Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια μου καλησπέρα! Έχουν περάσει 2 χρόνια από την τελευταία φορά που κατέψυξα έμβρυα,  δύο 3ημερών (grade1) και μετά από ένα μεγάλο χειρουργείο αφαίρεσης ινομυώματος με ανοιχτό χειρουργείο, αποφάσισα να δρομολογήσω την εμβρυομεταφορά. Επικοινώνησα με τον γιατρό μου και τον ρώτησα τι χρειάζεται να ελέγξουμε πριν προχωρήσουμε. Μου είπε για θυροειδή (πάιρνω αγωγή λόγω hashimoto), ασβέστιο και βιταμίνη D. Τίποτα άλλο....Γενικά μου είπε δύσκολα τα πράγματα γιατί φαίνεται και ταλαιπωρημένη η μήτρα....Ποια είναι η γνώμη σας, εσείς τι άλλο ελέγξατε; Σημείωση είμαι 44. Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ 2011


bloublou

Recommended Posts

Καλημέρα φιλεναδουλες! Φιλακια στα μπεμπακια! Ωραία μέρα όντως!! Βιργινακι, ηθικον ακμαιοτατον! Κι εγώ προσπαθώ γιατί κι εγώ εχω θέματα με τη δουλειά, αλλά τώρα πια τα μωρακια μας τα καταλαβαίνουν ολα, άρα μόνο χαμογελα.

Βανιλακι καλά του τα έχωσες, αν είναι δυνατόν!!


Gbjsp2.png

XUUFp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

απο αυριο ξεκουραση λοιπον!!

ευτυχως οζαλινακι μου εχουμε αυτη την τυχη να ειμαστε κοντα στην θαλασσα και να την χαιρομαστε ολο τον χρονο..

Πρεπει να σε αφησω τωρα, σηκωθηκε ο αντρουλης και θα ετοιμαστουμε!

φιλακια , καλη δουλιτσα!!!

Link to comment
Share on other sites

απο αυριο ξεκουραση λοιπον!!

ευτυχως οζαλινακι μου εχουμε αυτη την τυχη να ειμαστε κοντα στην θαλασσα και να την χαιρομαστε ολο τον χρονο..

Πρεπει να σε αφησω τωρα, σηκωθηκε ο αντρουλης και θα ετοιμαστουμε!

φιλακια , καλη δουλιτσα!!!

καλή βολτούλα κουκλίτσα μου:tongue:

LisaH καλημερούδια ;)

Link to comment
Share on other sites

Και είναι και δύσκολο να σβηστούν οι ρημάδες,,,,

Δεν ψώνισες και τίποτα για να μετριαζόταν ο θυμός,,,

Virginaki να σε ρωτήσω,, πόσο θα σου κοστίσει γιατρός+μητέρα??

Μήπως κάποιο κοριτσάκι γνωρίζει για γιατρό + Ρέα???

Vanillaki εγω θα γεννησω στο Ρεα...η γιατρος μου θα παρει 2000 (ειτε φυσιολογικα ειτε καισαρικη) και το οικονομικο 3κλινο ειναι :

1500ευρω +13% φπα φυσιολογικος τοκετος

1750ευρω +13% φπα καισαρικη

ολα περιλαμβανουν επισκληρηδιο ή ναρκωση, υγειονομικο υλικο, εξετασεις μωρου...αυτα θυμαμαι τωρα...ειναι το κλειστο πακετο.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσακια μου απο την βροχερη καλαματα!!!

καλα δεν παιζεται ο καιρος... το πρωι ειχαμε ενα ωραιοτατο ηλιο και ολη η πολη ηταν στην παραλια και τωρα ριχνει καρεκλες!!!

αναψαμε τζακι να φανταστειτε..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα girls

Σήμερα ευχαριστήθηκα ήλιο κ βολτίτσα!!!

Ξυπνήσαμε γύρω στις 12:30,, ετοιμαστήκαμε πήγαμε για καφεδάκι κ μετά για φαγητό πάλι έξω!!!!!!!!!! Γενικά το ρίξαμε έξω:tongue::tongue:

Πριν μια ωρίτσα γυρίσαμε κ έχω πάλι καούρες- έφαγα για άλλη μια φορά σαν βοδάκι..

Λοιπόν επανέρχομαι στα του καφέ,,, καθίσαμε έξω και παρήγγειλα ένα ωραιότατο freddo γλυκό,, εκεί που πίνω την πρώτη γουλιά έρχεται η "φλασιά" και παθαίνω μια mini κρίση να κάνω ένα τσιγάρο:mad::mad:

Πραγματικά κράτησε για λίγο(...) αλλά ήταν τόσο έντονη η επιθυμία μου:oops:

Anyway,,,,

Gina έχω καταλάβει ότι παίζουν διάφορες τιμές,,, ανάλογα τον γιατρό,,, ότι θέλουν ζητάνε,,,


"cogito,ergo sum"

Link to comment
Share on other sites

βανιλακι εχω κοψει το τσιγαρο 4 χρονια.. ντρεπομαι που το λεω αλλα μονο αυτην την περιοδο εχω τοση εντονη επιθυμια για τσιγαρο...

καλα κανατε και το ριξατε εξω και εμεις απο χτες βολταρουμε!

Link to comment
Share on other sites

4 χρόνια??? μπράβο Maria,,,σε βρίσκω άψογη

Εμένα τα τελευταία χρόνια με τα διάφορα ιατρικά ήταν το καταφύγιό μου,,,

Τώρα δεν έχω καπνίσει από όταν έμαθα για την εγκυμοσύνη,,, απλά σήμερα έχω λυσσάξει:mad::mad:

Έχω ένα μόνο τσιγάρο στο γραφείο το οποίο το γυροφέρνω τόση ώρα,,,,

Δεν ξέρω τι θα κάνω ουφ και ξανά ουφ...

Μόλις έφυγε κι ο σύζυγος και έχω ελεύθερο το πεδίο,,, τουλάχιστον για μια ωρίτσα:cool:


"cogito,ergo sum"

Link to comment
Share on other sites

βανιλακι σε αφησα συγνωμη.. ηρθε για λιγο ο μπαμπας μου.

δεν πιστευω να καπνισες;;;;

αντε μωρε μια ιδεα ειναι.. αν ειναι δυνατον να κανεις κατι τετοιο στο μπεμπακι σου..

και εγω το σκεφτομαι αλλα αποκλειεται να το κανω.. αποκλειεται!

τωρα το απογευμα επεσα λιγακι ψυχολογικα.. τι σου ειναι αυτες οι ορμονες, δεν ειμαι καθολου καλα, μου ερχεται να βαλω τα κλαματα..

Link to comment
Share on other sites

γειά σας όμορφες;)

με το τσιγάρο αυτές τις μέρες έχω το ίδιο θέμα αλλά τσιγάρα υπάρχουν μόνο στο περιπτερο και δεν πρόκειται με τιποτα να πάω οπότε με έχω καλύψει για τις στιγμές αδυναμίας....:cool:

αρα :cool:σας νιώθω

πολύ κούραση και σήμερα....ο γιόκας μου μόλις κοιμήθηκε και εγώ πήρα ενα γιαουρτάκι με μουσλι να φάω και να σας διαβάσω αλλά μάλλον όλες σουρτουκεύατε σήμερα...:P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Kαλημερα και καλη εβδομαδα να εχουμε !!!!!

Κοριτσια αν δεν θελετε να σας θυμωσω μακρυα απο τα τσιγαρα ε ?

Μαρακι μου...σε καταλαβαινω..σε παιρνει απο κατω που θα φυγει κ ο αντρουλης ε ? ειμαστε κ πιο ευαλωτες μωρε τωρα κ μας ερχεται πιο ευκολα κ η στεναχωρια !!!!

Χτες βλεπω ηταν μερα βολτας ε ?

Κ μεις απο το πρωι πηγαμε για καφε...δεν εκατσα πολυ γιατι ειχε πολυυυυυυυυ τσιγαρο κ υπεφερα..... μετα γυρισαμε φαγαμε ψαρακι , καναμε δουλιτσες μπολικες κουραστηκα κ γω πολυ εφτιαξα κ κεικ ( το οποιο σημερα θα γεμισω με μερεντα μεσα) αλλα ευχομαι να μην φαω ... επλυνα κ ενα καρο λατζα....κ μετα ξαναπηγαμε εξω με τους κουνιαδους μου κ γυρισαμε 10.30 το βραδυ ! Δεν ξαπλωσα δευτερολεπτο ολη μερα...κ μιλαμε....μολις ηρθε το βραδυ το μονο που ειχα αναγκη ηταν το κρεββατι !!!

Οποτε σημερα μεσα κ ξεκουραση......!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια!

πως ειστε σημερα?

εγω καλα ειμαι, θα μπορουσα και καλυτερα φυσικα αλλα πιστευω να φτιαξω μεσα στη μερα..

βιργινακι χορτασες βολτιτσα χτες.. καλα εκανες κοπελα μου, κοιτα σημερα να ξεκουρασεις την μικρη μας φιλεναδα!!!!

τα αλλα κοριτσακια μας τι κανουν?

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα φιλεναδιτσες μου -συννεγγυουλες!!!

Τι κανετε???

Εγω πηγα σημερα κ μου εγραψαν την αδεια εγκυμοσυνης (μακαρι να σταματουσα....) κ το Σαββατο ολοκληρωσαμε κ το βαψιμο του δωματιου του μπεμπακου μας!!!ναι κ ειμαι πολυυυυυυ χαρουμενη!!!:tongue:

Για δειτε το κ πειτε μου αν σας αρεσει.....:

post-27951-14825440736938_thumb.jpg

post-27951-14825440738053_thumb.jpg

post-27951-14825440738338_thumb.jpg

post-27951-14825440738759_thumb.jpg

post-27951-14825440739034_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα, κοριτσακια και μπεμπακια, τι κανετε;

Δε σας εχω προλαβει, γιατι ημουν συνεχεια στους γονεις μου το σκ, δε σας περιγραφω την κατασταση, δε χρειαζεται..

Ελπιζω να ειστε ολες καλα!! Ο μπεμπης μου ευτυχως ειναι πολυ ζωηρος και με κανει πολυ χαρουμενη!! Τεταρτη εχουμε γιατρο και ανυπομονω, ελπιζω να μη μας βρει πολυ χοντρους και τους δυο..:tongue:

Μαρακι μου, τι κανεις; Πως ειναι η μικρη μας ζουζουνα;

Βιργινακι, ελπιζω να εισαι καλα και να μη σε παιρνει πολυ απο κατω ενα θεμα που εχεις απο ο,τι ειδα.

Τζινα μου, τελειο το δωματιο!! Σας το εκανε καποιος επαγγελματιας; Θελω κι εγω καποιον να μου το φτιαξει οταν βεβαια μετακομισουμε.


IAL5p2.png

u83tp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...