Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Katker είπε:

      Αν εννοείς εμένα ναι και εγώ στις 1/10 έκανα και μου είπε να πάω σε 15 μέρες για χοριακη. Εσύ πότε; 

      Τη Δευτέρα στις 14 μου είπε αλλά θα κάνω το Σάββατο οπωσδήποτε! Μη σου πω πως με αυτά που διαβάζω εδώ μέσα μήπως πέμπτη κάνω και τεστ φαρμακείου 😂😂😂

      Just now, Nana10 είπε:

      Τη Δευτέρα στις 14 μου είπε αλλά θα κάνω το Σάββατο οπωσδήποτε! Μη σου πω πως με αυτά που διαβάζω εδώ μέσα μήπως πέμπτη κάνω και τεστ φαρμακείου 😂😂😂

      Σε ποιο νοσοκομείο το έκανες;; 

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ 2011


bloublou

Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ, ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΓΡΑΦΩ ΣΥΧΝΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΙΑΘΕΣΗ ΚΑΙ ΕΔΩ ΚΑΙ 2-3 ΜΕΡΕΣ ΑΧΩ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΑΝΑΓΟΥΛΑ ΚΑΙ ΤΑΣΗ ΓΙΑ ΕΜΕΤΟ, ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΟΥ , ΕΥΕΛΠΙΣΤΩ ΕΣΕΙΣ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ, ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ.

Κουραγιο kiki μου! Καλη συνεχεια!:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημέρα κοριτσάκια!

Ευα μου περαστικά στη μανουλα σου! Ευχομαι τα καλύτερα!

Κικι κουράγιο. Που θα πάει, θα ηρεμήσεις καλή μου!

bloublou η κεφαλονια ειναι το αγαπημενο μου νησι! Γιατι να πάς κάπου αλλου;;; χα χα. Οσο για τον μικρο σου ειμαι σίγουρη ότι θα το ξεπεράσει!!

jelena πόσο χρονών ειναι το άλλο σου παιδάκι;;;;α! Η κοιλίτσα ειναι η δικιά σου????


cEyXp3.png

q61sp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια!

Ευα μου περαστικά στη μανουλα σου! Ευχομαι τα καλύτερα!

Κικι κουράγιο. Που θα πάει, θα ηρεμήσεις καλή μου!

bloublou η κεφαλονια ειναι το αγαπημενο μου νησι! Γιατι να πάς κάπου αλλου;;; χα χα. Οσο για τον μικρο σου ειμαι σίγουρη ότι θα το ξεπεράσει!!

jelena πόσο χρονών ειναι το άλλο σου παιδάκι;;;;α! Η κοιλίτσα ειναι η δικιά σου????

Καλημερα katerina μου! Ναι δικη μου ειναι η κοιλιτσα αλλα απο την πρωτη μου εγκυμοσυνη! Πρεπει να την αλλαξω να βαλω την καινουρια! Ο γιος μου μολις εκλεισε τα 3.

Link to comment
Share on other sites

Βρε κοριτσια πειτε μου καποια πως να βαλω τικερακια γιατι οπως το κανω εγω ολο λαθος μπαινουν και τα σβηνω! Επισης οταν βαζω αυτο μενει στασιμο δηλαδη δε μετραει τους μηνες κλπ κλπ...Τι λαθος κανω δεν ξερω...

Link to comment
Share on other sites

jelena μου καλώς ήρθες στην παρεούλες μας.

Λοιπόν πάτα πάνω σε ένα απο τα τικεράκια μας για να σε βάλει στο σάιτ, απο εκεί φτιάχνεις το δικό σου, μόλις τελειώσεις απο κάτω θα δεις κάποιους κωδικούς, τον κωδικό που θα λέει για φόρουμ θα τον κάνεις κόπι και μετά θα ανοίξεις εδώ πίνακας ελέγχου, κάπου θα δεις να λέει υπογραφή, οπότε το ανοίγεις και κάνεις επικόλληση και αποθήκευση.

Ελπίζω να μην σε μπέρδεψα. Μετά την ίδια διαδικασία για το άλλο.


dYU4p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημεραααααα!!!!!Σπιτι και σημερα...μαγειρευω κοτοπουλο με κριθαρακι στο φουρνο και ψιλομαζευω!

Ευα μου μια χαρα η μπουμπου σου!!!! Με το καλο το δωματιακι του!!!!! Περαστικουλια στη μανουλα σου.

Βloublou και jelena μου ολα τα πρωτα παιδια στατιστικα εχουν ενα θεμα με τον ερχομο του δευτερου!Υπομονη...θα το χωνεψει!!!Λενε οτι ειναι σημαντικο να μην δειξετε ολο το ενδιαφερον σας στο νεο σας μωρακι.

Κικη μου, σκεψου θετικα και ολα θα περασουν!!!

Valillaki, τελος καλο-ολα καλα!!!

Βιργινια μου, μη σε παιρνει απο κατω ψυχολογικα,σκεψου οτι ολα θα πανε καλα και θα περασει και αυτο...!!!

Κατερινακι,και εγω οταν βλεπω να κουνιεται η κοιλιτσα μου κανω σαν χαζομαμα-που να βγει κιολας!!!!!!

Εγω τις τελευταιες μερες νιωθω τα βραδια ενα μουδιασμα χαμηλα και εχτες καταφερα και κοιμηθηκα με μαξιλαρι αναμεσα στα ποδια...αισθανομαι οτι το πιεζω και νιωθω τυψεις...!!! Ψυχολογικο????

Ασχετο...βαφτιστηρια εχετε??? Εγω εχω μια κουκλα μπουμπου 2,5 χρονων! Καμμια ιδεα για πρωτοτυπη λαμπαδα...

Φιλακιααααααα!!!!!!!


GKvPp2.png

nN72p2.png

SoVDp2.png

Link to comment
Share on other sites

jelena μου τώρα διάβασα ότι έχει κολλήσει ο γιόκα σου, και μένα μια απο τα ίδια, εγώ όλα, βέβαια, αν του πει καμιά γιαγιά για βόλτα, με χαιρετάει μια χαρά, κανένα πρόβλημα. Ξέρουνε και το συμφέρον τους.

Η αλήθεια είναι ότι θα φάμε πακέτο στην αρχή, ελπίζω στο ότι είνια καλοκαιράκι και θα βγαίνουμε βόλτες, θα κατεβαίνουμε στην αυλή, θα πηγαίνουμε για μπάνιο, οπότε δεν θα φρικάρει μέσα στο σπίτι συνέχεια.

Κική μου μην αγχώνεσαι βρε, μήπως είναι τίποτε ίωση.


dYU4p3.png
Link to comment
Share on other sites

Αγγελική μου καλημέρα.

Αυτό είναι γεγονός με τα πρώτα, θα το φάμε το πακέτο, δε βαριέσαι, θα περάσει.

Λοιπόν ο βαφτισιμιός μου είνια 3,5 και του άντρα μου η βαφτιστήρα είναι 5,5, στον πρώτο θα πάρω απλή λαμπάδα, όχι αυτά που βλέπουμε στην τηλεόραση, κάτι σε θάλασσα να παραπέμπτει, η μεγάλη θα ζητήσει σίγουρα ότι δει στην τηλεόραση και της κάνει κλικ, πέρυσι είχαμε πάρει γοργόνα, αν θυμάμαι καλά.

Στην ηλικία που είναι η δικιά σου, θα πρότεινε απλές, έχω δει με μπαλαρίνες, με νεράιδες, με λουλούδια, πεταλούδες.


dYU4p3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κουκλες.Τι μου κανετε;;

Εγω ειμαι αυπνη,δν μπορουσα να κοιμηθω αποψε

με τιποτα.Δεν βολευομουνα πουθενα.

Σηκωθηκα με εναν πονοκεφαλο,αλλο πραγμα.

Αν τα καταφερω θα μπω αργοτερα να δω τα

νεακια σας.φιλακια


CEebp2.png?9T0iAOMn
Link to comment
Share on other sites

Καθομαι και απολαμβανω τις κλωτσιτσες που τρωω!!! Αισθανομαι ωρες ωρες λες και γινεται σεισμος μεσα μου!!!

Καλημερα Αντουλα!!! Ασε και εγω στην ιδια κατασταση-μαυρος υπνος τις τελευταιες μερες...!

Bloublou ωραιες οι ιδεες σου...ειδα ωραιες λαμπαδες στο site της unisef.


GKvPp2.png

nN72p2.png

SoVDp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα katerina μου! Ναι δικη μου ειναι η κοιλιτσα αλλα απο την πρωτη μου εγκυμοσυνη! Πρεπει να την αλλαξω να βαλω την καινουρια! Ο γιος μου μολις εκλεισε τα 3.

Ναι βάλε μας τη νέα κοιλίτσα!!! Αγοράκι ή κοριτσάκι έχεις(Sorry Που ρωτάω...μου έχει διαγύφει)

Η αλήθεια είναι ότι θα φάμε πακέτο στην αρχή, ελπίζω στο ότι είνια καλοκαιράκι και θα βγαίνουμε βόλτες, θα κατεβαίνουμε στην αυλή, θα πηγαίνουμε για μπάνιο, οπότε δεν θα φρικάρει μέσα στο σπίτι συνέχεια.

.

Αχ πόσο το σκέφτοαμι και εγω με τον μικρο. Πως θα αντιδράσει..Και ναι το καλοκαιράκι θα μας βοηθήσει!!

Εγώ θα βαφτισω το καλοκαιρι. Ηταν για τον Μάιο αλλα ειναι μακρια το bebe Και δεν θέλω να κάνω ταξίδι στον μήνα μου μεγάλο. Οπότε από του χρόνου. Η νονά του μικρού μου του έκανε μια ωραια λαμπάδα μόνη της. Ετσι μου έρχεται να μην την ανάψω.....


cEyXp3.png

q61sp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ειναι οντως υπεροχο!!!! Κορυφαιο το θαυμα της ζωης!!!!

Πανω-κατω στη σκαλα σημερα...φτιαχνω ντουλαπια...με επιασε ταχυκαρδια και ειπα να κατσω λιγο και ο μικρος εχει τρελλαθει...με εχει τσακισει στη κλωτσια-αραγε του αρεσουν ή δε του αρεσουν οι δουλειες???????:rolleyes:

Παω να ολοκληρωσω το φαγητο-το οποιο το φτιαχνω με δοσεις σημερα...σε κανα μισαωρο ερχεται ο αντρουλης μου!!!!!!Φιλακια και καλο μεσημερι κοριτσακια μου!!!


GKvPp2.png

nN72p2.png

SoVDp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσακια μου.Χαθηκατε ολες βλεπω.

Βιργινακι μου πως εισαι;Οι συσπασεις σταματησαν;

Μαρακι μου το λαπτοπακι ακομα;;Η καραμελιτσα καλα;

Αχ βρε κοριτσια χωρις εσας το καφε ειναι αδειο.Οτι ωρα

κ να εμπαινα παντα υπηρχαν νεα σας.Τουλαχιστον ειστε

καλα;Μαματοπολινα που χαθηκες,μας λειπεις.Εγω δν ειμαι

κ πολυ καλα.Ολο νευρα ειμαι κ δν το ευχαριστιεμαι οπως

στην αρχη.Ισως φταινε οι ορμονες δν ξερω.Καληνυχτα

κοπελιες μου ελπιζω αποψε να καταφερω να κοιμηθω.


CEebp2.png?9T0iAOMn
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...