Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια μου καλησπέρα! Έχουν περάσει 2 χρόνια από την τελευταία φορά που κατέψυξα έμβρυα,  δύο 3ημερών (grade1) και μετά από ένα μεγάλο χειρουργείο αφαίρεσης ινομυώματος με ανοιχτό χειρουργείο, αποφάσισα να δρομολογήσω την εμβρυομεταφορά. Επικοινώνησα με τον γιατρό μου και τον ρώτησα τι χρειάζεται να ελέγξουμε πριν προχωρήσουμε. Μου είπε για θυροειδή (πάιρνω αγωγή λόγω hashimoto), ασβέστιο και βιταμίνη D. Τίποτα άλλο....Γενικά μου είπε δύσκολα τα πράγματα γιατί φαίνεται και ταλαιπωρημένη η μήτρα....Ποια είναι η γνώμη σας, εσείς τι άλλο ελέγξατε; Σημείωση είμαι 44. Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ 2011


bloublou

Recommended Posts

Ευχαριστω, βρε κοριτσια μου..:D

Λιζακι, καλημερα, τι κανει ο μπεμπης σου;

Τζινα μου, ευχαριστω, πολυ καλη δουλεια κανει.

Μαρακι, περιμενουμε νεα απο την καραμελιτσα!!


IAL5p2.png

u83tp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημερα Λιζακι!!

Σ'ευχαριστω πολυ!Κι εσυ με το καλο!!!

Δεν θα σταματησω απο τη δουλεια..οσο αντεξω δλδ γτ θελω να καθησω μετα περισσοτερο με τον μπεμπακο κ εφοσον ειμαι καλα....οποτε...απλα ειναι πολυ περιεργο να εχεις αδεια κ να δουλευεις..ομως ξερω οτι μετα θα λεω καλα εκανα:rolleyes:

Τζινακι μου...νωρις δεν εκανες τα χαρτια ??? 56 ημερες πριν την ΠΗΤ ειναι.... κανω λαθος ? τη γραφουν και απο νωριτερα ??

Link to comment
Share on other sites

Τζινακι μου...νωρις δεν εκανες τα χαρτια ??? 56 ημερες πριν την ΠΗΤ ειναι.... κανω λαθος ? τη γραφουν και απο νωριτερα ??

Καλημερα Βιργινακι!!

56 ημερες πριν ξεκιναει η αδεια κ μπορεις να πας κ να πληρωθεις, ομως για να σου τη γραψουν πρεπει να πας απο 30-32 εβδομαδων.

Σου δινει ενα χαρτι που γραφειο γιατρος την αδεια, μετα συμπληρωνει ο εργοδοτης στο ιδιο χαρτι τα στοιχεια του κ λεει οτι σταματας να δουλευεις κ εσυ το ιδιο.

Μ'αυτο το χαρτι μετα πας κ πληρωνεσαι μεσα στις 56 ημερες.

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα αν και μεσημέριασε:tongue::tongue:

ένιωθα τόσο κουρασμένη σήμερα που δεν είχα καμία διαθεση να σηκωθω γιατι έχω τόσες δουλειές μέσα στο σπίτι που το σκεφτομαι και αρρωσταίνω:(

χαίρομαι που είστε όλες καλά αν και μισο χαρούμενες οι πιο πολλές αλά αυτά έχουν οι ορμόνες της εγκυμοσύνης.....;)τραγικοποιούμε τα πάντα και πέφτουμε με το παραμικρό.

ας μια φτιάξω μια γουλιά καφέ μπας και νιώσω καλύτερα:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τζινα, τι παιρνεις, δυο μισθους;

αχχχ...δε ξερω ακριβως τα λεφτα Κετρινακι μου, παντως αυτο που ξερω ειναι οτι στο τελος αφου εχεις παρει κ τα 3 επιδοματα (εγγυμοσυνης, βοηθημα τοκετου, επιδομα λοχειας) το συνολο τους ειναι οι μισθοι σου περιπου.

Θα παρω μετα ακριβως κ τον 1 μηνα αδεια που εχω και μετα....επιστροφη:confused::confused::confused:

Link to comment
Share on other sites

εγω ειμαι μονιμα με την μπλουζα σηκωμενη κ καθομαι κ χαζευω ! Οταν βεβαια ειναι ο αντρας μου εδω εχει προτεραιοτητα στο να πιανει την κοιλιτσα ! χαχαχαχα!!!!!

καλα βιργινακι σκεφτομαι οτι μπορει να τις παγωσουμε τις κολιτσες μας!!:tongue:

και εγω ετσι ειμαι, ολη μερα και ο μπαμπας απο οανω να χαιδευει.. αχ, ευτυχως που εχουμε και αυτα και μας κανουν χαρουμενες..

Κ οντως την ενοχλω γιατι μολις γυρναω δεξια αρχιζει κ ριχνει ! χαχαχαχ την καημενη μου !!!

και εγω καταλαβαινω οτι τη ενοχλω καμια φορα, αφου μου κλοτσαει σαν να λεει, ει!! μαμα γυρνα με πατας!!!!!!!!

Μαρακι, περιμενουμε νεα απο την καραμελιτσα!!

κατα τις εννια θα σας εχω νεα..

Οζαλινακι, καλημερα!!!!

Link to comment
Share on other sites

καλα βιργινακι σκεφτομαι οτι μπορει να τις παγωσουμε τις κολιτσες μας!!:tongue:

και εγω ετσι ειμαι, ολη μερα και ο μπαμπας απο οανω να χαιδευει.. αχ, ευτυχως που εχουμε και αυτα και μας κανουν χαρουμενες..

τις ζεσταινουνε τα χαδια μας ! Μη φοβασαι τιποτα !!;););)

και εγω καταλαβαινω οτι τη ενοχλω καμια φορα, αφου μου κλοτσαει σαν να λεει, ει!! μαμα γυρνα με πατας!!!!!!!!

αχαχαχα τι ωραια που το ειπες ! ετσι ακριβως νομιζω κ γω πως λεει καμια φορα !

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλα βιργινακι σκεφτομαι οτι μπορει να τις παγωσουμε τις κολιτσες μας!!:tongue:

κατα τις εννια θα σας εχω νεα..

ο μπαμπάς και ο μικρός μου φωνάζουν συνέχεια......βάλε μέσα την κοιλιά:tongue::tongue:

αλλά για να έιμαστε ετσι σήμερα και οι 3 μάλλον και οι 4 περάσαμε τα μαρτύρια:(:( να μην θαυμάσω το θαυματάκι της ζωής?????:tongue::tongue:

Μαράκι αντε να μας πείς τα ευχάριστα.Εγώ αύριο έχω ραντεβού.:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

ο μπαμπάς και ο μικρός μου φωνάζουν συνέχεια......βάλε μέσα την κοιλιά:tongue::tongue:

τι καλο!!!!

Βιργινακι λες να ειμαστε κανα κιλακι? ο αντρουλης λεει οτι η κορη του θα ειναι παραπανω:cool::cool:

για να δουμε, θα τον ρωτησω και για την αδεια ποτε θα την φτιαξω και θα σας πω.. ειναι γιατρος του Ικα οποτε θα μου πει ακριβως.

αυτο που φοβαμαι ειναι η................. ζυγαρια!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...