Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ 2011


bloublou

Recommended Posts

Καλημερα, μανουλες και μωρακια ομορφα, τι κανετε;

Ρενα μου, περαστικα!! Ξεκουραση και ολα θα πανε καλα!!

Μπλουμπλου μου, ελπιζω αυτο με που εχει ο μικρος σου να ειναι κατι παροδικο, αλλα και να μην ειναι δεν πειραζει, η λογοθεραπεια θα βοηθησει πολυ, οσο μπορεις μη στεναχωριεσαι, κατσε να περασει το εξαμηνο και το βλεπετε μετα, μπορει να μην ειναι τιποτα.

Μαρακι μου, με γεια!! Τελειο δωματιο θα εχει η νυφη μου!!

Εγω χτες ημουν εξω συνεχεια και ημουν σε καλη διαθεση και ο μπεμπης μου κουνιοταν συνεχεια!! Πηγα στο τζαμπο και πηρα διαφορα πραγματακια και μετα τα χαζευαμε στο σπιτι με τον αντρα μου. :tongue:

Πολλα φιλακια σε ολες!!

με γεια τα πραγματακια σας !!!!

Τι καλο πηρατε Κατερινακι μου ?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

καλημερα κουκλες!!!!

τι κανετε? τα μπεμπακια μας καλα;

εγω ειμαι μια χαρουλα, εχω ξυπνησει απο ωρα και εγω και η κορη μου και βλεπαμε φορμουλα1,

εχω τρελη αδυναμια στην φορμουλα.

ο αντρας μου μου εχει υποσχεθει οτι το επομενο μας ταξιδι στο εξωτερικο θα ειναι καπου για να δουμε αγωνα!!:cool:

κατα τα αλλα ολα καλα!

ενα θα σου πω, εχω τρομαξει με τον ευατο μου!!!!

πως τα καταφερα απορω!!!!!!!

Ρενακι μου, περαστικα, υπομονη αγαπη μου θα πανε ολα καλα!!!!

να ακους τον γιατρο σου και να καθεσαι ησυχη.

δεν υπαρχει περιπτωση να παει κατι λαθος!!!!

στο αποκλειω...:cool::cool::cool:!

να μας γραφεις τα νεα σου οποτε μπορεις! φιλιακια!!!

μπλουμλπου μου καλημερα,

μην αγχωνεσαι για το καμαρι σου, μαλλον θα εχει ζηλεψει και αχγωθει το πουλακι μου...

αφου το καταλαβες νωρις θα το αντιμετωπισεις μια χαρα.

την κουρτινα την πηρα απο τον Κουλη.

εχει το μαγαζι του στην Κορινθου & Σαρανταπορου, δεν εχει αριθμο, ειναι προς το τελος της Κορινθου προς εθνικη εννοω.

ειχε και μια με πεταλουδιτσες μικρες, ροζ, σε σκεφτηκα.

την πηρα 16? το μετρο, το ειχε μιση τιμη.

ειχα φτιαξει και τις κουρτινες του σαλονιου οταν φτιαξαμε το σπιτι.

ποσο χαιρομαι που σε βλεπω χαρουμενη!!!

ετσι μπραβο, κοπελα μου.

καλα θα δεις, θα την εχω την νυφη σου στα ωπα-ωπα!!!

που εισαι ρε σουρτουκακι εσυ ?

ποτε γυρνας σπιτι για να μας βαλεις επιτελους φωτο απο τα ψωνια σου ?????

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσακια μου.Σας γραφω στα γρηγορα γιατι ολο με πεταει εξω.Ρενακι μου σιδερενια κουκλα μου.Μαρακι κ Κατερινακι με γεια τα ψωνια σας.Θελουμε φωτο.Βιργινακι μου καλοφορετα κ σε σενα.Μπλουμπλου μου μαλλον ο μικρος σου ζηλευει.Μην ανυσηχεις,περαστικα θα ειναι.κατι ξεχναω


CEebp2.png?9T0iAOMn
Link to comment
Share on other sites

Εγω σημερα εφαγα μια τουμπα.Ενω καθομουν η κυρια στο παιδικο σκαμπο που ειχα η ιδια παρει για το δωματιο του μπεμπη μου,σπαει κ σκαω κατω σαν καρπουζι.Πρωτα με τον κ@λο κ μετα με την πλατη.Δεν πονεσα πολυ αλλα φοβηθηκα για τον μικρουλη μου.Εκλαιγα κ γελαγα απο την φρικη μου.Ευτηχως ολα καλα αλλα ως που να τον ακουσω τον μικρο μου τα ειδα ολα.Σας αφηνω τωρα,να προσεχετε,φιλακια


CEebp2.png?9T0iAOMn
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια έχω αγχωθεί λίγο, νομίζω ότι είναι παροδικό, θα δείξει, θα του δώσουμε λίγο χρόνο, αλλά στα καλά του καθουμένου, εκεί που μιλούσε μια χαρά, σίγουρα είναι απο το ερχομό του καινούργιου μωρού, τον έχει αγχώσει, είμαι σίγουρη και του βγαίνει έτσι.

Τέλος πάντων, ας αλλάξουμε θέμα.

Μαράκι πολύ καλή τιμή 16 Ευρώ, εδώ ότι και να κοίταζα από 40 και πάνω, δεν λέει, θα κοιτάξω σίγουρα Πάτρα και στο μαγαζί που είπες.

Άντυ μου πρόσεχε βρε, αυτές οι καρεκλίτσες δεν είναι για μας.:tongue:

Κατερινάκι μου μεγειά τα ψώνια, να τα χαρεί με το καλό ο μπεμπουλίνος.

Βιργινάκι, Αγγελικούλα, Άντυ μου, φιλάκια.


dYU4p3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και απο μενα!!! Μπηκα να δωλιγο τα νεακια σας πριν παω για υπνο...αυριο εχει πρωινο ξυπνημα!!! Εχω την καμπυλη ζαχαρου και ειμαι και λιγο αγχωμενη...τι θα κανω 3 ωρες στο διαγνωστικο?Θα βαρεθω τη ζωη μου...θα παρω κανα βιβλιο μαζι...Ευτυχως το απογευμα τα ευχαριστα...θα παμε να δουμε το γιοκα μας!!!!!!!! Αυτα απο μενα...λεπτομερειες αυριο! Φιλακια σε ολες σας!!!!!!!!


GKvPp2.png

nN72p2.png

SoVDp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και πολυ καλη μας εβδομαδα !!!!

Που ειστε γλυκουλες μου ???

Αντυακι μου ελπιζω να εισαι καλα τωρα !!!!Στο γιατρο το ειπες ??

Να προσεχεις ομως !!!

Μπλουμπλου μου ολα καλα θα πανε μη στεναχωριεσαι....σιγουρα μολις ερθει το νινι θα ειναι καλυτερα !!!

Αγγελικουλα καλα αποτελεσματα στην καμπυλη σου !!

Εγω κοριτσια κανω διατροφουλα εκοψα τα γλυκα κ ειδα θεαματικες αλλαγες στα νουμερα του ζαχαρου μου κ χαιρομαι πολυ γιαυτο !!

Link to comment
Share on other sites

Kοριτσάκια μου τι μου κάνετε; Εμείς καλά είμαστε, σήμερα κάναμε καθαριότητα, δηλαδή η μαμά το δωμάτιο του μικρού και της μπέμπας.

Είμαι λιγο στεναχωρημένη, ο μικρός εδώ κια καμιά βδομάδα έχει δείγματα τραυλισμού, κολλάει σε λέξεις και επαναλαμβάνει, ρώτησα την ξαδέλφη μου που είναι λογοθεραπεύτρια και μου είπε ότι του δείνουμε χρόνο ένα εξάμηνο, αν δεν φύγει απο μόνο του λογοθεραπεία. Αν σας πω ότι το πρώτο δείγμα εμφανίστηκε όταν βάφαμε το δωμάτιο, τι θα μου πείτε. Νομίζω λόγο άγχους του έχει παρουσιαστεί. Θα δούμε.

Καλή μου θεωρώ ότι ειναι από τον επικείμενο ερχομο της μπέμπας. Αχ μωρε τα μικρούλια μας, πως θα το πάρουν;;; Μην στεναχωριέσαι..Θα περάσει!


cEyXp3.png

q61sp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα κοριτσια! Ευχαριστω πολυ για τις ευχες και ανταποδιδω! Να γεννησουμε ολες υγιεστατα μωρακια και να πανε ολα καλα μεχρι το τελος! Εγω γενναω στο ΜΗΤΕΡΑ. Καμια αλλη που γενναει εκει?

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και απο εμας, κοριτσακια και μπεμπακια!! Τι κανετε; Εμεις καλα ειμαστε. Συγγνωμη που δεν εγραψα αλλο χτες, αλλα ειλικρινα κοιμομουν ολη μερα..:shock::shock: Συνεχεια μιλαμε, ουτε για φαγητο δεν σηκωθηκα, εφαγα το βραδυ. Ωραια ηταν..

Μαρακι μου, ειδα οτι οταν ειμαι σε καλη διαθεση ειναι και ο μπεμπης οποτε προσπαθω να ειμαι ετσι συνεχεια. Ουτως η αλλως ολα τα αλλα δεν αλλαζουν, οποτε θα κανω ο,τι ειναι καλυτερο για το παιδακι μου.

Λοιπον, πηραμε ρουχαλακια και σεντονακια, κουβερτουλες, σελτεδακια και κουδουνιστρες!!:D Μας λειπουν τωρα τα καλλυντικα μας, η παντα με τα σεντονακια που θα παραγγειλω και αποστειρωτης, θερμαντηρας, πιπιλες και μπιμπερο. Εχουμε ακομα δηλαδη..

Τζελενα, καλως ηρθες στην παρεα μας!! Κι εγω γενναω στο μητερα γυρω στις 15 μαιου.


IAL5p2.png

u83tp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα katerinars. Εγω μεχρι 23/6 ειναι να γεννησω. Κι εμεις εχουμε αρχισει να φτιαχνουμε το παιδικο δωματιο, ευτυχως σεντονακια, σελτεδακια, ρουχαλακια, επιπλα κλπ τα εχουμε ολα απο το πρωτο οποτε μονο πλυσιμο εχω να κανω! Μονο καινουρια μπιμπερο θα παρω, κουρτινες, μετα θα βαψουμε το δωματιο και θα βαλουμε και μπορντουρα γυρω γυρω. Αυτα!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και απο εμας, κοριτσακια και μπεμπακια!! Τι κανετε; Εμεις καλα ειμαστε. Συγγνωμη που δεν εγραψα αλλο χτες, αλλα ειλικρινα κοιμομουν ολη μερα..:shock::shock: Συνεχεια μιλαμε, ουτε για φαγητο δεν σηκωθηκα, εφαγα το βραδυ. Ωραια ηταν..

Μαρακι μου, ειδα οτι οταν ειμαι σε καλη διαθεση ειναι και ο μπεμπης οποτε προσπαθω να ειμαι ετσι συνεχεια. Ουτως η αλλως ολα τα αλλα δεν αλλαζουν, οποτε θα κανω ο,τι ειναι καλυτερο για το παιδακι μου.

Λοιπον, πηραμε ρουχαλακια και σεντονακια, κουβερτουλες, σελτεδακια και κουδουνιστρες!!:D Μας λειπουν τωρα τα καλλυντικα μας, η παντα με τα σεντονακια που θα παραγγειλω και αποστειρωτης, θερμαντηρας, πιπιλες και μπιμπερο. Εχουμε ακομα δηλαδη..

Τζελενα, καλως ηρθες στην παρεα μας!! Κι εγω γενναω στο μητερα γυρω στις 15 μαιου.

Με γεια!! Με γεια!!!! Όαλ θα τα πάρεις καλή μου!!!!!:tongue:

Καλημερα katerinars. Εγω μεχρι 23/6 ειναι να γεννησω. Κι εμεις εχουμε αρχισει να φτιαχνουμε το παιδικο δωματιο, ευτυχως σεντονακια, σελτεδακια, ρουχαλακια, επιπλα κλπ τα εχουμε ολα απο το πρωτο οποτε μονο πλυσιμο εχω να κανω! Μονο καινουρια μπιμπερο θα παρω, κουρτινες, μετα θα βαψουμε το δωματιο και θα βαλουμε και μπορντουρα γυρω γυρω. Αυτα!

καλωσήρθες στην παρέα μας και με το καλο το μωράκι σου!!!!!!!!!!:P


cEyXp3.png

q61sp3.png

Link to comment
Share on other sites

Με γεια με γεια τα ψωνακια !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Τι ομορφα που ειναι οταν κανουμε ψωνια ε ?????

Εγω εκανα μια παυση λογω οικονομικων κ τωρα λεω να ξεκινησω γι ατα υπολοιπα !!!

Τζελενα κ γω στο Μητερα γενναω Πητ εχω 22-6 !!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...