Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 24 λεπτά , Terry1986 είπε:

      Δεν εχει σημασια να μιλησεις μαζι της να σου πει εαν θελει να σε ξαναδει..κ εγω θεωρουσα πως δε θα θελει αλλα μ ζητησε να με δει..κοιτανε καποιους δεικτες...κ εμενα την πρώτη φορα με τη δευτερη που με ειδε ειχαν 4 μηνες διαφορα πολυ..μακαρι να εχουν φτιαξει ολα με το σπερμα κ να πανε καλα ολα απο εδω κ περα..

      Θα της στείλω μήνυμα να την ρωτήσω αν χρειάζεται να με ξανά δει !!! 
      μακαρι τ να πω…

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ 2011


bloublou

Recommended Posts

Κοριτσακια, ειχα παει μια βολτιτσα με τον αντρουλη μου να ξεσκασω λιγο.

Βιργινια, η τσαντα ειναι πολυ ευρυχωρη, εχει και λουρι για να την κρεμας και εκανε 75 αλλα ειχε και εκπτωση, την πηραμε 65. Μου αρεσει πολυ, μου φαινεται πολυ πρακτικη. Τελειο το δωματιο σας!!

Πολυ καλη η λιστα, να φτιαξουμε και για εμας, ε;

Βανιλα, κι εγω νιωθω τον μπεμπη χαμηλα αλλα εμενα οντως ειναι εκει. Αν εσενα ειναι πιο πανω, τοτε ισως ειναι κατι αλλο. Δες το και αυριο και αν ειναι παρε το γιατρο να τον ρωτησεις. Εισαι και τρομαγμενη απο αυτο που επαθες, αλλα μην ανησυχεις, ολα καλα θα ειναι.

Μαρακι μου, να μου φιλησεις τη νυφη μου.

Φιλια πολλα, καληνυχτα.

α τελεια Κατερινακι μου θα παω κ γω αυτες τις μερες σε καποιο απο τ ακαταστηματα ! Αυτο που με θυμωνει ειναι οτι ενω εχουν τοσα σχεδια στο περιοδικο στα ραφια τους δεν υπαρχει τιποτα ! Τι να πεις ! τεσπα !!!

Μεγεια παντως καροτσακι κ τσαντουλα!!!!!!!!!!!!!

Για τη λιστα εννοειται θα φτιαξουμε κ γι αμας !!! Τι ετσι θα μας αφηναμε ? χαχαχαχ!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημερα γλυκουλες εγκυουλες !!! Τι κανετε ???

Που ειστε ? Γιατι κοιμαστε ? Εγω εχω ξυπνησει απο νωρις !!! Η μπεμπα χορευε παλι !!!

Τωρα θελω ν αφαω αλλα σε λιγο θα σηκωθει κ ο αντρουλης...κ θ απρεπει να βγω !!!!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κορίτσια.....

μην σας μπερδεύει το νικ μου.......η ozalina είμαι αλλά από χθές δεν ξέρω τι έπαθε και μπλόκαρε και δεν μπορούσα να μπω γιατι λέει ήταν αγνωστη η διευθυνση:shock::shock:

τα νεύρα μου χτυπάνε κόκκινο........

και ΄τωρα δεν μπορω να φτίαξω το ticker με την μπέμπα...μάλλον κάτι βάκε'ια κάνω από τα νεύρα μου.......

Virgi το δωμάτιο τέλειο.....με το καλό να έρθει το μπεμπάκι να ολοκληρωθεί η ευτυχία σας........

ο κατάλογος που ετοιμάζετε θα βοηθήσει πολύ.θα ψάξω να βρώ τον κατάλογο που μου είχαν δώσει στα μαθήματα ανώδυνου για το τι χρειαζόμαστε στην κλινική.........

όταν ξεθωλώσω:( γιατι τώρα μου είναι αδύνατον να σκεφτώ λογικά.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα Οζαλινα μου ! Ελα βρε γιατι τι επαθε? εμεις παντως οζαλινα θα σε λεμε ! Μου φαινεται πολυ αναποδο το τωρινο ! χαχαχαχ!!!

Ευχαριστω για τα λογακια σου γλυκεια μου !!!!

Καλε ηρεμησε τωρα σιγα μην σκασεις κ για το συστημα ! ΑΝτε κ μου θυμωνεις κ τη μπεμπα !!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα Οζαλινα μου ! Ελα βρε γιατι τι επαθε? εμεις παντως οζαλινα θα σε λεμε ! Μου φαινεται πολυ αναποδο το τωρινο ! χαχαχαχ!!!

Ευχαριστω για τα λογακια σου γλυκεια μου !!!!

Καλε ηρεμησε τωρα σιγα μην σκασεις κ για το συστημα ! ΑΝτε κ μου θυμωνεις κ τη μπεμπα !!

σε ευχαριστώ Virgi......φούντωσα για χαζομάρες τώρα το ξέρω αλλά ......ΘΥΜΩΣΑ:confused::confused::confused:

Και είχα τόσο καλή δίαθεση το πρωί.........

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα κοριτσακια!!!

τι μου κανετε!

εγω ειμαι μια χαρουλα, μαγειρευω νωρις-νωρις σπανακορυζακι γιατι μετα θα ερθει ο αντρουλης και θα με παρει να με παει σε μια φιλη μου.

Μαρακι μου, να μου φιλησεις τη νυφη μου.

Φιλια πολλα, καληνυχτα.

Κατερινακι μου, ολα καλα με την μικρη μου, σημερα το πρωι μου εδωσε την πιο δυνατη κλωτσιτσα! πεταχτηκε η κοιλια μου, καλα τρελαθηκα απο την χαρα μου!!!!!!!!!!!!!

Καλημερα γλυκουλες εγκυουλες !!! Τι κανετε ???

Που ειστε ? Γιατι κοιμαστε ? Εγω εχω ξυπνησει απο νωρις !!! Η μπεμπα χορευε παλι !!!

Τωρα θελω ν αφαω αλλα σε λιγο θα σηκωθει κ ο αντρουλης...κ θ απρεπει να βγω !!!!!!

που θα σουρτουκεψεις και εσυ σημερα φιλεναδα;;;

Οζαλινακι, μην νευριαζεις καλη μου..

στειλε ενα μην. στους διαχειριστες και θα σου το φτιαξουν..

καλημέρα κορίτσια.....

μην σας μπερδεύει το νικ μου.......η ozalina είμαι αλλά από χθές δεν ξέρω τι έπαθε και μπλόκαρε και δεν μπορούσα να μπω γιατι λέει ήταν αγνωστη η διευθυνση:shock::shock:

τα νεύρα μου χτυπάνε κόκκινο........

και ΄τωρα δεν μπορω να φτίαξω το ticker με την μπέμπα...μάλλον κάτι βάκε'ια κάνω από τα νεύρα μου.......

Virgi το δωμάτιο τέλειο.....με το καλό να έρθει το μπεμπάκι να ολοκληρωθεί η ευτυχία σας........

ο κατάλογος που ετοιμάζετε θα βοηθήσει πολύ.θα ψάξω να βρώ τον κατάλογο που μου είχαν δώσει στα μαθήματα ανώδυνου για το τι χρειαζόμαστε στην κλινική.........

όταν ξεθωλώσω:( γιατι τώρα μου είναι αδύνατον να σκεφτώ λογικά.

Link to comment
Share on other sites

Βρε Μαρακι εσυ τωρα τελευταια εχεις ξεσαλωσει στις βολτες !!!!

Ολο εξω μου εισαι !!!

ΕΓω πουθενα εδω μεσα απλα τωρα θα ξυπνησει ο αντρας μου κοιμαται ακομα ο ατιμος κ θα θελει να διαβασει εφημεριδες στο ιντερνετ κ μετα θα γκρινιαζει αν κατσω στον υπολογιστη οσο θα ναι κ κεινος εδω !!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Βρε Μαρακι εσυ τωρα τελευταια εχεις ξεσαλωσει στις βολτες !!!!

Ολο εξω μου εισαι !!!

ΕΓω πουθενα εδω μεσα απλα τωρα θα ξυπνησει ο αντρας μου κοιμαται ακομα ο ατιμος κ θα θελει να διαβασει εφημεριδες στο ιντερνετ κ μετα θα γκρινιαζει αν κατσω στον υπολογιστη οσο θα ναι κ κεινος εδω !!

γι'αυτο σου εγραψα που θα σουρτουκεψεις και εσυ... εβαλα και τον εαυτο μου μεσα!!

εχεις το αντρουλη σπιτι; εισαι τυχερη, εγω τα πρωινα μονη μου..

αλλα εχω την παρεα σας και πανω απο ολα την ζωηρη μπεμπουλα μου!!!

Οζαλινα, σε λενε Λινα; δηλαδη τωρα πως να σε λεμε;

Link to comment
Share on other sites

Ναι Μαρακι σημερα ειναι απογευματινος κ θα τον εχω παρεα ! Παω να τον ξυπνησω για την ακριβεια γιατι παρακοιμηθηκε !!! χααχχα!!!

Να πω την αληθεια μου προτιμω να δουλευει πρωι κ να τον εχω το υπολοιπο της ημερας !!!!

Καλη βολτουλα αγαπακι !!!!

Link to comment
Share on other sites

καλά ρεσιτάλ δείνω σήμερα:confused::confused:

http://argiro.gr/ αυτή είναι η σωστή διεύθυνση......:oops::oops:

Μαράκι το ίδιο όνομα έχουμε απλά ανέστρεψα το προηγούμενο νικ για να μην σας μπερδέψω........:rolleyes:

πράγμα που μάλλον δεν απέφυγα.....

όπως σας αρέσει πείτε με.........:tongue:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...