Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, *Vasoula είπε:

      Κανένα πρόβλημα κορίτσι μου...ναι ειναι καλύτερο να την κάνεις την ίδια ώρα αλλά ειδικά στη prolutex έχεις περιθώριο...μην αγχώνεσαι και τίποτα δεν πήγε στραβά!!!😉

      Αλήθεια είναι 600 ευρώ η μέρα στη θερμοκοιτίδα???τρομερό!!!!!

      Καλή επιτυχία κορίτσι μου!να πάνε όλα όπως τα θέλεις!!!

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Τόσο μου είπε ο γιατρός,δεν ξέρω αν εννοούσε για ένα μωράκι η για δύο,πάντως είπε 600€ στην κλινική. Αλλιώς το πάνε στο Ιπποκράτειο και όπως μου είπε,άντε να το βρεις εκεί μέσα ...

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ 2011


bloublou

Recommended Posts

Κατερινάκι μου θα ξεκουράζεται, μην αγχώνεστε, όσο περνάει ο καιρός έχει δίκιο η μαμά σου, ο χώρος περιορίζεται, θα τα νιώθουμε μεν, αλλα οι κινήσεις θα είναι πιο αργές.

Σήμερα πήγαμε γιατρό, επιτέλους, η μπουμπού ειναι 1.400, με το κεφάλι κάτω και έχει και μαλλάκια. Κατά τα άλλα όλα καλά, ραντεβού πάλι στις 14/4.

Πάω να χαλαρώσω λίγο με το αντρούλη μου, άργησε και το ζουζούνι να κοιμηθεί.

Φιλάκια πολλά πολλά.


dYU4p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Τι δωμάτιο εχεις επιλεξει????

και εγώ τον Γιάννη μου ήθελα να τον έχω κοντά μου. αλλα προλαβα μόνο το πρώτο βράδυ, το οποιο κορίτσια δεν κοιμηθηκα καθόλου!!!!!!οχι γιατι έκλαιγε, αλλα γιατι δεν χόρταινα να τον βλέπω και να θαυμάζω τη φύση!!! Αυτο το πλάσμα ειχα μέσα μου???

Τρικλινο Κατερινουλα μου !

Τι ομορφα που το περιεγραψες !!!

Καλημερουδια λοιπον !!!!! Κ χρονια πολλα ! Η μερα φαινεται τελεια απο τωρα ! εχει βγαλει σουπερ ηλιο ! Ξυπνηστε κ ετοιμαστειτε γι αβολτουλα!!!

Δεν μπηκα χτες για τα νεα μου γιατι γυρισα σπιτι κ επεσα για υπνο !!!!!

Ολα ειναι τελεια ! Ντοπλερ καναμε στην ουσια γιατι ειδαμε πλακουντα κ ειναι αψογος, ειδαμε οτι η αιματωση γινεται σουπερ, η καρδουλα ειναι μια χαρα !!!

Ολα τα βρισκει τελεια ! Μαζι κ τη μπεμπα !!!!!!

Φτασαμε λοιπον 1.118 κ φαινομαστε ακριβως μια εβδομαδα μεγαλυτερες κατι που ειναι εντελως φυσιολογικο! Την καμπυλη την βρισκει μια χαρα ακομα κ το 164 στη μια ωρα μου ειπε ειναι φυσιολογικο κ να μην ανυσηχω απλα να σταματησω να τρωω ζυμαρικα κ πατατες κ ψωμι (απο αυτο δεν πολυτρωω εκτος απο το τοστ)

Κλασικα οτι δεν μας πειραζουν οι ατασταλιες απλα οχι καθε μερα !!!!!

Καλα....ειχαμε ενα μαγουλακι απιστευτο !! Μαγουλου ειναι ειπε !! Εμ..βεβαια εμοισε στη μανουλα το παιδι !!!!!

Επισης ειδαμε τα ζουμερα λαχταριστα κ φανταστικα μπουτακια μας για τα οποια ξερογλυφομαι λεμε !!!!! αχ κ ηταν ετσι λυγισμενα ,,,,τα εβλεπα ασπρομαυρα αλλα εγω ειδα ειχα διαμορφωσει κανονικη εικονα κ ο αντρας μου γελαγε.... να βλεπες λεει τη φατσα σου πως ηταν οταν κοιταγες τα μπουτια !!! χαχαχαχαχα!!!!!

Ολα ειναι τελεια κατα τον γιατρο ο οποιος ηταν πολυ ενθουσιασμενος κ μαζι του κ γω !!!!

Το μονο κακο ξαναγυρισε με το κεφαλι πανω.... κ επειδη ειναι δεξια μου ειπε ν ακοιμαμαι μονο δεξια γι ανα την ενοχλησουμε κ να φερει τουμπα παλι !!!!

Ουφ!!!

Αυτα !!!!!

ΕΙμαι η Βιργινια.....κ ......... εχω χαζεψει........................ χαχαχαχαχ!!!!

Πολλα φιλια σε ολες !!!!

Link to comment
Share on other sites

Κατερινάκι μου θα ξεκουράζεται, μην αγχώνεστε, όσο περνάει ο καιρός έχει δίκιο η μαμά σου, ο χώρος περιορίζεται, θα τα νιώθουμε μεν, αλλα οι κινήσεις θα είναι πιο αργές.

Σήμερα πήγαμε γιατρό, επιτέλους, η μπουμπού ειναι 1.400, με το κεφάλι κάτω και έχει και μαλλάκια. Κατά τα άλλα όλα καλά, ραντεβού πάλι στις 14/4.

Πάω να χαλαρώσω λίγο με το αντρούλη μου, άργησε και το ζουζούνι να κοιμηθεί.

Φιλάκια πολλά πολλά.

σουπερ η μπουμπου !!! κοιτα πως μεγαλωνουνε μωρε μου !!!

αχ αντε να περασει ο καιρος !!!!

Link to comment
Share on other sites

α το επομενο ραντεβου ειναι 21-4 εδωσε οκ κ για ταξιδι αφου ολα ειναι τελεια αλλα πριν θα με δει !

ε κ επειδη εγω γκρινιαζα που ειναι τοσο αργα το ραντεβου του λεω μα θα μου λειψετε.....κ μου λεει κατσε περιμενε να σου δωσω μια φωτογραφια μου να με βλεπεις καθε μερα !!! χαχαχαχαχ!!!!!

κ επειδη δεν ειχε δικια του μου λεει εχω τη ςκορης μου μια σου κανει ??? αχαχαχαχαχαχα!!!! ...και μου λεει εσεις οι εγκυες κατι παθαινετε ..αν μπορουσατε θα ειχατε τους γιατρους σπιτια σας !!! χαχαχαχ!!! κ τοτε του λεω εγω σοβαρη σοβαρη... γιατρε καταλαβαινω αλλα αν δεν μπορειτε εσεις εμενα παλι μου ειναι πολυ ευκολο να εγκατασταθω σπιτι σας !!! χαχαχαχχα!!!!! γελαγε κ με πηρε αγκαλιτσα !!!ο καλουλης μου !!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!! Μπλουμπλου και Βιργινακι, τελεια τα μωρακια σας!! Μπραβο, ολα καλα!!

Γιατι ο μπεμπης μου ειναι τοσο ησυχος;; Θα λυσσαξω μεχρι τις 6 του μηνος που εχω ραντεβου..:-(


IAL5p2.png

u83tp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα κι απο μενα κοριτσια! Πρωτη φορα γραφω σε αυτο το καφε. Ειμαι στην 28η εβδομαδα και γενναω μεχρι τις 23/6!!! Το μωρακι μου ειναι αγορακι κι εχω αλλο ενα αγορακι 3 ετων!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσακια μου!!!

Χρονια πολλα να χαιρομαστε τουε Βαγγελιδες και τις Ευαγγελιες.

εγω εχω 4 στις οικογενεια μου.

Μπλουμπλου να χαιρεσαι τον αντρουλη σου!

Μαρακι, σιγουρα αλλαξε θεση η μικρη, μην αγχωνεσαι.. Κανει ναζακια η νυφουλα μου..:D

Κι εμενα ο μπεμπης ειναι πολυ λιγοτερο δραστηριος αυτες τις μερες, αλλα ειναι καλα γιατι κουνιεται, απλα δεν κανει τουμπες και τον ακουσα και με τον υπερηχο.

Κατερινακι μου πως εισαι σημερα;

η νυφη σου ειναι μια χαρα, σημερα το πρωι εκανε κατι τουμπιτσες πολυ καλες!!!

μην ανυσηχεις για τον μπεμπιτο.. μια χαρουλα θα ειναι, ειμαι σιγουρη!

δεν χόρταινα να τον βλέπω και να θαυμάζω τη φύση!!! Αυτο το πλάσμα ειχα μέσα μου???

ΚΑΤΕΡΙΝΑ ελιωσα... τι ωραιο!!!

Καλημερα κι απο μενα κοριτσια! Πρωτη φορα γραφω σε αυτο το καφε. Ειμαι στην 28η εβδομαδα και γενναω μεχρι τις 23/6!!! Το μωρακι μου ειναι αγορακι κι εχω αλλο ενα αγορακι 3 ετων!

καλως ορισες κοριτσι μου... με το καλο το μωρακι σου και να χαιρεσαι τον αλλο σου καμαρι..

που θα γεννησεις; σε βαζω τωρα στο πινακακι μας!!

ΟNOMA……….........ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ.........Π.Η.Τ......... ΦΥΛΟ.....

1.katerinars..........ΜΗΤΕΡΑ...............29/5/11.....ΜΠΕΜΠΗΣ

2.titina(Χριστινα)...29/8/2010............5/6/11…...MΠΕΜΠΑ

3.bloublou…..........ΟΛΥΜΠΙΟΝ(ΠΑΤΡΑ).5/6/11....ΜΠΕΜΠΑ

4.Katerina_s………...ΓΑΙΑ......……..........8/6/11....ΜΠΕΜΠΑ

5.Εua_.................4/9/2010..............9/6/11.....ΜΠΕΜΠΑ

6.mpempakos..................................10/6/11....ΜΠΕΜΠΗΣ

7.kasi............................................ 13/6/11....ΜΠΕΜΠΗΣ

8.Gina_cfu…...........ΡΕΑ........…….......14/6/11…..ΜΠΕΜΠΗΣ

9.LisaH.................ΙΑΣΩ...................14/6/11....ΜΠΕΜΠΗΣ

10.βαλι.................EΛΕΝΑ................... 15/6/11...ΜΠΕΜΠΑ

11.tzo28………………….8/9/2010............16/6/11....ΜΠΕΜΠΗΣ

12.kiki2011.............ΙΑΣΩ..................20/6/11....ΜΠΕΜΠΗΣ

13.aggeliki83............ΓΑΙΑ..................20/6/11....ΜΠΕΜΠΗΣ

14.virgi…………………...ΜΗΤΕΡΑ..............22/6/11....ΜΠΕΜΠΑ

15.μινουλα……………..ΑΤΤΙΚΟΝ..............23/6/11....ΜΠΕΜΠΗΣ

16.Jelena.........................................23/6/11....ΜΠΕΜΠΗΣ

17.Rena2010-Διδυμα.ΙΑΣΩ......24/6/11....ΜΠΕΜΠΗΣ + ΜΠΕΜΠΑ

18.Vanilla...............ΙΑΣΩ..................... 24/6/11....ΜΠΕΜΠΑ

19.αντυ1998............ΜΗΤΕΡΑ...............26/6/11....ΜΠΕΜΠΗΣ

20.maria-elpida........ΛΗΤΩ(ΚΑΛΑΜΑΤΑ).28/6/11...ΜΠΕΜΠΑ

21.aobatsan.............ΕΛΕΝΑ................28/6/11...ΜΠΕΜΠΑ

22.Marilou85..Διδυμα..ΙΑΣΩ.....30/6/11.....ΜΠΕΜΠΗΣ + ΜΠΕΜΠΑ

23.fntag......Διδυμα...ΜΗΤΕΡΑ..30/0611.....ΜΠΕΜΠΗΣ + ΜΠΕΜΠΑ

24.verolina..............23/9/2010...........30/6/11.....ΜΠΕΜΠΗΣ

25.titina37(Κατερινα).ΓΑΙΑ.................30/6/11......ΜΠΕΜΠΗΣ

26.Mamatopolina.......ΕΛΕΝΑ..............30/6/11....................

27.Mammyblue..........1/10/2010.......30/6/11........ΜΠΕΜΠΑ

26.Οzalina................ΠΠΓΝΙ...............8/7/11........ΜΠΕΜΠΑ

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου! Jelena καλωσήλθες στην παρέα, με το καλό ο μπεμπάκος σου!

Bloublou και Βιργινάκι φτου φτου στα υπέροχα μωράκια. Εγώ και ο μπέμπης είμαστε καλά, τελικά πήρα το αναλογικό πιεσόμετρο και με βόλεψε πολύ. Ευτυχώς 11 και 7 η πίεση!

Έχω τσαντιστεί όμως και παράλληλα στενοχωρεθεί με τη δουλειά. Ζήτησα από τον εργοδότη αν γίνεται να φύγω 2-3 εβδομάδες αργότερα και να επιστρέψω αντίστοιχα αργότερα - καλά για 6μηνο ΟΑΕΔ ούτε λόγος - και μου είπαν δε γίνεται πρέπει να ακολουθήσουμε τις ημερομηνίες του ΙΚΑ. Έτσι μου έρχεται να παραιτηθώ! Σκέφτομαι ήδη πώς θα αφήσω το μωράκι μου τόσο γρήγορα, έστω και στη γιαγιά του.

Αν ζητήσω από το γιατρό να μου αλλάξει την ημερομηνία, θα έχω πρόβλημα μετά με τα επιδόματα επειδή θα θεωρείται πρόωρο;; Κάτι τέτοιο νομίζω είχε αναφέρει μία κοπέλα, αλλά δε θυμάμαι καλά!


Gbjsp2.png

XUUFp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Βιργινακι μου, και εγω εχω τον αδελφο μου τον μικρουλη..

να τους χαιρομαστε!!!

καλε ξεχασα να σου πω, πριν, τι ωραια αυτα που εγραψες για τον γιατρο και την μπεμπα.. γελασα πολυ!!!

Λιζακι μου, καλυτερα να ρωτησεις τον γιατρο σου για τα επιδοματα.

Link to comment
Share on other sites

α το επομενο ραντεβου ειναι 21-4 εδωσε οκ κ για ταξιδι αφου ολα ειναι τελεια αλλα πριν θα με δει !

ε κ επειδη εγω γκρινιαζα που ειναι τοσο αργα το ραντεβου του λεω μα θα μου λειψετε.....κ μου λεει κατσε περιμενε να σου δωσω μια φωτογραφια μου να με βλεπεις καθε μερα !!! χαχαχαχαχ!!!!!

κ επειδη δεν ειχε δικια του μου λεει εχω τη ςκορης μου μια σου κανει ??? αχαχαχαχαχαχα!!!! ...και μου λεει εσεις οι εγκυες κατι παθαινετε ..αν μπορουσατε θα ειχατε τους γιατρους σπιτια σας !!! χαχαχαχ!!! κ τοτε του λεω εγω σοβαρη σοβαρη... γιατρε καταλαβαινω αλλα αν δεν μπορειτε εσεις εμενα παλι μου ειναι πολυ ευκολο να εγκατασταθω σπιτι σας !!! χαχαχαχχα!!!!! γελαγε κ με πηρε αγκαλιτσα !!!ο καλουλης μου !!!

Virgi να την χαίρεσαι την μπουτού σου,,, τέλεια τα νέα σας!!!!!!!!!! Ωραία θα ήταν να μέναμε με τον γιατρό μας:tongue::tongue:

Καλημερα!! Μπλουμπλου και Βιργινακι, τελεια τα μωρακια σας!! Μπραβο, ολα καλα!!

Γιατι ο μπεμπης μου ειναι τοσο ησυχος;; Θα λυσσαξω μεχρι τις 6 του μηνος που εχω ραντεβου..:-(

Είναι ήσυχος μάλλον γιατί κοιμάται το μαναράκι,,, λίγες μέρες μείναμε για το ραντεβού,,, μην ανησυχείς;)

Καλημερα κι απο μενα κοριτσια! Πρωτη φορα γραφω σε αυτο το καφε. Ειμαι στην 28η εβδομαδα και γενναω μεχρι τις 23/6!!! Το μωρακι μου ειναι αγορακι κι εχω αλλο ενα αγορακι 3 ετων!

Με το καλό Jelena,να υποδεχτείς και τον 2ο πρίγκηπά σου!!

Βιργινακι μου, και εγω εχω τον αδελφο μου τον μικρουλη..

να τους χαιρομαστε!!!

καλε ξεχασα να σου πω, πριν, τι ωραια αυτα που εγραψες για τον γιατρο και την μπεμπα.. γελασα πολυ!!!

Λιζακι μου, καλυτερα να ρωτησεις τον γιατρο σου για τα επιδοματα.

Χρόνια Πολλά να χαίρεσαι τον αδερφούλη σου,,,

Χρόνια Πολλά σε όλα τις μανούλες που γιορτάζουν!


"cogito,ergo sum"

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια και χρόνια πολλά :)

Βιργινία και Μαρία να χαίρεστε τα αδερφάκια σας, bloublou κι εσύ να χαίρεσαι τον αντρούλη σου :)

Σήμερα πήγαμε γιατρό, επιτέλους, η μπουμπού ειναι 1.400, με το κεφάλι κάτω και έχει και μαλλάκια. Κατά τα άλλα όλα καλά, ραντεβού πάλι στις 14/4.

Τι καλά!!!! Τέλεια η μπουμπού!!! :)

Ολα ειναι τελεια ! Ντοπλερ καναμε στην ουσια γιατι ειδαμε πλακουντα κ ειναι αψογος, ειδαμε οτι η αιματωση γινεται σουπερ, η καρδουλα ειναι μια χαρα !!!

Ολα τα βρισκει τελεια ! Μαζι κ τη μπεμπα !!!!!!

Φτασαμε λοιπον 1.118 κ φαινομαστε ακριβως μια εβδομαδα μεγαλυτερες κατι που ειναι εντελως φυσιολογικο! Την καμπυλη την βρισκει μια χαρα ακομα κ το 164 στη μια ωρα μου ειπε ειναι φυσιολογικο κ να μην ανυσηχω απλα να σταματησω να τρωω ζυμαρικα κ πατατες κ ψωμι (απο αυτο δεν πολυτρωω εκτος απο το τοστ)

Κλασικα οτι δεν μας πειραζουν οι ατασταλιες απλα οχι καθε μερα !!!!!

Καλα....ειχαμε ενα μαγουλακι απιστευτο !! Μαγουλου ειναι ειπε !! Εμ..βεβαια εμοισε στη μανουλα το παιδι !!!!!

Επισης ειδαμε τα ζουμερα λαχταριστα κ φανταστικα μπουτακια μας για τα οποια ξερογλυφομαι λεμε !!!!! αχ κ ηταν ετσι λυγισμενα ,,,,τα εβλεπα ασπρομαυρα αλλα εγω ειδα ειχα διαμορφωσει κανονικη εικονα κ ο αντρας μου γελαγε.... να βλεπες λεει τη φατσα σου πως ηταν οταν κοιταγες τα μπουτια !!! χαχαχαχαχα!!!!!

Α, ρε Βιργινία τρελαμένη με τη μπουμπού σου!!!!

Τέλεια και η δική σου μαγουλο -μπουτού :D χιχιχι

Άντε να περάσουν οι μέρες να πάω κι εγώ να δω τη ζουζούνα μου...2 βδομαδούλες ακόμη ;)

Γιατι ο μπεμπης μου ειναι τοσο ησυχος;; Θα λυσσαξω μεχρι τις 6 του μηνος που εχω ραντεβου..:-(

Κατερινάκι, ηρέμησε....έχουν κι αυτά τις μέρες τους...

Φάε μια σοκολατίτσα, βάλε λίγη μουσικούλα, ξάπλωσε και χαλάρωσε...θα δεις που θα ξεκινήσει το χορό ο μικρούλης :)

Καλημερα κι απο μενα κοριτσια! Πρωτη φορα γραφω σε αυτο το καφε. Ειμαι στην 28η εβδομαδα και γενναω μεχρι τις 23/6!!! Το μωρακι μου ειναι αγορακι κι εχω αλλο ενα αγορακι 3 ετων!

Καλώς το κορίτσι, να χαίρεσαι το παιδάκι σου και με το καλό το νέο μέλος της οικογένειας, κοπέλα μου :)

Εχθές δεν μπήκα καθόλου γιατί ήταν μια μαρτυρική μέρα για μένα... :(

Το πρωί έκανα μια βόλτα στα μαγαζιά και πήγα το μεσημέρι στη δουλειά μιας και ήμουν βραδινή. Έφαγα μια τυρόπιτα απ΄έξω κατά τις τρεις και από εκεί ξεκίνησε το μαρτύριο μου...

Ένιωθα εξαιρετικά μεγάλη δυσφορία, ζαλάδα και την κοιλιά μου να κόβεται στα δύο.

Πήρα τηλ. τον άντρα μου να έρθει να με πάρει για το σπίτι κατά τις 6,30 και ίσα που πρόλαβα να μπω στο αυτοκίνητο...τα έβγαλα όλα :( Ευτυχώς κρατούσα μια τσαντούλα που είχα ψωνίσει κάτι για το σπίτι!

Στην αρχή νόμιζα πως ήταν μάτι...αλλά μάλλον για μίνι δηλητηρίαση το κόβω :?:???:

Έκανα άλλες δυο φορές εμετό στο σπίτι, ανά δύο ώρες και ηρέμησε ελάχιστα το στομάχι μου. Όλη νύχτα δεν κοιμήθηκα από το φόβο μου...και η μικρή σκατούλα μου όοοολες αυτές τις ώρες έφερνε κάτι απίστευτες τούμπες που με ανακάτευαν περισσότερο...λες και το έκανε επίτηδες :twisted:

Ευτυχώς σήμερα είμαι πολύ καλύτερα και απόλαυσα την βολτούλα μας το πρωί, έφαγα πολύ ελαφρά το μεσημέρι και όλα καλά :D

Ουφ, αυτά...σας ζάλισα!

Πολλά πολλά φιλάκια σε όλες και καλό βράδυ.

xxx


Mopep2.png1LxNp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια και χρόνια πολλά :)

Εχθές δεν μπήκα καθόλου γιατί ήταν μια μαρτυρική μέρα για μένα... :(

Το πρωί έκανα μια βόλτα στα μαγαζιά και πήγα το μεσημέρι στη δουλειά μιας και ήμουν βραδινή. Έφαγα μια τυρόπιτα απ΄έξω κατά τις τρεις και από εκεί ξεκίνησε το μαρτύριο μου...

Ένιωθα εξαιρετικά μεγάλη δυσφορία, ζαλάδα και την κοιλιά μου να κόβεται στα δύο.

Πήρα τηλ. τον άντρα μου να έρθει να με πάρει για το σπίτι κατά τις 6,30 και ίσα που πρόλαβα να μπω στο αυτοκίνητο...τα έβγαλα όλα :( Ευτυχώς κρατούσα μια τσαντούλα που είχα ψωνίσει κάτι για το σπίτι!

Στην αρχή νόμιζα πως ήταν μάτι...αλλά μάλλον για μίνι δηλητηρίαση το κόβω :?:???:

Έκανα άλλες δυο φορές εμετό στο σπίτι, ανά δύο ώρες και ηρέμησε ελάχιστα το στομάχι μου. Όλη νύχτα δεν κοιμήθηκα από το φόβο μου...και η μικρή σκατούλα μου όοοολες αυτές τις ώρες έφερνε κάτι απίστευτες τούμπες που με ανακάτευαν περισσότερο...λες και το έκανε επίτηδες :twisted:

Ευτυχώς σήμερα είμαι πολύ καλύτερα και απόλαυσα την βολτούλα μας το πρωί, έφαγα πολύ ελαφρά το μεσημέρι και όλα καλά :D

Ουφ, αυτά...σας ζάλισα!

Πολλά πολλά φιλάκια σε όλες και καλό βράδυ.

xxx

Η τυρόπιτα μάλλον σε πείραξε,,, περαστικά βρε κοριτσάκι,,,,,

Το καλύτερο γιατρικό για το στομάχι είναι τα μαλλιά αγγέλου/φιδές

Εμένα εδώ και δυο μέρες που με έχει σκίσει το στομάχι μου ,,έχουν γίνει το γιατροσόφι μου;)


"cogito,ergo sum"

Link to comment
Share on other sites

Η τυρόπιτα μάλλον σε πείραξε,,, περαστικά βρε κοριτσάκι,,,,,

Το καλύτερο γιατρικό για το στομάχι είναι τα μαλλιά αγγέλου/φιδές

Εμένα εδώ και δυο μέρες που με έχει σκίσει το στομάχι μου ,,έχουν γίνει το γιατροσόφι μου;)

Σ΄ ευχαριστώ vanillaki :)

Κι εγώ με φιδε την έβγαλα....


Mopep2.png1LxNp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...