Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Papaki2024 είπε:

      @Ele@n

      Είμαι 39 και προσπαθώ 6 χρόνια με εξωσωματικες. Η εμπειρία μου λέει να πας στον καλύτερο γιατρό και να μην περιφέρεσαι δεξιά αριστερά. Ειχαμε γυρίσει όλα τα κέντρα έχω αλλάξει πόσους γιατρούς και κανένας δε μου είχε βρει την ενδομητριωση και όσες προσπάθειες έκανα πήγαιναν στραφη. 

      Στην βρήκε τελικά κάποιος γιατρός? Ποιον έχεις? 

      Καλησπέρα σε όλες! Εδώ και 1 χρόνο πηγαίνω στο Έλενα για τις προσπάθειες εξωσωματικής. Ενώ είμαι ευχαριστημένη με τη γιατρό μου, σκέφτομαι μήπως και δοκιμάσω κάποιον άλλον. Έχετε άποψη για καλό γιατρό σε δημόσιο νοσοκομείο? 

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ 2011


bloublou

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημερα, μανουλες και μπεμπακια, τι κανετε; Εμεις καλα ειμαστε, ο μπεμπης κανει τουμπες απο νωρις αλλα τωρα ηρεμησε.

Κατερινα και Κικη, τελεια τα νεα σας για τα μπεμπακια σας!!!!!!!!!Μεγαλωσαν!!!!!!!!

Μπλουμπλου, πολυ ωραια αυτα που πηρες, με γεια σας!!!!!!

Φιλακια πολλα σε ολες!!!!!!


IAL5p2.png

u83tp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσακια!!!

τι μου κανετε;

εγω ψιλοκαλα ειμαι, δεν εχω ξυπνησει με πολυ κεφι, δεν κοιμηθηκα και καλα, ολο στριφογυρναγα...

bloublou, φοβερη η παντα, επεσα και εγω πανω σε αυτο το σαιτ τις προαλλες, πολυ ωραια και καλη τιμη! μπραβο! ειδες τελικα, με λιγο κοπο και ψαξιμο πετυχες την καλυτερη!!!

και τα αυτοκολλητα πολυ χαριτωμενα...

το απογευμα ισως παω στο πρακτικερ, θα ριξω μια ματια και για σενα.

kiki2011, μια χαρα ο μπεμπακος!! μπραβο σας!

τα αλλα κοριτσια τι κανουν;

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα Κατερινακι μου !!!!

Πως εισαι ?

Ο μπεμπουλης ?Ηρεμος τωρα ???

Εμενα μεχρι κ πριν λιγο που ημουν ξαπλα μου παραμορφωνε την κοιλια η μπεμπα !!! Μαζευοταν απο τη μια πλευρα...κ ηταν μια μπαλα απο κει κ απο την αλλη πλευρα πιτα η κοιλια ! χαχαχαχ!!! πλακα ειχε !!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα κοριτσακια!!!

τι μου κανετε;

εγω ψιλοκαλα ειμαι, δεν εχω ξυπνησει με πολυ κεφι, δεν κοιμηθηκα και καλα, ολο στριφογυρναγα...

bloublou, φοβερη η παντα, επεσα και εγω πανω σε αυτο το σαιτ τις προαλλες, πολυ ωραια και καλη τιμη! μπραβο! ειδες τελικα, με λιγο κοπο και ψαξιμο πετυχες την καλυτερη!!!

και τα αυτοκολλητα πολυ χαριτωμενα...

το απογευμα ισως παω στο πρακτικερ, θα ριξω μια ματια και για σενα.

kiki2011, μια χαρα ο μπεμπακος!! μπραβο σας!

τα αλλα κοριτσια τι κανουν;

Αχ μαρακι μου καλημερα ! Ετσι ακριβως ξυπνησα κ γω χτες ! ολη μερα στο κρεββατι την εβγαλα κ μονο το απογευμα σηκωθηκα για να πιω εξω εναν καφε να ξεμουχλιασω !!!!!

Link to comment
Share on other sites

σαν κοτοπουλο ειμαι βρε Βιργινακι..

καλα χτες το εκανε και η δικια μου αυτο με την κοιλια, πηγαινε παντου!

ψιλοφοβηθηκα μηπως ειναι τιποτα συσπασεις..

Κατερινακι μου, τι κανεις; ολα καλα;

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα, Μαρακι!!

Βιργινακι, ο μπεμπης αρχισε τωρα παλι και πολυ χαιρομαι!!

Βρε κοριτσια, νιωθω οτι κουραζομαι παρα πολυ ευκολα, ειναι φυσιολογικο; Και επισης οσο περναει η μερα εχω εναν πονο χαμηλα, οχι εντονο αλλα σχεδον καθε μερα. Τι να ειναι αυτο;


IAL5p2.png

u83tp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μαρακι φαε κατι κ πιες κ εναν χυμουλη να τονωθεις λιγακι !!!

Οσο γι ατην κοιλιτσα οχι καλε τι συσπασεις ! Αφου καταλαβαινω το παιδι κανονικα που μετακινειται !

Κατερινακι μου, ετσι πες του μπεμπουλη να συνεχισει να παιζει !!!!

Ειναι απολυτα φυσιολογικο ν ακουραζεσαι βρε κοριτσακι μου !!!!!

Που ακριβως δλδ πονας ??? χαμηλα στον κολπο η στην κοιλια??

Να επαιρνες το γιατρο ενα τηλ???

Οσον αφορα τον πονο κ γω εχω πολλες μερες εκτος παο χτες που λιγο διπλα απο τον αφαλο εχω εναν εντονοτατο πονο που προερχεται απο εσωτερικα κ καταληγει εξωτερικα στο δερμα σε τσουξιμο κ καψιμο ομως !!! να δω τι θ αμου πει κ μενα ο γιατρος γι αυτο γιατι οταν ποναω δεν μπορω ουτε ορθια να μεινω λεπτο !!!

Link to comment
Share on other sites

Βρε κοριτσια, νιωθω οτι κουραζομαι παρα πολυ ευκολα, ειναι φυσιολογικο; Και επισης οσο περναει η μερα εχω εναν πονο χαμηλα, οχι εντονο αλλα σχεδον καθε μερα. Τι να ειναι αυτο;

κατερινακι και εγω κουραζομαι ευκολα, φανταζομαι ειναι φυσιολογικο..

πονακια χαμηλα εχω και εγω αλλα τα νιωθω σαν τσιμπηματα περισσοτερο.

μαλλον μεγαλωνει η μητρα:rolleyes:

Οσο γι ατην κοιλιτσα οχι καλε τι συσπασεις ! Αφου καταλαβαινω το παιδι κανονικα που μετακινειται !

λογω της μητρας μου βρε Βιργινια, φοβαμαι πολυ μην παθω προορες συσπασεις..

πως τις καταλαβαινουμε;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ωχ, περιεργο αυτο που περιγραφεις, βρε Βιργινια, ρωτα το γιατρο σου.

Εμενα με πιανει στην κοιλια κατω κατω, οχι στον κολπο, κι εγω δεν μπορω να περπατησω οταν γινεται. Τι να κανω, να τον παρω; Φοβαμαι πολυ για προωρο τοκετο, ελπιζω να μη συμβει τιποτα..


IAL5p2.png

u83tp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κατερινακι, δεν καταλαβαινω ακριβως το περτωμα..

νιωθω να σκληραινει η κοιλια μου αλλα οχι εξωτερικα στο δερμα, μεσα το νιωθω και φυσικα οχι συχνα.

ειχα ρωτησει πριν καιρο τον γιατρο αλλα μου ειπε οτι απλα κουνιεται το μωρο.

τι ναπω δεν ξερω... απλα φοβαμαι λογω μητρας.

Εσυ γιατι φοβασαι για προωρο τοκετο; μην το σκεφτεσαι...

να ρωτησεις τον γιατρο.

Βιργινακι, παρε τον γιατρο μηπως ειναι το στομαχι σου βρε;

Link to comment
Share on other sites

κατερινακι και εγω κουραζομαι ευκολα, φανταζομαι ειναι φυσιολογικο..

πονακια χαμηλα εχω και εγω αλλα τα νιωθω σαν τσιμπηματα περισσοτερο.

μαλλον μεγαλωνει η μητρα:rolleyes:

λογω της μητρας μου βρε Βιργινια, φοβαμαι πολυ μην παθω προορες συσπασεις..

πως τις καταλαβαινουμε;

κοιτα ακριβως δεν εχω καταλαβει πως πρεπει να ειναι οι συσπασεις αλλα θα σου πω τι εχω νιωσει εγω...οταν πιστευω οτι ειναι οι συσπασεις !

Πονο δεν εχω(κ μου κανει εντυπωση)

αλλα μαζευεται η κοιλια κ ασκειται μια πιεση σε κεινο το σημειο κ νιωθω ετσι μια ενοχληση κ μολις πιασω την κοιλια η ειναι πετρα ..γινεται ετσι μια μπαλα κ αυτο...αλλα καταλαβαινω οτι δεν ειναι το μωρο..... κ επισης κραταει λιγα δευτερολεπτα κ επανερχεται παλι......κ μαλακωνει.....

Αυτο νομιζω ειναι η συσπαση ..

ΕΠισης πρεπει να πεις κ στο γιατρο σου να σου δωσει εστω προληπτικα μαγνησιο ειναι κ αυτο γι ασυσπασεις !

Link to comment
Share on other sites

Ωχ, περιεργο αυτο που περιγραφεις, βρε Βιργινια, ρωτα το γιατρο σου.

Εμενα με πιανει στην κοιλια κατω κατω, οχι στον κολπο, κι εγω δεν μπορω να περπατησω οταν γινεται. Τι να κανω, να τον παρω; Φοβαμαι πολυ για προωρο τοκετο, ελπιζω να μη συμβει τιποτα..

Ναι να τον παρεις να το ν ενημερωσεις κοριτσακι μου...

εμενα τουλαχιστον αυτο ειναι στον αφαλο...δεν ξερω... 2 μερες εμειναν θα του το εξηγεισω απο κοντα γιατι απο το τηλ θα δυσκολευτω !!!!

Εγω πονακια χαμηλα εχω πολυ συχνα αλλα τα νιωθω μεσα στον κολπο.....

κ τ αθεωρω φυσιολογικα...αλλα αν πονας χαμηλα στην κοιλιτσα ναι να τον παρεις !

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...