Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 24 λεπτά , Terry1986 είπε:

      Δεν εχει σημασια να μιλησεις μαζι της να σου πει εαν θελει να σε ξαναδει..κ εγω θεωρουσα πως δε θα θελει αλλα μ ζητησε να με δει..κοιτανε καποιους δεικτες...κ εμενα την πρώτη φορα με τη δευτερη που με ειδε ειχαν 4 μηνες διαφορα πολυ..μακαρι να εχουν φτιαξει ολα με το σπερμα κ να πανε καλα ολα απο εδω κ περα..

      Θα της στείλω μήνυμα να την ρωτήσω αν χρειάζεται να με ξανά δει !!! 
      μακαρι τ να πω…

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ 2011


bloublou

Recommended Posts

μιαμ-μιαμ!!

ωραιο το γλυκακι, καλη επιτυχια!!

ευχαριστώωωωωωω.........θα το κάνω για τα γεννέθλια μου την Δευτέρα.....δεν θέλω τούρτα γιατί θα την φάω όλη και θα γουρουνιάσω.....ενώ με αυτό ελπίζω κάπως θα συγκρατηθώ:rolleyes: λέω......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Μαράκι το ίδιο όνομα έχουμε απλά ανέστρεψα το προηγούμενο νικ για να μην σας μπερδέψω........:rolleyes:

πράγμα που μάλλον δεν απέφυγα.....

όπως σας αρέσει πείτε με.........:tongue:

οχι δεν μας μπερδεψες το καταβαλα οτι το αντεστρεψες το νικ σου..

εγω θα σε λεω Οζαλινακι, μου αρεσει και το Μαρια πια ειναι τοσο συνηθισμενο αν και τοσο ωραιο (σοβαρα το λεω, το θεωρω ενα απο τα πιο ομορφα ονοματα)

αντε να σε χαιρομαστε, θα τα πουμε και την Δευτερα!!!

Link to comment
Share on other sites

οχι δεν μας μπερδεψες το καταβαλα οτι το αντεστρεψες το νικ σου..

εγω θα σε λεω Οζαλινακι, μου αρεσει και το Μαρια πια ειναι τοσο συνηθισμενο αν και τοσο ωραιο (σοβαρα το λεω, το θεωρω ενα απο τα πιο ομορφα ονοματα)

αντε να σε χαιρομαστε, θα τα πουμε και την Δευτερα!!!

:oops::oops::lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα, κοριτσακια, τι κανετε; Ελπιζω ολες να ειστε καλα.

Σημερα ηρθαν και αυτα που ειχα παραγγειλει για τον μπεμπη, φορμακια, καλτσακια, σαλιαρες και κουβερτουλες και ειναι πολυ ωραια. Τωρα βεβαια το σαλονι μας μοιαζει με αποθηκη, γεματο κουτες ειναι, κουνια, αλλαξιερα, καροτσακι, καθισματακι, πρεπει να τα φτιαξουμε σιγα σιγα.:rolleyes:

Ο μπεμπιτος ειναι ησυχος σημερα..:(


IAL5p2.png

u83tp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κατερινακι ολα μαζι τα περελαβες;;; μπραβο αγαπη μου...!

καλοριζικα και παντα χαρες να γεμιζει το σπιτι σας!

εγω κοριτσια παω να ντυθω, τελικα εδωσε αποδεσμευση ο διοικητης και ο αντρουλης μου σχολασε και ερχεται να με παρει για καφεδακι στην παραλια!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κατερινακι ολα μαζι τα περελαβες;;; μπραβο αγαπη μου...!

καλοριζικα και παντα χαρες να γεμιζει το σπιτι σας!

εγω κοριτσια παω να ντυθω, τελικα εδωσε αποδεσμευση ο διοικητης και ο αντρουλης μου σχολασε και ερχεται να με παρει για καφεδακι στην παραλια!

Μαράκι καλό καφέ.........τι τέλεια να είσαι δίπλα απο την θάλασσα.......:D

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα, κοριτσακια, τι κανετε; Ελπιζω ολες να ειστε καλα.

Σημερα ηρθαν και αυτα που ειχα παραγγειλει για τον μπεμπη, φορμακια, καλτσακια, σαλιαρες και κουβερτουλες και ειναι πολυ ωραια. Τωρα βεβαια το σαλονι μας μοιαζει με αποθηκη, γεματο κουτες ειναι, κουνια, αλλαξιερα, καροτσακι, καθισματακι, πρεπει να τα φτιαξουμε σιγα σιγα.:rolleyes:

Ο μπεμπιτος ειναι ησυχος σημερα..:(

καλορίζικα και καλοφόρετα............μέχρι να τ πλύνεις και να τα τακτοποιήσεις όλα έχεις δουλείτσα.......

η μπεμπούλα πάλι χορεύει........έχουν και αυτά τις μέρες τους Κατερινάκι,μην αγχώνεσαι άδικα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Kατερινακι μεγεια τα ρουχαλακια, καλοφορετα να ειναι.

Πρεπει να αρχισω να πλενω και εγω κανα ρουχαλακι.

Μαρακι θα βολταρεις, τι τελεια, και εδω εχει πολυ ωραια μερα και ζεστη θα ελεγα, επιτελους

Οζαλινα μου αντε θελουμε και εμεις γλυκακι, μη μας ξεχασεις.

Βιργινια μου σουπερ το δωματιο. Σας χρωσταω και εγω φωτογραφιες απο τα καδρακια και τα αυτοκολλητα που εχω βαλει. Σημερα θα κατεβω να δω για κουρτινα. Εχω φαει το κοσμο να βρω πεταλουδες, θα παω και στο τελευταιο μαγαζι που μου εχει μεινει και βλεπουμε.

Σημερα μετα απο αρκετες βραδιες κοιμηθηκα καλα, ελπιζω να συνεχισω ετσι. Η μπλουμπλου εχει γινει ζωηρουλα της τελευταιες μερες. Και πρεπει να εχει μεγαλωσει αρκετα, την πιανω πανω απο τον αφαλο μου πλεον.


dYU4p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...