Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Papaki2024 είπε:

      @Ele@n

      Είμαι 39 και προσπαθώ 6 χρόνια με εξωσωματικες. Η εμπειρία μου λέει να πας στον καλύτερο γιατρό και να μην περιφέρεσαι δεξιά αριστερά. Ειχαμε γυρίσει όλα τα κέντρα έχω αλλάξει πόσους γιατρούς και κανένας δε μου είχε βρει την ενδομητριωση και όσες προσπάθειες έκανα πήγαιναν στραφη. 

      Στην βρήκε τελικά κάποιος γιατρός? Ποιον έχεις? 

      Καλησπέρα σε όλες! Εδώ και 1 χρόνο πηγαίνω στο Έλενα για τις προσπάθειες εξωσωματικής. Ενώ είμαι ευχαριστημένη με τη γιατρό μου, σκέφτομαι μήπως και δοκιμάσω κάποιον άλλον. Έχετε άποψη για καλό γιατρό σε δημόσιο νοσοκομείο? 

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ 2011


bloublou

Recommended Posts

Μια μεγάλη ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ σε όλα τα κορίτσια και καλή εβδομάδα!!

Ozalinaki, πολύχρονη κορίτσι μου!!!!

Χρόνια πολλά, καλά και χαρούμενα, γεμάτα χαμόγελα και αγκαλιές ;)

Με το καλό το μωράκι σου και εύχομαι του χρόνου, να τρώτε μαζί ολίγη από σαντιγύ από αυτό το κομματιασμένο μάφιν της φωτογραφίας που μας κέρασες και μας κόλασες -ταυτόχρονα- απογευματιάτικα :P

By the way, το όνομα της μικρής σου Νεφέλης, πολύ μου αρέσει ;) Το έχω συνδυασμένο με ρομαντισμό και ονειροπόληση...

ΚΑΛΗΜΕΡΑ σε όσα κορίτσάκια βλέπω τώρα......

είμαστε καλά και η μπουμπού δίνει ρεσιταλ χορού μια το ένα ποδαράκι μια το άλλο......

κοριτσια έχω πεθανει στα γελια......μπήκα σε ένα site να παραγγείλω ενα άρωμα και κ΄τι καλλυντικά αλλά δεν έβρισκα την πιστωτική για να βάλω τον αριθμό και άφησα την παραγγέλεια στη μέση(πρωτη φορά πραγγέλνω στο εξωτερικό)...

μετα απο 10" χτυπαει το σταθερό και ένας μεσιε με ρωτούσε αν χρειάζομαι βοήθεια για να ολοκληρώσω την παραγγέλεια.......

απαντησα ευχαριστώ αλλά είμαι εγκυος και αφηρημένη....μεχρι και ο ξενερουα αγγλος γέλασε........ρε τι φτιάχνω πάλι:lol::lol::lol:

χαχαχαχα, μου έχει τύχει κι εμένα αυτό!!!!! Κι είχα μείνει κόκκαλο....

Τι εξυπηρέτηση ρε παιδιά αυτοί οι Άγγλοι! Από την άλλη άκρη του κόσμου και είναι απ οίκω να εξυπηρετήσουν...

Γεια σας κοριτσάκια μου! Διαβάζω ότι είστε όλες καλά, χρόνια πολλά ozalina. Τη mamatopolina την σκεφτόμουν κι εγώ, πού είναι να μας πει τα νέα της;;

Με τη διατροφή που ξεκίνησα την Τετάρτη έχασα 1,5 κιλό από τα 4 που πήρα τον προηγούμενο μήνα. Δε στερούμαι, απλά τρέφομαι υγιεινά, σαν την διατροφή που μας είπε η Βιργινία.

Ο μπέμπης κλωτσάει συνεχώς, τον νιώθω κάτω από το στήθος μέχρι λίγο πάνω από το μπικίνι. Πώς έχει μεγαλώσει! Θυμάμαι στον 4ο που έβλεπα ένα μικρό εξογκωματάκι μια από τα αριστερά, μια από τα δεξιά και τώρα πιάνει όλη την κοιλιά. :D:D

Μπράβο Λιζάκι, είδες η διατροφή...δουλεύει. Άρχισα κι εγώ αυτή την εβδομάδα από φόβο περισσότερο, μην πάρω πολλά κιλά τα οποία δεν μου λείπουν κιόλας :rolleyes:

Τη ζουζούνα μου τη νιώθω κι εγώ ψηλά στο στομάχι μου πια...αλλά νιώθω και κάτι χτυπήματα πολύ χαμηλά, προς τον κόλπο...(να θυμηθώ να ρωτήσω τη γιατρό την άλλη εβδομάδα)

Την Τετάρτη θα πάω και για την καμπύλη σακχάρου να τελειώνω και με αυτό, ουφ!

Πολλά πολλά φιλάκια

xxx


Mopep2.png1LxNp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Μολις γυρισα απο γιατρο!!!

Η μικρη ειναι μια χαρα.1147gr με το κεφαλι επάνω....χα χα!!!!Ενα κιλο εβαλα μονο! Αχ ολα καλα!!!

Πω, πω, πως μεγάλωσε!!! Άχου μωρέ...

Κι από κιλά η μαμά μια χαρά ;)

Μπράβο Κατερινάκι!!!

κοριτσάκια δεν μου λέτε και εμένα την διατροφή που κάνετε??????????

τετοια μυστικα τα μοιραζομαστε:tongue::tongue::tongue::tongue:

Μη φανταστείς τίποτε σπουδαίο...απλά προσεχω λίγο παραπάνω λιπαρά, ψωμιά και γλυκά.

Το πρωί τρώω καλό πρωινό, γάλα με corn flakes, φρούτο και 1/2 τόστ μόνο τυρί, όλα αυτά μέχρι τις 12. Τσιμπάω ανά μιάμιση με δύο ώρες αλλιώς με πιάνει καούρα...

Το μεσημέρι τρώω κανονικά, συνήθως κρέας ή ψάρι ψητό με σαλάτα απαραιτήτως.

Απόγευμα 2 ακτινίδια, να βοηθήσουμε τη δυσκοιλιότητα ;)

και πριν τον ύπνο 1 ποτήρι γάλα ή τοστ μόνο τυρί ή γιαούρτι με λίγο μέλι και καρύδια.

Αυτάααα :)


Mopep2.png1LxNp2.png
Link to comment
Share on other sites

Μπράβο Κατερίνα, μια χαρά η μπεμπούλα!

Ozalina, η διατροφή είναι υγιεινή, με πολλά ψητά και λαχανικά, φρούτα για σνακ και καθόλου αλάτι για μένα, επειδή είχε τσιμπήσει η πίεση. Έκοψα και τα γλυκά τελείως. Η αλήθεια είναι ότι πάντα κάπως έτσι τρεφόμουν, πού και που καμιά παρασπονδία, αλλά τον προηγούμενο μήνα το είχα παρακάνει, οπότε λογικά μπήκαν τόσα κιλά. Ελπίζω πρώτον να επανέλθει η πίεση στο φυσιολογικό μου και δεύτερον να πάρω μόνο τα απαραίτητα του μωρού από εδώ και μπρος. Όχι τόσο για την ομορφάδα μου, αλλά για να μην υπάρξουν επιπλοκές, μακριά από μας.

Εσύ όμως να το γιορτάσεις σήμερα!!!!


Gbjsp2.png

XUUFp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πω, πω, πως μεγάλωσε!!! Άχου μωρέ...

Κι από κιλά η μαμά μια χαρά ;)

Μπράβο Κατερινάκι!!!

Μη φανταστείς τίποτε σπουδαίο...απλά προσεχω λίγο παραπάνω λιπαρά, ψωμιά και γλυκά.

Το πρωί τρώω καλό πρωινό, γάλα με corn flakes, φρούτο και 1/2 τόστ μόνο τυρί, όλα αυτά μέχρι τις 12. Τσιμπάω ανά μιάμιση με δύο ώρες αλλιώς με πιάνει καούρα...

Το μεσημέρι τρώω κανονικά, συνήθως κρέας ή ψάρι ψητό με σαλάτα απαραιτήτως.

Απόγευμα 2 ακτινίδια, να βοηθήσουμε τη δυσκοιλιότητα ;)

και πριν τον ύπνο 1 ποτήρι γάλα ή τοστ μόνο τυρί ή γιαούρτι με λίγο μέλι και καρύδια.

Αυτάααα :)

aobatsan, κάπως έτσι είναι και η δική μου διατροφή...άντε γερά, να δίνουμε κουράγιο η μία στην άλλη :D:D


Gbjsp2.png

XUUFp3.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσακια!!

Μολις γυρισα απο γιατρο!!!

Η μικρη ειναι μια χαρα.1147gr με το κεφαλι επάνω....χα χα!!!!Ενα κιλο εβαλα μονο! Αχ ολα καλα!!!

κατερινακι μου, πολυ ωραια τα νεα σου!! μια χαρα η μικρουλα!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσακια !!!

Οζαλινα μου χρονια πολλα πολλα κ ευτυχισμενα κ πλυμμιρισμενα απο παιδικα χαμογελα !!!!!!!!!!!

Κατερινα μου τελεια τα νεακια σου !!!!φτου φτου μεγαλωσατε !!

Αγγελικουλα μου χτες μπηκες στον 7ο οχι σημερα !! χιχιχχι!!!!

Εγω παντως κοριτσια εχω παραπονο απο τη μπεμπα ! Τρωω μονο μπουνιες κ οχι κλωτσιες !!! Απο αυτες σπανια ! Ειχα ρωτησει τον γιατρο αν πρεπει να ανυσηχω κ μου χε πει οχι ! Θα τον ξαναρωτησω την Πεμπτη που θ απαω !!!

Ειναι με το κεφαλι κατω απο αρχες 6ου κ παντα εκει κατω νιωθω ολα τα τιναγματα !!!

στο στομαχι σπανια ! Γιατι αραγε ???

Καληνυχτουλα σε ολες σας κ πολλα πολλα φιλακια !!!

Μουατς !!!!

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΣΥΝΕΓΓΥΟΥΛΕΣ, ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΙΑ ΧΑΡΟΥΛΑ Ο ΜΠΕΜΠΟΥΚΟΣ ΜΑΣ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΚΑΙ ΑΙΣΙΟΣ ΦΤΑΣΑΜΕ ΤΑ 1045γρ. ΑΝΤΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΚΟΝΤΕΥΟΥΜΕ, ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ!


XV8Fp2.png?r1Ro6Ema
Link to comment
Share on other sites

Πάλι μπαίνω πολύ γρήγορα, να πω μπράβο στα μπεμπάκι της ΚΑΤΕΡΙΝΑΣ και της Κικής, μεγαλώνουν μια χαρά, ανυπομονώ να δω και τη δικιά μου ζουζούνα την Πέμπτη.

Τέλικα Μαράκι λέγαμε και ξαναλέγαμε για πάντες και μόλις το μεσημέρι ανακάλυψα αυτή και το απόγευμα την παρήγγειλα, στη βράση κολάει το σίδερο, μου φάνηκε και καλή η τιμή επίση πήρα και μία κουβερτούλα, ορίστε.

http://www.oikiashop.gr/index.php?target=products&product_id=34736

http://www.oikiashop.gr/index.php?target=products&product_id=34570

Μέχρι την Πέμπτη μου είπαν θα τα έχω. Επίσης παρήγγειλα μποντούρες κια αυτοκόλλητα http://www.linenstore.co.uk/index.php?main_page=product_info&cPath=1868_2739&products_id=3887, σχεδόν τελειώνω και με το δωμάτιο. Το μόνο που μου μένει είναι μία κουρτίνα, ψάχνω σε λευκό ή κρέμ με πεταλούδες, πολλά ζητάω, αν πέσει κάτι στην αντίληψη σας, πλιζ ενημερώστε.

Βιργινία μήπως είδες στα πράκτικερ αν υπάρχει κάτι; σκέφτομαι όταν πάω πάτρα να ρίξω μια ματιά και έκεί;


dYU4p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


bloublou το σετάκι που πήρες είναι υπέροχο:P

κορίτσια τα ίδια τρώω κ εγώ αλλά έχω θέμα με την ζάχαρη

ζαλίζομαι κ αν δεν φαω γλυκό δεν συνέρχομαι γιατί κάνω υπογλυκαιμία.

καλή δύναμη με τα αισχρά ακτινίδια.......

τα είχα μισήσει από την πρώτη εγκυνοσύνη....

καλό βράδυ κ όνειρα όμορφα σε όλες......:tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!!!!!!! Τι μου κανετε? Εμεις μια χαρα! Οζαλινα μου πολυ γλυκο το βιντεακι!!!! Κικη και Κατερινα μου ευχαριστα τα νεα σας για τα γλυκουλια τα μωρακια σας!!!! Μεγαλωσαν πολυ!!!!!!!!! Μπλουμπλου μου, πολυ ωραια αυτα που αγορασες!!!! Φιλακια!!!!!!!!!


GKvPp2.png

nN72p2.png

SoVDp2.png

Link to comment
Share on other sites

Πάλι μπαίνω πολύ γρήγορα, να πω μπράβο στα μπεμπάκι της ΚΑΤΕΡΙΝΑΣ και της Κικής, μεγαλώνουν μια χαρά, ανυπομονώ να δω και τη δικιά μου ζουζούνα την Πέμπτη.

Τέλικα Μαράκι λέγαμε και ξαναλέγαμε για πάντες και μόλις το μεσημέρι ανακάλυψα αυτή και το απόγευμα την παρήγγειλα, στη βράση κολάει το σίδερο, μου φάνηκε και καλή η τιμή επίση πήρα και μία κουβερτούλα, ορίστε.

http://www.oikiashop.gr/index.php?target=products&product_id=34736

http://www.oikiashop.gr/index.php?target=products&product_id=34570

Μέχρι την Πέμπτη μου είπαν θα τα έχω. Επίσης παρήγγειλα μποντούρες κια αυτοκόλλητα http://www.linenstore.co.uk/index.php?main_page=product_info&cPath=1868_2739&products_id=3887, σχεδόν τελειώνω και με το δωμάτιο. Το μόνο που μου μένει είναι μία κουρτίνα, ψάχνω σε λευκό ή κρέμ με πεταλούδες, πολλά ζητάω, αν πέσει κάτι στην αντίληψη σας, πλιζ ενημερώστε.

Βιργινία μήπως είδες στα πράκτικερ αν υπάρχει κάτι; σκέφτομαι όταν πάω πάτρα να ρίξω μια ματιά και έκεί;

Μπλουμπλουδακι μου τελεια τα πραγματα τελεια ! Κ κυριως η κουβερτουλα ! Ετσι μου ερχεται να την παραγγειλω ! Παντως το site το αποθηκευσα καλου καλου !!! χιχιχι!!!!

Λοιπον στο πρακτικερ...καταρχην υπαρχει η δικη μου σε κρεμ αλλα με μελισουλες κ λουλουδια, κ υπαρχει αλλο ενα σχεδιο σε κρεμ που το μονο που τσεκαρα ηταν τα πρασινα φυλλαρακια.... σιγουρα κ κατι αλλο θα ειχε μαζι σαν σχεδιο αλλα δεν μπηκα στον κοπο να την ανοιξω......

Οποτε με σιγουρια σου λεω οτι εχει το χρωμα που ζητας αλλα δεν ξερω αν εχει πεταλουδιτσες επανω,,,,,:-(:sad:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...