Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 ώρες πρίν, Katker είπε:

      Καλημερούδια! Λέω να κάνω ένα τεστ πρώτα από βδομάδα γύρω στη 8η-9η μέρα και αν βγει θετικό θα κάνω την χοριακη στην 15η μέρα που μου είπε αλλιώς θα πάω πιο νωρίς. 
      Με το καλό να έρθουν αυτές οι μέρες και σε σένα και θα είμαστε εδώ να τα λέμε 😂

      Σε ευχαριστώ!!! Μετράω αντίστροφα σιγά σιγά!!! Ναι καλέ κανε εκεί ένα τεστακι να σου φύγει το άγχος! Εκεί κοντά στη 10η μέρα και μια χαρά! Αλλά στις 15 μέρες να πας για χοριακη ότι και να δείξει! Άντε αναμένουμεεε!!!🧡

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ 2011


bloublou

Recommended Posts

Κατερινακι μη νομιζεις οτι η δικια μας γκρινια θα ειναι λιγοτερη ! αχαχαχα!!! εσυ θα εισαι κ πιο εξοικιωμενη !!!!

Γιατι απαγορευονται οι μπατονετες ? πρωτη φορα το ακουω αυτο ! αφου υπαρχουν ειδικες για μωρακια ! Πως θα καθαριζουμε τα αφτακια τους ?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Κατερινακι μη νομιζεις οτι η δικια μας γκρινια θα ειναι λιγοτερη ! αχαχαχα!!! εσυ θα εισαι κ πιο εξοικιωμενη !!!!

Γιατι απαγορευονται οι μπατονετες ? πρωτη φορα το ακουω αυτο ! αφου υπαρχουν ειδικες για μωρακια ! Πως θα καθαριζουμε τα αφτακια τους ?

τα αυτακια τους αυτοκαθαρίζονται. δεν επιτρέπεται και ας υπάρχουν ειδικες. Το κερι θα φεύγει μόνο του. Θα σας το πει και ο παιδιατρος!!!!!,

Με πετσετούλα μόνο το νεράκι μετα το μπάνιο!

Αλήθεια που χάθηκε αυτο το κορίτσι;;;;

Α! Virgi, όλες θα γκρινιάζουμε, χα χα χα


cEyXp3.png

q61sp3.png

Link to comment
Share on other sites

Α μαλιστα ! μα η πετσετουλα μονο εξωτερικα θα κανει δουλεια ! Ουφ ! ειναι πολλα τα μυστικα του επαγγελματος !! χαχαχα!!!

καλε ναι θα πεσει γκρινια μπολικη ! λογικο θα ναι αφου θα ναι πρωτογνωρο !!!! Κ μετα θα συγκρινουμε ποια γκρινιαζει πιο πολυ !!! χαχχαχα!!!!

Link to comment
Share on other sites

Α μαλιστα ! μα η πετσετουλα μονο εξωτερικα θα κανει δουλεια ! Ουφ ! ειναι πολλα τα μυστικα του επαγγελματος !! χαχαχα!!!

καλε ναι θα πεσει γκρινια μπολικη ! λογικο θα ναι αφου θα ναι πρωτογνωρο !!!! Κ μετα θα συγκρινουμε ποια γκρινιαζει πιο πολυ !!! χαχχαχα!!!!

χα χα χα χα!!!!!!!!!!!!!!!!! And the oscar goes to.......!!!!

Ναι, μονο με την πετσετούλα, ταμποναριστά. Θα τα λέμε και τοτε, αλλα θα σας τα πει και ο παιδιατρος σας!!!!!

Σας χαιρετώ για την ώρα. Σχολάω.!!!! Φιλάκια πολλά πολλά!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


cEyXp3.png

q61sp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

χα χα χα χα!!!!!!!!!!!!!!!!! And the oscar goes to.......!!!!

Ναι, μονο με την πετσετούλα, ταμποναριστά. Θα τα λέμε και τοτε, αλλα θα σας τα πει και ο παιδιατρος σας!!!!!

Σας χαιρετώ για την ώρα. Σχολάω.!!!! Φιλάκια πολλά πολλά!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

φιλακια κοριτσαρα μου !!!!!!!!!!! καλη ξεκουραση !!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακια μαγειρεψα και γυρισα στην παρεα μας.

για τις μπατονετες το ξερω και εγω οτι απαγορευονται.

εγω παντως κοριτσια δεν εχω πολυ αγχος για την φροντιδα των μωρων, για το θηλασμο αγχωνομαι.. ελα μωρε ολες θα τα παμε τελεια!!!!

Χαθηκαν παντως και οι Τιτινες και η μαματοπολινα και η mammyblue..

που ειστε κοροτσια;;;;;;;;;;

Link to comment
Share on other sites

ontos... χαθηκαν πολλα κοριτσια μας !!!

Γυριστε πισω να δωσετε το παρων καλε !

Μαρακι τι καλο μαγειρεψες ???

Οσο για τη φροντιδα εγω αγχωνομαι λιγο αλλα νομιζω πως οταν ερθει η ωρα θα ''ειμαστε ετοιμες'' ως δια μαγειας !!!!

Link to comment
Share on other sites

να΄μαι στο σπίτι!!!

κοριτσια πιστέψτε με! Μετα την πρώτη βδομαδα ολες θα ειστε άψογες! Υπάρχει το ένστικτο!!!! μας βγαινει χωρις μεγάλη προσπάθεια! Μη φοβάστε!!!!


cEyXp3.png

q61sp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπερα και καλο μηνα κοριτσακια μου!!!! Σημερα βροχη-βροχη και βροχη....βαρεθηκα αυτο τον καιρο...θελω να ανοιξει ο καιρος, να βγω εξω και να ολοκληρωσω και τα ψωνια του ζουζουνιου μας, αλλα να ψωνισω και για εμενα!!!!! Πρεπει σιγα-σιγα να εξοπλιζουμε και την τσαντα του μαιευτηριου!!! Επισης, θελω να μαζεψω τα χειμερινα ρουχα, για να οργανωσω και τους χωρους στην ντουλαπα και τα συρταρια. Να ερθουν ενισχυσεις στο σπιτι για να ξεστρωσουμε και για να κανουμε γενικη καθαριοτητα. Τωρα που αντεχω λιγο ακομα....φτιαξε καιρουλι...pleaseeeeeeeeeeee!!!!!!!! Φιλακια!!!!!!!


GKvPp2.png

nN72p2.png

SoVDp2.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακια μου, δεν ειναι καμια εδω?

τι μου κανετε?

εγω καλα ειμαι, να σας πω ενα νεο και δεν ειναι πρωταπριλιατικο αστειο..

ο αντρουλης μου περνει αποσπαση απο την μοναδα εδω και ανεβαινει Αραξο για ενα μηνα λογω της κρισης στην Λιβυη.

Η μοναδα εκει ζηταει κοσμο μιας και θα ερθουν αμερικανοι και βελγοι στρατιωτες λογω νατο.

Το πρωι που μου το ειπε γελασα και λεω καλα,

πλακα μου κανει αλλα τελικα δεν ειναι αστειο, την τριτη φευγει.

Εγω θα παω στους γονεις μου και μαλλον θα ανεβω το πασχα.

θα εχω δικτυο αλλα οχι ολη την μερα, οι δικοι μας δεν το πιστευαν:shock::shock:

παλι καλα που παει Πατρα και θα ειναι στο σπιτι του..

Μαρακι τι καλο μαγειρεψες ???

Οσο για τη φροντιδα εγω αγχωνομαι λιγο αλλα νομιζω πως οταν ερθει η ωρα θα ''ειμαστε ετοιμες'' ως δια μαγειας !!!!

Βιργινακι δεν πιστευω να σου ανοιξω την ορεξη βραδιατικα, μακαρονια με καλαμαρακια εκανα...

οσο για το ετοιμες το πιστευω οτι θα ειμαστε οκ!!!!

κοριτσια πιστέψτε με! Μετα την πρώτη βδομαδα ολες θα ειστε άψογες! Υπάρχει το ένστικτο!!!! μας βγαινει χωρις μεγάλη προσπάθεια! Μη φοβάστε!!!!

Κατερινα σε πιστευουμε, θα γινουμε τελειες μανουλες.. εγω τωρα σκεφτομαι συνεχεια πως αραγε να ειναι η μπεμπουλα μεσα στην κοιλια μου...

Καλησπερα και καλο μηνα κοριτσακια μου!!!! Σημερα βροχη-βροχη και βροχη....βαρεθηκα αυτο τον καιρο...θελω να ανοιξει ο καιρος, να βγω εξω και να ολοκληρωσω και τα ψωνια του ζουζουνιου μας, αλλα να ψωνισω και για εμενα!!!!! Πρεπει σιγα-σιγα να εξοπλιζουμε και την τσαντα του μαιευτηριου!!! Επισης, θελω να μαζεψω τα χειμερινα ρουχα, για να οργανωσω και τους χωρους στην ντουλαπα και τα συρταρια. Να ερθουν ενισχυσεις στο σπιτι για να ξεστρωσουμε και για να κανουμε γενικη καθαριοτητα. Τωρα που αντεχω λιγο ακομα....φτιαξε καιρουλι...pleaseeeeeeeeeeee!!!!!!!! Φιλακια!!!!!!!

Αγγελικουλα μου, εγω βαλιτσα θα κανω τον Μαιο, τωρα το σπιτι, καναμε τις ντουλαπες χτες και μετα το πασχα θα ξεστρωσουμε και μετα εχουμε βαψιματα και καθαριοτητα γενικη για την μπεμπα, ε! να γυρισει και ο αντρουλης..

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα -Καλό Μήνα

Να είμαστε γερές εμείς κ τα μπεμπάκια μας..

Διάβαζα πόσο χρόνο σας πήρε να μείνετε έγκυες,,, τι σημασία έχει πλέον αυτό???΄

Σε λίγο καιρό θα κρατάμε τα θαυματάκια μας..

Έτσι για την ιστορία να σας πω ότι εμείς περιμέναμε το θαύμα 5 χρόνια περίπου,,, και μετά από πολύ ταλαιπωρία και αγώνα τσουπ σε λίγο θα κάνει την εμφάνισή της η μπεμπούλα μας:D:D:D:D

Marilou μπράβο κοριτσάκι που είσαι στο σπιτάκι σου!!

Άντυ τυχερούλα σε 3 μέρες θα δεις τον πρίγκηπά σου;)

Linaki ομοιοπαθούσα κι εγώ.. Η μπεμπούλα μου διεκδικεί επίσης τον τίτλο της miss νυχτόβιας:tongue:

Gina ωραία η ιδέα σου... θα μπω κι εγώ να διαβάσω τις μανούλες Μαρτίου,,, να μπω στο κλίμα:)


"cogito,ergo sum"

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακια μου, δεν ειναι καμια εδω?

τι μου κανετε?

εγω καλα ειμαι, να σας πω ενα νεο και δεν ειναι πρωταπριλιατικο αστειο..

ο αντρουλης μου περνει αποσπαση απο την μοναδα εδω και ανεβαινει Αραξο για ενα μηνα λογω της κρισης στην Λιβυη.

Η μοναδα εκει ζηταει κοσμο μιας και θα ερθουν αμερικανοι και βελγοι στρατιωτες λογω νατο.

Το πρωι που μου το ειπε γελασα και λεω καλα,

πλακα μου κανει αλλα τελικα δεν ειναι αστειο, την τριτη φευγει.

Εγω θα παω στους γονεις μου και μαλλον θα ανεβω το πασχα.

θα εχω δικτυο αλλα οχι ολη την μερα, οι δικοι μας δεν το πιστευαν:shock::shock:

παλι καλα που παει Πατρα και θα ειναι στο σπιτι του..

QUOTE]

Ωχ

Maria τι νέο σας δώσανε Πρωταπριλιά???????

Βρε κοριτσάκι μου μη στενοχωριέσαι,, τι θα κάνεις??? Οι γονείς σου δεν μένουνε Καλαμάτα?????

Θα πας με τον αντρούλη σου???


"cogito,ergo sum"

Link to comment
Share on other sites

βανιλακι μου οι γονεις μου μενουν εδω και οι γονεις του αντρουλη πατρα.

εγω θα παω στους δικους μου και δεν στεναχωριεμαι..

δεν θα μπορεσω να παω πανω μιας και εχω καποιες δουλιτσες εδω, εξετασεις, επιτροπη ικα, με την μαμα μου να ετοιμασουμε σεντονακια της μπουμπους!!

ενταξει μωρε 25 μερες ειναι, θα περασουν γρηγορα, θα γυρισουμε και λιγο στα παλια μας... που ειμασταν χωρια..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...