Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 ώρες πρίν, Katker είπε:

      Καλημερούδια! Λέω να κάνω ένα τεστ πρώτα από βδομάδα γύρω στη 8η-9η μέρα και αν βγει θετικό θα κάνω την χοριακη στην 15η μέρα που μου είπε αλλιώς θα πάω πιο νωρίς. 
      Με το καλό να έρθουν αυτές οι μέρες και σε σένα και θα είμαστε εδώ να τα λέμε 😂

      Σε ευχαριστώ!!! Μετράω αντίστροφα σιγά σιγά!!! Ναι καλέ κανε εκεί ένα τεστακι να σου φύγει το άγχος! Εκεί κοντά στη 10η μέρα και μια χαρά! Αλλά στις 15 μέρες να πας για χοριακη ότι και να δείξει! Άντε αναμένουμεεε!!!🧡

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ 2011


bloublou

Recommended Posts

Γεια σας γλυκουλες μου ! Εμεις γυρισαμε κατα τις 5 πηγαμε στο mall περασαμε ομορφα ειδαμε πραγματα πολλα για τη μπεμπα δεν πηραμε ομως τιποτα κ στο τελος μας βγηκε ξυνη η βολτα μιας κ φαγαμε κληση 80 ευρω ! Ουφ πολυ στεναχωρεθηκα !

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Kαλησπέρα

έχω σκάσει από το φαγητό-καούρα στο φουλ:mad:

Δεν είχα τι να κάνω κ μπήκα στο parents και έγραψα σε ένα θέμα που ανέβασε ένας ανώμαλος κι επειδή ανέφερα για ένα λαχανικό μου είπαν τα κορίτσια ότι θα με αποκλείσουν:mad::mad::mad: ούτε εδώ θα μπορώ να μπω???

Τα νεύρα μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Virgi μου σας έκοψαν κλήση μέσα στο μολ?:shock:


"cogito,ergo sum"

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπέρα

έχω σκάσει από το φαγητό-καούρα στο φουλ:mad:

Δεν είχα τι να κάνω κ μπήκα στο parents και έγραψα σε ένα θέμα που ανέβασε ένας ανώμαλος κι επειδή ανέφερα για ένα λαχανικό μου είπαν τα κορίτσια ότι θα με αποκλείσουν:mad::mad::mad: ούτε εδώ θα μπορώ να μπω???

Τα νεύρα μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Virgi μου σας έκοψαν κλήση μέσα στο μολ?:shock:

Aν σε αποκλεισουν απο το παρεντς δε νομιζω να εχει σχεση με το εδω καφε........αλλα θελει προσοχη τι γραφουμε κ πως γιατι γινονται ευκολα παρεξηγησεις !!!!

Δυστυχως δεν παρκαραμε μεσα στο παρκινγκ του mall αλλα καπου εξω κ μας ειχαν γραψει....πολυ στεναχωρια...αυτος ο μηνας εχει τρελλα εξοδα κ ολα μα ολα ανεβασμενα........μα δεν καταλαβαινω μουτζα φαγαμε ?????????

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπέρα

έχω σκάσει από το φαγητό-καούρα στο φουλ:mad:

Δεν είχα τι να κάνω κ μπήκα στο parents και έγραψα σε ένα θέμα που ανέβασε ένας ανώμαλος κι επειδή ανέφερα για ένα λαχανικό μου είπαν τα κορίτσια ότι θα με αποκλείσουν:mad::mad::mad: ούτε εδώ θα μπορώ να μπω???

Τα νεύρα μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Virgi μου σας έκοψαν κλήση μέσα στο μολ?:shock:

σε διάβασα κουκλί μου.......

μην αγχώνεσαι......

το αγγουράκι άλλος το τρώει και δροσίζεται και άλλος το τρωει και ζορίζεται;)

και τα κορίτσια δεν έχουν πουθενά την δύναμη για να σε αποκλείσουν:cool:

άστες να λένε;)

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως δεν παρκαραμε μεσα στο παρκινγκ του mall αλλα καπου εξω κ μας ειχαν γραψει....πολυ στεναχωρια...αυτος ο μηνας εχει τρελλα εξοδα κ ολα μα ολα ανεβασμενα........μα δεν καταλαβαινω μουτζα φαγαμε ?????????

Βιργινάκι και εμείς φάγαμε 80 ευρώπουλα κλήση γιατί παρκάραμε στο πεζοδρόμιο στις 11 το βράδυ μετά από 2 χρόνια που έιχαμε να βγούμε έξω σαν ζευγάρι.........

αν αυτό δεν είναι γκαντεμιά τι είναι?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Και είναι και δύσκολο να σβηστούν οι ρημάδες,,,,

Δεν ψώνισες και τίποτα για να μετριαζόταν ο θυμός,,,

Virginaki να σε ρωτήσω,, πόσο θα σου κοστίσει γιατρός+μητέρα??

Μήπως κάποιο κοριτσάκι γνωρίζει για γιατρό + Ρέα???


"cogito,ergo sum"

Link to comment
Share on other sites

σε διάβασα κουκλί μου.......

μην αγχώνεσαι......

το αγγουράκι άλλος το τρώει και δροσίζεται και άλλος το τρωει και ζορίζεται;)

και τα κορίτσια δεν έχουν πουθενά την δύναμη για να σε αποκλείσουν:cool:

άστες να λένε;)

:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Άσχετο-σχετικό: λόγω του αγγουριού ψιλιάστηκα ότι ίσως είμαι έγκυος,,, ήμουν στην δουλειά και κάποια στιγμή λέω σε μια συνάδελφο,, "μου μυρίζει αγγούρι, έφαγες αγγούρι??? θέλω αγγούρι "

Αυτό γινόταν για μέρες,,,,:tongue:


"cogito,ergo sum"

Link to comment
Share on other sites

:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Άσχετο-σχετικό: λόγω του αγγουριού ψιλιάστηκα ότι ίσως είμαι έγκυος,,, ήμουν στην δουλειά και κάποια στιγμή λέω σε μια συνάδελφο,, "μου μυρίζει αγγούρι, έφαγες αγγούρι??? θέλω αγγούρι "

Αυτό γινόταν για μέρες,,,,:tongue:

χαίρομαι που χαμογελάς:tongue::tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites

χαίρομαι που χαμογελάς:tongue::tongue::tongue:

;);)

Εσένα δεν σε ρωτάω γιατί υποθέτω θα γεννήσεις στα Ιωάννινα ε???

Κάνω μια μικρή έρευνα για το κόστος γιατρού κ μαιευτηρίου Μητέρα κ Ρέα,,


"cogito,ergo sum"

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γκαντεμια σε ολο το μεγαλειο οζαλινα μου !!!! Αν ψωνιζα θα στεναχωριομουν ακομα πιο πολυ γιατι οπως ειπα ο μηνας θα βγει πολυ πολυ δυσκολα.........

Ειναι συγκεκριμενες αγορες που πρεπει να γινουν τωρα !!

Οσο για το Μητερα Βανιλακι μου θα μου βγει 3500 γιατρος κ μαιευτηριο μαζι ειτε καισαρικη ειτε φυσιολογικα κ επεισκληριδιος !

Link to comment
Share on other sites

Virgi αν δεν γίνομαι αδιάκριτη σε τι δωμάτιο???

Μια κολλητή μου γεννάει στο Μητέρα και της ζήτησε ο γιατρός της 2000 +2000 το Μητέρα σε τρίκλινο

Με έβαλε να κάνω έρευνα...

Επίσης στο Ρέα με τον ίδιο γιατρό βέβαια της πάει σε σύνολο 3300 σε τρίκλινο..

Κατερινάκι καλησπέρα


"cogito,ergo sum"

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...