα και σε σένα!! Φιλιά στη μπουμπού σου.

Κατερινάκι καλά είναι ο μπέμπης, μεγαλώνει κουνιέται, κάνει τα δικά του. Πολύ ωραίες στιγμές αυτές!!


Gbjsp2.png

XUUFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει τότε Τζινάκι, κάνε κουράγιο και μετά θα είσαι με το μπεμπάκι σου πιο πολύ καιρό.

Πολυ οικονομικός ο "ζωγράφος", μακάρι να πείσω τον άντρα μου που δε θέλει να ζωγραφίσουμε στο δωμάτιο! Πάλι καλά τον έπεισα να βάλουμε αυτοκόλλητα.

Εμένα στο ΙΚΑ μου είπαν να πάω ακριβώς 2 μήνες πριν την ΠΗΤ για να μου γράψουν την άδεια. Πάλι ό,τι θέλει λέει ο καθένας, αμάν πια!!

Κική καλημέρα, κι εγώ αγχώνομαι για τη γέννα, να πάνε όλα καλά, να είναι καλά ο μπέμπης...λογικό είναι να αγχωνόμαστε όσο πλησιάζει ο καιρός.

Οζαλινάκι καλημέρα και σε σένα!! Φιλιά στη μπουμπού σου.

Κατερινάκι καλά είναι ο μπέμπης, μεγαλώνει κουνιέται, κάνει τα δικά του. Πολύ ωραίες στιγμές αυτές!!

Ναι Λιζακι...να τον πεισεις τον αντρουλη σου...να σκεφτεις οτι εγω ημουν δισταχτικη επειδη δεν ειναι κ δικο μας σπιτι, ειμαστε με ενοικιο κ υπολογιζουμε σε 2-3 χρονια το πολυ να φυγουμε αλλα ο αντρας μου επεμενε κ με επεισε :tongue: κ τωρα παω καθε λιγο κ λιγακι κ το βλεπω!χιχιιχιχιχ!

K 2 μηνες πριν να πας κ παλι ειναι οκ γτ η αδεια ειναι 56 ημερες, λιγοτερο απο 2 μηνες οποτε μην ανησυχεις!

Εμενα να φανταστεις η πητ ειναι 14/6/11 οποτε κ 14/4 να πηγαινα κ παλι οκ θα ητανε αφου η αδεια μου ξεκιναει απο τις 20/4 ειναι σχεδον μια βδομαδα πριν οποτε 32η βδομαδα εγγυμοσυνης...ελπιζω να μη σε μπερδεψα

Link to comment
Share on other sites

Μην ανησυχείς, Τζίνα μου δεν με μπέρδεψες! Κι εγώ 14/6 έχω ΠΗΤ :D. Μήπως γεννάς και στο Ιασώ;

χαχαχχα!οκ...

Οχι θα γεννησω ευτυχως στο Ρεα που ειναι κ πολυ κοντα στο σπιτι μας, οποτε δεν θα τους ταλαιπωρησω κ απο θεμα αποστασης :tongue: το κακο ειναι οτι θα εχω περισσοτερους επισκεπτες....αφου θα ειμαι πιο κοντα :confused:

Αλλα τι να κανουμε??...

Με το καλο Λιζακι μου!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...