Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια μου καλησπέρα! Έχουν περάσει 2 χρόνια από την τελευταία φορά που κατέψυξα έμβρυα,  δύο 3ημερών (grade1) και μετά από ένα μεγάλο χειρουργείο αφαίρεσης ινομυώματος με ανοιχτό χειρουργείο, αποφάσισα να δρομολογήσω την εμβρυομεταφορά. Επικοινώνησα με τον γιατρό μου και τον ρώτησα τι χρειάζεται να ελέγξουμε πριν προχωρήσουμε. Μου είπε για θυροειδή (πάιρνω αγωγή λόγω hashimoto), ασβέστιο και βιταμίνη D. Τίποτα άλλο....Γενικά μου είπε δύσκολα τα πράγματα γιατί φαίνεται και ταλαιπωρημένη η μήτρα....Ποια είναι η γνώμη σας, εσείς τι άλλο ελέγξατε; Σημείωση είμαι 44. Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ 2011


bloublou

Recommended Posts

κατερινακι μου σε ειχα στο μυαλο μου..

πως εισαι? για τον μπαμπα σου φανταζομαι οτι δυσκολευουν τα πραγματα...

τι να πω, πραγματικα ειναι πολυ λυπηρο..

ο μπεμπακος μας καλα ε? και η καραμελιτσα καλα ειναι, δεν με εφηνε χτες το βραδυ να κοιμηθω απο τις κλωτσιτσες!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλα ειμαι, την παλευω.. Με στεναχωρει γιατι σχεδον κανεις δεν ασχολειται με τον ερχομο του μπεμπη, εκτος απο τον αντρα μου βεβαια.. Και απο την αλλη σκεφτομαι οτι ειναι εγωιστικο.. Αλλα γιατι να ασχολουμαστε μονο με το κακο και να μη δινει χαρα σε κανεναν οτι θε φερω μια ζωη στον κοσμο, ειδικα μετα απο τις δυσκολιες που ειχαμε; Τελοσπαντων..

Το πασχα σταματαω και θα φτιαξουμε τα πραγματα και τα ρουχα του μπεμπη και ανυπομονω!!

Εν τω μεταξυ επειδη κοιμαμαι μονο στα πλαινα πιανομαι και πονανε οι γοφοι μου..:rolleyes: Και ανασκελα δεν μπορω να αναπνευσω πολυ καλα.

Η νυφη μου ειναι ζωηρη, ε; Να της δωσεις ενα μεγαλο φιλι!!:D


IAL5p2.png

u83tp3.png

Link to comment
Share on other sites

Τζινακι μου τι ωραιο δωματιακι ειναι αυτο;;

καλοριζικο κοπελα μου! πολυ ωραιο!!!

Σ'ευχαριστω πολυ κοριτσακι μου!!!

Με το καλο ολες μας να βγαλουμε γερα, υγειη κ καλα μπεμπακια!!!:tongue:

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα, κοριτσακια και μπεμπακια, τι κανετε;

Δε σας εχω προλαβει, γιατι ημουν συνεχεια στους γονεις μου το σκ, δε σας περιγραφω την κατασταση, δε χρειαζεται..

Ελπιζω να ειστε ολες καλα!! Ο μπεμπης μου ευτυχως ειναι πολυ ζωηρος και με κανει πολυ χαρουμενη!! Τεταρτη εχουμε γιατρο και ανυπομονω, ελπιζω να μη μας βρει πολυ χοντρους και τους δυο..:tongue:

Μαρακι μου, τι κανεις; Πως ειναι η μικρη μας ζουζουνα;

Βιργινακι, ελπιζω να εισαι καλα και να μη σε παιρνει πολυ απο κατω ενα θεμα που εχεις απο ο,τι ειδα.

Τζινα μου, τελειο το δωματιο!! Σας το εκανε καποιος επαγγελματιας; Θελω κι εγω καποιον να μου το φτιαξει οταν βεβαια μετακομισουμε.

Κατερινακι μου...υπομονη...δυστυχως μερικες φορες πανω στις ωραιοτερες στιγμες της ζωης μας συμβαινουν κ δυσαρεστα πραγματα...

Ευχομαι ολα να πανε καλα....

Οσο για το δωματιακι, ναι ειναι επαγγελματιας αυτοε που μας το εψαψε κ πραγματικα ο ανθρωπος ειναι καλλιτεχνης!Ολο το ζωγραφισε με πινελακια κ εριξε κ διαφορες π[αραστασεις με συννεφακια κ ατερακια σε ολους τους τοιχους του παιδικου δωματιου.

Αν θες μπορω να σου πω την ιστοσελιδα του να δεις κ καποια σχεδια που εχει.

Μας το τελειωσε μεσα σε μια μερα...ηρθε στις 9 το πρωι κ εφυγε στις 6.30 το απογευμα...ουτε που σταματησε καθολου :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα ομορφες κοιλίτσες! Κατερινάκι δύναμη να έχεις, να φροντίζεις το μωράκι σου. Η δική σου χαρά και του άντρα σου είναι αρκετές για να κάνουν και τον μπέμπη σου ένα χαρούμενο μωράκι. Μόλις γεννηθεί θα δεις πόσο πολύ θα χαρούν και οι υπόλοιποι.

Τζίνα, τι τέλειες ζωγραφιές! Καλορίζικο, να το χαρεί το μπεμπάκι!! Τι εννοείς μακάρι να σταματούσα; Αφού πηρες την άδειά σου, γιατί δε σταματάς να ξεκουραστείς κι ετοιμαστείς;

Καλημέρα Βιργινάκι και Μαράκι. Ελπίζω να μην ξέχασα καμία!


Gbjsp2.png

XUUFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Τσα ! Ξαναηρθα ! Αφου ξυπνησα νωρις δεν ειχα τι να κανω κ ξανακοιμηθηκα !!! χαχαχα!!!

Μαρακι μου ελα να ανεβαινουμε σε παρακαλω !!

Τζινακι μου θα στο πω κ δω το δωματιο εκπληκτικο κ τελεια η ιδεα με τα αρκουδακια της αγαπης ! Πολυ πρωτοτυπη ! Συνηθως παιζει ο γουινι !! Πολυ μου αρεσε !! Αληθεια ποσο σας πηγε το μαλλι για ολο αυτο ?

Κατερινακι μου..καλα ειμαι κ γω προσπαθω οσο μπορω δλδ ελπιζοντας παντα στο καλυτερο ! Λυπαμαι πολυ για τον μπαμπακα σου που δεν ειναι καλα τα πραγματα μαζεψε ομως οση δυναμη μπορεις γιατι θα την χρειαστεις κοπελα μου κ γιατι το εχει αναγκη κ ο μπεμπουλης σου.... Οσο για το οτι δεν ασχολουνται με τον ερχομο του..προσπαθησε να δειξεις κ δω λιγη κατανοηση κυριως προς τη μανουλα σου.... γιατι κ κεινη μη νομιζεις μεσα της σπασμενη θα ειναι........ οταν ομως ερθει ο μπεμπακος να εισαι σιγουρη οτι ολα τα φωτα θα στραφουν επανω σας.....

Λιγο πολυ το ζω κ γω καποιες φορες αυτο.... νιωθω λιγο πιο αδικημενη κ οτι ασχολουνται με το προβλημα του αδερφου μου παρα με τον ερχομο του εγγονιου....ενω ξερω οτι σαν τρελλοι το περιμενουν..... αλλα απο την αλλη καταλαβαινω κ κανω υπομονη..... κ λεω σιγουρα θα αλλαξουν τα πραγματα οταν ερθει η μπεμπουλα !!!!!

Link to comment
Share on other sites

Οσο για τη μπεμπουλα μου ..δεν εχω λογια με κανει τοσο μα τοσο χαρουμενη !!!

Εχει ποση ωρα απ οταν ξυπνησα κ κανει τα απιστευτα ! Δεν ειναι πια κλωτσιες τοσο, αλλα οι κινησεις φαινονται τοσο εντονα ! Κουναει ποδαρακια χερακια ολα μαζι !

Η κοιλια μου γινεται σεισμοπληκτη πολλες φορες κ φερνω εικονα στο μυαλο μου πως κανουν τα μωρακια οταν χτυπιουνται με τα ποδαρακια τους κ λεω σιγουρα ετσι κανει τωρα μεσα........... τρελλαινομαι ......

Θελω να περασει ο καιρος να την κρατησω αγκαλιτσα μου !!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλα ειμαι, την παλευω.. Με στεναχωρει γιατι σχεδον κανεις δεν ασχολειται με τον ερχομο του μπεμπη, εκτος απο τον αντρα μου βεβαια.. Και απο την αλλη σκεφτομαι οτι ειναι εγωιστικο.. Αλλα γιατι να ασχολουμαστε μονο με το κακο και να μη δινει χαρα σε κανεναν οτι θε φερω μια ζωη στον κοσμο, ειδικα μετα απο τις δυσκολιες που ειχαμε; Τελοσπαντων..

Το πασχα σταματαω και θα φτιαξουμε τα πραγματα και τα ρουχα του μπεμπη και ανυπομονω!!

Εν τω μεταξυ επειδη κοιμαμαι μονο στα πλαινα πιανομαι και πονανε οι γοφοι μου..:rolleyes: Και ανασκελα δεν μπορω να αναπνευσω πολυ καλα.

Η νυφη μου ειναι ζωηρη, ε; Να της δωσεις ενα μεγαλο φιλι!!:D

αχ, βρε κατερινακι μου ειναι και η ψυχολογια σου που σε κανει να βλεπεις τα πραγματα ετσι..

ολοι φυσικα χαιρονται για τον μπεμπη αλλα για το θεμα του μπαμπα σου δεν ειναι οτι ειναι πιο σημαντικο αλλα ειναι πιο τραγικο..

δεν το εχω ζησει αλλα φανταζομαι οτι περνας ζορικα, θα αλλαξουν ομως τα πραγματα, σκεψου οτι εσυ θα εχεις το αγγελουδακι σου πιο γρηγορα απο ολες μας στην αγκαλια σου!!!!!!!!

χτες στην παραλια εβλεπα μαμαδες με καροτσια και ζηλευα........ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ!!!!!!!!!!!!!!!

επισης και εγω κοιμαμαι στο πλαι αλλα ποναω με βολευει πιο καλα ανασκελα.. αντε να δουμε πως θα παει..

η νυφη σου ζωηρη πολυ, σημερα θα την δω κιολας.. εχουμε ραντεβου!

Σ'ευχαριστω πολυ κοριτσακι μου!!!

Με το καλο ολες μας να βγαλουμε γερα, υγειη κ καλα μπεμπακια!!!:tongue:

Τζινακι μου, τα επιπλα ποτε θα τα βαλεις?

πολυ ωραια δουλεια, σας κοστισε πολυ?

Link to comment
Share on other sites

Ναι, Τζινακι, αν μπορεις πες μου λεπτομερειες.

Με το καλο να το χαρει ο μπεμπακος σας το δωματιακι του!!

http://www.babyroom.gr/

αυτη ειναι η ιστοσελιδα του κατερινακι κ εχει κ το κινητο του αν θες οτιδηποτε αλλο πες μου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Οσο για τη μπεμπουλα μου ..δεν εχω λογια με κανει τοσο μα τοσο χαρουμενη !!!

Εχει ποση ωρα απ οταν ξυπνησα κ κανει τα απιστευτα ! Δεν ειναι πια κλωτσιες τοσο, αλλα οι κινησεις φαινονται τοσο εντονα ! Κουναει ποδαρακια χερακια ολα μαζι !

Η κοιλια μου γινεται σεισμοπληκτη πολλες φορες κ φερνω εικονα στο μυαλο μου πως κανουν τα μωρακια οταν χτυπιουνται με τα ποδαρακια τους κ λεω σιγουρα ετσι κανει τωρα μεσα........... τρελλαινομαι ......

Θελω να περασει ο καιρος να την κρατησω αγκαλιτσα μου !!!!!!

καλως την υπναρου μας!!!!!!!!

και εμενα κανει ετσι η κοιλια μου και μας κανει να γελαμε...

καλα ειναι φοβερο αυτο που κανουν εκει μεσα..

Λιζακι μου καλημερα!

Link to comment
Share on other sites

αχ, βρε κατερινακι μου ειναι και η ψυχολογια σου που σε κανει να βλεπεις τα πραγματα ετσι..

ολοι φυσικα χαιρονται για τον μπεμπη αλλα για το θεμα του μπαμπα σου δεν ειναι οτι ειναι πιο σημαντικο αλλα ειναι πιο τραγικο..

δεν το εχω ζησει αλλα φανταζομαι οτι περνας ζορικα, θα αλλαξουν ομως τα πραγματα, σκεψου οτι εσυ θα εχεις το αγγελουδακι σου πιο γρηγορα απο ολες μας στην αγκαλια σου!!!!!!!!

χτες στην παραλια εβλεπα μαμαδες με καροτσια και ζηλευα........ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ!!!!!!!!!!!!!!!

επισης και εγω κοιμαμαι στο πλαι αλλα ποναω με βολευει πιο καλα ανασκελα.. αντε να δουμε πως θα παει..

η νυφη σου ζωηρη πολυ, σημερα θα την δω κιολας.. εχουμε ραντεβου!

Τζινακι μου, τα επιπλα ποτε θα τα βαλεις?

πολυ ωραια δουλεια, σας κοστισε πολυ?

Αχ ουτε εγω μπορω τωρα να καθησω ανασκελα...δε μπορω να ανασανω κ νιωθω απιστευτο βαρος μεσα μου...οποτε τη βγαζω συνεχως στο πλαι!

Τα επιπλα θα μας τα φερουν 6-7 Μαιου...κ μετα....ποιος μας πιανει!?!!!χαχαχαχα

Πλυσιμο ολα τα ρουχαλακια κ ετοιμασιες...ααααχχχ θελω να παω να παρω πανες...χιχιχιιχιχιχ:tongue:

Μας πηρε 170ευρω αλλα πραγματικα αξιζει....κανει απιστευτη δουλεια..κ ενω στην αρχη ειχαμε πει μονο το ουρανιο τοξο..μας ζωγραφισε κ ολα τα αλλα χωρις να αλλαξει στην τιμη...του φαινοταν λεει πιο ωραιο...:tongue: εεε να του χαλασω εγω χατηρι??

Link to comment
Share on other sites

καλως την υπναρου μας!!!!!!!!

και εμενα κανει ετσι η κοιλια μου και μας κανει να γελαμε...

καλα ειναι φοβερο αυτο που κανουν εκει μεσα..

Λιζακι μου καλημερα!

Kαλα δεν υπαρχει αυτο με τον υπνο ! Που τον βαζω ηθελα να ξερω !!!

Ναι ρε συ ειναι τελειο.... εγω ειμαι μονιμα με την μπλουζα σηκωμενη κ καθομαι κ χαζευω ! Οταν βεβαια ειναι ο αντρας μου εδω εχει προτεραιοτητα στο να πιανει την κοιλιτσα ! χαχαχαχα!!!!!

χτες βλεπαμε ενα μωρακι ζητημα να ηταν 2-3 μηνων κ χτυπαγε τα ποδια του κ φαινοταν απο την κουβερτα ! καλα ελιωσα !! κ λεω του αντρα μου κοιτα το ! ετσι κανει κ η μπεμπα καμια φορα !!! χαχαχαχ!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα ομορφες κοιλίτσες! Κατερινάκι δύναμη να έχεις, να φροντίζεις το μωράκι σου. Η δική σου χαρά και του άντρα σου είναι αρκετές για να κάνουν και τον μπέμπη σου ένα χαρούμενο μωράκι. Μόλις γεννηθεί θα δεις πόσο πολύ θα χαρούν και οι υπόλοιποι.

Τζίνα, τι τέλειες ζωγραφιές! Καλορίζικο, να το χαρεί το μπεμπάκι!! Τι εννοείς μακάρι να σταματούσα; Αφού πηρες την άδειά σου, γιατί δε σταματάς να ξεκουραστείς κι ετοιμαστείς;

Καλημέρα Βιργινάκι και Μαράκι. Ελπίζω να μην ξέχασα καμία!

Καλημερα Λιζακι!!

Σ'ευχαριστω πολυ!Κι εσυ με το καλο!!!

Δεν θα σταματησω απο τη δουλεια..οσο αντεξω δλδ γτ θελω να καθησω μετα περισσοτερο με τον μπεμπακο κ εφοσον ειμαι καλα....οποτε...απλα ειναι πολυ περιεργο να εχεις αδεια κ να δουλευεις..ομως ξερω οτι μετα θα λεω καλα εκανα:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Αχ ουτε εγω μπορω τωρα να καθησω ανασκελα...δε μπορω να ανασανω κ νιωθω απιστευτο βαρος μεσα μου...οποτε τη βγαζω συνεχως στο πλαι!

Τα επιπλα θα μας τα φερουν 6-7 Μαιου...κ μετα....ποιος μας πιανει!?!!!χαχαχαχα

Πλυσιμο ολα τα ρουχαλακια κ ετοιμασιες...ααααχχχ θελω να παω να παρω πανες...χιχιχιιχιχιχ:tongue:

Μας πηρε 170ευρω αλλα πραγματικα αξιζει....κανει απιστευτη δουλεια..κ ενω στην αρχη ειχαμε πει μονο το ουρανιο τοξο..μας ζωγραφισε κ ολα τα αλλα χωρις να αλλαξει στην τιμη...του φαινοταν λεει πιο ωραιο...:tongue: εεε να του χαλασω εγω χατηρι??

Καλα Τζινακι απιστευτα καλη τιμη !!! Σουπερ !!

Στον υπνο κοριτσια ουτε κ γω μπορω ανασκελα μου κοβεται η ανασα !

Κοιμομουν συνεχεια στ αριστερα επειδη ξερω αιματωνεται καλυτερα η μητρα κ ο πλακουντας, αλλα τωρα με εχει βαλει ο γιατρος να κοιμαμαι απο δεξια που ειναι η μπεμπα κ επειδη ειναι με το κεφαλι πανω λεει ετσι θα την ενοχλησω κ θα γυρισει !!! Κ οντως την ενοχλω γιατι μολις γυρναω δεξια αρχιζει κ ριχνει ! χαχαχαχ την καημενη μου !!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...