Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, ilenan είπε:

      Καλησπέρα κι από μένα ! Υπαρχει κάποια κοπέλα που να μην είχε ποτε της θετικό τεστ και τελικά να τα κατάφερε. Παλεύουμε 3 χρόνια τώρα. 4 σπερματέγχυσεις και 3 έμβρυομεταφορες με αρίστης ποιότητας έμβρυα και κανένα θετικό αποτέλεσμα. Όλες οι εξετάσεις, μα όλες οι εξετάσεις,  πολύ καλες . Έχω ένα ιστορικό ενδομητριωσης. Η διάγνωση όμως είναι ανεξήγητη υπογονιμότητα.  Έχω κουραστεί !! Λες και το δικό μου σώμα δεν έχει φτιαχτεί για αυτό τον σκοπό ! Λες και δεν έχω μήτρα! Νιώθω απίστευτα απογοητευμένη !!

      Σε νιώθω απόλυτα. Κι εγώ ακριβώς τα ίδια βιώνω. Πάνω από 3 χρόνια προσπαθούμε και δεν έμεινα πότε έγκυος. Επίσης, μια σπερματεγχυση και μια εμβρυομεταφορα που δεν πέτυχαν. Μην απογοητεύεσαι, πιστεύω ότι σε όλες μας θα έρθει κάποια στιγμή το μωράκι. Θελει πίστη και υπομονή και θα έρθει εκεί που δεν το περιμένουμε!! 🙏

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ 2011


bloublou

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Μαρακι, οχι γιατι εχω ακομα τα δυο σκυλια και εχει πολλη τριχα το σπιτι. Περιμενω λιγο ακομα να δω τι θα γινει με τον μπαμπα μου για να δωσω πισω στη μαμα μου το σκυλο της, να παω τη δικια μου για κουρεμα και πλυσιμο και να αρχισω να τα φτιαχνω μετα. Ασε..

Ο μπεμπης τωρα που σηκωθηκα ηρεμησε, θελει ξαπλες για να παιζει. Εσενα θελει βολτες, ε;:tongue:


IAL5p2.png

u83tp3.png

Link to comment
Share on other sites

τι εννοεις; που κολλας;

όταν προσπαθω να βάλω το tickerμε τον Θωμούλη μου μου βγαζει ένα μύνημα οτι έχω βάλει πολλούς χαρακτήρες και δεν το παίρνει......

δεν ξέρω τι λάθος κάνω την πρωτη φορά μια χαρά τα ειχα.

Link to comment
Share on other sites

Μαρακι, οχι γιατι εχω ακομα τα δυο σκυλια και εχει πολλη τριχα το σπιτι. Περιμενω λιγο ακομα να δω τι θα γινει με τον μπαμπα μου για να δωσω πισω στη μαμα μου το σκυλο της, να παω τη δικια μου για κουρεμα και πλυσιμο και να αρχισω να τα φτιαχνω μετα. Ασε..

Ο μπεμπης τωρα που σηκωθηκα ηρεμησε, θελει ξαπλες για να παιζει. Εσενα θελει βολτες, ε;:tongue:

καλημερα Κατερινάκι.......είχα και σκύλο και γάτο και σε καταλαβαίνω.......

εκεί που θα έχει όμως το μπεμπάκι δεν θα πρέπει να υπάρχει ίχνος τρίχας γιατι κάνουν αναπνευστικές αλλεργίες τα μικρά......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα, Οζαλινα. Ενταξει, τους εχω στο σαλονι μονο και η δικια μου οταν ειναι κουρεμενη δε βγαζει καθολου τριχα, απλα εμενα η κουραση με πειραζει τωρα γιατι καθαριζω καθημερινα και περιμενω να δω τι θα γινει. Μολις φυγει της μαμας μου και κουρευτει η δικια μου θα φωναξω και τη γυναικα να μου κανει μια απολυμανση ολο το σπιτι και ξεκιναμε ετοιμασιες για τον μπεμπιτο!!


IAL5p2.png

u83tp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα φιλεναδίτσες! Κατερίνα και Vanilla με γεια τα ψώνια σας, καλοφόρετα και να τα χαρού ντα μπεμπάκια.

Ρενάκι, περαστικά και εύχομαι να τελειώσει γρήγορα η ταλαιπωρία σου και να γυρίσεις σπιτάκι με τη φουσκωμένη κοιλίτσα.


Gbjsp2.png

XUUFp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα κοιλίτσες.:tongue::tongue:

Μόλις γύρισα από την εκκλησία,έβαλα κεράκι για όλες τις μανούλες και όλα τα μωράκια........

maria-elpida υποκατάστημα ειναι αυτών των καταστημάτων......

ρίξε μια ματιά....http://www.next.co.uk/shopping/girls/newborn/30/.......[/quote

ozalina στέλνουν και σε Ελλάδα;;


Gbjsp2.png

XUUFp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα κοιλίτσες.:tongue::tongue:

Μόλις γύρισα από την εκκλησία,έβαλα κεράκι για όλες τις μανούλες και όλα τα μωράκια........

maria-elpida υποκατάστημα ειναι αυτών των καταστημάτων......

ρίξε μια ματιά....http://www.next.co.uk/shopping/girls/newborn/30/.......[/quote

ozalina στέλνουν και σε Ελλάδα;;

καλημέρα Λιζάκι........δυστυχώς όχι.......αυτό έψαχνα απο το πρωι:(

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια!!!

τι κανετε??

εχει φανταστικη μερα...

εχω στενοχωρεθει πολυυυυυυ με την ρενα μας κ ταυτοχρονα εχω αγχωθειιιιι παραααα πολυυυυυυ....να της πανε ολα καλα ευχομαι μεσα απο την καρδια μου..

οζαλινα πραγματικα εχω ξετρελαθει με τα ρουχαλακια αυτα...για πες μας στελνουν ελλαδα?


2nTQp3.png

ziCWp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κορίτσια!

Τη υπέροχη μέρα είναι η σημερινή!! Μες τη λιακάδα...

Η μικρούλα μου κλωθογυρίζει σήμερα από πολύ νωρίς το πρωί. Ήπιαμε τον καφέ μας στη βεράντα και είχα βγάλει έξω την κοιλιά στον ήλιο...να τη δείτε πως έκανε!!! Τούμπες έφερνε...χιχιχι

Έκανα τις δουλίτσες μου από το πρωί και τώρα περιμένουμε ένα ζευγάρι φίλων για φαγητό.

Θα ανάψουμε το μπάρμπεκιου και θα ψήσουμε παϊδάκια και λουκανικάκια...μου τρέχουν από τώρα τα σάλια...!!!

καλησπέρα κοιλίτσες.:tongue::tongue:

Μόλις γύρισα από την εκκλησία,έβαλα κεράκι για όλες τις μανούλες και όλα τα μωράκια........

maria-elpida υποκατάστημα ειναι αυτών των καταστημάτων......

ρίξε μια ματιά....http://www.next.co.uk/shopping/girls/newborn/30/.......

Ozalina, βοήθειά σου και σε ευχαριστούμε που μας σκέφτηκες :)

Η σελίδα των next.uk έχει καταπληκτικά πράγματα!!!, Έχουν τα ίδια και στην Ελλάδα? γιατί έχω την αμυδρή εντύπωση πως δεν στέλνουν Ελλάδα :(

... μετά την δουλειά ξεχύθηκα στο μαγαζιά για να δούμε κούνια- καρότσι,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, και τελικά γυρίσαμε σπίτι με 2 τεράστιες σακούλες με ρουχαλάκια:D:D:D:D:D

Είμαι πολύ χαρούμενη που ψώνισα ρουχαλάκια:D:D:D

Τα κοιτάω κ θέλω να κλαίω:D:D:D:D:D:D

Αυτά:D:D

Φιλάκια

Άχου μωρέ...συγκινηθήκατε!!! Τι όμορφες στιγμές :)

Με γεια σας και καλορίζικα!

Καλημέρα και απο εμάς τους 3!!!

Σας γράφω από το ΙΑΣΩ, που ήδη βρίσκομαι εδώ από την προηγούμενη Κυριακή λόγω ΔΥΣΤΗΧΩΣ πρόωρων συσπάσεων. Ήρθαμε λοιπον για ένα υπερηχο παρακολούθησης συσπάσεων και επειδή οι συσπάσεις αν και μικρής έντασης ήταν 2λεπτες με κράτησαν για να τις σταματήσουν.

Κορίτσια έχω ταλαιπωρηθεί όσο δεν φαντάζεστε, έχω κλάψει και έχω φοβηθεί τρελά, έχω φάει το τρύπημα της αρκούδας λόγω του ότι μπουκώνουν οι φλέβες μου καθημερινά και δεν περνάει ο ορός.... καθε μέρα και μια καινούργια πεταλούδα σε όποιο σημείου των χεριών φαντάζεστε - σε λίγο θα αρχίσουν και στα ποδια, διπλή κορτιζόνη - μη και βγουν τα μωρά -, ξεκινησα και αντιπηκτικές μιας και είμαι ξάπλα και ...... μέσα σε όλα τα άλλα κάποιος από το επισκεπτήριο με κόλλησε και ιωση και είμαι με αντιβίωση, βήχα και μάσκες οξυγούνου...... μια τρέλα σας λέω...

Σκεφτόμουν αν έπρεπε να σας γράψω να το μοιραστώ μαζί μας ή αν θα σας αναστάτωνα αλλά τελικά συγχωρέστε τον εγωισμό μου όμως χρειάζομαι λίγη από την θετική σας ενέργεια.

Ρένα, υπομονή και κουράγιο...εύχομαι να τελειώσετε γρήγορα και με το καλό να πάτε σπιτάκι σας :)

Το αλουμινόνερο που σου λέει η ozalina, θα κάνει καλό στις ταλαιπωρημένες φλέβες σου...μπορεί να έχουν και στο νοσοκομείο, ρώτησέ τους.

Έχεις όλη τη θετική ενέργεια που μπορώ να σου μεταφέρω και τη θετική μου σκέψη και αύρα και όλα μαζί...ότι γουστάρεις στου στέλνω :P

Πολλά πολλά φιλάκια και στους τρεις σας :)

Καλό υπόλοιπο Σαββάτου σε όλες τις κοιλίτσες :D


Mopep2.png1LxNp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κ απο μενα !! Λιαζομουν τοση ωρα στη βεραντα τι ομορφα που ηταν !!

κ της μπεμπας πρεπει να της αρεσε γιατι δεν σταματησε λεπτο !!!Αλλα ειναι ετσι απο χτες το βραδυ ! Αυπνο ειναι το παιδακι μου !

Ρενακι μου τι ειναι παλι κ τουτο ???

περαστικα ευχομαι να ειναι ολα καλα κ συ κ τα ζουζουνια σου κ μη στεναχωριεσαι να σκεφτεσαι οτι κανεις το καλυτερο γι αυτα !!!!!! Ολα καλα θα πανε !!!!

Αχ αυτες οι συσπασεις !!! Απο χτες εχω πονακια στον κολπο κ λεω βρε μπας κ ειναι συσπασεις κ αυτα ???? τι να πω !

Οπως κ να χει να σκεφτεσαι οτι εκει που εισαι προστατευονται τ αμπεμπεδακια σου !!!!!!

Σου στελνω μια αγκαλιτσα !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Μαρακι, οχι γιατι εχω ακομα τα δυο σκυλια και εχει πολλη τριχα το σπιτι. Περιμενω λιγο ακομα να δω τι θα γινει με τον μπαμπα μου για να δωσω πισω στη μαμα μου το σκυλο της, να παω τη δικια μου για κουρεμα και πλυσιμο και να αρχισω να τα φτιαχνω μετα. Ασε..

Ο μπεμπης τωρα που σηκωθηκα ηρεμησε, θελει ξαπλες για να παιζει. Εσενα θελει βολτες, ε;:tongue:

μωρε τα αγαπαω τα σκυλια αλλα δεν τα θελω καθολου μεσα στο σπιτι...

μην με παρεξηγησετε αλλα εχουν τα πεθερικα μου και κυκλοφορει παντου και επεισης ειναι πιτμπουλ εχει κοντες τριχες και γεμιζει ολο το σπιτι..

τι θα κανω οταν θα πρεπει να παμε με το παιδι;;;:confused::confused:

η μπεμπα μου θελει βολτες, τωρα γυρισαμε, καναμε τα ψωνια μας και ηπιαμε και το καφεδακι μας, ολα καλα!

όταν προσπαθω να βάλω το tickerμε τον Θωμούλη μου μου βγαζει ένα μύνημα οτι έχω βάλει πολλούς χαρακτήρες και δεν το παίρνει......

δεν ξέρω τι λάθος κάνω την πρωτη φορά μια χαρά τα ειχα.

δεν ξερω καθολου πως διορθωνεται.. δεν δοκιμαζεις να φτιαξεις απο αλλη σελιδα;

καλημερα κοριτσια!!!

τι κανετε??

εχει φανταστικη μερα...

εχω στενοχωρεθει πολυυυυυυ με την ρενα μας κ ταυτοχρονα εχω αγχωθειιιιι παραααα πολυυυυυυ....να της πανε ολα καλα ευχομαι μεσα απο την καρδια μου..

εσυ να μην αγχωνεσαι.... η Ρενα μας θα τα καταφερει και θα πανε ολα καλα και με εσενα και με εκεινη!!!!

Βιργινακι και aobatsan, σολαριουμ στις μπεμπες κανατε σημερα;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...