Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • @Ele@n

      Είμαι 39 και προσπαθώ 6 χρόνια με εξωσωματικες. Η εμπειρία μου λέει να πας στον καλύτερο γιατρό και να μην περιφέρεσαι δεξιά αριστερά. Ειχαμε γυρίσει όλα τα κέντρα έχω αλλάξει πόσους γιατρούς και κανένας δε μου είχε βρει την ενδομητριωση και όσες προσπάθειες έκανα πήγαιναν στραφη. 

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ 2011


bloublou

Recommended Posts

Mαρακι, καλα ειναι το αγορι μου, νιωθω οτι εχει μεγαλωσει πολυ η κοιλια μου αυτες τις μερες. Κανονικα απο 5 απριλιου μπορω να κατσω αλλα λεω να ερχομαι μεχρι το πασχα εφοσον δεν κουραζομαι και πολυ εδω. Απο κιλα εχω φτασει τα 15:shock::shock: και φοβαμαι οτι θα τα χτυπησω τα 20..:-(:sad:

Η μικρη μας η καραμελενια τι κανει; Ζωηρευει, ε;

αν δεν κουραζεσαι κατσε στην δουλιτσα σου, καλυτερα..

εμενα ηταν πολυ ζωηρη χτες το βραδυ, μολις ξαπλωσα αρχισε ενα τρελο κουνημα και δεν σταματαγε για κανα μιασωρο..

μεχρι που τρομαξα καποια στιγμη και λεω λες να τρεχει τιποτα;

τωρα ειναι ησυχη, ε! τα εχει δωσει ολα χτες!!

εγω απο κιλα ζυγιστηκα στην μαμα χτες και με εδιεχνε ενα κιλο πιο κατω απο του γιατρου:cool::cool: καλο ε;;;

καλα δεν παιζει να εχω χασει αλλα εγω χαρηκα!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

ΚΑΛΗΜΕΡΑ σε όσα κορίτσάκια βλέπω τώρα......

είμαστε καλά και η μπουμπού δίνει ρεσιταλ χορού μια το ένα ποδαράκι μια το άλλο......

κοριτσια έχω πεθανει στα γελια......μπήκα σε ένα site να παραγγείλω ενα άρωμα και κ΄τι καλλυντικά αλλά δεν έβρισκα την πιστωτική για να βάλω τον αριθμό και άφησα την παραγγέλεια στη μέση(πρωτη φορά πραγγέλνω στο εξωτερικό)...

μετα απο 10" χτυπαει το σταθερό και ένας μεσιε με ρωτούσε αν χρειάζομαι βοήθεια για να ολοκληρώσω την παραγγέλεια.......

απαντησα ευχαριστώ αλλά είμαι εγκυος και αφηρημένη....μεχρι και ο ξενερουα αγγλος γέλασε........ρε τι φτιάχνω πάλι:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Συγγνωμη, ειχα λιγο κοσμο εδω. Καλε, ειδες πως ξεσαλωνουν τα μωρακια μας οταν ειμαστε ξαπλα; Κι εμενα η ζυγαρια του γιατρου με δειχνει ενα πιο κατω, οποτε κλεβω εκει..:tongue::tongue:


IAL5p2.png

u83tp3.png

Link to comment
Share on other sites

Kαλημερα, μανουλες, τι κανετε; Εμεις καλα ειμαστε. Χτες ενιωθα πολυ κουρασμενη και ημουν ολη μερα στο κρεβατι και ο μπεμπης χορευε.:tongue: Σημερα ειμαι στη δουλεια, λιγοτερο απο μηνας μου εμεινε που θα ειμαι στη δουλεια, απο το πασχα σταματαω, τι ωραια!! Εσεις τι κανετε;

κουράγιο κατερινάκι........θα περάσουν οι μέρες.......:tongue:

Link to comment
Share on other sites

Ναι, θα περασουν και πολυ γρηγορα κιολας, δεν το πιστευω πως εχει περασει ο καιρος!!

Οζαλινα, νομιζω οτι εχεις γενεθλια σημερα; Αν ναι, χρονια σου πολλα, ο,τι επιθυμεις και να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!:D


IAL5p2.png

u83tp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ναι, θα περασουν και πολυ γρηγορα κιολας, δεν το πιστευω πως εχει περασει ο καιρος!!

Οζαλινα, νομιζω οτι εχεις γενεθλια σημερα; Αν ναι, χρονια σου πολλα, ο,τι επιθυμεις και να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!:D

ευχαριστώ Κατερινάκι....35 σήμερα και είμαι πολύ χαρούμενη:P:p:p

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια και εγω δεν αντεχω άλλο. Θέλω να σταματήσω. Κανονικά 13/4 αλλά μάλλον δεν θα πάω καθόλου τον Απρίλιο. Κουράστηκα να οδηγω 3 ώρες την ημέρα!

Σημερα έχω γιατρο!!! ΖΗΤΩ!!!!!

OZALINA??Εχεις γεννέθλια;;; ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ! Εισαι 35 χρονων? Το 76 ή το 75?Επιτέλουν μια σαν και εμένα. Τα κοριτσια εδώ είναι μικρούλες!!!!:tongue:

Ξεχασα να σας πώ.... Σε 2 μέρες.....Ο ΓΙΟΚΑΣ μου γίνεται 2 ΧΡΟΝΩΝ!!!!!! Μου φαίνεται ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ. Να πότε τον γέννησα βρε κορίτσια!!!!!!!!!!!!!!!!!


cEyXp3.png

q61sp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας κοριτσάκια μου! Διαβάζω ότι είστε όλες καλά, χρόνια πολλά ozalina. Τη mamatopolina την σκεφτόμουν κι εγώ, πού είναι να μας πει τα νέα της;;

Με τη διατροφή που ξεκίνησα την Τετάρτη έχασα 1,5 κιλό από τα 4 που πήρα τον προηγούμενο μήνα. Δε στερούμαι, απλά τρέφομαι υγιεινά, σαν την διατροφή που μας είπε η Βιργινία.

Ο μπέμπης κλωτσάει συνεχώς, τον νιώθω κάτω από το στήθος μέχρι λίγο πάνω από το μπικίνι. Πώς έχει μεγαλώσει! Θυμάμαι στον 4ο που έβλεπα ένα μικρό εξογκωματάκι μια από τα αριστερά, μια από τα δεξιά και τώρα πιάνει όλη την κοιλιά. :D:D


Gbjsp2.png

XUUFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσάκια μου! Διαβάζω ότι είστε όλες καλά, χρόνια πολλά ozalina. Τη mamatopolina την σκεφτόμουν κι εγώ, πού είναι να μας πει τα νέα της;;

Με τη διατροφή που ξεκίνησα την Τετάρτη έχασα 1,5 κιλό από τα 4 που πήρα τον προηγούμενο μήνα. Δε στερούμαι, απλά τρέφομαι υγιεινά, σαν την διατροφή που μας είπε η Βιργινία.

Ο μπέμπης κλωτσάει συνεχώς, τον νιώθω κάτω από το στήθος μέχρι λίγο πάνω από το μπικίνι. Πώς έχει μεγαλώσει! Θυμάμαι στον 4ο που έβλεπα ένα μικρό εξογκωματάκι μια από τα αριστερά, μια από τα δεξιά και τώρα πιάνει όλη την κοιλιά. :D:D

Εχουν μεγαλώσει πολύ τα μικρα μος!!!Πάρα πολύ!!!!!!!!!!!!!!!


cEyXp3.png

q61sp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!!!!!! ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΟΖΑΛΙΝΑ!!!!!! Ολες σου οι επιθυμιες, ευχες μου και με το καλο να ερθει το μωρακι σου!!!!!! Φιλακια στις υπολοιπες!!!!!!!

ΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!! Ξεχασα.......σημερα μπηκα στον 7ο!!!!!!!!!!


GKvPp2.png

nN72p2.png

SoVDp2.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσάκια μου σας ευχαριστώ....έχω γεννηθεί το 1976:p άρα 35 νταν......

πολύ το χαίρομαι......

και γλυκάκι για όλες μας και δεν βάζω άλλη φωτό για να μην μας πιάσουν λυγούρες και τρέχουμε:tongue::tongue::tongue:

224870-e6c29a7f53f96b59d16e22f3adb70001.jpg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...