Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ 2011


bloublou

Recommended Posts

Καλημερα φιλεναδιτσες μου.Πως ειστε σημερα;;

Εγω μια χαρουλα.Βιργινακι μου δν το ειπα στο γιατρο μου αφου δν ποναω πουθενα.Τον πηρα τηλ για αλλο θεμα ομως.Βρε κοριτσια εχω βγαλει απο εχθες κατι ατιμα σπυρακια,χαμηλα καταλαβαινετε κ με φαγουριζουν κιολας.

Ο γιατρος μου εδωσε μια κρεμα μεχρι να με δει την αλλη εβδομαδα.Μια

φιλη μου ειπε οτι μπορει να εγιναν απο τα σερβιετακια.Εσεις χρησιμοποιειτε;

Jelena κ εγω στο Μητερα εως τις 26\6.Θα κανονισουμε να συναντηθουμε

κ οι τρεις.Πλακα θα εχει.

Σας αφηνω για την ωρα.μακια


CEebp2.png?9T0iAOMn
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Aντυακι μου ευτυχως που θα σε δει αμεσα τουλαχιστον !

Οσο για τ ασπυρακια... μπορει οντως κ να ειναι αλλα εγω φοραω καταρχην χρονια ολοκληρα γιατι παντα ειχα υγρα κ ποτε μα ποτε δεν εχω παθει κατι !!!!

Αλλα κ στην εγκυμοσυνη φοραω απο την αρχη..δεν περασει ουτε μια μερα χωρις σερβιετακι λογω υγρων κ ειδικα τωρα πλεον φοραω τα λαρτζ γιατι χωρις αυτα λερωνω κ εσωρουχο μαζι !! Αστα !!

παντως μπορει να ειναι απο οτιδηποτε να ξερεις !!!

Link to comment
Share on other sites

Βιργινακι μου κ εγω τα χρησιμοποιω πολλα χρονια,αλλα μου ειπαν οτι επειδη εχουμε αυξημενα υγρα κ με τα σερβιετακια δν αναπνεει το δερμα,μπορει να δημιουργηθουν μυκητιασεις απο την συνεχομενη υγρασια.Αλλαζω 3-4 φορες την ημερα αλλα απο εχθες τα σταματησα.Αλλαζω εσωρουχα συνεχεια κ θα δω.


CEebp2.png?9T0iAOMn
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσάρες μου....τί κάνετε?? :)

Σχόλασα κι έτρεξα σπίτι σήμερα γιατί έχω εδώ τη γιαγιά μου!!! Ήρθε να μου σιδερώσει η καλή μου!!! Κι έχω έναν τόνο ρούχα....

Εγω σημερα εφαγα μια τουμπα.Ενω καθομουν η κυρια στο παιδικο σκαμπο που ειχα η ιδια παρει για το δωματιο του μπεμπη μου,σπαει κ σκαω κατω σαν καρπουζι.Πρωτα με τον κ@λο κ μετα με την πλατη.Δεν πονεσα πολυ αλλα φοβηθηκα για τον μικρουλη μου.Εκλαιγα κ γελαγα απο την φρικη μου.Ευτηχως ολα καλα αλλα ως που να τον ακουσω τον μικρο μου τα ειδα ολα.Σας αφηνω τωρα,να προσεχετε,φιλακια

Πρόσεχε βρε κοριτσάκι μου...τα σκαμπουδάκια αυτά δεν είναι για μας....

Κορίτσια έχω αγχωθεί λίγο, νομίζω ότι είναι παροδικό, θα δείξει, θα του δώσουμε λίγο χρόνο, αλλά στα καλά του καθουμένου, εκεί που μιλούσε μια χαρά, σίγουρα είναι απο το ερχομό του καινούργιου μωρού, τον έχει αγχώσει, είμαι σίγουρη και του βγαίνει έτσι.

Είμαι σίγουρη πως θα είναι από το άγχος του. Μη τον αφήσετε να καταλάβει πως έχει κάποιο πρόβλημα, και όλα θα πάνε καλά...σιγά σιγά, ναι? :)

Καλησπερα και απο μενα!!! Μπηκα να δωλιγο τα νεακια σας πριν παω για υπνο...αυριο εχει πρωινο ξυπνημα!!! Εχω την καμπυλη ζαχαρου και ειμαι και λιγο αγχωμενη...τι θα κανω 3 ωρες στο διαγνωστικο?Θα βαρεθω τη ζωη μου...θα παρω κανα βιβλιο μαζι...Ευτυχως το απογευμα τα ευχαριστα...θα παμε να δουμε το γιοκα μας!!!!!!!! Αυτα απο μενα...λεπτομερειες αυριο! Φιλακια σε ολες σας!!!!!!!!

Καλά αποτελέσματα Αγγελικούλα :)

Εγω κοριτσια κανω διατροφουλα εκοψα τα γλυκα κ ειδα θεαματικες αλλαγες στα νουμερα του ζαχαρου μου κ χαιρομαι πολυ γιαυτο !!

Γιούπι !!!! :D

Μπράβο Βιργινία!!!!

Βρε κοριτσια εχω βγαλει απο εχθες κατι ατιμα σπυρακια,χαμηλα καταλαβαινετε κ με φαγουριζουν κιολας.

Ο γιατρος μου εδωσε μια κρεμα μεχρι να με δει την αλλη εβδομαδα.Μια

φιλη μου ειπε οτι μπορει να εγιναν απο τα σερβιετακια.Εσεις χρησιμοποιειτε;

Κι εγώ όπως τα λέει η Βιργινία...πολλά υγρά και τα φοράω χρόνια και βεβαίως από την αρχή της εγκυμοσύνης. Δεν είχα ποτέ πρόβλημα...

Μην αγχώνεσαι...μήπως άλλαξες αφρόλουτρο ή απορρυπαντικό ρούχων ή μαλακτικό?

Φιλάκια στις κοιλίτσες σας

xxxx


Mopep2.png1LxNp2.png
Link to comment
Share on other sites

γεια σας φιλεναδιτσες!!!!

τι μου κανετε?

εμεις ειμαστε μια χαρουλα!

εκτος απο το οτι δεν εχω λαπτοπ, κολλησε και δεν ανοιγει και το πηγαμε για φτιαξιμο, τωρα σας γραφω απο μιας φιλης μου.

Επισης μην με μαλωσετε, δεν μπορω να σας βαλω φωτο τωρα γιατι ο αδελφος μου χρειαστηκε την μηχανη και δεν την εχω...:rolleyes::rolleyes:

λιγη υπομονη ακομα..

επισης η μπεμπα μου εχει ζωηρεψει παρα πολυ και με κανει ολο να γελαω!!!!

που εισαι ρε σουρτουκακι εσυ ?

ποτε γυρνας σπιτι για να μας βαλεις επιτελους φωτο απο τα ψωνια σου ?????

σπιτι ειμαι απο χτες, αλλα τα ειδες παραπανω τα νεα μου..

αυριο ισως ξερω τι θα γινει με το λαπτοπακι μου..

Καλημέρα!!!!!!!!!!!

Τι κάνετε;; Εχω να μπώ απότην Πέμπτη. Ειχα κόσμο στο σπίτι τριήμερο!

Ολες καλα;;;;;;;;;;

κατερινακι μου, τι κανεις ολα καλα;;;;

katerinars, πολυ χαιρομαι που διαβαζω τα ευχαριστα σου νεα...

μεγια του γαμπρου μου τα πραγματα!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Βιργινακι μου κ εγω τα χρησιμοποιω πολλα χρονια,αλλα μου ειπαν οτι επειδη εχουμε αυξημενα υγρα κ με τα σερβιετακια δν αναπνεει το δερμα,μπορει να δημιουργηθουν μυκητιασεις απο την συνεχομενη υγρασια.Αλλαζω 3-4 φορες την ημερα αλλα απο εχθες τα σταματησα.Αλλαζω εσωρουχα συνεχεια κ θα δω.

σου λεω εγω ειχα παντα υγρα κ ποτε δεν επαθα τιποτα !!!!

Αλλα τωρα αδυνατον να μεινω χωρις σερβιετακι δεν γινεται ..δεν ειναι εφικτο ουτε να αλλαζω συνεχεια εσωρουχο γιατι καταρχην ειναι τοσα τα υγρα που θα περνανε κ στα ρουχα...ε δε γινεται να αλλαχω κ ρουχα καθε λιγο .....

φαντασου φοραω το λαρτζ κ πολλες φορες αν καθυστερησω να αλλαξω...περναει στο εσωρουχο !! ασε σου λεω εγω αγανακτησει !

Link to comment
Share on other sites

Ελα βρε Μαρακι μου...σοκαριστηκε ακομα κ το λαπτοπ που βρηκες γρηγορα κουρτινα κ χαλασε ! χααχχαχαχαχαχα!!!!

Α να τους πεις να το φτιαξουν γρηγορα γιατι θα μας λειπεις !!!

Link to comment
Share on other sites

Ελα βρε Μαρακι μου...σοκαριστηκε ακομα κ το λαπτοπ που βρηκες γρηγορα κουρτινα κ χαλασε ! χααχχαχαχαχαχα!!!!

Α να τους πεις να το φτιαξουν γρηγορα γιατι θα μας λειπεις !!!

:tongue::tongue::tongue::D:D

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα μανούλες

Διάβασα τα νέα του τριημέρου σας,,

Με υγείες τα νέα σας ρούχα-κουρτίνες,,

Rena εύχομαι τα καλλίτερα,,, αφού βγήκατε από το μαιευτήριο κ γυρίσατε σπίτι ...μια χαρά όλα:D:D:D:D Να είσαι αισιόδοξη:D:D

Εγώ ήμουν χάλια το Σ/Κ από το στομάχι μου και σήμερα χτύπησα κ το κεφάλι μου:-(:sad: Ήμουν στην κουζίνα κ μαγείρευα κ πάτησα την χαζοπυτζάμα μου, μπουρδουκλώθηκα, πρόλαβα κρατήθηκα από τον πάγκο αλλά πάνω στην προσπάθεια να ισορροπήσω χτύπησα το κεφάλι μου στον τοίχο:mad::mad:

Το καλό είναι ότι δεν έπεσα,,, anyway

πΟλλά φιλάκια


"cogito,ergo sum"

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα μανούλες

Διάβασα τα νέα του τριημέρου σας,,

Με υγείες τα νέα σας ρούχα-κουρτίνες,,

Rena εύχομαι τα καλλίτερα,,, αφού βγήκατε από το μαιευτήριο κ γυρίσατε σπίτι ...μια χαρά όλα:D:D:D:D Να είσαι αισιόδοξη:D:D

Εγώ ήμουν χάλια το Σ/Κ από το στομάχι μου και σήμερα χτύπησα κ το κεφάλι μου:-(:sad: Ήμουν στην κουζίνα κ μαγείρευα κ πάτησα την χαζοπυτζάμα μου, μπουρδουκλώθηκα, πρόλαβα κρατήθηκα από τον πάγκο αλλά πάνω στην προσπάθεια να ισορροπήσω χτύπησα το κεφάλι μου στον τοίχο:mad::mad:

Το καλό είναι ότι δεν έπεσα,,, anyway

πΟλλά φιλάκια

τι μου θύμισες τώρα...

Ήμουν στον 8ο μήνα, εψηνα ψάρια σ μια ψησταρια, τεντώθηκα να πιασω κάτι απο το ντουλάπι και ΝΑΙ εκαψα την κοιλιά μου!!!! Εκλαιγα όλη μέρα οχι γιατι πόνεσα αλλα γιατι φοβηθηκα οτι πόνεσε το σπορακι μου!!! Α!!! και το καλύτερο;;το κάψιμο εχει σχήμα "καρδιας!!!"


cEyXp3.png

q61sp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


βανιλακι μου εισαι καλα τωρα ?? να προσεχεις καλη μου !

Βρε κατερινακι τι επαθες κ συ τοτε ε ??ποπο θελει προσοχη !!!

Λοιπον κοριτσια εγω εχω σημερα συσπασεις αραιες κ κατα τις 9 παρα μεχρι τις 9.15 ειχα τρεις πηρα λοιπον το γιατρο επιβεβαιωσαμε για συσπασεις εδωσε χαπια κ απο τις 9,15 μεχρι τις 9.55 ειχα συνεχεια η κοιλια γινοταν σε σημεια μια μπαλα κ ειχα εντονη πιεση χαμηλα.... κρατουσε δευτερολεπτα κ εφευγε ! Μετα με επιασε στο υψος στο στομαχι περιπου κ γινοταν ενα βουνο παλι σκληρο γι αδευτερολεπτα κ με αφηνε παλι !

Τωρα πηρα χαπι κ βλεπουμε... ελπιζω να μην τρεχω !

Κ σημερα ειμαι ολη μερα ξαπλα.. τι να πω !! Θα δειξει !!!

Link to comment
Share on other sites

Βανιλιτσα προσεχε κοπελα μου,ολο ατυχηματα μας συμβαινουν τελευταια.

Ειναι επειδη βαραινουμε κ κουραζομαστε ευκολα.Προσοχη κοριτσια.

Βιργινακι μου γιατι ετσι ξαφνικα;Μηπως κουραστηκες σημερα;;

Παρε τα χαπια σου κ χαλαρωσε.Αυριο κιολας θα εισαι μια χαρα.

Εγω πριν απο λιγο εμαθα για αλλη μια φιλη μου απο το χωριο οτι ειναι εγκυος.Θα ειναι το δευτερο.Πολυ χαρηκα.Χωρια απο εσας εχω κ δυο ακομη φιλες μου εγκυες.Η μια θα ειναι μανουλα Οκτωβριου κ η αλλη μαλλον Δεκεμβριου.Τελεια.Θα βαζω τον πιτσιρικο μου στο καροτσι κ θα πηγαινω για καφεδακι στα κοριτσια.Σας καληνυχτιζω κουκλες,τα λεμε το πρωι....


CEebp2.png?9T0iAOMn
Link to comment
Share on other sites

Με γεια με γεια τα ψωνακια !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Τι ομορφα που ειναι οταν κανουμε ψωνια ε ?????

Εγω εκανα μια παυση λογω οικονομικων κ τωρα λεω να ξεκινησω γι ατα υπολοιπα !!!

Τζελενα κ γω στο Μητερα γενναω Πητ εχω 22-6 !!

Ε, τοτε πρεπει οπωσδηποτε να κανονισουμε συναντηση!!!:D

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου! Πως είστε σήμερα?

Βιργινία πως ήταν το βράδυ σου?, ελπίζω να ηρέμησες με το χαπάκι σου και να μην είχες τρεχάματα...

Μαράκι, γρήγορα να φτιάξεις το laptopακι σου...μας λείπεις :)

Vanilla, να προσέχεις κοπέλα μου...πω, πω όλο ατυχήματα είμαστε τις τελευταίες μέρες :S

Εγώ κορίτσια τις τελευταίες μέρες κουράζομαι γρήγορα και έχω τρομερή υπνηλία. Τώρα το πρωί μαρτύρησα να σηκωθώ από το κρεββάτι και παρόλο που έχει περάσει 1 ώρα από τότε....ακόμη νυστάζω :( (και κοιμήθηκα από τις 9!!!!!!)

Ελπίζω να μην άρχισα να έχω τη μόνιμη υπνηλία του 1ου τριμήνου...δεν θα το αντέξω!!! Όλη την ώρα κοιμόμουν...δεν θα προλάβω να κάνω τίποτα πια :P

Πάω δουλίτσα τώρα...θα τα πούμε το απογευματάκι.

Φιλάκια σε όλες

xxx


Mopep2.png1LxNp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...