Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, *Vasoula είπε:

      Κανένα πρόβλημα κορίτσι μου...ναι ειναι καλύτερο να την κάνεις την ίδια ώρα αλλά ειδικά στη prolutex έχεις περιθώριο...μην αγχώνεσαι και τίποτα δεν πήγε στραβά!!!😉

      Αλήθεια είναι 600 ευρώ η μέρα στη θερμοκοιτίδα???τρομερό!!!!!

      Καλή επιτυχία κορίτσι μου!να πάνε όλα όπως τα θέλεις!!!

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Τόσο μου είπε ο γιατρός,δεν ξέρω αν εννοούσε για ένα μωράκι η για δύο,πάντως είπε 600€ στην κλινική. Αλλιώς το πάνε στο Ιπποκράτειο και όπως μου είπε,άντε να το βρεις εκεί μέσα ...

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ 2011


bloublou

Recommended Posts

Καλησπερα και χρονια πολλα και απο εμενα!!! Κοριτσακια να χαιρεστε τους εορταζοντες σας!!! Βιργινια και Bloublou να χαιρεστε τις κορακλες σας που μεγαλωνουν!!!!!!!!Τζελενα καλως μας ηρθες!!!!! Να χαιρεσαι το παιδακι σου και με το καλο να ερθει και το αλλο μωρακι σου!

Εμεις σημερα το ριξαμε στις βολτες...βρεθηκαμε με ενα φιλικο ζευγαρι που εμαθαν και αυτοι οτι περιμενουν μωρακι (μολις ακουσαν καρδουλα) και με ρωταγαν διαφορα...σαν πιο εμπειρη!!! Χα!χα!χα! Πηγαμε για καφε, για φαι και για παγωτο και προσπαθω να χωνεψω...αλλα δε το βλεπω!!! Ανυπομονω πολυ να ερθει η Δευτερα να παμε και εμεις στο γιατρουλη μας...και δυστυχως το πρωι θα παω για καμπυλη. Απαιραιτητη και αυτη τι να κανουμε? Φιλακια σε ολες τις μανουλιτσες!!!!!!!!


GKvPp2.png

nN72p2.png

SoVDp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Κοριτσακια μου σας ευχαριστω πολυ ! Ναι τρελλαμενη ειμαι το ξερω χαχαχαχχα!!!! με τη μπουτου μου !!!! χαχαχαχαχ!!!

Μαρακι να χαιρεσαι κ συ τον αδερφουλη σου κ μπλουμπλου μου τον αντρουλη σου !!!!

Ποπο...πρεπει να προσεχουμε πολυ τα απεξω κοριτσια κ γω καμια φορα παιρνω τυροπιτα οταν τη λιγουρευομαι κ παντα το εχω φοβο !!!!!!

Μολις γυρισα απο βολτα κ ειμαι πολυ κουρασμενη ισα που καταφερνω να γραψω...!!!

Οποτε καληνυχτα κ τ απερισσοτερα αυριο γλυκουλες μου !

φιλακια στις κοιλιτσες σας !!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κ απο εμενα κ χρονια πολλα.Μαρακι κ Βιργινακι να χαιρεστε οσους γιορταζουν.καποιον ξεχναω;jelena καλως μας ηρθες κουκλα μου κ με το καλο ο μπεμπακος σου.Κ ολο αυξανονται οι αντρες της παρεας μας.Πως τα περασατε σημερα;Εγω σχεδον ολη την ημερα γυρναγα με τον αντρουλη μου.Κουραστηκα ομως απιστευτα κ με ποναει ολη η πλατη μου μεχρι χαμηλα στην μεση.Παω για υπνο,θα τα πουμε το πρωι αναλυτικοτερα.φιλακια


CEebp2.png?9T0iAOMn
Link to comment
Share on other sites

καλημερα φιλεναδιτσες!!!

τι μου κανετε;

εμεις ολα καλα, χτες ολο το απογευμα φτιαχναμε τα πραγματα της μπεμπας μου, γινανε ολα καταπληκτικα, δεν εχω την φωτογραφικη μαζι μου, θα σας βαλω απο Δευτερα.

σημερα θα παμε για κανα καφεδακι και θα ριξουμε και καμια ματια για κουρτινες.

Σ΄ ευχαριστώ vanillaki :)

Κι εγώ με φιδε την έβγαλα....

πως εισαι σημερα κοριτσακι μου;;

Ποπο...πρεπει να προσεχουμε πολυ τα απεξω κοριτσια κ γω καμια φορα παιρνω τυροπιτα οταν τη λιγουρευομαι κ παντα το εχω φοβο !!!!!!

αχ! αυτες οι τυροπιτες και εγω τις ζηλευω αλλα τις αποφευγω επειδη φοβαμαι τις καουρες απο το φυλλο.

παντως πρεπει να προσεχουμε τι τρωμε απεξω.

τα αλλα κοριτσακια τι κανουν;;;

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κοριτσάκια μου.

καλημέρα μωράκια μου:tongue::tongue::tongue:.

ελπίζω να ειστε όλοι πολύ πολύ καλά........

η μπέμπα είναι μια χαρά,ο Θωμάς επίσης.Εγώ στα πατώματα χωρίς λόγο......

Θα περάσει όμως και αυτό....;)

καλό σ-κ.

να χαμογελάτε κοριτσάκια μου όσο μπορείτε.:tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερουδια !!!!

Εγω ξυπνησα το πρωι κ πηγα εξω για περπατημα μοναχουλα μου μιας κ ο καλος μου δουλευε, κ τελικα βρεθηκα εξω απο τα μπερσκα κ πηρα μια κοραλι μπλουζα με χρωματιστες πεταλουδες-τελεια-, κ ενα ακομα μπολερο !!!

Ευτυχως μου κανουν για την ωρα !!! χαχαχαχαχ!!!

Μαρακι περιμενουμε φωτο οσο πιο συντομα γινεται σε παρακαλω !!! χαχαχχαχα!!!

καλα να περασετε στη βολτιτσα !!!!

Οζαλινα μου ατονη ε ??? πιες κανενα χυμουλη μωρε να συνελθεις !!!!!

Link to comment
Share on other sites

πηρα κουρτινα και ειμαι πολυ περηφανη μιας και την διαλεξαμε αμεσως, χωρις πολλα-πολλα (ακους Βιργινακι;;;)

ειναι λευκη γαζα και εχει μικρα λουλουδακια σε ροζ, κιτρινακι και λιλα.

πολυ ωραια!!!

κατα τα αλλα ολα καλα, αντε το διαλυσαμε το καφε μας!!!

χαθηκατε ολες..

Link to comment
Share on other sites

Φιλεναδα με συγκλονιζεις !!!! ΕΙλικρινα σου το λεω !!!!!!!

Μα τοσο γρηγορα ? κ γω τωρα πως θα σε πειραζω ??? Αααα...ολα κι ολα ! Δεν στο επιτρεπω !!! χαχαχαχ! βρες κατι αλλο που να θες να αγορασεις για να εχω τροφη να σχολιαζω σε παρακαλω πολυ ! Κ να φροντισεις η επομενη αγορα να μην ειναι ξεπετα !!!! χαχαχαχαχα!!!!

καλοριζικη κ η κουρτινουλα σας λοιπον γλυκουλα μου !!!!!

Αντε λεμε θελουμε φωτο !!!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια, σας ευχαριστώ πολύ για τα υποστηρικτικά μηνύματά σας.

Σας γράφω επιτέλους από το σπίτι μου.

Βγήκαμε από το ΙΑΣΩ (δειλά-δειλά) μιας και οι συσπάσεις υπάρχουν ακόμα. Δεν μπορούν να εξαφανιστούν τελείως.... απλά με πολλά, μα πάρα πολλά χάπια προσπαθούμε να τις περιορίσουμε.

Οπως θα θυμάστε παράλληλα με τις συσπάσεις σας είχα πει πως ήμουν και με αντιβίωση και μάσκες κορτιζόνης λόγω ενός κρυώματος που τσίμπησα στο μαιευτήριο. Λοιπόν τελικά είναι μια βαρβάτη τραχειοβρογχήτιδα και με ταλαιπωρεί ακόμα. Παίρνω ότι μπορείτε να φανταστείτε, εχω τρελό βηχα (που δεν θα επρεπε λόγω συσπάσεων είναι θανατηφόρος συνδυασμός) και το παλεύουμε. Ο γυναικολόγος είναι κολλητός μας φίλος πλέον με τις τόσες φορές που μιλάμε.

Είμαι δοκιμαστικά στο σπίτι μιας και δεν ξέρουμε την πορεία των συσπάσεων αλλά για να ανέβω λίγο ψυχολογικά και για να μην μας κάνει χρηματική αφαίμαξη και το ΙΑΣΩ είπαμε να γυρίσουμε λίγο. Είμαι μόνιμα ξάπλα (με αντηπικτικές πλέον) τουλάχιστον όμως μπόρεσα μετά από τόσες μέρες να κάνω μπάνιο και να δω το κοριτσάκι μου που έμενε προσωρινά στη γιαγιά. Ηταν η πρώτη φορά που αποχωριστηκαμε και μου κόστισε πολύ.

Νιωθω λίγο περίεργα - λίγο εξω από τα νερά μου - λίγο (ψέματα πολύ) φοβισμένη αλλά προσπαθώ και το παλεύω όσο μπορώ. Εχω τον αντρούλη μου που έχει γίνει χιλια κομμάτια και προσεύχομαι στο Θεό να μας προσέχει όλους.

.......

Διαβάζω τα νέα σας και ειλικρινά χαίρομαι με τις εξελίξεις σας!!!

Από εμάς έχετε πολλά - πολλά φιλιά και ευχαριστούμε για την υποστήριξη και την παρέα!!!!


[sIGPIC]

[/sIGPIC]KNEVp3.png?3bXf386A

Link to comment
Share on other sites

Ρενακι μου επιτελους σπιτακι σου !!!!

Θελει πολυ προσοχη θα κανεις οτι ζηταει ο γιατρουλης κ ολα θα ξεπεραστουνε !!!!!

Μην στεναχωριεσαι εσυ να εισαι καλα κ το μπεμπακι σου !!!!

Εδω θα ειμαστε παρεα να ξεφευγεις κιολας κ ετσι μια χαρα θα περασει κ ο καιρος !!!

Αυτο που δεν καταλαβα ειναι γιατι κανεις αντιπηκτικες? Λογω ξαπλας η ειχες ιστορικο κ δεν το θυμαμαι ?????

Οπως κ να χει...ευχομαι να ειναι πια περαστικες οι συσπασεις κ ολα να πανε καλα !!!!

Α ! Κ το κρυωμα επισης περαστικο κ αγυριστο!!! Μα ολα μαζι βρε κοριτσι μου..... τεσπα !!!

Υπομονη !!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Kοριτσάκια μου τι μου κάνετε; Εμείς καλά είμαστε, σήμερα κάναμε καθαριότητα, δηλαδή η μαμά το δωμάτιο του μικρού και της μπέμπας.

Είμαι λιγο στεναχωρημένη, ο μικρός εδώ κια καμιά βδομάδα έχει δείγματα τραυλισμού, κολλάει σε λέξεις και επαναλαμβάνει, ρώτησα την ξαδέλφη μου που είναι λογοθεραπεύτρια και μου είπε ότι του δείνουμε χρόνο ένα εξάμηνο, αν δεν φύγει απο μόνο του λογοθεραπεία. Αν σας πω ότι το πρώτο δείγμα εμφανίστηκε όταν βάφαμε το δωμάτιο, τι θα μου πείτε. Νομίζω λόγο άγχους του έχει παρουσιαστεί. Θα δούμε.

Ρενά μου με το καλό στο σπιτάκι και να πάμε όλα καλά κοριτσάκι μου, υπομονή κια ξάπλα.

Μαράκι πες από που πήρες κουρτίνα, Πάτρα θα ψάξω και εγώ, εδώ στο νησί το έχω αποκλείσει.

Βιργινάκι μου μεγειά τα ρουχαλάκια σου, και μένα η γκαραντόρμπα μου άρχισε να με στευνεύει, θα κοιτάξω απο βδομάδα για κανά μπλουζάκι ανοιξιάτικο.

Σας φιλώ γλυκά, να έχετε καλό βράδυ.


dYU4p3.png
Link to comment
Share on other sites

Bonjour κούκλες και κουκλιά ;):)

Τί μου κάνετε?....δεν πιστεύω να ξεχάσατε να αλλάξετε την ώρα....όπως εγώ :P

Σηκώθηκα πρωί πρωί, έβαλα το φαγητό στο φούρνο, έκανα κάτι μικροδουλίτσες και τώρα έκατσα και απολαμβάνω τα κόλπα τις ζωηρής μικρής μου :D :D

πως εισαι σημερα κοριτσακι μου;;

Είμαι από χθες πάρα πολύ καλά, κάναμε τις βόλτες μας πήγαμε τις επισκέψεις μας και μαζευτήκαμε σπίτι μας με το πρώτο ξημέρωμα :D

Σας γράφω επιτέλους από το σπίτι μου.

Επιτέλους!!! Μπράβο Ρενάκι....υπομονή τώρα και να ακούς τις συμβουλές του γιατρού σου και όοοοολα θα πάνε καλά κορίτσι μου :) Θα έχεις αγκαλιά τα αγγελούδια σου κι ούτε που θα τα θυμάσαι αυτά....θα δεις!

Να προσέχεις και να κάνεις θετικές και ΜΟΝΟ σκέψεις, ναι?

Πολλά πολλά φιλάκια σε όλα τα μωράκια σου και διπλά σε σένα,

xxxxxxxx

καλημερα φιλεναδιτσες!!!

εμεις ολα καλα, χτες ολο το απογευμα φτιαχναμε τα πραγματα της μπεμπας μου, γινανε ολα καταπληκτικα, δεν εχω την φωτογραφικη μαζι μου, θα σας βαλω απο Δευτερα.

πηρα κουρτινα και ειμαι πολυ περηφανη μιας και την διαλεξαμε αμεσως, χωρις πολλα-πολλα (ακους Βιργινακι;;;)

ειναι λευκη γαζα και εχει μικρα λουλουδακια σε ροζ, κιτρινακι και λιλα.

Με γεια σας :D

...Άντε περιμένουμε με ανυπομονησία τις φωτογραφίες....μα, να μην πάρεις μια φωτογραφική μαζί σου...!!!

Καλημερουδια !!!!

Εγω ξυπνησα το πρωι κ πηγα εξω για περπατημα μοναχουλα μου μιας κ ο καλος μου δουλευε, κ τελικα βρεθηκα εξω απο τα μπερσκα κ πηρα μια κοραλι μπλουζα με χρωματιστες πεταλουδες-τελεια-, κ ενα ακομα μπολερο !!!

Ευτυχως μου κανουν για την ωρα !!! χαχαχαχαχ!!!

Αχ, τι καλά...καινούρια ρουχαλάκια, καλοφόρετα....ωραίο χρώμα το κοραλί :)

Οζαλίνα μου, πως είσαι σήμερα? Ανέβηκε καθόλου το ηθικό ή να βάλω τις φωνές?... :P :p

Άντε ξυπνήστε!!!!


Mopep2.png1LxNp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα, μανουλες και μωρακια ομορφα, τι κανετε;

Ρενα μου, περαστικα!! Ξεκουραση και ολα θα πανε καλα!!

Μπλουμπλου μου, ελπιζω αυτο με που εχει ο μικρος σου να ειναι κατι παροδικο, αλλα και να μην ειναι δεν πειραζει, η λογοθεραπεια θα βοηθησει πολυ, οσο μπορεις μη στεναχωριεσαι, κατσε να περασει το εξαμηνο και το βλεπετε μετα, μπορει να μην ειναι τιποτα.

Μαρακι μου, με γεια!! Τελειο δωματιο θα εχει η νυφη μου!!

Εγω χτες ημουν εξω συνεχεια και ημουν σε καλη διαθεση και ο μπεμπης μου κουνιοταν συνεχεια!! Πηγα στο τζαμπο και πηρα διαφορα πραγματακια και μετα τα χαζευαμε στο σπιτι με τον αντρα μου. :tongue:

Πολλα φιλακια σε ολες!!


IAL5p2.png

u83tp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κουκλες!!!!

τι κανετε? τα μπεμπακια μας καλα;

εγω ειμαι μια χαρουλα, εχω ξυπνησει απο ωρα και εγω και η κορη μου και βλεπαμε φορμουλα1,

εχω τρελη αδυναμια στην φορμουλα.

ο αντρας μου μου εχει υποσχεθει οτι το επομενο μας ταξιδι στο εξωτερικο θα ειναι καπου για να δουμε αγωνα!!:cool:

κατα τα αλλα ολα καλα!

Φιλεναδα με συγκλονιζεις !!!! ΕΙλικρινα σου το λεω !!!!!!!

Μα τοσο γρηγορα ? κ γω τωρα πως θα σε πειραζω ??? Αααα...ολα κι ολα ! Δεν στο επιτρεπω !!! χαχαχαχ! βρες κατι αλλο που να θες να αγορασεις για να εχω τροφη να σχολιαζω σε παρακαλω πολυ ! Κ να φροντισεις η επομενη αγορα να μην ειναι ξεπετα !!!! χαχαχαχαχα!!!!

ενα θα σου πω, εχω τρομαξει με τον ευατο μου!!!!

πως τα καταφερα απορω!!!!!!!

Κοριτσια, σας ευχαριστώ πολύ για τα υποστηρικτικά μηνύματά σας.

Σας γράφω επιτέλους από το σπίτι μου.

Ρενακι μου, περαστικα, υπομονη αγαπη μου θα πανε ολα καλα!!!!

να ακους τον γιατρο σου και να καθεσαι ησυχη.

δεν υπαρχει περιπτωση να παει κατι λαθος!!!!

στο αποκλειω...:cool::cool::cool:!

να μας γραφεις τα νεα σου οποτε μπορεις! φιλιακια!!!

Είμαι λιγο στεναχωρημένη, ο μικρός εδώ κια καμιά βδομάδα έχει δείγματα τραυλισμού, κολλάει σε λέξεις και επαναλαμβάνει, ρώτησα την ξαδέλφη μου που είναι λογοθεραπεύτρια και μου είπε ότι του δείνουμε χρόνο ένα εξάμηνο, αν δεν φύγει απο μόνο του λογοθεραπεία. Αν σας πω ότι το πρώτο δείγμα εμφανίστηκε όταν βάφαμε το δωμάτιο, τι θα μου πείτε. Νομίζω λόγο άγχους του έχει παρουσιαστεί. Θα δούμε.

Μαράκι πες από που πήρες κουρτίνα, Πάτρα θα ψάξω και εγώ, εδώ στο νησί το έχω αποκλείσει.

μπλουμλπου μου καλημερα,

μην αγχωνεσαι για το καμαρι σου, μαλλον θα εχει ζηλεψει και αχγωθει το πουλακι μου...

αφου το καταλαβες νωρις θα το αντιμετωπισεις μια χαρα.

την κουρτινα την πηρα απο τον Κουλη.

εχει το μαγαζι του στην Κορινθου & Σαρανταπορου, δεν εχει αριθμο, ειναι προς το τελος της Κορινθου προς εθνικη εννοω.

ειχε και μια με πεταλουδιτσες μικρες, ροζ, σε σκεφτηκα.

την πηρα 16? το μετρο, το ειχε μιση τιμη.

ειχα φτιαξει και τις κουρτινες του σαλονιου οταν φτιαξαμε το σπιτι.

Καλημερα, μανουλες και μωρακια ομορφα, τι κανετε;

Μαρακι μου, με γεια!! Τελειο δωματιο θα εχει η νυφη μου!!

Εγω χτες ημουν εξω συνεχεια και ημουν σε καλη διαθεση και ο μπεμπης μου κουνιοταν συνεχεια!! Πηγα στο τζαμπο και πηρα διαφορα πραγματακια και μετα τα χαζευαμε στο σπιτι με τον αντρα μου. :tongue:

Πολλα φιλακια σε ολες!!

ποσο χαιρομαι που σε βλεπω χαρουμενη!!!

ετσι μπραβο, κοπελα μου.

καλα θα δεις, θα την εχω την νυφη σου στα ωπα-ωπα!!!

Link to comment
Share on other sites

Kοριτσάκια μου τι μου κάνετε; Εμείς καλά είμαστε, σήμερα κάναμε καθαριότητα, δηλαδή η μαμά το δωμάτιο του μικρού και της μπέμπας.

Είμαι λιγο στεναχωρημένη, ο μικρός εδώ κια καμιά βδομάδα έχει δείγματα τραυλισμού, κολλάει σε λέξεις και επαναλαμβάνει, ρώτησα την ξαδέλφη μου που είναι λογοθεραπεύτρια και μου είπε ότι του δείνουμε χρόνο ένα εξάμηνο, αν δεν φύγει απο μόνο του λογοθεραπεία. Αν σας πω ότι το πρώτο δείγμα εμφανίστηκε όταν βάφαμε το δωμάτιο, τι θα μου πείτε. Νομίζω λόγο άγχους του έχει παρουσιαστεί. Θα δούμε.

Ρενά μου με το καλό στο σπιτάκι και να πάμε όλα καλά κοριτσάκι μου, υπομονή κια ξάπλα.

Μαράκι πες από που πήρες κουρτίνα, Πάτρα θα ψάξω και εγώ, εδώ στο νησί το έχω αποκλείσει.

Βιργινάκι μου μεγειά τα ρουχαλάκια σου, και μένα η γκαραντόρμπα μου άρχισε να με στευνεύει, θα κοιτάξω απο βδομάδα για κανά μπλουζάκι ανοιξιάτικο.

Σας φιλώ γλυκά, να έχετε καλό βράδυ.

γλυκεια μου δωσε λιγο χρονο στο μικρουλη κ μη στεναχωριεσαι .... οντως το πιο πιθανο ειναι να το παθαινει απο το αγχος του... ποσο δυσκολο ειναι οταν υπαρχει κι αλλο παιδακι στην οικογενεια ε ???

να του δινετε πολυ προσοχη περισσοτερη κ απο πριν...νομιζω θα βοηθησει !!!

Κ τελικα ισως να μην ειναι κ τιποτα ε ???

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...