Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλησπερα και καλο μηνα! Γραφω πρωτη φορα και χρειαζομαι τη βοηθεια σας. Ειμαι 35 χρονων και εχω κανει  3 εξωσωματικες στον κ. Μ.Μ. χωρις καμια εμβρυομεταφορα. Στην πρωτη εξωσωματκη εφαρμοσαμε  πρωτοκολλο ανταγωνιστη με gonal  175 μοναδες  για 3 μερες, 200 μοναδες για 5 μερες και φτασαμε εως 225 μοναδες  τις τελευταιες μερες,  πηραμε 19 ωαρια απο τα οποια γονιμοποιηθηκαν τα 14 και δεν προχωρησε κανενα μετα την δευτερη ημερα. Συγχρονως επαθα υπερδιεγερση ωοθηκων. Στην δευτερη εξωσωματικη o εμβρυολογος ζητησε λιγοτερα ωαρια και καλυτερη ποιοτητα και δοκιμασαμε gonal 150 μοναδες ολες τις μερες και τις τελευταιες 2 μερες 220 μοναδες. Πηραμε 14 ωαρια γονιμοποιηθηκαν τα 4 και δεν προχωρησε κανενα μετα την δευτερη μερα. Στην τριτη προσπαθεια με φυσικο κυκλο πηραμε 1 ωαριο το οποιο ειχε την καλυτερη εικονα καθως εγινε ενα υγιεστατο εμβρυακι , αλλα ετα την τεταρτη μερα  δεν προχωρησε. Δεν βρηκαμε καποια αιτια για την κακη ποιοτητα ωαριων. Το σπερμα ειναι πολυ καλο, εχω καλη Αμη και δεν βρισκουμε καποιον αλλο παραγοντα που να ευθυνεται. Τωρα προκειται να κανουμε εξεταση καρυοτυπου. Σκεφτηκα να παρω και αλλη μια γνωμη και επισκεφτηκα τον κ Σφ. ο οποιος μου προτεινε να εφαρμοσουμε μια διαφορετικη δοσολογια με 300 μοναδες την ημερα. Δεν γνωριζω και αναρωτιεμαι εαν ειναι μια συνηθισμενη δοσολογια και δη για τη βελτιωση της ποιοτητας των ωαριων. Δεν υπαρχει παλι κινδυνος να παθω υπερδιεγερση? Εχει καποια απο εσας παρομοια εμπειρια? Αναμενω την οποια βοηθεια και συμβουλη.  Ευχομαι απο καρδιας σε ολες μας την πραγματοποιηση του ονειρου μας.

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ 2011


bloublou

Recommended Posts

κοριτσακια μου τι μου κανετε;;

Κατερινακι μου αρεσε πολυ η παντα, να την παρεις!

για τα σφηνακια και εγω λεω οχι, καλυτερα ενα σεντονακι αν χρειαστει..

τωρα για το ανασκελα καλυτερα να μας το πουν και οι παιδιατροι.

η τσαντες που εβαλε η Μπλουμπλου μου αρεσαν πολυ.

αχ! τι αλλο...

α! εμεις τελικα συνατησαμε την κουμπαρα μας τυχαια με την μαμα της και πηγαμε παραλια μεν αλλα για ουζα δε!!

εγω ηπια ενα ποτηρακι μπυρα αλλα διπλα στην θαλασσα, ηταν μια χαρα!!

παω να ξαπλωσω με τιν αντρουλη και την κορη...

θα τα πουμε μετα..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

τη μερακλωσες την κορη δλδ ?

αντε τωρα η που θα αρχισει τους χορους εκει μεσα η που θα κοιμαται ως αυριο ! χαχαχαχα!!!!!!

Κ βρε παιδι μου ποσο μ αρεσει που οταν λες κατι λες παμε κ με την κορη μαζι !!!!

Αντε να παρει σαρκα κ οστα λεμεεεεεεεεεεεεεεεεεε

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα κορίτσια!!!

χθες δεν πρόλαβα να μπω και σήμερα πάλι δεν σας προλαβαίνω!!!

διαβάζω για ζιπουνάκια.... χεχεχεχεχ πραγματικά χρειάζεται γιατί τον μικρο μου τον γέννησα 6/7 και του φορούσα χοντρά λόγο το ότι τα μωρά πρέπει να είναι ζεστά όταν εισέρχονται.... στην ουσία πρέπει να έχουν την ίδια θερμοκρασία που ήταν και στην κοιλιά της μανούλας τούς οπότε καταλαβαίνεις τι θερμοκρασία του μωρού!!!

Τα μάρσιπο που είδα είναι πανέμορφα, εγώ είχα πάρει πρόπερσι από το ntanta.gr

σε καφέ χρώμα και σε χρυσούς κρίκους, μάλλον αυτό θα έχω και για την μπέμπα όταν ήταν πολύ μωρό με βόλεψε παρά πολύ μετά το έδωσα να το φοράει ο άντρας μου κάθε φορά που βγαίναμε και εκείνος ήταν πολύ ευχαριστημένος και δεν το κούραζε καθόλου... το φορέσαμε μέχρι που ο μικρός πήγε 6 μηνών μετά προτιμήσαμε το καροτσάκι!!!

Το δωμάτιο που είδα στη φώτο ήταν πανέμορφο!!!!:D:D

Εμένα μου έχουν ξεκινήσει η καούρες... τα βραδιά τριγυρνώ στο σπίτι ενώ όλη κοιμούνται .... σαν τούς βρικόλακες

τα είχα πολύ έντονα με τον μικρο και ήμουν αγκαλιά με το simeco συνεχεία!!!

με τόσα μπουκάλια που είχα κατεβάσει ευτυχώς δεν βγήκε το μωρό κατ άσπρος!!!!


39of8ui0nbjggujl.png

xyb70dpwmhuny9fg.png

t5yc62letjb8zu3x.png

Link to comment
Share on other sites

ειμαι πολυυυυυυυυυ χαρούμενη.....

πήρα 2 καταπληκτικά κορμάκια από τα next και μου αρέσουν τόσο που τα χαζεύω και κλαίω.....κάτι έχω πάθει με αυτό το παιδί,ούτε στο πρώτο δεν έκανα έτσι.:oops::oops::oops:και η μπεμπα το καταλαβαίνει και κλωτάει με χέρια και πόδια:P.

εγώ μαξιλάρι δεν χρησημοποίησα καθόλου στον γιό μου.......μου είχε πει η μαία οτι δεν του κάνει καλό και τον κοίμηζα στο πλευρό χωρίς να του βάζω κάτι στην πλάτη....τον πρωτο καιρό οπως τα βαζουμε εκεί μενουν:tongue:

βάλι σε καταλαβαίνω με τις καούρες αλλα κάποια κοπέλα απο εδώ μου είπε να τρωω μήλο και πραγματικά βοηθάει πολύ......όσο για αυπνίες δεν το συζητώ...πονάει πολύ.:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

τη μερακλωσες την κορη δλδ ?

αντε τωρα η που θα αρχισει τους χορους εκει μεσα η που θα κοιμαται ως αυριο ! χαχαχαχα!!!!!!

Κ βρε παιδι μου ποσο μ αρεσει που οταν λες κατι λες παμε κ με την κορη μαζι !!!!

Αντε να παρει σαρκα κ οστα λεμεεεεεεεεεεεεεεεεεε

την μερακλωσα την κορη, πρωτη φορα ηπιε μπυρα!!!

αλλα κουνιεται κανονικα!!!

τωρα ξυπνησαμε..

ναι ρε Βιργινακι, 2 χρονια μετα απο τοσο τρεξιμο περιμενα πως και πως να λεω η κορη μου!!! φαντασου να βγει.. θα τρελαθω!

Εμένα μου έχουν ξεκινήσει η καούρες... τα βραδιά τριγυρνώ στο σπίτι ενώ όλη κοιμούνται .... σαν τούς βρικόλακες

τα είχα πολύ έντονα με τον μικρο και ήμουν αγκαλιά με το simeco συνεχεία!!!

με τόσα μπουκάλια που είχα κατεβάσει ευτυχώς δεν βγήκε το μωρό κατ άσπρος!!!!

:D:D:D ακου ασπρος... καλο!

και εγω εχω καουρες αλλα αν φαω νωρις πριν το υπνο και τρωω και μηλα μια χαρα ειμαι σε γενικες γραμμες..

ειμαι πολυυυυυυυυυ χαρούμενη.....

πήρα 2 καταπληκτικά κορμάκια από τα next και μου αρέσουν τόσο που τα χαζεύω και κλαίω.....κάτι έχω πάθει με αυτό το παιδί,ούτε στο πρώτο δεν έκανα έτσι.:oops::oops::oops:και η μπεμπα το καταλαβαίνει και κλωτάει με χέρια και πόδια:P.

εγώ μαξιλάρι δεν χρησημοποίησα καθόλου στον γιό μου.......μου είχε πει η μαία οτι δεν του κάνει καλό και τον κοίμηζα στο πλευρό χωρίς να του βάζω κάτι στην πλάτη....τον πρωτο καιρό οπως τα βαζουμε εκεί μενουν:tongue:

Οζαλινακι, τι κανεις;

τι ειναι το next;

και εσυ στο πλαι την εβαζες ε; και γιατι ρε γμτ τωρα ολοι λενε στο ιντερνετ να τα βαζουμε ανασκελα;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Mαράκι μου εγώ στον πλευρό τον κοίμιζα τον Θωμά και το ίδιο θα κάνω και τώρα με την μπέμπα και ας γραφουν οτι θέλουν...ανατομικα να το σκεφτώ και μόνο και λόγω δουλειάς δεν θα το έκανα ποτέ των ποτών να βάλω μωρό να κοιμηθεί ανάσκελα........

το next ειναι αλυσίδα καταστημάτων με παιδικά.........έχει φοβερά κομμάτια πολύ οικονομικά και απιστευτης ποιότητας.....Αν πας στην Πάτρα έχει στο carfoure κατάστημα.....

και δεν παθαίνει βρε τίποτα με την μπύρα.....αντίθετα χαίρεται το παιδί.:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Mαράκι μου εγώ στον πλευρό τον κοίμιζα τον Θωμά και το ίδιο θα κάνω και τώρα με την μπέμπα και ας γραφουν οτι θέλουν...ανατομικα να το σκεφτώ και μόνο και λόγω δουλειάς δεν θα το έκανα ποτέ των ποτών να βάλω μωρό να κοιμηθεί ανάσκελα........

το next ειναι αλυσίδα καταστημάτων με παιδικά.........έχει φοβερά κομμάτια πολύ οικονομικά και απιστευτης ποιότητας.....Αν πας στην Πάτρα έχει στο carfoure κατάστημα.....

και δεν παθαίνει βρε τίποτα με την μπύρα.....αντίθετα χαίρεται το παιδί.:lol::lol:

και εγω συμφωνω μαζι σου απολυτα για το θεμα υπνου..

μου φαινεται αδυνατο να βαλω ενα παιδακι ανασκελα εδω εγω που οταν εχω αναγουλες και ειμαι ανασκελα υποφερω φαντασου το μωρο.

Εννοεις οτι ειναι καταστημα μεσα στα carfoure; γιατι εχουμε και εδω carfoure αλλα μονο το σουπερ μαρκετ.

θα παω Πατρα μαλλον το αλλο πσκ.

βασικα με την μπυρα χαρηκε η μαμα:tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites

εφερα και τα πινακακια μας πιο κοντα

ΓΙΑ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ

-Κουνια

-αλλαξιερα

-λικνο η καλαθουνα

-παντα

-κουνουπιερα

-3 σετ σεντονια κουνιας

-2 σετ σεντονια καλαθουνας η λικνο

-2 κουβερτες πικε κουνιας + 2 μικροτερες

-2 σελτεδακια κουνιας

- ενδοεπικοινωνια ή καμερα παρακολουθησης

- φωτιστικό οροφής / δαπέδου

- καλαθάκι για τα καλλυντικά

- θερμομετρο εσωτερικου χωρου

ΚΑΛΛΥΝΤΙΚΑ

-Σαμπουαν αφρολουτρο 2σε1

-λοσιον ενυδατικη

-κρεμα συγκαματος

-μαντηλακια καθαρισμου

-μπατονετες

-νυχοκοπτη

-βουρτσακι χτενακι

-γαζες

-οινοπνευμα

-θερμομετρο

-ρουφηχτηρι για μυξουλες

-φυσιολογικος ορος

-μπεμπιλινα

-θερμομετρο σωματος

ΓΙΑ ΤΟ ΜΠΑΝΙΟ

-Μπανακι

-θερμομετρο μπανιου

-2-3 σετ πετσετες

-2 μπουρνουζια ή καπες

-σφουγγαρι φυσικο

ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ

-εσωτερικα φορμακια

-εξωτερικα φορμακια

-καλτσουλες

-γαντακια

-πανες αγκαλιας

-πανες για γουλιες

-σαλιαρες

-πιπιλες

ΓΙΑ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ

-3 μπιμπερο μεγαλα

-3 μπιμπερο μικρα

-δοσομετρητης για γαλα (για τις βολτες ειναι αυτο δοχειο)

-βουρτσακι που πλενουμε τα μπουκαλια

-αποστειρωτης

-βραστηρας

ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΟΛΤΑ

-καροτσι

-καθισματακι αυτοκινητου

-ομπρελα για το καροτσι

-μαρσιπος ή sling

-τσαντα αλλαγης

ΟNOMA……….........ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ.........Π.Η.Τ......... ΦΥΛΟ.....

1.katerinars..........ΜΗΤΕΡΑ...............29/5/11.....ΜΠΕΜΠΗΣ

2.titina(Χριστινα)...29/8/2010............5/6/11…...MΠΕΜΠΑ

3.bloublou…..........ΟΛΥΜΠΙΟΝ(ΠΑΤΡΑ).5/6/11....ΜΠΕΜΠΑ

4.Katerina_s………...ΓΑΙΑ......……..........8/6/11....ΜΠΕΜΠΑ

5.Εua_.................4/9/2010..............9/6/11.....ΜΠΕΜΠΑ

6.mpempakos..................................10/6/11....ΜΠΕΜΠΗΣ

7.kasi............................................ 13/6/11....ΜΠΕΜΠΗΣ

8.Gina_cfu…...........ΡΕΑ........…….......14/6/11…..ΜΠΕΜΠΗΣ

9.LisaH.................ΙΑΣΩ...................14/6/11....ΜΠΕΜΠΗΣ

10.βαλι.................EΛΕΝΑ................... 15/6/11...ΜΠΕΜΠΑ

11.tzo28………………….8/9/2010............16/6/11....ΜΠΕΜΠΗΣ

12.kiki2011.............ΙΑΣΩ..................20/6/11....ΜΠΕΜΠΗΣ

13.aggeliki83............ΓΑΙΑ..................20/6/11....ΜΠΕΜΠΗΣ

14.virgi…………………...ΜΗΤΕΡΑ..............22/6/11....ΜΠΕΜΠΑ

15.μινουλα……………..ΑΤΤΙΚΟΝ..............23/6/11....ΜΠΕΜΠΗΣ

16.Rena2010-Διδυμα.ΙΑΣΩ......24/6/11....ΜΠΕΜΠΗΣ + ΜΠΕΜΠΑ

17.αντυ1998............ΜΗΤΕΡΑ...............26/6/11....ΜΠΕΜΠΗΣ

18.maria-elpida........ΛΗΤΩ(ΚΑΛΑΜΑΤΑ).28/6/11...ΜΠΕΜΠΑ

19.aobatsan.............ΕΛΕΝΑ................28/6/11...ΜΠΕΜΠΑ

20.Marilou85..Διδυμα..ΙΑΣΩ.....30/6/11.....ΜΠΕΜΠΗΣ + ΜΠΕΜΠΑ

21.fntag......Διδυμα...ΜΗΤΕΡΑ..30/0611.....ΜΠΕΜΠΗΣ + ΜΠΕΜΠΑ

22.verolina..............23/9/2010...........30/6/11.....ΜΠΕΜΠΗΣ

23.titina37(Κατερινα).ΓΑΙΑ.................30/6/11......ΜΠΕΜΠΗΣ

24.Mamatopolina.......ΕΛΕΝΑ..............30/6/11....................

25.Mammyblue..........1/10/2010.......30/6/11.......ΜΠΕΜΠΑ

26.Οzalina................ΠΠΓΝΙ...............8/7/11........ΜΠΕΜΠΑ

27.Vanilla........................................................ΜΠΕΜΠΑ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια...δεν σας προλαβαίνω με τίποτα!!!

Βιργινία, υπέροχο το δωμάτιό σας!!! Μου αρέσουν πάρα πολύ οι απλίκες που διάλεξες :)

Να ρωτήσω από που τις πήρατε?

Για κάποιο διάστημα δεν είχα πρόσβαση σε internet,,, είχα κάποιες επιπλοκές στην εγκυμοσύνη,,μακριά μας και αγύριστες να είναι,,,ήμουν σε ακινησία,,, όλα είναι καλά τώρα!!!

Έχουμε μια καραμελίτσα κι εμείς maria μου,,, μια μπεμπούλα-ζουζουνίτσα,,,

Εδώ κ λίγες μέρες επέστρεψα κ στην δουλειά μου,,, και ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ να αρχίσουμε κ εμείς τα ψώνια,,

Πως κ πως το περιμένω,,, να παραγγείλω κούνια- να πάρω ρούχα- να πάρω τα πάντα:D:D:D:D

Καλώς το κορίτσι και πάλι. Περαστικά και αγύριστα να είναι και τώρα χαμόγελα και θετικές σκέψεις για τη μπουμπού :)...και καλά ψώνια!!!

Γεια σας και παλι, κοριτσακια ομορφα!! Ηρθε το καροτσακι μας, θα παμε να το παρουμε το απογευμα!!!!!!!!!!!!!! Τι ωραια!!!!!!!!!!!!

Μαριλου μου, ειδες που ολα πανε καλα; Ετσι θα ειναι μεχρι τελους!!

Μαρακι και Βιργινακι, τι κανετε;

Γεια σου, Κικη!!

Εχω και μια ερωτηση..:oops: Τα υγρα σας εχουν αυξηθει τωρα; Εμενα ναι και μερικες φορες ειναι λιγο ασπροκιτρινα.. Ειναι φυσιολογικο; Συγγνωμη για την περιγραφη...:oops:

Κατερίνα, καλορίζικα τα ψώνια σας!!! Με το καλό το μωράκι να γεμίσει τα πάντα...από αγκαλιές μέχρι καρότσια και ζιπουνάκια :)

Από υγρά κι εγώ όπως τα περιγράφεις...η γιατρός λέει είναι φυσιολογικά αρκεί να μη μυρίζουν...

Κορίτσια διάβασα τις τελευταίες σελίδες και ομολογώ ότι ζήλεψα:oops::oops::oops:

Ετοιμάσατε δωμάτια, ρούχα, προίκες, παραγγελίες από internet!!!!!!!!Να είναι καλοφόρετα όλα και γερά τα μπεμπάκια σας να τα απολαμβάνουν,,,

Μήπως δεν θα προλάβω?????? Ξεκινάμε από αυτό το Σ/Κ εμείς,,,,, έχω αργήσει πολύ????

Πήρα μόνο ένα ρουχαλάκι κι αυτό για να το κάνω έκπληξη στον αντρούλη μου,,

Σας το στέλνω φωτογραφία

Έλιωσε ο καλός μου με το φορμάκι,,,

http://shop.babybaby.gr/product_detail.jsp?prdId=GS8&extLang=

Αχ, τι γλυκό!!!

Κι εγώ δεν έχω ψωνίσει τίποτα για το μωρό...λόγω ιστορικού, αλλά έχω τα βασικά. (κρεββάτι, καρότσι, μπανάκι, πετσέτες, θερμόμετρα κλπ) Θέλω πολλά βέβαια, ακόμη αλλά σιγά-σιγά όλα θα γίνουν.

κοριτσακια μου τι μου κανετε;;

α! εμεις τελικα συνατησαμε την κουμπαρα μας τυχαια με την μαμα της και πηγαμε παραλια μεν αλλα για ουζα δε!!

εγω ηπια ενα ποτηρακι μπυρα αλλα διπλα στην θαλασσα, ηταν μια χαρα!!

παω να ξαπλωσω με τιν αντρουλη και την κορη...

θα τα πουμε μετα..

Αυτά είναι!!! Μαμά και κόρη τα τσούξανε :P

Εμένα μου έχουν ξεκινήσει η καούρες... τα βραδιά τριγυρνώ στο σπίτι ενώ όλη κοιμούνται .... σαν τούς βρικόλακες

τα είχα πολύ έντονα με τον μικρο και ήμουν αγκαλιά με το simeco συνεχεία!!!

με τόσα μπουκάλια που είχα κατεβάσει ευτυχώς δεν βγήκε το μωρό κατ άσπρος!!!!

Κι εγώ ξεκίνησα τις καούρες... :(

Το βράδυ δεν με ενοχλούν ακόμη, βρήκα το κόλπο και κοιμάμαι με μαξιλάρια ψηλά, αλλά κατά τη διάρκεια της ημέρα με ταράζουν. Διαπίστωσα πως αν αφήσω το στομάχι μου άδειο για περισσότερο από 2 ώρες, καίγομαι τόσο που δακρύζω.

Έτσι έχω πάντα μαζί μου κρακεράκια ή κάποιο μπισκοτάκι ή φρούτο ή φρυγανιά, ώστε να τσιμπάω ανά τακτά χρονικά διαστήματα αλλιώς δεν βγαίνει!

Simeco, δεν έχω πάρει ποτέ...θα ρωτήσω και τη γιατρό μου, αν και δεν θέλω να παίρνω οτιδήποτε. Βοηθάει καθόλου?

Εγώ ξύπνησα πριν καμιά ωρίτσα με κλάματα και πολύ κακή διάθεση... :(

Μάλλον κάποιο όνειρο θα έβλεπα, αλλά δεν θυμάμαι τίποτα...

Είμαι και μόνη μου και οι σκέψεις χειροτερεύουν τα πράγματα. Πήρα τηλ. τον άντρα μου να έρθει γρήγορα, ήταν ακόμη γραφείο, να βγούμε καμιά βόλτα μπας και αλλάξει λίγο το μυαλό μου...

Αυτά προς ώρας,

σας φιλώ xxx

Φ.


Mopep2.png1LxNp2.png
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα κορίτσια!!!

πεθάνω από της καούρες είμαι από χθες πολύ χαλιά!!!!

κατάλαβα έτσι θα την βγάλω μέχρι να έρθει η μπέμπα

πήρα μήλο να φάω για να δούμε!!!!!

Aobatsan... Εμένα ο γιατρός μου μου το είχε δώσει το Simeco!!!

maria-elpida... ναι ναι καλά λέω κατάλευκος σαν το γάλα γιατί Ξανθούλης μου βγήκε!!!!

[b]LinakiOZ.[/b].. έβαλα σε εφαρμογή με το μήλο για να δούμε!!!!


39of8ui0nbjggujl.png

xyb70dpwmhuny9fg.png

t5yc62letjb8zu3x.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλησπέρα κοιλίτσες.:tongue::tongue:

Μόλις γύρισα από την εκκλησία,έβαλα κεράκι για όλες τις μανούλες και όλα τα μωράκια........

maria-elpida υποκατάστημα ειναι αυτών των καταστημάτων......

ρίξε μια ματιά....http://www.next.co.uk/shopping/girls/newborn/30/.......

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσακια μου !

aobatsan σ ευχαριστω πολυ ! Απο το Ικεα τα πηρα εχει 8 ευρω το ενα αν θυμαμαι καλα κ εχει αντιστοιχα σε σκαθαρακια λαχαλι !!!

Μαρακι μου καλα κανεις μου αρεσει πολυ οταν το διαβαζω !!! Βασικα μου αρεσει που την συμπεριλαμβανεις στην προταση σα να υπαρχει ηδη εκτος κοιλιτσας !!! Ειναι τοσο ζουζουνιαρικο !!!!!

κοριτσια για τον υπνο κ μενα το ανασκελα δεν μου καθεται, κ γω πλαι θα τη βαζω αλλα διαβαζω οτι τωρα ανασκελα θελουν οι παιδιατροι !!!

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα κοιλίτσες.:tongue::tongue:

Μόλις γύρισα από την εκκλησία,έβαλα κεράκι για όλες τις μανούλες και όλα τα μωράκια........

maria-elpida υποκατάστημα ειναι αυτών των καταστημάτων......

ρίξε μια ματιά....http://www.next.co.uk/shopping/girls/newborn/30/.......

βοηθεια σου κοριτσακι μου !

σ ευχαριστουμε πολυ πολυ !!!!

Link to comment
Share on other sites

φοβερο το σιτε αλλα ειμαι σκραπας στα ξενα αδυνατον να παραγγειλω !!!

χαχαχα! φαινονται ομορφα ειδικα οιπρωτες σελιδες !

μην νομίζεις οτι εγώ είμαι καλύτερη αλλά θα την βρώ την άκρη........έχει πολύ πιο όμορφα από το κατάστημα και ακόμα πιο καλές τιμές.:shock:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...