Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια μου καλησπέρα! Έχουν περάσει 2 χρόνια από την τελευταία φορά που κατέψυξα έμβρυα,  δύο 3ημερών (grade1) και μετά από ένα μεγάλο χειρουργείο αφαίρεσης ινομυώματος με ανοιχτό χειρουργείο, αποφάσισα να δρομολογήσω την εμβρυομεταφορά. Επικοινώνησα με τον γιατρό μου και τον ρώτησα τι χρειάζεται να ελέγξουμε πριν προχωρήσουμε. Μου είπε για θυροειδή (πάιρνω αγωγή λόγω hashimoto), ασβέστιο και βιταμίνη D. Τίποτα άλλο....Γενικά μου είπε δύσκολα τα πράγματα γιατί φαίνεται και ταλαιπωρημένη η μήτρα....Ποια είναι η γνώμη σας, εσείς τι άλλο ελέγξατε; Σημείωση είμαι 44. Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ 2011


bloublou

Recommended Posts

Γράφω- σβήνω,,, μη τυχόν και γράψω κάτι κ σε στενοχωρήσω παραπάνω

Δύο πραγματάκια θα γράψω κι αν σου κάνουν κράτησέ τα

Το πρώτο είναι πως οικογένειά σου και προτεραιότητά σου είναι η μπεμπούλα και ο αντρούλη σου,,, οι άλλοι έρχονται δεύτεροι,,

Και το δεύτερο,, βιώνεις την πιο όμορφη-ξεχωριστή στιγμή της ζωής σου,,, σε λίγο καιρό θα κρατάς το θαυματάκι σου αγκαλιά, επικεντρώσου σε αυτό κι όλα τα άλλα έρχονται δεύτερα;);

Βανιλακι μου ετσι ειναι εχεις απολυτο δικιο...αλλα να πως να το κανεις μωρε οταν εχει να κανει με αδερφο.... κ ενα ατομο ψηνει κυριολεκτικα ολους εμας τους υπολοιπους.....κ μας κανει να κλαιμε καθημερινα κ αυτος το χαιρεται....ε τοτε δε σε αφηνει αδιαφορη ολο αυτο....

αλλα οπως το λες ρε κοριτσακι....προταιρεοτητα μου το παιδι κ ο αντρας μου...απλα βλεπω χαλια τπυς γονεις μου κ ΣΚΑΩ !!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

χμ... οχι και η καλυτερη...

Πηγα με πρόκληση. Ολα πηγαιναν ρολόι... Αλλα τελευταια στιγμη ο μικρος σφήνωσε και δεν έβγαινε. καναμε εμβρυουλκια...αλλα τραυματιστηκε στο κεφάλι το μωρο. Ετσι την επομενη μερα και γαι 15 μερες ήταν στην εντατική γιατι απο παράλειψη του παιδιάτρου, δεν διαγνώτηκε ότι ειχε αιμοραγια το μωρο και θα το χαμναμε απο αναιμια. Στις 15 αυτες μερες ζησαμε απιστευτα πραγματα στο νοσοκομειο...Το καλο ειναι οτι ο μικρος ειναι ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ. Δεν επαθε τιποτα(μας λέγανε μεχρι και για εγκεφαλικη παράλυση)....Αυτα...συνοπρικα γιατι καθε φορα που το σκέφτομαι ταράζομαι.

Ωχ το ψυχουλακι μωρε ! Μα τι ανευθυνοι που ειναι μερικοι ρε γμτ για ονομα του Θεου !!!

Τελος καλο ολα καλα !!!

Συγνωμη που στο θυμησα κοριτσακι μου !!!

Ευχομαι τωρα με τη μπεμπα να πανε ολα τελεια !!!

Link to comment
Share on other sites

Ωχ το ψυχουλακι μωρε ! Μα τι ανευθυνοι που ειναι μερικοι ρε γμτ για ονομα του Θεου !!!

Τελος καλο ολα καλα !!!

Συγνωμη που στο θυμησα κοριτσακι μου !!!

Ευχομαι τωρα με τη μπεμπα να πανε ολα τελεια !!!

τετοιες μερες πριν 2 χρονια...έκλαιγα...έκλαιγα...έκλαιγα. Πασχιζα να βγάλω γάλα για το μωρο, να ειμαι κοντα του, να το δω 2 λεπτα...τι να σας πω βρε κορίτσια. Λεχωνα δεν ξέρω τι θα πει. Δεν ήμουν ποτε. απο τη δευτερη μερα πηγαινοερχομουνα στο νοσοκομειο για να τον δω...

Ειχα πει οτι 2ο δεν θα κανω. Ελα ομως που ο καιρος περναει και τα σβήνει ΟΛΑ. Ειναι μια χαρα και τον χαιρομαστε. Και πλαί...με φυσιολογικο θέλω να γεννησω!!!!!!!!!!!!!!!!!


cEyXp3.png

q61sp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κορίτσια μου γλυκά σας αφήνω.

πάω να βάλω πυτζαμούλες,να διαβάσω λίγο το βιβλιάκι μου και να κοιμηθώ νωρίς.......

πάλι δουλειά πρωί και έχουμε και εφημερία:(:(

την αγάπη μου σε όλες και να σκέφτεστε θετικά κορίτσια ακόμα και όταν πιστεύετε ότι έιναι παντελώς αδύνατον:P:p

καληνύχτα....

Link to comment
Share on other sites

τετοιες μερες πριν 2 χρονια...έκλαιγα...έκλαιγα...έκλαιγα. Πασχιζα να βγάλω γάλα για το μωρο, να ειμαι κοντα του, να το δω 2 λεπτα...τι να σας πω βρε κορίτσια. Λεχωνα δεν ξέρω τι θα πει. Δεν ήμουν ποτε. απο τη δευτερη μερα πηγαινοερχομουνα στο νοσοκομειο για να τον δω...

Ειχα πει οτι 2ο δεν θα κανω. Ελα ομως που ο καιρος περναει και τα σβήνει ΟΛΑ. Ειναι μια χαρα και τον χαιρομαστε. Και πλαί...με φυσιολογικο θέλω να γεννησω!!!!!!!!!!!!!!!!!

κρύψτα όλα αυτά στο πίσω μέρος του μυαλού σου......όσο τα θυμάσαι τόσο πονάνε.

να τον χαίρεσαι γερό και δυνατό τώρα.......:tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites

Εται ειναι. Αλλα όσο πισω και να τα βάλεις, θα υπάρχουν παντα.

Συγνώμη αν σας στεναχώρησα...Να θυμαστε οτι ειναι σπάνιο φαινόμενο, οκ???

Σας φιλω και εγω. Ηρθε ο μπομπιρας απο τον παιδότοπο και πάμε για μπανάκι.

Φιλιά Πολλα πολλα σε όλες και ΝΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑΜΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΤΟ ΑΞΙΖΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΑΞΙΖΟΥΝ ΤΑ ΣΠΟΡΑΚΙΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΑΣ!!!!!!!!!!!!


cEyXp3.png

q61sp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ Κατερινακι μου ειναι αληθεια τελικα οτι ο χρονος σβηνει πολλες πληγες...ετσι κ σενα.... κ τωρα εισαι εδω ετοιμη κ δυνατη να χαρισεις σε αυτο το ανθρωπακι το αδερφακι του ! Μπραβο κοριτσακι μου που δεν το εβαλες κατω !!! Η παναγιτσα κ ο Θεουλης να ειναι διπλα σου κ να πανε ολα καλα !!!

Οσο για μενα η λεξη ηρεμια ειναι ξενη...αλλα κανω οτι μπορω κ ευχαριστω το Θεο που μου εδωσε αυτον τον ανθρωπο για αντρα..γιατι ειναι διπλα μου καθημερινα με στηριζει κ μου δινει κουραγιο !!!

Καληνυχτα κοριτσακια μου βγαινω κ γω να κατσω λιγο με τον καλο μου να του βαλω να φαει κιολας !!

Σας φιλω !!

Ομορφο βραδακι να εχουμε ολες !!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερουδια !!!!!!!!!!!!!

ΣΗμερα ειναι μια ομορφη μερα ετσι κ μεις πρεπει να περασουμε οσο καλυτερα μπορουμε !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:tongue::tongue: έτσι Βιργινάκι.........με χαμόγελα.......:tongue::tongue:

τι κάνει το μωράκι μας?

η μπεμπουλίνα μου πολύ ήσυχη σήμερα.........

μάλλον σιχαίνεται το νοσοκομείο.......χαχαχαχα:P

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσακια!!!!

τι μου κανετε? μολις διαβασα τα χτεσινα σας νεα..

Βιργινακι μου, θελω να σε βλεπω χαρουμενη... ολα να ειναι περαστικα και με το λιγοτερο κοστος για την ψυχολογια σου.. ολες τραβαμε ζορια, να σκεφτεσαι μονο την μπεμπουλα και να χαμογελας!!!!

Βανιλακι μου το διαβασα το θεμα, καλα πολυ ανωμαλαρα ο τυπος.... δεν θα σου κανουν τιποτα.. αυτα ειναι αστεια..

Οζαλινακι μου, παλι δουλευεις σημερα;;;

και εδω εχει πολυ ωραιο καιρο, θα παμε για κανα καφεδακι μαλλον!!

αν............ξυπνησει ο αντρουλης!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...