Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 ώρες πρίν, Katker είπε:

      Καλημερούδια! Λέω να κάνω ένα τεστ πρώτα από βδομάδα γύρω στη 8η-9η μέρα και αν βγει θετικό θα κάνω την χοριακη στην 15η μέρα που μου είπε αλλιώς θα πάω πιο νωρίς. 
      Με το καλό να έρθουν αυτές οι μέρες και σε σένα και θα είμαστε εδώ να τα λέμε 😂

      Σε ευχαριστώ!!! Μετράω αντίστροφα σιγά σιγά!!! Ναι καλέ κανε εκεί ένα τεστακι να σου φύγει το άγχος! Εκεί κοντά στη 10η μέρα και μια χαρά! Αλλά στις 15 μέρες να πας για χοριακη ότι και να δείξει! Άντε αναμένουμεεε!!!🧡

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ 2011


bloublou

Recommended Posts

βανιλακι μου οι γονεις μου μενουν εδω και οι γονεις του αντρουλη πατρα.

εγω θα παω στους δικους μου και δεν στεναχωριεμαι..

δεν θα μπορεσω να παω πανω μιας και εχω καποιες δουλιτσες εδω, εξετασεις, επιτροπη ικα, με την μαμα μου να ετοιμασουμε σεντονακια της μπουμπους!!

ενταξει μωρε 25 μερες ειναι, θα περασουν γρηγορα, θα γυρισουμε και λιγο στα παλια μας... που ειμασταν χωρια..

Αχ τα σεντονάκια με πέθαναν:mrgreen::mrgreen:

Μια χαρά σε βρίσκω cool,,,,


"cogito,ergo sum"

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

καλησπέρα κορίτσια μου.....

έβαλα τις πυζαμούλες μου,ήπια τα χαπάκια μου και έτοιμη για ύπνο:tongue:

maria-elpida καλό κουράγιο.....λίγη απόσταση καλό θα σας κάνει.....πάντως χθές που γύριζα και από Ανδραβίδα και από Άραξο είδαμε πολλά αεροπλάνα...να περάσουν γρήγορα οι μέρες και να γυρίσει κοντά σας.....

Vanilla οι κόρες είναι νυχτοσουρτούκες:rolleyes::rolleyes: ελίζω να μην συνεχίσουν κ όταν με το καλό γεννηθούν.

καληνύχτα και πολλά φιλάκια σε όλες.:tongue::tongue:

ελπίζω να μην με πιάσει αγχος και δεν κοιμηθώ καθόλου γιατί πρέπει να σηκωθώ 6.15:shock::shock:

Link to comment
Share on other sites

ελα ρε βανιλακι.. τον αντρουλη τον αγαπαμε και τον λατρευουμε αλλα τωρα εχει προτεραιοτητα η μπεμπιτσα, αυτη ειναι πανω απο ολα..

θα μπορουσε ο αντρας μου να παει αργοτερα αλλα ουτε που το συζηταγε να φυγει και εγω να κοντευω να γεννησω ή να εχουμε την μπεμπα νεογενητη..

"να χασω τα μελια με την κορη μου;;;" ειπε..

Link to comment
Share on other sites

maria-elpida καλό κουράγιο.....λίγη απόσταση καλό θα σας κάνει.....πάντως χθές που γύριζα και από Ανδραβίδα και από Άραξο είδαμε πολλά αεροπλάνα...να περάσουν γρήγορα οι μέρες και να γυρίσει κοντά σας.....

οζαλινακι μου, ευχαριστω για τις ευχες..

ευτυχως ο αντρας μου εχει υπηρετησει παλιοτερα στον αραξο και εχει πολους γνωστους εκει και τους ξερει ολους μια χαρα..

θα εχουνε πολυ δουλεια αλλα τουλαχιστον το περιβαλλον ειναι οικειο..

παντως ακουγεται πως η κατασταση θα παρει κανα εξαμηνο τουλαχιστον..

ευτυχως που ολοι απο εδω για ενα μηνα θα πανε ο καθενας..

κοριτσαρες σας αφηνω παω για υπνακο..

θα τα πουμε το πρωι..

φιλια στις κορες σας!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημέραααααααααααααααααααααα:tongue::tongue::tongue:

κοριτσάρες μου τι κάνετε?

εγώ στην δουλειά και πολύ το χαίρομαι και ας με λένε οι συνάδελφοι μαζόχα:cool:

ευτυχώς η στολή μου μου μπαίνει ακόμα μια χαρά μόνο η μπλούζα τσιτώνει λίγο στην κοιλιά 'ισα ίσα για να φαίνομαι χοντρούλα και όχι εγκυούλα......;)

η μπουμπου κοιμάται, μάλλον δεν τις αρέσουν τα νοσοκομεία :tongue::tongue:

πολλά πολλά φιλάκια......

θα σας δω πιό μετά......

Link to comment
Share on other sites

γεια σου Οζαλινακι μου, καλη βαρδια..

ωραια θα εισαι αδυνατουλα με μια κοιλιτσα μονο φουσκωτουλα!!!!

τα κοριτσια μας μαλλον κοιμουνται.. και εμενα ειναι υσηχη, μονο οταν ξυπνησα μου ειπε και εκεινη καλημερα!

ο θωμακος σου;;

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα, κοριτσακια, τι κανετε; Γραψατε πολλα, δε σας προλαβαινω..:tongue:

Εμεις καλα ειμαστε, τρεχω συνεχεια αυτες τις μερες..

Μαρακι, τι νεα ηταν αυτα που σας εδωσαν, μωρε; Αντε, να περασουν γρηγορα οι μερες να ειστε παλι μαζι με τον καλο σου να ετοιμαστειτε για τον ερχομο της μπουμπους!!

Οι υπολοιπες τι κανετε; Ελπιζω να ειστε ολες καλα!!

Πολλα φιλακια!!:D


IAL5p2.png

u83tp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα κοριτσακια μου !!!!

Μαρακι μου τι κριμα να πρεπει να φυγει απο κοντα σου ... αλλα σιγουρα καλυτερα τωρα παρα μετα με τη μπεμπιτσα να χανει τις στιγμες της !!! ΕΥτυχως που εχεις κ τη μανουλα σου κοντα !!!

Βανιλακι μου φυσικα κ δεν εχει καμια σημασια πλεον ο χρονος που εκανε να ερθει το μπεμπε !!!! Σημασια εχει μονο το αποτελεσμα !!!!!!! Αλλωστε αν ειχαν ερθει αλλες στιγμες τωρα δεν θα ημασταν εδω μαζεμενες ολες μαζι κ να μιλαμε ! χιχιχι!!! Σωστα ??? Ηξεραν αυτα τι εκαναν ! χαχαχα!!!!!

Οζαλινακι δουλεια ε ? Ποπο βρε κοριτσι μου κ συ ! Να πω την αμαρτια μου μου εχει λειψει η δουλεια !!!

Κοριτσακια μου σημερα εχει ρεπο ο αντρουλης κ λεμε να βολταρουμε ! (Αν κ εφοσον αποφασισει να ξυπνησει) Ηρεμα ηρεμα βεβαια μην εχουμε κ καμια εκπληξη !!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

γεια σου Οζαλινακι μου, καλη βαρδια..

ωραια θα εισαι αδυνατουλα με μια κοιλιτσα μονο φουσκωτουλα!!!!

τα κοριτσια μας μαλλον κοιμουνται.. και εμενα ειναι υσηχη, μονο οταν ξυπνησα μου ειπε και εκεινη καλημερα!

ο θωμακος σου;;

τον Θωμάκο τον πήρε ο μπαμπας του μαζί στην δουλειά σήμερα γιατί δεν είχαμε κάποιον για να τον αφήσουμε........καλά θα περάσει όμως, θα παίζει στο fb όλο το πρωί μέχρι να πάω να τον πάρω:tongue:

καλημέρα Κατερινάκι και Βιργινάκι:tongue: καλή βολτούλα;)

Link to comment
Share on other sites

Εμεις καλα ειμαστε, τρεχω συνεχεια αυτες τις μερες..

Μαρακι, τι νεα ηταν αυτα που σας εδωσαν, μωρε; Αντε, να περασουν γρηγορα οι μερες να ειστε παλι μαζι με τον καλο σου να ετοιμαστειτε για τον ερχομο της μπουμπους!!

Οι υπολοιπες τι κανετε; Ελπιζω να ειστε ολες καλα!!

Πολλα φιλακια!!:D

κατερινακι μου, καλημερα τι κανεις;

πως πατε με τα τρεξιματα; αντε καλη δυναμη για ολα..

ασε μας εχει ερθει κεραμιδα απο χτες αλλα ευτυχως το πηραμε και οι δυο χαλαρα.. δεν βαριεσαι παλι καλα να λεμε που θα παει Πατρα..

Καλημερα κοριτσακια μου !!!!

Μαρακι μου τι κριμα να πρεπει να φυγει απο κοντα σου ... αλλα σιγουρα καλυτερα τωρα παρα μετα με τη μπεμπιτσα να χανει τις στιγμες της !!! ΕΥτυχως που εχεις κ τη μανουλα σου κοντα !!!

Να πω την αμαρτια μου μου εχει λειψει η δουλεια !!!

Κοριτσακια μου σημερα εχει ρεπο ο αντρουλης κ λεμε να βολταρουμε ! (Αν κ εφοσον αποφασισει να ξυπνησει) Ηρεμα ηρεμα βεβαια μην εχουμε κ καμια εκπληξη !!!!!!!

καλημερα Βιργινακι!!

και εμενα μου εχει λειψει λιγο η δουλεια...

ευτυχως Βιργινακι μου εχω κοντα τους γονεις μου, θα γυρισω σπιτακι και θα θυμηθουμε τα παλια..:tongue::tongue:

που θα βολταρετε;; και εγω περιμενω να ξυπνησει ο αντρουλης!

Link to comment
Share on other sites

που εισαστε ολες;;;;

εδω βρεχει και καθομαστε σπιτακι..

εσεις τι κανετε;

εδώ κουκλίτσα μου σήμερα είχε ήλιο κ ζέστη πράγμα απίθανο γιαυτήν την πόλη..........:tongue:

μετά την δουλειά πήγα σούπερ μάρκετ και μετά πήγαμε στο ποτάμι να μαζέψουμε ασπρες πέτρες για τον κήπο:rolleyes::rolleyes:

τώρα σέρνομαι από την κούραση και έχω μια καούρα άστα να πάνε.....

πρέπει να πάω να κάνω ένα ντουζάκι αλλά δεν με βαστούν τα πόδια μου.....:(

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...