Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 24 λεπτά , Terry1986 είπε:

      Δεν εχει σημασια να μιλησεις μαζι της να σου πει εαν θελει να σε ξαναδει..κ εγω θεωρουσα πως δε θα θελει αλλα μ ζητησε να με δει..κοιτανε καποιους δεικτες...κ εμενα την πρώτη φορα με τη δευτερη που με ειδε ειχαν 4 μηνες διαφορα πολυ..μακαρι να εχουν φτιαξει ολα με το σπερμα κ να πανε καλα ολα απο εδω κ περα..

      Θα της στείλω μήνυμα να την ρωτήσω αν χρειάζεται να με ξανά δει !!! 
      μακαρι τ να πω…

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ 2011


bloublou

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

ναι σωστα θα πρεπει να παρουμε κ 2 ολοσωμα ! συμφωνω !

ναι μαρη, εσυ μην ακουσεις φορμακια να τρεξεις να παρεις!!!!!!!!!!:tongue::tongue::tongue:

φανταζομαι ομως οτι θα χρειαστουν ε, δεν γενναμε και νταλα κατακαλοκαιρο!

τα ραφακια τελεια, θα βαλεις απο κατω την αλλαξιερα;;

Link to comment
Share on other sites

μα της εκανες την εκπληξη Βιργινακι!!!!!

καλα δεν εχω λογια τελειο!!!!!

αναμεσα στα δυο θα μπει η κουνια;

φανταστικο!!

ναι ναι αναμεσα στα δυο σποτακια κ παραλληλα με τον τοιχο...κ η αλλαξιερα θα μπει διπλα απο κουρτινα !!!

ωραιο ε ? στον τοιχο με τις ριγες δεν κολλαω τιποτα γιατι ειναι ομορφος εκει που ειναι μονοχρωμος εβαλα τα looney tunes και εννοειται δεν βαζω τιποτα αλλο

Link to comment
Share on other sites

ναι μαρη, εσυ μην ακουσεις φορμακια να τρεξεις να παρεις!!!!!!!!!!:tongue::tongue::tongue:

φανταζομαι ομως οτι θα χρειαστουν ε, δεν γενναμε και νταλα κατακαλοκαιρο!

τα ραφακια τελεια, θα βαλεις απο κατω την αλλαξιερα;;

χαχαχαχαχαχ!!!! αλιμονο ! μη χασω κ τον τιτλο αλλωστε !!! χαχαχαχ!!!

οχι την αλλαξιερα εγραψα πιο πανω ! Αυτα θα τα δειτε στο τελος που θ αμπουνε κ τα επιπλα !χιχιχι!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ναι μαρη, εσυ μην ακουσεις φορμακια να τρεξεις να παρεις!!!!!!!!!!:tongue::tongue::tongue:

φανταζομαι ομως οτι θα χρειαστουν ε, δεν γενναμε και νταλα κατακαλοκαιρο!

τα ραφακια τελεια, θα βαλεις απο κατω την αλλαξιερα;;

Και ζιπουνάκι και φορμάκι ταυτόχρονα???

Ιούνιο γεννάμε βρε κορίτσια,,, μήπως τις σκάσουμε τις πριγκηπέσσες μας???

Αλήθεια γιατί νιώθω εντελώς αδαής??? Ποιος θα μας καθοδηγήσει για την σωστή ενδυμασία???

ουφ έσκασα,,,

Την κοιλίτσα δεν την πιέζω, είμαι ξαπλωμένη στο κρεβάτι με το λαπιτόπι για παρέα,,,, ο ΄καλός μου θα έρθει σε κανά μισάωρο,,


"cogito,ergo sum"

Link to comment
Share on other sites

Virgi κούκλα μου τόσο ροζ, τόσο κοριτσίστικο το δωμάτιο!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Φαντάζομαι κ την κούνια μέσα,,,,

P E R F E C T:D:D:D:D:D

Οι απλίκες-λουλουδάκια όλα τα λεφτά;)

χμ ! Κ να σκεφτεις οτι στις αρχες ελεγα θελω ουδετερο !! αχαχαχαχα! ε πιο ροζ δεν εβγαινε !!!

Κ ελεγα του πατερα μου οταν εβαφε....κ αφου ειχε γινει τοσο ροζ ...για σκεψου να κανε λαθος ο γιατρος κ να ναι αγορι τελικα !!!! Ταμπλας του ηρθε !

κ ο κουνιαδος μου που του το ειπα κατευθειαν μου λεει ε μετα θα τον παρω σπιτι μου ! Δεν τον αφηνω σε τοσο ροζ μεσα ! Θα στον δωσω μονο οταν θα γινει γαλαζιο μετα το δωματιο ! χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

ναι ναι αναμεσα στα δυο σποτακια κ παραλληλα με τον τοιχο...κ η αλλαξιερα θα μπει διπλα απο κουρτινα !!!

ωραιο ε ? στον τοιχο με τις ριγες δεν κολλαω τιποτα γιατι ειναι ομορφος εκει που ειναι μονοχρωμος εβαλα τα looney tunes και εννοειται δεν βαζω τιποτα αλλο

εννοειτε οτι ο τοιχος με τις ριγες δεν θελει τιποτα αλλο, ειναι φανταστικος!!!

Μπραβο κοπελα μου, τελειο το εκανες!

αντε τωρα να δω πως θα περασει ο καιρος... σε βλεπω να μετακομιζεις εκει μεσα..

Link to comment
Share on other sites

Και ζιπουνάκι και φορμάκι ταυτόχρονα???

Ιούνιο γεννάμε βρε κορίτσια,,, μήπως τις σκάσουμε τις πριγκηπέσσες μας???

Αλήθεια γιατί νιώθω εντελώς αδαής??? Ποιος θα μας καθοδηγήσει για την σωστή ενδυμασία???

ουφ έσκασα,,,

Την κοιλίτσα δεν την πιέζω, είμαι ξαπλωμένη στο κρεβάτι με το λαπιτόπι για παρέα,,,, ο ΄καλός μου θα έρθει σε κανά μισάωρο,,

για αρχη καλα θα ειναι κ σκεψου οτι υπαρχουν και καποιες πιο κρυες νυχτες τον ιουνιο οποτε πρεπει να υπαρχουν στην ντουλαπα τους καλου κακου !

Κ επισης αυτο θα το δουμε τοτε !!

Κοριτσακια εγω σας καληνυχτιζω θα τα πουμε το πρωι !

Φιλακια !!!!!

Link to comment
Share on other sites

εννοειτε οτι ο τοιχος με τις ριγες δεν θελει τιποτα αλλο, ειναι φανταστικος!!!

Μπραβο κοπελα μου, τελειο το εκανες!

αντε τωρα να δω πως θα περασει ο καιρος... σε βλεπω να μετακομιζεις εκει μεσα..

ανετα σου λεω !!!!!

ε θ απερασει ο ρημαδο καιρος που θα παει !!!!

χαχαχα!!

καληνυχτουλααααααααααααα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Και ζιπουνάκι και φορμάκι ταυτόχρονα???

Ιούνιο γεννάμε βρε κορίτσια,,, μήπως τις σκάσουμε τις πριγκηπέσσες μας???

Αλήθεια γιατί νιώθω εντελώς αδαής??? Ποιος θα μας καθοδηγήσει για την σωστή ενδυμασία???

ουφ έσκασα,,,

Την κοιλίτσα δεν την πιέζω, είμαι ξαπλωμένη στο κρεβάτι με το λαπιτόπι για παρέα,,,, ο ΄καλός μου θα έρθει σε κανά μισάωρο,,

ζιπουνακι και φορμακι εννοω τις πρωτες μερες ή τα βραδακια.

θα το δουμε βρε κοριτσακι οταν ερθει η ωρα, τα μπεμπακια θα μας οδηγησουν στο σωστο!! και ο παιδιατρος.

χμ ! Κ να σκεφτεις οτι στις αρχες ελεγα θελω ουδετερο !! αχαχαχαχα! ε πιο ροζ δεν εβγαινε !!!

Κ ελεγα του πατερα μου οταν εβαφε....κ αφου ειχε γινει τοσο ροζ ...για σκεψου να κανε λαθος ο γιατρος κ να ναι αγορι τελικα !!!! Ταμπλας του ηρθε !

κ ο κουνιαδος μου που του το ειπα κατευθειαν μου λεει ε μετα θα τον παρω σπιτι μου ! Δεν τον αφηνω σε τοσο ροζ μεσα ! Θα στον δωσω μονο οταν θα γινει γαλαζιο μετα το δωματιο ! χαχαχα

:P:p:p ωραιος ο κουνιαδος!!!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια, ειχα παει μια βολτιτσα με τον αντρουλη μου να ξεσκασω λιγο.

Βιργινια, η τσαντα ειναι πολυ ευρυχωρη, εχει και λουρι για να την κρεμας και εκανε 75 αλλα ειχε και εκπτωση, την πηραμε 65. Μου αρεσει πολυ, μου φαινεται πολυ πρακτικη. Τελειο το δωματιο σας!!

Πολυ καλη η λιστα, να φτιαξουμε και για εμας, ε;

Βανιλα, κι εγω νιωθω τον μπεμπη χαμηλα αλλα εμενα οντως ειναι εκει. Αν εσενα ειναι πιο πανω, τοτε ισως ειναι κατι αλλο. Δες το και αυριο και αν ειναι παρε το γιατρο να τον ρωτησεις. Εισαι και τρομαγμενη απο αυτο που επαθες, αλλα μην ανησυχεις, ολα καλα θα ειναι.

Μαρακι μου, να μου φιλησεις τη νυφη μου.

Φιλια πολλα, καληνυχτα.


IAL5p2.png

u83tp3.png

Link to comment
Share on other sites

ζιπουνακι και φορμακι εννοω τις πρωτες μερες ή τα βραδακια.

θα το δουμε βρε κοριτσακι οταν ερθει η ωρα, τα μπεμπακια θα μας οδηγησουν στο σωστο!! και ο παιδιατρος.

:P:p:p ωραιος ο κουνιαδος!!!

χαχαχαχ!!! ναι ! Κ το εννοουσε ο καημενος !! χαχαχαχ!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...