Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 24 λεπτά , Terry1986 είπε:

      Δεν εχει σημασια να μιλησεις μαζι της να σου πει εαν θελει να σε ξαναδει..κ εγω θεωρουσα πως δε θα θελει αλλα μ ζητησε να με δει..κοιτανε καποιους δεικτες...κ εμενα την πρώτη φορα με τη δευτερη που με ειδε ειχαν 4 μηνες διαφορα πολυ..μακαρι να εχουν φτιαξει ολα με το σπερμα κ να πανε καλα ολα απο εδω κ περα..

      Θα της στείλω μήνυμα να την ρωτήσω αν χρειάζεται να με ξανά δει !!! 
      μακαρι τ να πω…

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ 2011


bloublou

Recommended Posts

και εγώ κουρτίνα με πεταλούδες ψάχνω......και πήρα αυτοκόλητα πεταλούδες απο τα jumbo.......πολύ ροζ το δωματιάκι μας......ευτυχώς ο ένας τοίχος είναι κροκί........

γλυκάκι για όλες και φυσικά για τα μωράκια που χορεύουν με την ζαχαρίτσα......

φιλάκια......πάω για ψώνια:tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Γεια σου, μπλουμπλου μου!! Ζωηρευει η μικρουλα, ε; Τι ωραια!!

Οζαλινα, καλα ψωνια!!

Κοριτσια, ψαχνω μια παντα απλη σε αποχρωσεις του μπλε που να ταιριαζει με ολα, δηλαδη να μην ειναι απο σετ προικας για να ταιριαζει με ολα τα σεντονακια και τος κουβερτουλες. Υπαρχει κατι τετοιο, ξερετε;


IAL5p2.png

u83tp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κατερινα μου στα μεγαλα καταστηματα και στα λητω φανταζομαι θα βρεις να αγορασεις μονη της, χωρις να χρειαζεται να παρεις ολα τα υπολοιπα, και στα μοδερκερ νομιζω εχει.

Αχ αυτες οι πεταλουδες μου εχουν δημιουργησει της αυπνιες, ξυπναω και σκεφτομαι πεταλουδες. Χαζεψα εντελως:-P


dYU4p3.png
Link to comment
Share on other sites

Κατερινα μου στα μεγαλα καταστηματα και στα λητω φανταζομαι θα βρεις να αγορασεις μονη της, χωρις να χρειαζεται να παρεις ολα τα υπολοιπα, και στα μοδερκερ νομιζω εχει.

Αχ αυτες οι πεταλουδες μου εχουν δημιουργησει της αυπνιες, ξυπναω και σκεφτομαι πεταλουδες. Χαζεψα εντελως:-P

Χιχι!!:tongue:

Για δειτε αυτην http://www.female-shop.gr/panta-kounias-2800-baby-beauty-home σε σιελ ομως. Ωραια δεν ειναι; Κι εχει και ιδια πικε κουβερτουλα και σεντονακια και νομιζω οτι θα ταιριαζει και με αλλα, ε;


IAL5p2.png

u83tp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μαρακι, καλη βολτιτσα, καλα να περασετε!!

Τωρα που λεμε για πλυσιμο, να τα πλυνω στο πλυντηριο η καλυτερα στο χερι;

Καταρχην καλοριζικα κ καλοφορετα ! Καλε ! Ζηλευω αληθεια που εχετε τα επιπλακια σπιτι !!!!! χαχααχα !!!!!!

Οσο για το πλυσιμο, δεν θα κανουμε τη ζωη μας δυσκολη ! Στο πλυντηριο βεβαια !!!!!!!!Ασε που ποσες φορες θα προλαβουν να φορεθουν τα ιδια κ τα ιδια? ουτε καν να χαλασουν δεν θα προλαβουν !! χαχαχαχαχα!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κατερινακι μου απλη, λυτη και χωρις πολλα πολλα και σε πολυ καλη τιμη, μου αρεσει πολυ.

Ειδα οτι γραφατε για τσαντες λοιπον για δειτε και αυτες εδω http://www.pacapod.com/shop/baby-changing-bag-print-almora?option=sand

Λεω να την παρω. Εχω απο το καροτσι της πεγκ περεγκο, αλλα δεν με βολεψε καθολου.


dYU4p3.png
Link to comment
Share on other sites

μπλουμπλουδακι μου σ ευχαριστω ! ναι οντως χρωστας φωτο !!!

εγω βασικα στον ριγε τοιχο οπως ειπα δεν βαζω τιποτα ! ειναι φωρτομενος απο μονος του !!! χαχαχαχαχα!!!!!!!

τον απενταντι ενταξει μπηκαν πολλα αυτοκολλητα ισως αφαιρεσω κατι !

Κατερινιω ωραια η παντα αυτη ! Απλη κ λητη κ θα ταιριαζει με ολα !!!!

Link to comment
Share on other sites

Κατερινακι μου απλη, λυτη και χωρις πολλα πολλα και σε πολυ καλη τιμη, μου αρεσει πολυ.

Ειδα οτι γραφατε για τσαντες λοιπον για δειτε και αυτες εδω http://www.pacapod.com/shop/baby-changing-bag-print-almora?option=sand

Λεω να την παρω. Εχω απο το καροτσι της πεγκ περεγκο, αλλα δεν με βολεψε καθολου.

ομορφη ειναι αλλα μοιαζει με της περεγκο ! Θα σε βολεψει ? η μονη διαφορα που βλεπω ειναι το τσεπακι μπροστα !!!

Link to comment
Share on other sites

Τις εχω δει αυτες τις τσαντες, φαινονται πολυ καλες!!

Λοιπον, νομιζω οτι βρηκα την παντα μας!! Χαχα, φοβερο, ψαχνω τοσο καιρο!! Και λεω να παρω και τα σεντονια και την πικε κουβερτα. Παπλωμα οχι, ε; Μετα τον πρωτο χρονο δεν τους βαζουμε παπλωμα; Ασε που θα ειναι και καλοκαιρι.


IAL5p2.png

u83tp3.png

Link to comment
Share on other sites

Τις εχω δει αυτες τις τσαντες, φαινονται πολυ καλες!!

Λοιπον, νομιζω οτι βρηκα την παντα μας!! Χαχα, φοβερο, ψαχνω τοσο καιρο!! Και λεω να παρω και τα σεντονια και την πικε κουβερτα. Παπλωμα οχι, ε; Μετα τον πρωτο χρονο δεν τους βαζουμε παπλωμα; Ασε που θα ειναι και καλοκαιρι.

για την ωρα το παπλωμα ειναι απλα περιττο εξοδο !!!:P;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


αυτο με τα σφηνακια υπνου καποια κοπελα ειχε παραθεσει ενα κειμενο κ εγραφε τα χειροτερα οποτε κ αποφασισα να μη το παρω !!!

Ασε που απ οτι διαβασα οι παιδιατροι πλεον συστηνουν να ειναι ανασκελα τα παιδακια, αλλα κ αν θες κατι να βαλεις για το πλαι μπορει να ειναι απλα ενα σεντονακι ακομα τυλιγμενο ρολο!!!

Link to comment
Share on other sites

νομιζω πως αυτα που ειναι γι ανεογεννητα λεγονται αντιπνικτικα !

Αλλα δεν ξερω ακριβως τι ειναι ! Ισως λεγονται ετσι μονο γι ατην ηλικια !! Τι να πω ας μας βοηθησουν οι ηδη μανουλες !!!!!

Παντως δε νομιζω να τα χρειαστουμε τωρα !!ειναι πολυ νωρις

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...