Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 ώρες πρίν, Katker είπε:

      Καλημερούδια! Λέω να κάνω ένα τεστ πρώτα από βδομάδα γύρω στη 8η-9η μέρα και αν βγει θετικό θα κάνω την χοριακη στην 15η μέρα που μου είπε αλλιώς θα πάω πιο νωρίς. 
      Με το καλό να έρθουν αυτές οι μέρες και σε σένα και θα είμαστε εδώ να τα λέμε 😂

      Σε ευχαριστώ!!! Μετράω αντίστροφα σιγά σιγά!!! Ναι καλέ κανε εκεί ένα τεστακι να σου φύγει το άγχος! Εκεί κοντά στη 10η μέρα και μια χαρά! Αλλά στις 15 μέρες να πας για χοριακη ότι και να δείξει! Άντε αναμένουμεεε!!!🧡

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ 2011


bloublou

Recommended Posts

virgi κληση ε;;; Πω πω, κριμα!

vanilla τι ακριβως έγινε???

Έγραψα σε ένα θέμα και τα κορίτσια μου είπαν πως οι διαχειριστές μάλλον θα με αποκλείσουν:mad::mad::mad:

Εμένα:mad::mad: όχι τον ψυχάκια που άνοιξε ένα τερατώδες θέμα και έγραψα την γνώμη μου χρησιμοποιώντας ένα λαχανικό:tongue:


"cogito,ergo sum"

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

;);)

Εσένα δεν σε ρωτάω γιατί υποθέτω θα γεννήσεις στα Ιωάννινα ε???

Κάνω μια μικρή έρευνα για το κόστος γιατρού κ μαιευτηρίου Μητέρα κ Ρέα,,

έτσι ακριβώς και δώματιο δίκλινο και γιατρός θα φτάσουν περιπου τα 1000 ευρώπουλάκια........:cool:

virgi μια από τα ίδια ζόρια.......:(

Link to comment
Share on other sites

έτσι ακριβώς και δώματιο δίκλινο και γιατρός θα φτάσουν περιπου τα 1000 ευρώπουλάκια........:cool:

virgi μια από τα ίδια ζόρια.......:(

Να δω πως θα το παλεψουμε κ αυτο !!!!!!

Καμια φορα νιωθω οτι με μουτζωνουν κ με χερια κ με ποδια με τοσες αναποδιες που περναω στη ζωη μου το τελευταιο διαστημα................

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Να δω πως θα το παλεψουμε κ αυτο !!!!!!

Καμια φορα νιωθω οτι με μουτζωνουν κ με χερια κ με ποδια με τοσες αναποδιες που περναω στη ζωη μου το τελευταιο διαστημα................

σουυυυτ..Μην το ξαναπεις αυτο...Μικρές δοκιμασιες ειναι.... Να χαμογελας οτι και αν σου συμβαίνει....Πάρτο χαλαρα...


cEyXp3.png

q61sp3.png

Link to comment
Share on other sites

σουυυυτ..Μην το ξαναπεις αυτο...Μικρές δοκιμασιες ειναι.... Να χαμογελας οτι και αν σου συμβαίνει....Πάρτο χαλαρα...

συμφωνώ με την Κατερίνα..........μην αφήσεις κακές σκέψεις να σε λυγίσουν.......φάση είναι θα περάσει ,εσύ μόνο να σκέφτεσαι θετικά και πάνω από όλα το μωράκι σου......

Link to comment
Share on other sites

εγω για το Γαια μπορω να σου πω. σε ενδιαφερει???

Για πες,,,αν και μας ενδιαφέρει για Μητέρα-Ρέα

Μη φοβασια vanilla. δεν νομιζω να γινει κατι. *ελεις να μου δωσεις το Link να το διαβάσω???

http://parents.org.gr/forum/showthread.php?t=85948

Να δω πως θα το παλεψουμε κ αυτο !!!!!!

Καμια φορα νιωθω οτι με μουτζωνουν κ με χερια κ με ποδια με τοσες αναποδιες που περναω στη ζωη μου το τελευταιο διαστημα................

Κοριτσάκι δεν θέλω να διαβάζω τέτοια,,,με έχεις συνηθίσει σε ευχάριστα μηνύματα;);)


"cogito,ergo sum"

Link to comment
Share on other sites

1085830jgawgkmbmb.gif

Μια αγκαλίτσα τεράστια για σένα Virgi και για την μπεμπούλα σου!!

Τι καλη που εισαι γλυκουλα μου !!!

Κοριτσια το ξερω δεν πρεπει να τα λεω αυτα...αλλα ειλικρινα.... ειναι η χειροτερη περιοδος της ζωης μου αυτη που περναω με ενα πολυ σοβαρο οικογενειακο προβλημα.... κ το μονο που δινει ευτυχια στη ζωη μου ειναι αυτο το πλασματακι.........................

Μεσα μου ομως καιγομαι........περναω πολυ πολυ ζορικα......δυστυχως....προσπαθω να χαζογελαω να περναω το χρονο μου ευχαριστα αλλα δεν ειναι ευκολο..ειναι στιγμες που με παιρνει απο κατω....λυγιζω κ μονο κλαιω......... και αλλες λεω οτι πρεπει να απομακρυνθω απο το προβλημα κ να ζησω με τον αντρα μου περιμενωντας τη μπεμπα αλλα κ παλι δεν ειναι ευκολο.......

Τεσπα !!!!!!!!!

Για ολους εχει ο Θεος................... !! Συγνωμη που αφεθηκα κ τα ειπα...:(:(:(:(

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλα εκανες και τα ειπεσ βρε κουκλιτσα μου! Μην τα κρατας μεσα σου. Απλα "ΜΗΝ ΤΑ ΒΑΖΕΙΣ" μεσα σου ολα.

Εδω ειμαστε για να τα λεμε ΟΛΑ. Οτι μας απασχολει.καλο ή κακο. Αλπα η συμβουλη μου εινα να τα παιρνεις λιγακι πιο χαλαρα. οκ?

α! Vinilla οι τιμες:

Γιατρος 1600

4κλινο με επισκ 1500

3κλινο με επισκ 1850

Οσο για το άλλο θέμα, μην σε απασχολει. δεν θα γινει κατι. Ισως κλειδωθει το θεμα και ως εκει!


cEyXp3.png

q61sp3.png

Link to comment
Share on other sites

Τι καλη που εισαι γλυκουλα μου !!!

Κοριτσια το ξερω δεν πρεπει να τα λεω αυτα...αλλα ειλικρινα.... ειναι η χειροτερη περιοδος της ζωης μου αυτη που περναω με ενα πολυ σοβαρο οικογενειακο προβλημα.... κ το μονο που δινει ευτυχια στη ζωη μου ειναι αυτο το πλασματακι.........................

Μεσα μου ομως καιγομαι........περναω πολυ πολυ ζορικα......δυστυχως....προσπαθω να χαζογελαω να περναω το χρονο μου ευχαριστα αλλα δεν ειναι ευκολο..ειναι στιγμες που με παιρνει απο κατω....λυγιζω κ μονο κλαιω......... και αλλες λεω οτι πρεπει να απομακρυνθω απο το προβλημα κ να ζησω με τον αντρα μου περιμενωντας τη μπεμπα αλλα κ παλι δεν ειναι ευκολο.......

Τεσπα !!!!!!!!!

Για ολους εχει ο Θεος................... !! Συγνωμη που αφεθηκα κ τα ειπα...:(:(:(:(

αν και απο προσωπική πείρα(πικρή θα έλεγα) ξέρω οτι δεν βοηθάει θα σου πω οτι δεν είσαι η μόνη με δύσκολες προσωπικές ή οικογενειακές στιγμές.

η μόνη θεραπεία που βρήκα σε όλα αυτά είναι η πολύ κουβέντα.........

όσο για δάκρυα θάλασσες αλλά τα μωράκια τι φταίνε ???????

έλα πάμε δυνατά και χαμογελαστά:tongue::tongue::tongue:

ακόμα και χαζοχαρούμενα;)

Link to comment
Share on other sites

ετσι ειναι αυτα τα μωρακια τι μας φταινε ?

οφειλω κ οφειλουμε ολες οι μανουλες να κανουμε το καλυτερο γι αυτα..γιατι σαφως μας νιωθουν !!!

Απλα καμια φορα δεν ειναι ευκολο καθολου....

Τεσπα !!!

Ολα καλα !! ΠΑμε σε αλλο θεμα !!!!

Κατερινα εσυ μας την ειπες την εμπειρια τοκετου ? δεν θυμαμαι ??? ειχα ερωτηση βλεπεις κατι σελιδες πιο πισω !!

Link to comment
Share on other sites

Τι καλη που εισαι γλυκουλα μου !!!

Κοριτσια το ξερω δεν πρεπει να τα λεω αυτα...αλλα ειλικρινα.... ειναι η χειροτερη περιοδος της ζωης μου αυτη που περναω με ενα πολυ σοβαρο οικογενειακο προβλημα.... κ το μονο που δινει ευτυχια στη ζωη μου ειναι αυτο το πλασματακι.........................

Μεσα μου ομως καιγομαι........περναω πολυ πολυ ζορικα......δυστυχως....προσπαθω να χαζογελαω να περναω το χρονο μου ευχαριστα αλλα δεν ειναι ευκολο..ειναι στιγμες που με παιρνει απο κατω....λυγιζω κ μονο κλαιω......... και αλλες λεω οτι πρεπει να απομακρυνθω απο το προβλημα κ να ζησω με τον αντρα μου περιμενωντας τη μπεμπα αλλα κ παλι δεν ειναι ευκολο.......

Τεσπα !!!!!!!!!

Για ολους εχει ο Θεος................... !! Συγνωμη που αφεθηκα κ τα ειπα...:(:(:(:(

Γράφω- σβήνω,,, μη τυχόν και γράψω κάτι κ σε στενοχωρήσω παραπάνω

Δύο πραγματάκια θα γράψω κι αν σου κάνουν κράτησέ τα

Το πρώτο είναι πως οικογένειά σου και προτεραιότητά σου είναι η μπεμπούλα και ο αντρούλη σου,,, οι άλλοι έρχονται δεύτεροι,,

Και το δεύτερο,, βιώνεις την πιο όμορφη-ξεχωριστή στιγμή της ζωής σου,,, σε λίγο καιρό θα κρατάς το θαυματάκι σου αγκαλιά, επικεντρώσου σε αυτό κι όλα τα άλλα έρχονται δεύτερα;);


"cogito,ergo sum"

Link to comment
Share on other sites

χμ... οχι και η καλυτερη...

Πηγα με πρόκληση. Ολα πηγαιναν ρολόι... Αλλα τελευταια στιγμη ο μικρος σφήνωσε και δεν έβγαινε. καναμε εμβρυουλκια...αλλα τραυματιστηκε στο κεφάλι το μωρο. Ετσι την επομενη μερα και γαι 15 μερες ήταν στην εντατική γιατι απο παράλειψη του παιδιάτρου, δεν διαγνώτηκε ότι ειχε αιμοραγια το μωρο και θα το χαμναμε απο αναιμια. Στις 15 αυτες μερες ζησαμε απιστευτα πραγματα στο νοσοκομειο...Το καλο ειναι οτι ο μικρος ειναι ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ. Δεν επαθε τιποτα(μας λέγανε μεχρι και για εγκεφαλικη παράλυση)....Αυτα...συνοπρικα γιατι καθε φορα που το σκέφτομαι ταράζομαι.


cEyXp3.png

q61sp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...