Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, *Vasoula είπε:

      Κανένα πρόβλημα κορίτσι μου...ναι ειναι καλύτερο να την κάνεις την ίδια ώρα αλλά ειδικά στη prolutex έχεις περιθώριο...μην αγχώνεσαι και τίποτα δεν πήγε στραβά!!!😉

      Αλήθεια είναι 600 ευρώ η μέρα στη θερμοκοιτίδα???τρομερό!!!!!

      Καλή επιτυχία κορίτσι μου!να πάνε όλα όπως τα θέλεις!!!

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Τόσο μου είπε ο γιατρός,δεν ξέρω αν εννοούσε για ένα μωράκι η για δύο,πάντως είπε 600€ στην κλινική. Αλλιώς το πάνε στο Ιπποκράτειο και όπως μου είπε,άντε να το βρεις εκεί μέσα ...

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ 2011


bloublou

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

βανιλακι συναντιουνται στην πλατεια ολα τα ασκερια, του Κολοκωτρωνη (ερχεται πανω στο αλογο του), του Μαυρομιχαλη, του Νικηταρα, δινουν ορκο πανω στο οπλο τους και μετα χορευουν και ριχνουν κουμπουριες.

ακολουθει και παρελαση και χορευτικα απο συλλογους..

:shock::shock:

Και γιατί ποτέ δεν το έχω δει στην τηλεόραση??????

Ακούγεται εντυπωσιακό,,,, φαντάζομαι πως θα φαίνεται κιόλας!!!!!!!!!!!!!!


"cogito,ergo sum"

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια τι θα κάνατε με το rooming in??

Εγώ θα ζητήσω να την έχω συνεχώς μαζί μου,, σκέφτομαι να την δίνω μόνο τις ώρες επισκέψεων,,,,

δεν εχω ρωτησει το γινεται στην κλινικη, νομιζω πως σε αφηνουν να το εχεις..

αλλα θα εισαι σε μονοκλινο;

εγω μαλλον θα παω σε δικλινο και αν εχουμε πολυ κοσμο;

βεβαια σκεφτομαι και τον θηλασμο, για να τον πετυχουμε πρεπει να εχουμε τα μωρουλινια παρεα..

Link to comment
Share on other sites

:shock::shock:

Και γιατί ποτέ δεν το έχω δει στην τηλεόραση??????

Ακούγεται εντυπωσιακό,,,, φαντάζομαι πως θα φαίνεται κιόλας!!!!!!!!!!!!!!

αμα κατεβαινει κανενας γνωστος πολιτικος το δειχνουν, περσι ηταν ο Σαμαρας και λογω οτι ειναι Μεσσηνιος το ειχαν παιξει στην τιβι.

να κοιτα:

Link to comment
Share on other sites

δεν εχω ρωτησει το γινεται στην κλινικη, νομιζω πως σε αφηνουν να το εχεις..

αλλα θα εισαι σε μονοκλινο;

εγω μαλλον θα παω σε δικλινο και αν εχουμε πολυ κοσμο;

βεβαια σκεφτομαι και τον θηλασμο, για να τον πετυχουμε πρεπει να εχουμε τα μωρουλινια παρεα..

Στο Ιασώ υπάρχει αυτή η δυνατότητα,, νομίζω αν είμαι συνέχεια με την μπεμπούλα και με την καθοδήγηση από τις μαίες,,θα γυρίσω σπίτι και θα είμαι επαρκώς προετοιμασμένη:rolleyes: λέω γω τώρα,,,,,

Πάντως με την μπεμπούλα θα είμαστε βδελλίτσες τις πρώτες μέρες!!

αμα κατεβαινει κανενας γνωστος πολιτικος το δειχνουν, περσι ηταν ο Σαμαρας και λογω οτι ειναι Μεσσηνιος το ειχαν παιξει στην τιβι.

να κοιτα:

Αν και με ψιλόβροχο, εντυπωσιακό το θέαμα!!!!!


"cogito,ergo sum"

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Στο Ιασώ υπάρχει αυτή η δυνατότητα,, νομίζω αν είμαι συνέχεια με την μπεμπούλα και με την καθοδήγηση από τις μαίες,,θα γυρίσω σπίτι και θα είμαι επαρκώς προετοιμασμένη:rolleyes: λέω γω τώρα,,,,,

Πάντως με την μπεμπούλα θα είμαστε βδελλίτσες τις πρώτες μέρες!!

μηπως θα πρεπει να ρωτησουμε πριν παμε να γεννησουμε;

εγω θα ρωτησω τον γιατρο μου και θα δω τι θα μου πει.

βανιλακι, δεν δουλευεις; θα εχεις αδεια μετα τον τοκετο;

Link to comment
Share on other sites

μηπως θα πρεπει να ρωτησουμε πριν παμε να γεννησουμε;

εγω θα ρωτησω τον γιατρο μου και θα δω τι θα μου πει.

βανιλακι, δεν δουλευεις; θα εχεις αδεια μετα τον τοκετο;

Θα έχω τους 4 μήνες- 2 πριν κ δύο μετά τον τοκετό,,,,

Μάλλον θα πάρω κ το εξάμηνο του Οαεδ μετά την λήξη της άδειάς μου,,,


"cogito,ergo sum"

Link to comment
Share on other sites

το ειχανε γραψει καποια κοριτσια πριν καιρο οτι κατι ακουγοταν οτι θα καταργηθει.

δεν ξερω με σιγουρια, δεν εχω ρωτησει στον οαεδ αλλα ελπιζω να το παρουμε.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ωχ και υπολόγιζα σε αυτό το εξάμηνο,,,,

Εύχομαι να το προλάβουμε-πάντως δεν έχω ενημέρωση για κατάργησή του!!!

Maraki πάω να κάνω μπανάκι- να χτυπήσω κι ένα μιλφειγ που έφερε ο συζυγούλης (λες και το κάνει επίτηδες κι αυτός ο άνθρωπος:tongue:)

Μπορεί να ξαναμπώ λίγο αργότερα, αν όχι καλή ξεκούραση σε μαμά και μπέμπα:D


"cogito,ergo sum"

Link to comment
Share on other sites

οζαλινακι, πολυ ωραια φαινεται η κουρτινα, αντε να δουμε φωτο.

να σε ρωτησω η μαμα σου κενταει;

επισης ξερεις αν εχει H&M η Πατρα;

καλορίζικα τα ρουχαλάκια σας και τα πραγματάκια σας Μαράκι......

η μαμά κεντάει και ράβει ,εγώ μόνο κενταω και πλέκω:tongue:

με την ραπτομηχανή ξέρω τα βασικά να φτιάξω ;)

μόλις έκανα μπανάκι,μασουλάω πατατάκια και λέπω 50-50:p:p

μετά νάνι γιατί αύριο έχει γιρτή στο νηπιαγωγίο και ο θυσαυρός μου είναι ο άγγελος Γαβριήλ........

την αγάπη μου σε όλες.......

Link to comment
Share on other sites

Ozalinaki μου χρυσοχέρα είσαι, μπράβο, η μαμά μου πλέκει με το βελονάκι, έχει ραπτομηχανη κια ράβεί, εγώ δεν έχω αξιωθεί να μάθω.

Μαράκι Πάτρα θα είμαι όταν μπω στο μήνα μου μέχρι και να γεννήσω, υπολογίζω γύρω στις 8 του Μάη να είμαι εκεί, οπότε αν ανέβεις εννοείται ότι θα βρεθούμε.

Βιργινία το μπανανογλυκό πρώτη φορά το φτιάχνω, αύριο θα σου γράψω συνταγή, γιατί τώρα βαριέμαι :tongue:

Λοιπόν για το νοσοκομείο, νυχτικάκια καλύτερα, βολεύουν, γιατί θα σας κοιτάνε απο κάτω, οπότε να μην κατεβάζετε το παντελόνι κάθε φορά, βρακάκια φόραγα τα κανονικά, αίμα το πολύ ήταν 2 μέρες, μετά σαν να έχεις περίοδο, σερβιέτες μεγάλες, σουτιέν θηλασμού 2, όπως και επιθέματα ένα κουτί, προτείνω chicco, θήλαστρο θα σας δώσουν εκεί να χρειαστεί, αλλά το καλύτερο θήλαστρο να ξέρετε είναι το μωρό, αυτό θα αυξήσει την παραγωγή σας.

Ax τι άλλο, δεν θυμάμαι, πάω να δω ράδιο αρβύλα με τον αντρούλη μου.

Φιλάκια.


dYU4p3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ!!!!

γράψατε πάλι πολλά, Απλά θέλω να πώ ότι εγώ ειχα πολύ αιμα. Οι σερβιέτες δεν...οποτε πήρα πανες ακτάτειας..Μονο ετσι την εβγαλα....

Επίσης εγώ επειδη δεν τα πάω καλα με τα νυχτικακια ειχα πυζαμουλες. Νομιζω ότι κάνει να νιώθει η κάθε κοπέλα άνετα!

Και να θυμάστε. Ακομα καικάτι να έχετε ξεχάσει...κάποιος αππο τους δικούς σας θα πεταχτει να σας το πάρει! Οκ?

Αχ εγώ δεν έχω σκεφτει τιποτα ακομα για το τι θα πάρω μαζι μου...Νιώθω χειρότερα και από πρωτάρα...

Επιπλέον Vanilla ειναι ωραιο να έχεις το μωρο συνέχεια μαζι σου, αλλα αν εισαι τελειως μονη σου ισως κουραστεις. Τις 2 πρώτες μέρες θα εισαι "κάπως". Βέβαια αν μπορεις να το κάνεις, κάντο!!!!


cEyXp3.png

q61sp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...