Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, ilenan είπε:

      Καλησπέρα κι από μένα ! Υπαρχει κάποια κοπέλα που να μην είχε ποτε της θετικό τεστ και τελικά να τα κατάφερε. Παλεύουμε 3 χρόνια τώρα. 4 σπερματέγχυσεις και 3 έμβρυομεταφορες με αρίστης ποιότητας έμβρυα και κανένα θετικό αποτέλεσμα. Όλες οι εξετάσεις, μα όλες οι εξετάσεις,  πολύ καλες . Έχω ένα ιστορικό ενδομητριωσης. Η διάγνωση όμως είναι ανεξήγητη υπογονιμότητα.  Έχω κουραστεί !! Λες και το δικό μου σώμα δεν έχει φτιαχτεί για αυτό τον σκοπό ! Λες και δεν έχω μήτρα! Νιώθω απίστευτα απογοητευμένη !!

      Σε νιώθω απόλυτα. Κι εγώ ακριβώς τα ίδια βιώνω. Πάνω από 3 χρόνια προσπαθούμε και δεν έμεινα πότε έγκυος. Επίσης, μια σπερματεγχυση και μια εμβρυομεταφορα που δεν πέτυχαν. Μην απογοητεύεσαι, πιστεύω ότι σε όλες μας θα έρθει κάποια στιγμή το μωράκι. Θελει πίστη και υπομονή και θα έρθει εκεί που δεν το περιμένουμε!! 🙏

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ 2011


bloublou

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

ελα βιργινακι τι κανεις;

τιποτα σπουδαιο λαικη πηγαμε για λαχανικα και φρουτα.

περασα και απο ενα μαγαζι με υφασματ να ροξω μια ματια για κουρτινες και δεν φυσικα δεν με ενθουσιασε καμια... δεν ειχε ομως πολυ ωραια σχεδια ολο μπαρμπι και τετοια.

για μονοχρωμη δεν κοιταξα, θα δουμε..

Link to comment
Share on other sites

ελα βιργινακι τι κανεις;

τιποτα σπουδαιο λαικη πηγαμε για λαχανικα και φρουτα.

περασα και απο ενα μαγαζι με υφασματ να ροξω μια ματια για κουρτινες και δεν φυσικα δεν με ενθουσιασε καμια... δεν ειχε ομως πολυ ωραια σχεδια ολο μπαρμπι και τετοια.

για μονοχρωμη δεν κοιταξα, θα δουμε..

χμ! τι πρωτοτυπο !!!γιατι δεν κοιταξες μονοχρωμες ? ετσι κ αλλιως σκετες θες !!

εγω εδω πηρα αγκαλια το πιατο κ τρωω γιατι πεινασα!!!

Link to comment
Share on other sites

καλη ορεξη, τι καλο τρως;

εμ, τι περιμενες να βρω κουρτινα με την πρωτη;;

κατσε να αποφασισουμε τι θα γινει με το χρωμα του δωματιου και αν ο τοιχος διπλα απο την κουρτινα γινει ροζ να βαλω κατι με σχεδια, τυπου σαν την δικια σου, αν γινει λευκος θα βαλω μια ροζ μονοχρωμη με κανα ωραιο φιογκο καρο ας πουμε για δεσιμο.

ασε τωρα μην αγχωνομαι... μεσημεριατικα!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ευχαριστω γλυκουλα μου ! τρωω γεμιστη ντοματουλα με σαλατουλα μαρουλακι κ φετουλα !! μιαμι μιαμι !!!

παντως την κουρτινα την πηρα απο τα πρακτικερ ειχε κ αλλες παιδικες ομορφες αλλα αυτη μας εκανε κλικ !!! θα βρεις μην απογοητευεσαι !!! αλλα οντως πρεπει να σκεφτεις τον τοιχο πρωτα κ μετα !

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια το next δεν στέλνει Ελάδα δυστυχώς.......και υποκαταστηματα έχει στα Γιάννενα,Πατρα,Πειραια και Λάρισα........

:(

καλη σας όρεξη και καλή ξεκούραση...........εγώ είμαι στα πολύ κάτω μου και θύμωσα και με τη μαμά μου για βλακείες.:(:(:(

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριστακια μου!!! Δυο μερες μπαινω και διαβαζω και οπτε ξεκιναω να γραψω,ολο και καποιος μπαινει στο μαγαζι!!! Εχτες κουραστηκα πολυ στο μαγαζι και ψιλοτρομαξα για το μπε-μπε, γιατι το βραδυ δε πολυκουνιοταν...αλλα σημερα εχει δωσει ρεσιταλ! Τραβηξα και βιντεο!!! Τωρα περιμενω να γυρισει ο αντρουλης μου και να φαμε κοκκινιστο μοσχαρακι με πατατες τηγανητες. Λεγαμε να παμε καμμια βολτουλα σημερα το απογευμα ή αυριο το πρωι...αλλα πειτε καμμια ιδεα βρε κοριτσακια μου, γιατι βαριεμαι να παω να κλειστω σε μια καφετερια!!Περιμενω προτασεις...και ο καιρος δε μας κανει και την χαρη να λιαστουμε λιγακι, περιμενουμε βροχες ελεγε στο internet.

Να στειλω τις ευχες μου στο Ρενακι για καλη αναρρωση και να μην στεναχωριεται, γιατι ολα θα πανε καλα και μετα θα ξεχασει ολη την ταλαιπωρια της που περασε!!!

Φιλακια σε ολες τις υπολοιπες!!!!!!!!


GKvPp2.png

nN72p2.png

SoVDp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερούδια κοιλίτσες :) :) :) :)

Ξύπνησα με μεγάλη όρεξη σήμερα...όλη νύχτα έβλεπα το κοριτσάκι μου στον ύπνο μου κι αυτό, παράλληλα, κλωθογύριζε συνέχεια μέσα στην κοιλίτσα μου. Με κάνει τόσο χαρούμενη...

Ίσως ήταν και το μαξιλάρι που έβγαλα από την αποθήκη και το πήρα αγκαλιά και κοιμήθηκα σαν κούτσουρο.

Είναι μαξιλάρι ύπνου και θηλασμού, το είχα πάρει στην πρώτη εγκυμοσύνη και βοηθά πολύ στο ύπνο τώρα που μεγάλωσε η κοιλιά μου. Το βάζω ανάμεσα στα πόδια, το πιάνω αγκαλιά και εναποθέτω πάνω του την κοιλίτσα μου και κοιμάμαι σαν πουλάκι :D

Το είχα πάρει από το Λητώ, είναι αυτό εδώ: http://www.theraline.gr/

Σας φιλώ,

xxx


Mopep2.png1LxNp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα εγκυουλες !!

Μουντος ο καιρος σημερα κ σα να με εριξε ψυχολογικα !!

Σημερα μεσα, θα ερθουν οι γονεις μου κ θα ψησουμε στο μπαρμπεκιου κ το απογευμα θα ερθει ενα ζευγαρι φιλοι μας με την κορη τους 2 χρονων !!

Ομορφη Κυριακη να εχουμε κ καλα να περασουμε !!

Φιλακια σε ολες !

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα ομορφες κοιλιτσες.Χαθηκα βρε κοριτσια συγνωμη αλλα ελλειπα δυο μερες στο γιατρο μου κ μετα συνεβησαν καποια ασχημα πραγματα σε κοντινο μου προσωπο.Ευτηχως τελος καλο ολα καλα.Ο μπεμπακος ειναι 800 γρ. κ πολυ ζωηρουλης.Στο επομενο ραντεβου θα μου πει για τον τοκετο κ θα μιλησω με την μαια.Τα δικα σας νεα δυστηχως δν τα διαβασα,μονο κατι ειδα για την Ρενουλα.Περαστικα σου κουκλα μου,μην φοβασαι καθολου.Μια χαρα θα ειναι τα μωρακια σου κ θα ερθουν στην ωρα τους.Περασα κ εγω λουκι με τις συσπασεις αλλα με ξεκουραση,yutopar κ ηρεμια ολα πηγαν καλα.Σας αφηνω για την ωρα,μετα το φαγητο λεμε να παμε για καφεδακι.φιλακια


CEebp2.png?9T0iAOMn
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα μανουλίτσες και μπεμπάκια...

από το πρωί είμαι στην κουζίνα αλλά επιτελους τελείωσα.:rolleyes:

και εδώ χάλια καιρό έχει.το απόγευμα θα πάω τον μικρό να δεί σινεμά:shock:

με ενα ξαδερφάκι του.....εγώ θα περιμένω απ'έξω γιατί δεν αντέχω το σκοτάδι:rolleyes: έχω κλειστοφοβία...

Το κοριτσάκι μου στο προγραμμά του.Ξυπνάει στις 6 και μετά καθε 3 ωρίτσες περίπου δίνει παρών:tongue::tongue::tongue::tongue:

πολλά πολλά φιλάκια και να περάσετε όλες όμορφα.:P

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα φιλεναδιτσες!!!!

εμεις μια χαρουλα.. ειμασταν απο χτες στην μαμα μου, μειναμε εκει και σημερα το μεσημερι μας εψησε ο μπαμπας μπριζολιτσες στα καρβουνα και φαγαμε μια χαρα!!

η μπεμπα μου με εχει χορτασει κλοτσιτσες!!!

εσεις τι κανετε;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...