Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Nana10 είπε:

      Τη Δευτέρα στις 14 μου είπε αλλά θα κάνω το Σάββατο οπωσδήποτε! Μη σου πω πως με αυτά που διαβάζω εδώ μέσα μήπως πέμπτη κάνω και τεστ φαρμακείου 😂😂😂

      Σε ποιο νοσοκομείο το έκανες;; 

      Και σένα περίπου στις 15 μέρες δηλαδή σου είπε. Ναι ρε και εγώ έτσι σκέφτομαι να κάνω κανένα τεστ τώρα μέσα στη βδομάδα 😂😂

      Σε κλινική στο Fivi Θεσσαλονίκη το έκανα εγώ. Εσύ; 

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ 2011


bloublou

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημερα κ απο μενα !!!

Αντυακι κ γω εχω τα ψυχολογικα μου αυτες τις μερες....!!!! Αλλα η μπεμπα το καταλαβαινει κ κανει τα παντα για να μου τραβαει την προσοχη....

Οι συσπασεις οχι δεν εχουν σταματησει τελειως.....αλλα ευτυχως δεν ειναι πια συχνες...παιρνω κ τα χαπια τωρα...!!!!!

Εσυ τι εχεις καλη μου ?

Link to comment
Share on other sites

εχω λαπτοπ!!!!

ενα φορματ ηθελε ο καλημενουλης, κολλησαν τα προγραμματα!

λοιπον παω να σας διαβασω και τα λεμε..

εμ πως να μην κολλησει ο καημενουλης οταν καταλαβε ποσο γρηγορα εκλεισες κουρτινα ??:tongue::tongue::tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα, μανουλες και μπεμπακια, τι κανετε; Ελπιζω να ειστε καλυτερα ολες!!

Εγω ειμαι πολυ στεναχωρημενη.. Θυμαστε που σας ειχα πει οτι η κουμπαρα μου ειναι εγκυος σε διδυμα και ημασταν ολοι πολυ χαρουμενοι γιατι ηταν η τριτη τους εξωσωματικη.. Εκαναν τη β επιπεδου χτες και δυστυχως το ενα μωρακι εχει ενα πολυ σοβαρο προβλημα, ολοπροσεγκεφαλια λεγεται, και δεν μπορει να επιζησει. Και φοβουνται μηπως πεθανει και κινδυνευσει και το αλλο. Θελει ο γιατρος στους να φτασει τις 30 βδομαδες ζωντανο, να κανει διακοπη κυησης για αυτο το μωρο και να αφησει το αλλο να συνεχισει, αλλα σε περιπτωση που θελει και το αλλο να βγει να μπορει να επιζησει.. Τι να πω.. Τοση στεναχωρια στην οικογενεια μου (ο αντρας της ειναι ο θειος μου, ο αδελφος της μαμας μου).. Δεν καταλαβαινω γιατι.. Ξεκινησαν με αζωοσπερμια και αυτοι (κι εμεις!!), βιοψιες, εξωσωματικες, αποβολες και τωρα αυτο.. Τουλαχιστον εμεις μετα το σοκ, τα καταφεραμε με την πρωτη.. Εν τω μεταξυ οσο καιρο γινεται αυτο εχουν πεθανει οι δυο μου παππουδες και η μια μου γιαγια και τωρα τελειωνει και ο μπαμπας μου.. Ελεος δηλαδη!! Δεν καταλαβαινω γιατι τοσες στεναχωριες..

Τελοσπαντων, τα ειπα και ξαλαφρωσα, συγγνωμη αν σας φορτιζω.. Θελω να πιστευω οτι ολα θα πανε καλα απο εδω και περα, και θα τα καταφερει το ενα τους μωρακι. Πρεπει να σκεφτομαστε θετικα, αλλιως δεν την παλευουμε!!

Αλλα νεα πιο ευχαριστα!! Την προικα θα μου τη στειλουν μετα τις 15 απριλιου γιατι ειχαν ελλειμμα στο σιελ, οποτε ανυπομονω!! Πηραμε και μια πολυσυσκευη που ειναι αποστειρωτης, θερμαντηρας και ατμομαγειρας, ελπιζω να ειναι καλη.. Επεστρεψα και το σκυλο της μαμας μου πισω για να ξεκιναμε σιγα σιγα ετοιμασιες.

Απο κιλα ειμαι στα συν 15 και μπηκα στον ογδοο. Ελπιζω να μην παρω πολλα ακομα..

Ο μπεμπης μου με κανει τοσο χαρουμενη που τα ξεχναω ολα!! Ευχομαι να πανε ολα καλα, ακουω τοσα και θα ειμαι με το φοβο μεχρι να τον κρατησω στην αγκαλια μου!!

Αχ, σας κουρασα..:tongue::tongue:


IAL5p2.png

u83tp3.png

Link to comment
Share on other sites

ΕΥΑΚΙ ΜΟΥ!!!!!που εισαι βρε κοριτσακι μου;;

χαρηκα πολυ που ειδα νεα σου.. τωρα για την μπεμπουλα σου μια χαρα ειναι!

οσο για την μανουλα, λυπαμαι πολυ και μακαρι να ειναι ολα περαστικα και γρηγορα..

γραφε μας βρε που και που..

Και κατι ευχαριστο, σημερα ημουν στον καναπε με τη μαμα μου και ο μπεμπης αρχισε να κουνιεται τοσο πολυ που κουνιοταν ολη μου η κοιλια για πολλη ωρα!! Ηταν πολυ ωραια!!

ΤΕΛΕΙΟ;;;;

Μαρακι μου, να μου φιλησεις τη νυφη μου, ε; Μην το ξεχνας.:tongue::tongue:

Καληνυχτα, φιλακια πολλα σε εσας και στα μπεμπακια μας!!

κατερινακι μου, τι κανεις;

την χαιδευω και της στελνω φιλακια της νυφης σου, καθε ωρα!!!

εσυ πως εισαι? σταματησες την δουλεια;

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ, ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΓΡΑΦΩ ΣΥΧΝΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΙΑΘΕΣΗ ΚΑΙ ΕΔΩ ΚΑΙ 2-3 ΜΕΡΕΣ ΑΧΩ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΑΝΑΓΟΥΛΑ ΚΑΙ ΤΑΣΗ ΓΙΑ ΕΜΕΤΟ, ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΟΥ , ΕΥΕΛΠΙΣΤΩ ΕΣΕΙΣ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ, ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ.

Κικακι μου να μπαινεις να μας γραφεις τα νεα σου...ελπιζω να εισαι καλυτερα..

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα, μανουλες και μπεμπακια, τι κανετε; Ελπιζω να ειστε καλυτερα ολες!!

Εγω ειμαι πολυ στεναχωρημενη.. Θυμαστε που σας ειχα πει οτι η κουμπαρα μου ειναι εγκυος σε διδυμα και ημασταν ολοι πολυ χαρουμενοι γιατι ηταν η τριτη τους εξωσωματικη.. Εκαναν τη β επιπεδου χτες και δυστυχως το ενα μωρακι εχει ενα πολυ σοβαρο προβλημα, ολοπροσεγκεφαλια λεγεται, και δεν μπορει να επιζησει. Και φοβουνται μηπως πεθανει και κινδυνευσει και το αλλο. Θελει ο γιατρος στους να φτασει τις 30 βδομαδες ζωντανο, να κανει διακοπη κυησης για αυτο το μωρο και να αφησει το αλλο να συνεχισει, αλλα σε περιπτωση που θελει και το αλλο να βγει να μπορει να επιζησει.. Τι να πω.. Τοση στεναχωρια στην οικογενεια μου (ο αντρας της ειναι ο θειος μου, ο αδελφος της μαμας μου).. Δεν καταλαβαινω γιατι.. Ξεκινησαν με αζωοσπερμια και αυτοι (κι εμεις!!), βιοψιες, εξωσωματικες, αποβολες και τωρα αυτο.. Τουλαχιστον εμεις μετα το σοκ, τα καταφεραμε με την πρωτη.. Εν τω μεταξυ οσο καιρο γινεται αυτο εχουν πεθανει οι δυο μου παππουδες και η μια μου γιαγια και τωρα τελειωνει και ο μπαμπας μου.. Ελεος δηλαδη!! Δεν καταλαβαινω γιατι τοσες στεναχωριες..

Τελοσπαντων, τα ειπα και ξαλαφρωσα, συγγνωμη αν σας φορτιζω.. Θελω να πιστευω οτι ολα θα πανε καλα απο εδω και περα, και θα τα καταφερει το ενα τους μωρακι. Πρεπει να σκεφτομαστε θετικα, αλλιως δεν την παλευουμε!!

Μα δεν το ξέρεις καλη μου ότι ενος κακου μύρια έπονται;Ομως μετά από κάθε καταιγίδα έρχεται η ηρεμια…Ευχομαι να πάνε όλα καλα με την κουμπάρα σου!!!

Καλε, μια καλημέρα δεν θα μου χαρίσει καμια σας;;;:-(


cEyXp3.png

q61sp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κατερινακι μου, καλημερα!!

Μαρακι μου, τι να πω, σηκωνω τα χερια ψηλα και ευχομαι για τα καλυτερα..

Ο μπεμπιτος δεν ειναι πολυ ζωηρος σημερα και με ειχε κακομαθει τις τελευταιες μερες..


IAL5p2.png

u83tp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα, μανουλες και μπεμπακια, τι κανετε; Ελπιζω να ειστε καλυτερα ολες!!

Εγω ειμαι πολυ στεναχωρημενη.. Θυμαστε που σας ειχα πει οτι η κουμπαρα μου ειναι εγκυος σε διδυμα και ημασταν ολοι πολυ χαρουμενοι γιατι ηταν η τριτη τους εξωσωματικη.. Εκαναν τη β επιπεδου χτες και δυστυχως το ενα μωρακι εχει ενα πολυ σοβαρο προβλημα, ολοπροσεγκεφαλια λεγεται, και δεν μπορει να επιζησει. Και φοβουνται μηπως πεθανει και κινδυνευσει και το αλλο. Θελει ο γιατρος στους να φτασει τις 30 βδομαδες ζωντανο, να κανει διακοπη κυησης για αυτο το μωρο και να αφησει το αλλο να συνεχισει, αλλα σε περιπτωση που θελει και το αλλο να βγει να μπορει να επιζησει.. Τι να πω.. Τοση στεναχωρια στην οικογενεια μου (ο αντρας της ειναι ο θειος μου, ο αδελφος της μαμας μου).. Δεν καταλαβαινω γιατι.. Ξεκινησαν με αζωοσπερμια και αυτοι (κι εμεις!!), βιοψιες, εξωσωματικες, αποβολες και τωρα αυτο.. Τουλαχιστον εμεις μετα το σοκ, τα καταφεραμε με την πρωτη.. Εν τω μεταξυ οσο καιρο γινεται αυτο εχουν πεθανει οι δυο μου παππουδες και η μια μου γιαγια και τωρα τελειωνει και ο μπαμπας μου.. Ελεος δηλαδη!! Δεν καταλαβαινω γιατι τοσες στεναχωριες..

Τελοσπαντων, τα ειπα και ξαλαφρωσα, συγγνωμη αν σας φορτιζω.. Θελω να πιστευω οτι ολα θα πανε καλα απο εδω και περα, και θα τα καταφερει το ενα τους μωρακι. Πρεπει να σκεφτομαστε θετικα, αλλιως δεν την παλευουμε!!

Αλλα νεα πιο ευχαριστα!! Την προικα θα μου τη στειλουν μετα τις 15 απριλιου γιατι ειχαν ελλειμμα στο σιελ, οποτε ανυπομονω!! Πηραμε και μια πολυσυσκευη που ειναι αποστειρωτης, θερμαντηρας και ατμομαγειρας, ελπιζω να ειναι καλη.. Επεστρεψα και το σκυλο της μαμας μου πισω για να ξεκιναμε σιγα σιγα ετοιμασιες.

Απο κιλα ειμαι στα συν 15 και μπηκα στον ογδοο. Ελπιζω να μην παρω πολλα ακομα..

Ο μπεμπης μου με κανει τοσο χαρουμενη που τα ξεχναω ολα!! Ευχομαι να πανε ολα καλα, ακουω τοσα και θα ειμαι με το φοβο μεχρι να τον κρατησω στην αγκαλια μου!!

Αχ, σας κουρασα..:tongue::tongue:

Αχ βρε Κατερινα μου...... καταρχην ευχομαι το καλυτερο για την κουμπαρα σου....πολυ λυπηθηκα που το διαβασα...κ γενικα τωρα που ειμαι εγκυος ειμαι πιο ευαισθητη σε τετοια θεματα....ας ελπισουμε απλα το καλυτερο δυνατον να γινει......

Απλα κ γω απο 2 εξωσωματικες ειμαι..ειχα ακουσει οτι λογω του οτι μας τοποθετουν τα καλυτερα εμβρυακια δυσκολα να εχουμε τετοιου ειδους προβληματα με τα μπεμπε ..κ μου εκανε εντυπωση τωρα που το διαβασα.....

Για το μπαμπακα σου να ευχηθω να γινει ενα θαυμα...κ να ανατρεψει την κατασταση......ειλικρινα ευχομαι να πανε ολα καλα κ για εκεινον κ για εσενα.....ας σου δινει δυναμη ο Θεουλης κ να προστατευεις το μωρακι σου !!!

Οποτε θες κοριτσακι μου να μπαινεις να τα λεμε.... εδω ειμαστε κ για τα καλα κ για τα κακα....

Με γεια τα πραγματακια σας λοιπον..κ λιγη ακομα υπομονη για την προικα !!!

Link to comment
Share on other sites

Μα δεν το ξέρεις καλη μου ότι ενος κακου μύρια έπονται;Ομως μετά από κάθε καταιγίδα έρχεται η ηρεμια…Ευχομαι να πάνε όλα καλα με την κουμπάρα σου!!!

Καλε, μια καλημέρα δεν θα μου χαρίσει καμια σας;;;:-(

Καλημερουδια παραπονιαρα μου !!:P:p:p:p

Link to comment
Share on other sites

Καλημερουδια παραπονιαρα μου !!:P:p:p:p

:P:p:p:tongue::tongue::tongue: ειμαι..ειμαι!!!!

Πως πας εσύ;;; Να μην κουράζεσαι!!!!

Αχ βρε κοριτσάκια μου με τις εξωσωματικες...πρέπει να ειναι μεγάλο ζόρι...


cEyXp3.png

q61sp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...