Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Eflenew είπε:

      Όλα με το καλό κορίτσι μου!!! 

      Μπράβο σου!!! Τελεια είναι!! Καλούς διπλασιασμους και να ζήσεις αυτή την όμορφη διαδρομή!!!

      Σε ευχαριστώ πολύ 🥰😊!! 

      2 ώρες πρίν, helena212 είπε:

      Πόσο χαίρομαι! ΜΠΡΑΒΟ! ΣΥΓΧΑΡΗΤΉΡΙΑ!

      να έχεις μια καλή εγκυμοσυνη και τελειομηνη! ❤️❤️❤️🙏

      Σε ευχαριστώ πολύ 😘❤️🥰!!! 

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ 2011


bloublou

Recommended Posts

ΘΕΕ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΕΖΗΣΑ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ........

και δεν υπάρχει ντροπή κορίτσια μου.......καμία ντροπή.......είναι μαγεία αυτό που ζούμε εκείνη την στιγμή.......

.................

δακρυζω με αυτα τα λογια

.................

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημερα και απο μενα!!!! Καταρχην να πω στο Κατερινακι να χαιρεται τον γιοκα της!!!!!!! Πολυχρονος!!!!!!!!! Και ενα μεγαλο φιλι στην Οζαλινα που με συγκινησε!!!!!!!!! Με το καλο ολες μας να εχουμε γερα μωρακια στα χερακια μας!!!!!!!! Οσον αφορα τα μαθηματα ανωδυνου τοκετου, που πρεπει να κλεισεις ραντεβου? Στο μαιευτηριο που γενναμε? Ειναι αραγε με χρεωση? Φιλακια!!!


GKvPp2.png

nN72p2.png

SoVDp2.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ ναι , αν κ εγραψα στο φατσοβιβλιο !

Κατερινακι μου πολυχρονος ο Γιαννακης σου γερος κ καλοτυχος να ειναι στη ζωη του παντα !!!

Αγγελικουλα μου νομιζω πως ναι χρεονωνται τα μαθηματα, στα ιδιωτικα....

Εγω παντως σκεφτομαι να μην κανω....εκει θα εχουμε μαιες να μας βοηθησουν ακριβως σε οτι χρειζομαστε στις αναπνοες !!!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου σας διάβασα πολύ γρήγορα, είμαι δουλειά και πήξαμε σήμερα.

Κατ' αρχήν χαίρομαι που σας άρεσαν οι αγορές μου. Ξέρω χρωστάω φωτογραφίες, όταν ολοκληρωθεί το δωμάτιο θα βάλω, δεν σας έχω ξεχάσει.

Λέγατε για φυσιολογικό καισαρική, προτείνω να αφήσετε τη φύση να κάνει τη δουλειά της, δεν έκανα επισκληρίδιο και ήταν ότι πιο υπέροχο έζησα, δεν΄εχετε να φοβηθείτε τίποτα. Με το που βγει το μωράκι όλα έχουν περάσει.

Όσο για τις συσπάσεις εδώ και μια βδομάδα έχω αρχίσει να νιώθω και εγώ την κοιλιά μου χαμηλά να πετρώνει αλλά αυτό συμβαίνει 1 το πολύ δύο φορές την ημέρα, είναι φυσιολογικό απο δω και πέρα, προετοιμάζεται η μήτρα.

ΚΑΤΕΡΙΝΑ μου να χαίρεσαι το άγοράκι να είναι πολύχρονο και με το καλό να έρθει η μπουμπού.

Κατερίνα μου μην αγχώνεσαι είναι λογικό να νιώθεις κούραση, εγώ να δεις απο το μεσημέρι και μετά, όσο για τον πλακούντα, απλά θα το παρακολουθεί ο γιατρός.

Βανίλια μου νεράκι δίνουμε μετά τον 6ο όταν ξεκινάνε η τροφές.

Όσο για το χαμομήλι δεν χρειάζεται ειδικά να θηλάζει το μωρό, μόνο ζιζί και τίποτε άλλο, για έξι μήνες τουλάχιστον.

Μινούλα μου να είναι καλά το μπεμπάκι σου και τα υπολοιπα σε δεύτερη μοίρα.

Οζαλινάκι τέλεια η εμπειρία σου, εύχομαι και η μπουμπού εύκολα και ακόμα πιο γρήγορα. (οχι 28 ώρες).

Λιζάκι και Αγγελική μη φοβάστε τίποτα, θα νιώσετε ότι κατακτάται το κόσμο. Έτσι ένιωσα θεά, μπορώ να κάνω τα πάντα.

Ο μόνος εν τω μεταξύ που πίστευε ότι δεν θα γεννήσω φυσιολογικά ήταν ο αντρούλης μου, βέβαια ποτέ δεν μου το είχε πει να μη με απαγοητεύσει, παρά μόνο αφότου γέννησα, λόγο του ότι είμαι πολύ λεπτή (ήμουν), στενή λεκάνη, όμως τον διέψευσα. :D


dYU4p3.png
Link to comment
Share on other sites

aggeliki μου πήρα τηλ. στο Ιασώ που γεννάω αλλά μου είπαν ότι δεν κάνουν οργανωμένα μαθήματα και να ρωτήσω τον γιατρό μου. Οπότε όταν πάω για επίσκεψη θα ρωτήσω. Από τη φύση μου και το ζώδιό μου θέλω πάντα να είμαι οργανωμένη και προετοιμασμένη, οπότε θα ήθελα να κάνω έστω και λίγα.

Bloublou τι ωραία που μας δίνεις κι εσύ θάρρος...είναι τόση μεγάλη η αγάπη για τα πλασματάκια μέσα μας που νομίζω ότι θα είμαστε πολύ δυνατές εκείνη την ώρα!!!


Gbjsp2.png

XUUFp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα:D

Κατερινάκι Χρόνια Πολλά,, να χαίρεσαι τον πριγκηπάκο σου...

Οζαλίνα (καλά το έγραψα?) με συγκίνησε η εμπειρία της γέννας σου,,, άντε με το καλό όλες μας να βιώσουμε τη μαγική αυτή στιγμή...

Σήμερα είμαι στο πόδι από τις 4 το πρωί,, καούρα τρελή, νόμιζα πως θα σπάσει το στομάχι μου...


"cogito,ergo sum"

Link to comment
Share on other sites

που ειστε κοριτσακια μου!!!

σας γραφω απο Πατρα, φτασαμε και εχω να σας πως πως τα πραγματα της κορης μου ειναι καταπληκτικα!!! κουκλιστικα!

θα εχετε φωτο τις προσεχεις μερες...

κατα τα αλλα, ολα οκ!

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!!!!!!!! Απο τις 5 εχω ξυπνησει....:rolleyes:!!!!

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ, χρονια πολλα να χιαρεσαι τον γιοκα σου! πολυχρονος, γερος και τυχερος!!!

ήρθε η μανούλα μου και πάμε να αγοράσουμε σεντονάκια και πάνες και κορδελες και τρέσες για να ράψουμε πραγματάκια για το λουλουδάκι μου......:tongue::tongue::tongue:

φιλάκια κουκλίτσες μου.

οζαλινακι μου καλα ψωνια, καλα μας συγκινησες με την ιστορια σου..τι γλυκεια...

Κατερινακι μικρο, τι κανεις? ολα καλα; ο γαμπρος κουνιεται καθολου; γιατι η νυφη ειναι πολυ ησυχη...

τα αλλα κοριτσακια τι κανουν;

Link to comment
Share on other sites

Μαρακι μου, με γεια τα πραγματακια!!! Με το καλο να τα χαρει η καραμελιτσα!!

Ο μπεμπης ειναι και αυτος ησυχος, ειναι και η ψυχολογια μου χαλια βεβαια, τι να κανω δεν ξερω.. Φοβαμαι τοσο πολυ μην κανω κακο στο παιδακι μου.. Συγγνωμη τωρα, αλλα με εχει πιασει..


IAL5p2.png

u83tp3.png

Link to comment
Share on other sites

η ψυχολογια σου αγαπη μου δεν μπορει να ειναι καλυτερη...

σε καταλαβαινω...

κανε κουραγιο κα υπομονη και ο μπεμπακος θα ειναι μια χαρα.. δεν παθαινει ο γαμπρουλης μου τιποτα!!

προσπαθησε να σκεφτεσαι πιο θετικα..

Link to comment
Share on other sites

Μαρακι μου, με γεια τα πραγματακια!!! Με το καλο να τα χαρει η καραμελιτσα!!

Ο μπεμπης ειναι και αυτος ησυχος, ειναι και η ψυχολογια μου χαλια βεβαια, τι να κανω δεν ξερω.. Φοβαμαι τοσο πολυ μην κανω κακο στο παιδακι μου.. Συγγνωμη τωρα, αλλα με εχει πιασει..

δεν κάνεις κακό........μια χαρά θα βγεί το παιδί σου πιστεψέ με........και τα ψυχολογικά μας έτσι θα είναι ανσασερ.........:tongue::tongue:την μια ώρα πάνω τις δύο κάτω.....

ειναι φυσιολογικό μόνο μην το κρτάς μέσα σου.....να δείχνεις κ να λές ότι νιώθεις......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Σε λίγο καιρό θα γράφετε όλες εδώ υπέροχες εμπειρίες φτάνει να θέλετε να ζήσετε κάθε στιγμή.......:tongue::tongue::tongue:

για τα μαθήματα ανώδυνου δεν ξέρω να σας πω για Αθήνα αλλά εδω τα κάνω στο νοσοκομείο και δεν θυμάμαι να πλήρωνα......

ΨΩΝΙΑ:βρήκα την τέλεια κουρτίνα λευκή λεπτή γεμάτη πούχρωμες πεταλούδες...μόλις την ράψουμε θα σας βάλω φωτό,την ερωτευτηκα.....

πήρα και σεντονάκια ροζ και λευκά...θα τα ράψουμε και αυτά αύριο....

και θα πάμε και μια βόλτα στα ΙΚΕΑ να δώ φωτιστικό οροφής και οτι άλλο μου γυαλίσει.......

maria-elpida καλα ψώνια στην υπέροχη Πάτρα.....

αν ξέχασα κάτι συγνωμη αλλά είμαι πτώμα......μόλις ανέβηκα απο τον κηπάκο μου..φύτευα μαρουλάκια κα κρεμμυδάκια.......

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας !!!

Που εχουμε χαθει καλε ? εχουμε αποσυντονιστει τελειως ! Γι ανα μαζευομαστε παλι λεω εγω !!!

Μαρακι..δεν θυμαμαι να ειχες πει οτι θα πας Πατρα !!! Με γεια κ καλοριζικα λοιπον τ απραγματακια της κορουλας σου !!!! Περιμενουμε φωτο !!!

Οζαλινα μου το ιδιο κ απο σενα ε ?

Κατερινακι μου προσπαθεισαι μονο να μην επιβαρυνεις στο μεγιστο τον εαυτο σου...καταλαβαινω ειναι δυσκολο..αλλα πρεπει κιολας για το μικρο σου!!

Αντε να περασει κ ο καιρος βρε κοριτσια να λεμε τις ιστοριες απο τ αμπεμπε μας !!!

Χτες μπηκα κ στον 7ο !!!

Link to comment
Share on other sites

Μαράκι καλορίζικα και περιμένουμε φώτο, εννοείται.

Κατερινάκι μου μη στεναχωριέσαι, όλα θα πάμε καλά και ο μπεμπούλης σου θα σε αποζημιώνει με τα χαμόγελα του.

Οζαλίνα μου έχω λυσάξει για μια λευκή με πεταλούδες, περιμένω φώτο με αγωνία, εδώ δεν βρίσκω τίποτα.

Βιργινία μου εσύ μπήκες στο έβδομο, εγώ σε 12 μέρες θα τον κλείσω.

Φτάνουμε σιγά σιγά προς το τέλος. Αύριο θα σας έχω νέα απο το ντόκτορ, έχω πολύ πολύ αγωνία.

Μεθαύριο γιορτάζει ο αντρούλης μου, λέω να φτιάξω τζίσκέικ και μπανανογλυκό ,όπως το έχει ονομάσει και η φιλενάδα μου.


dYU4p3.png
Link to comment
Share on other sites

Ax μπλουμπλου μου τι μου κανεις τωρα με αυτο το μπαναγλυκο !!!

Στο ακουσμα κ μονο ξερογλυφομαι !!!!

Πως το φτιαχνεις ? στειλε μου συνταγη σε παρακαλω !!!!!!

Μου εκατσε τωρα !! Α παπαπα κ μολις εφαγα κεικ !!!!!

Πυφ !!!!

Ναι πλησιαζουμε γλυκουλα μου κ αγωνιω !!!!

Κ γω εχω γιατρο αυριο !!!

Αντε μαζι θα δουμε τα μπεμπεδια μας !!!

Τι καλα !!! Εχω να τη δω απο τελος Φλεβαρη !

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...