Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Nana10 είπε:

      Τη Δευτέρα στις 14 μου είπε αλλά θα κάνω το Σάββατο οπωσδήποτε! Μη σου πω πως με αυτά που διαβάζω εδώ μέσα μήπως πέμπτη κάνω και τεστ φαρμακείου 😂😂😂

      Σε ποιο νοσοκομείο το έκανες;; 

      Και σένα περίπου στις 15 μέρες δηλαδή σου είπε. Ναι ρε και εγώ έτσι σκέφτομαι να κάνω κανένα τεστ τώρα μέσα στη βδομάδα 😂😂

      Σε κλινική στο Fivi Θεσσαλονίκη το έκανα εγώ. Εσύ; 

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ 2011


bloublou

Recommended Posts

κουκλίτσες μου τι κάνετε????????

τα μωράκια μας?????

μόλις γύρισα σπίτι από το τελευταίο μου ταξιδάκι στους γονείς μου για το επόμενο 6μηνο:(

είμαι πτώμα από την οδήγηση,σχεδόν σε όλη την διαδρομή έβρεχε.

θα σας διαβάσω το πρωι(όταν καταφέρω να σηκωθώ δλδ:tongue:).

πολλά φιλάκια στις κοιλίτσες σας:P:p

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

καλημερααααααααααααααα φιλεναδογκαστρουλιτσες μου!!!!!!!

ειμαι σπιτακι μουουουου!!!!!!

καλοοοοοοο μηνα να εχουμεεεε!!!!αντε να περναει ο καιρος λεμεεεεε!!!!

θα κατσω να σας διαβασω για να μπω δυναμικα...

βεβαια θα ειναι κ η μανουλα εδω για δουλειες οποτε θα τα πουμε λιγο αργοτερα..

σας φιλω προς το παρον


2nTQp3.png

ziCWp3.png

Link to comment
Share on other sites

Τι εμπειρία....Τι άγχος...τι αγωνία!!!! Ευτυχώς όλα καλα. Και εγώ νόμιζα ότι θα δυσκολευτώ, γιατι τόσα χρόνο δεν παιρναμε και ιδιαίτερες προφυλάξεις.. Πίστευα ότι δεν θα ειναι ευκολη υπόθεση! ελα όμως που υπολόγισα λάθος τον κύκλο μου και ενώ νόμιζα ότι θα μου έρθει περίοδος, εγώ ήμουν σε γόνιμες μέρες;;; Ετσι τον"πιάσαμε" τον μικρο χωρις να το καταλάβουμε!!!!!!!

Κουκλιτσες σας φιλώ όλες και θα τα πουμε αυριο. Γράψατε πολλα αλλα θα εχω χρόνο αυριο!!!!!

Αυτοι οι λαθος υπολογισμοι ειναι οι καλυτεροι τελικα !!!;););):P:p:p

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κοριτσάκια μου και μπεμπάκια μου!! Εγώ έχω πολλή δουλειά και δεν προλαβαίνω να μπαίνω αυτές τις μέρες. Ο μπέμπης μου με κάνει πολύ χαρούμενη γιατί νιώθω πια όλες τις κινήσεις του και μαζί με αυτόν κουνιέται και όλη η κοιλιά.

Βιργινάκι, δυστυχώς το άγχος σε αυτές τις περιπτώσεις είναι ό,τι χειρότερο. Κι εγώ είμαι αγχώδης, αλλά ευτυχώς σε μας έκατσε αμέσως κι έτσι δεν πρόλαβα να αγχωθώ. Αλλά μου φαίνεται ότι πολύ νωρίς μπήκατε σε περιπέτειες με εξωσωματικές και αγχώθηκες τόσο πολύ.

Ρενάκι, ευχαριστούμε για τις κατατοπιστικές πληροφορίες!

Κατερίνα μου, κουράγιο με όλα αυτά που γίνονται. Πολύ λυπάμαι για το ένα μωράκι, αλλά τουλάχιστον το άλλο θα είναι γερό και δυνατό. Γιατί να συμβαίνουν αυτά τα πράγματα;;

Σχετικά με το θέμα φυσιολογικός ή καισαρική που συζητούσαμε, άκουσα προχτές το γιατρό της Σκορδά που μιλούσε ακριβώς για το ίδιο θέμα και είπε ότι στην προσπάθειά του να βγει το μωρό, γυμνάζονται και δυναμώνουν οι πνεύμονές του πολύ περισσότερο από τα μωράκια της καισαρικής.

Marilou welcome back! Μας έλειψες!


Gbjsp2.png

XUUFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και καλο μηνα φιλεναδιτσες!!

πως ειστε σημερα?

εγω μια χαρουλα, ξυπνησαμε με την κορη μου, φαγαμε πρωινο και καθομαστε ησυχες-ησυχες..

οζαλινακι, ειχες κατεβει κατω απο το αυλακι;; περασες καλα;

μαριλου μου, επεστρεψες σπιτακι, μπραβο.. πως εισαι; τα διδυμακια μας χορευουν;

Link to comment
Share on other sites

Καλημερααααα κ καλο μηνα..........

Τι κανετε κοπελιες μου;;Εγω αποψε κοιμηθηκα λιγακι οποτε σηκωθηκα

με λιγη περισσοτερη ορεξη.Εχω αρκετες δουλιτσες κ πλυντηρια μπολικα.

Απο ρουχαλακια πως πατε,εμενα δν μου κανουν τα ρουχα μου πια κ να

δω ποτε θα παω για ψωνακια.Την Δευτερα εχω ραντεβου με τον γιατρο

οποτε θα δουμε τον πριγκηπα μας.Τι καλα.

Βιργινακι μου εκανες ζημια με την συνταγη σου.Πρεπει να ειναι νοστιμοτατα

Θελω κ εγω,σλουρπ...

Σας αφηνω για την ωρα,πρεπει να παρω τον κ@λ@ μου κ την κοιλια μου να κανω τις δουλιτσες μου φιλια..........


CEebp2.png?9T0iAOMn
Link to comment
Share on other sites

καλό μήνα κοριτσάρες μου:P:p:p

αντε ακόμα ένα; μήνας να φεύγει.

maria-elpida ήμουν κάτω λίγες μέρες καλά πέρασα,μάζεψα κ την προίκα της πριγκιπέσας (που την έχει ήδη χρησημοποιήσει ο πρίγκιπας)

και τώρα σπιτάκι λίγο να ξεκουράστώ γιατί το σ-κ δουλεύω πρωινή.;)

το πόσο χαίρομαι δεν λέγεται.......:rolleyes:

βασικά σκέφτομαι 4 μερούλες ακόμα για τον επόμεενο υπέρηχο να δω τον αγγελό μου κ ξεχνάω τα πάντα.Η κοιλιά μου έχει γίνει ολοστρόγγυλη σαν μπάλα και μας πιάνουν τα γέλια μόλις την κοιτάζουμε:tongue::tongue::tongue::tongue:

και η δεσποινής ανησυχία έχει γίνει νυχτόβια πλέον......3 την νύχτα αρχίζει τα κλωτσίδια........

Link to comment
Share on other sites

Αυτοι οι λαθος υπολογισμοι ειναι οι καλυτεροι τελικα !!!;););):P:p:p

Καλημερα ομορφες κοιλιτσες!!!Τι κανετε??? Κι εγω πλεον τον μπεμπακο τον καταλαβαινω συνεχεια καθε του κινηση!!

Οσο για αυτο που συζητουσατε...καταλαβαινω απολυτα το αγχος κ ποσο γρηγορα μπορει να σε σπρωξει στο να κανεις εξετασεις κ να σκεφτεσαι διαφορα.... Εμεις παντρευτηκαμε τον Ιουλιο του 2010, δεν ειχαμε κανει ποτε ελευθερα κ τον Σεπτεμβρη ειχαμε κ οι 2 συνεχεια στο μυαλο μας ενα...μπεμπακι αλλα δεν το λεγαμε..οταν τελικα το συζητησαμε οτι το θελουμε πολυ κ οι 2 κ να κανουμε πλεον ελευθερα...ε με την πρωτη κ με προωρη οωρηξια (παροτι ειχα τοοοοσο σταθερο κυκλο) εμεινα αμεσως εγκυος...ομως λεω οτι καταλαβαινω το αγχος διοτι κι εμας το μυαλο μας πηγε στο χειροτερο πριν καν ξεκινησουμε προσπαθειες!!!

Εγω εκλεισα αμεσως ραντεβου με την γυναικολογο μου για τον επομενο μηνα (τελικα πηγα για αλλο λογο νωριτερα :-P) κ ελεγα οτι παω να κανω απλα ενα τεστ παπ αλλα θα πηγαινα για να δουμε αν ειναι ολα καλα κ ποτε περιπου κανω ωορηξια...αυτο ηταν στο μυαλο μου...

Κ το καλυτερο???Ο αντρας μου ηθελε να παει να κανει εξεταση σπερματος απο την πρωτη κστιγμη που το ειπαμε για να δει οτι δεν εχει προβλημα...ασφαλως του εβαλα τις φωνες κ του ειπα αν κ δεν το πιστευα πραγματικα "Θα κανουμε ελευθερα κ οποτε θελει ο Θεουλης θα μας το δωσει, αλλωστε διαβασαμε οτι απο τον 1ο μηνα με συνεχεις επαφης 20% ειναι οι πιθανοτητες, δε θα αγχωθουμε κιολας!"ναιι...εγω τα ελεγα αυτα αλλα δεν τα πιστευα!!:tongue:

Νομιζω οτι οταν λαχταρας ενα μωρακι δε γινεται να μην εχεις αγχος...απλα να μην το μεταφερει ο ενας στον αλλον κ μην τρεχουμε αμεσως στους γιατρους....ο θεουλης βλεπει κ θελει ευτυχισμενα μπεμπακια!:tongue::tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Την Δευτερα εχω ραντεβου με τον γιατρο

οποτε θα δουμε τον πριγκηπα μας.Τι καλα.

Σας αφηνω για την ωρα,πρεπει να παρω τον κ@λ@ μου κ την κοιλια μου να κανω τις δουλιτσες μου φιλια..........

Αντουλα μου, καλημερα και εγω την Δευτερα εχω ραντεβου με τον γιατρο μου να δουμε την κουκλα μας!!

να προσεχεις με τις δουλιτσες και σιγα-σιγα να τις κανεις..

Οζαλινακι, ποτε θα σταματησεις την δουλιτσα?

Link to comment
Share on other sites

Αντουλα μου, καλημερα και εγω την Δευτερα εχω ραντεβου με τον γιατρο μου να δουμε την κουκλα μας!!

να προσεχεις με τις δουλιτσες και σιγα-σιγα να τις κανεις..

Οζαλινακι, ποτε θα σταματησεις την δουλιτσα?

επίσημα σταματάω 8/5 αλλά θα πάρω νωρίτερα την ειδική άδεια που δικαιούμαστε σαν μονάδα ΤΕΠ και θα σταματησω το Πάσχα.....άλλωστε δεν πολύ πηγαίνω,ο προιστάμενος έιναι εξαιρετικός και με άνάγκαζε να πάιρνω αναρρωτικές άδειες (γιατί εγώ δεν ήθελα) τους 2 τελευταίους μήνες:tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites

Τζινακι ετσι ειναι ! Δεν χρειαζεται τρεξιμο μωρε απο τοσο νωρις το ξερω...γι αυτο κ μετανιωνω που αφησα τον εαυτο μου να αγχωθει τοσο γρηγορα κ φυσικα το μετεδωσα κ στον αντρουλη μου ! Τελος καλο ολα καλα ομως !!!Σημασια εχει μονο το αποτελεσμα !!!!

Αντυακι μου...ειναι ωραια η συνταγη η ζυμη απλη μην φανταστεις αλλα καλη ! την επομενη θα κανω καποιες μετατροπες κ ανετα ταιριαζει κ για γεμιση με τυροπιτακια !!! Μια χαρα !!!!!Να την κανεις ! Του αντρουλη μου του αρεσαν παρα πολυ παντως !!!!!

Αχαχαχα! Του ειπα οτι του τα εφτιαξε η μπεμπα....να βλεπατε μονο πως εκανε.....ο καημενος μου !!!! Σαν τρελλος την περιμενει !!!!

Κ ναι η ρθε ο Απριλης !!!! Εχετε συνειδητοποιησει βρε κοριτσια οτι πλησιαζουμε ολο και περισσοτερο στο ονειρο μας ????? Στην ουσια τον αλλο μηνα...μπαινουμε στο μηνα μας !!!!! Καποιες απο εμας Μαη θα τα κρατανε κ αγκαλιτσα ηδη τα μπεμπε...... και θα ημαστε εσω να λεμε ολα αυτα που θα περναμε τοτε...κ οι κοιλιτσες...κ τα αγχη της εγκυμοσυνης θα ειναι μονο μια αναμνηση....... συγκινουμαι πολυ............................

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια εχετε αποθηκευσει καμια σελιδα για τον θηλασμο;

τωρα που εκανα φορματ τις εχασα απο τους σελιδοδεικτες μου.

μπορειτε να μου τις θυμισετε?

Βιργινακι θα τα κανω και εγω τα κρουασανακια, φαινονται ωραια..

Link to comment
Share on other sites

!!

Κ ναι η ρθε ο Απριλης !!!! Εχετε συνειδητοποιησει βρε κοριτσια οτι πλησιαζουμε ολο και περισσοτερο στο ονειρο μας ????? Στην ουσια τον αλλο μηνα...μπαινουμε στο μηνα μας !!!!! Καποιες απο εμας Μαη θα τα κρατανε κ αγκαλιτσα ηδη τα μπεμπε...... και θα ημαστε εσω να λεμε ολα αυτα που θα περναμε τοτε...κ οι κοιλιτσες...κ τα αγχη της εγκυμοσυνης θα ειναι μονο μια αναμνηση....... συγκινουμαι πολυ............................

γιαυτό Βιργινάκι σταμάτα να αγχώνεσαι κα ζήσε τις στιγμές που θα σου λείψουν τόσο μετά.....πιστεψέ με.....6 χρόνια που μεσολάβησαν ανάμεσα στις δύο εγκυμοσύνες μου το μόνο που παρακαλούσα ήταν πότε θα ζήσω πάλι την στιγμή να με κλωτσάει ένα μωράκι στην κοιλίτσα..........και δεν έιχα και καλές εγκυμοσύνες:tongue:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...