Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Katker είπε:

      Αν εννοείς εμένα ναι και εγώ στις 1/10 έκανα και μου είπε να πάω σε 15 μέρες για χοριακη. Εσύ πότε; 

      Τη Δευτέρα στις 14 μου είπε αλλά θα κάνω το Σάββατο οπωσδήποτε! Μη σου πω πως με αυτά που διαβάζω εδώ μέσα μήπως πέμπτη κάνω και τεστ φαρμακείου 😂😂😂

      Just now, Nana10 είπε:

      Τη Δευτέρα στις 14 μου είπε αλλά θα κάνω το Σάββατο οπωσδήποτε! Μη σου πω πως με αυτά που διαβάζω εδώ μέσα μήπως πέμπτη κάνω και τεστ φαρμακείου 😂😂😂

      Σε ποιο νοσοκομείο το έκανες;; 

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ 2011


bloublou

Recommended Posts

ωραια κ ευκολη συνταγη αλλα για μενα !!! Θα την κανω μεσα στο σ/κ κιολας !!!!!!!

Σ ευχαριστω πολυ !!! Ζαχαρονερο γιατι ? ποια η διαφορα?θα ναι πιο γλυκο το κριτσινακι ??

Ωστοσο βρηκα τι θα φτιαξω στον αντρουλη μου !

Κρουασαν μισα θα τα γεμισω με μαρμελαδα κ μισα με μερεντα ! Θα ξετρελλαθει ! Δεν εχω φτιαξει ποτε ομως !

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλησπέρα girls

Διάβασα την εμπειρία της Ρένας κ συγκινήθηκα-φοβήθηκα-αναρωτήθηκα αν θα τα καταφέρω:confused:

Φτιάχνετε κρουασανάκια??? γιάμι γιάμι,,στείλτε κι απο δω καλές μου νοικοκυρούλες,,


"cogito,ergo sum"

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

βανιλακι τι κανεις?

μην φοβασαι βρε, εκεινη την στιγμη θα εχουμε τοση ανυπομονησια που σιγα μην εχουμε και αγχος..

θα περιμενουμε να δουμε το θαυματακι που θα εχουμε μεσα μας..

Link to comment
Share on other sites

χαχχα Μαρακι βγαινω για σουπερ ! Τι νομιζεις να σκοτωσω το χρονο μου θελω ειμαι κ μοναχουλα !! Αλλα κ να ευχαριστησω τον καλο μου !!!

Γεια σου Βανιλακι μου ! Μην αγχωνεσαι για τιποτα ! Ολα θα μας πανε καλα κ θα ειναι η ομορφοτερη εμπειρια της ζωης μου ! Εγω απλα πιο πολυ ντροπη εχω !!!

Σας φιλω !!! Μουατς!

Link to comment
Share on other sites

βανιλακι τι κανεις?

μην φοβασαι βρε, εκεινη την στιγμη θα εχουμε τοση ανυπομονησια που σιγα μην εχουμε και αγχος..

θα περιμενουμε να δουμε το θαυματακι που θα εχουμε μεσα μας..

Άντε να δούμε,,,

Τελικά τι καλό θα δημιουργήσετε???

Με βάλατε κι εμένα στην πρίζα να δημιουργήσω,,

Αν και γενικά δεν το'χω κ πολύ το θέμα της κουζίνας:tongue::tongue:

Για πείτε κάτι γρήγορο-εύκολο κ γλυκό!!!!


"cogito,ergo sum"

Link to comment
Share on other sites

Βιργινακι καλα ψωνια στο σουπερ.. να προσεχεις.

Βανιλακι μου, εγω το εχω με την κουζινα αλλα βαριεμαι πολυ..

θελω και εγω να παμε για ψωνια στο σουπερ αλλα δεν ξυπναει ο αντρουλης..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπερα κοριτσακια μου!!! Πω!πω!γλυκακια-γιαμ!γιαμ! Καταρχην, να σχολιασω το βιντεακι που το ειδαμε εχτες με τον αντρα μου και λιωσαμε!!!!

Βιργινακι και Ρενακι υπομονη με τις συσπασουλες σας...ολα θα περασουν-θετικη σκεψη! Ρενακι, ευχαριστουμε για την ενημερωση-ησουν κατατοπιστηκοτατη!!! Κατερινακι, η αληθεια ειναι οτι εχεις περασει δυσκολα και συνεχιζονται...αλλα οσο γινεται μη σε παιρνει απο κατω-σκεψου τη ψυχουλα που εχεις μεσα σου. Να σου πω, για κουραγιο...οτι και εγω περναω μια πολυ δυσκολη φαση με ενα πολυ πολυ κοντινο μου προσωπο και νομιζω οτι με κραταει δυνατη το μωρακι μου,διαφορετικα θα ειχα χασει το μυαλο μου.

Επισης, να αναφερω οτι ουτε και εμεις πιασαμε ευκολα παιδι, αλλα ευτυχως δε καναμε εξωσωματικη-ηρθε τελικα μονο του-λιγο πριν προχωρησουμε σε σπερματεγχυση. Εμεις μετα απο 3 χρονια και κατι τα καταφεραμε. Περσι βεβαια ειχαμε μια αποβολη. Τελος καλο-ολα καλα! Αλλα το βασικο μας προβλημα ηταν το αγχος...! Σας φιλω ολες γλυκα!!!!!!!


GKvPp2.png

nN72p2.png

SoVDp2.png

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον κοριτσια τελικα η συνταγη που ανεβασα αξιζει !!! Τα εφτιαξα κ εγιναν πολυ καλα !!!! Βεβαια επειδη δεν ηξερα τι σοι συνταγη ηταν πηρα και την ετοιμη σφολιατα για κρουασαν κ απλα τα γεμισα κ καλα περιττο να σας πω οτι ειναι τελεια !

Ετσι εχω γεμισει τα μισα με μαρμελαδα κ τα μισα(η μαλλον τα περισσοτερα) με μερεντα !! μιαμ μιαμ!!!Σουπερ λεμε !!!

Θα κανει παρτυ ο αντρουλης μου !!!

Αγγελικουλα μου...κριμα ... ειχες κ αποβολη...λυπαμαι... νομιζω αυτο ειναι ακομα χειροτερο απ το να μην ερχεται καθολου το μπεμπε....

τεσπα.... σημασια εχει οτι τα δυσκολα εχουν μεινει πισω κ τωρα οι κοιλιτσες μας..... κουνιουνται συνεχως....ποσο θα μου λειψει αυτη η αισθηση αργοτερα....!!!!!!

φιλακια κοριτσαρες μου !

καληνυχτουλα !!!

Link to comment
Share on other sites

Σεντονι απλωσα παλι !

Κ εκανες μονο μια ερωτηση! χαχαααχχαχαχαχαχαχαχαα!!!

Τι εμπειρία....Τι άγχος...τι αγωνία!!!! Ευτυχώς όλα καλα. Και εγώ νόμιζα ότι θα δυσκολευτώ, γιατι τόσα χρόνο δεν παιρναμε και ιδιαίτερες προφυλάξεις.. Πίστευα ότι δεν θα ειναι ευκολη υπόθεση! ελα όμως που υπολόγισα λάθος τον κύκλο μου και ενώ νόμιζα ότι θα μου έρθει περίοδος, εγώ ήμουν σε γόνιμες μέρες;;; Ετσι τον"πιάσαμε" τον μικρο χωρις να το καταλάβουμε!!!!!!!

Κουκλιτσες σας φιλώ όλες και θα τα πουμε αυριο. Γράψατε πολλα αλλα θα εχω χρόνο αυριο!!!!!


cEyXp3.png

q61sp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...