Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, *Vasoula είπε:

      Απόλυτα φυσιολογικά είναι...φαντάζομαι δεν είναι κάτι πολύ έντονο...αλλά προσεχεις και το παραμικρό τώρα...αλλά  η προγεστερονη θα σου κάνει διάφορα... 😁

      Δεν είναι έντονο όχι.. ελαφρύς πονος περιοδου θα το έλεγα..  έστειλα στην γιατρό καλού κακού.. μου είπε είναι από την προγεστερονη! Όλα οκ

      • Μου αρέσει 3

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ 2011


bloublou

Recommended Posts

κοριτσακι μου σου ζητω συγνωμη που στα θυμησα...ο μονος λογος να προφυλαχτουμε κ μεις ...βλεπεις τ απονακια τα περναμε στο αψηφιστο κ ισως δεν πρεπει !!

Στον αγυριστο εννοειται οσα περασες τωρα ολα καλα κ η μπεμπα ακομα καλυτερα !! να προσεχεις πολυ πολυ !!!!!!!!!!!!!!!

Virgi τίποτα μα τίποτα δεν πρέπει να παίρνουμε αψήφιστα!!!!!!!!!!!

Εντάξει τα μικροπονάκια είναι μέσα στο πρόγραμμα,,,

Ο γιατρός μου έχει πει αν ένας πόνος επιμένει για πολλή ώρα τηλέφωνο αμέσως,,,,

Βέβαια εγώ δίνω μεγάλη βάση κ στη διαίσθηση,,,

Όλα καλά τώρα virgi,, βουρ στα ψώνια, στα σχέδια, στα όνειρα για τις πριγκιπέσσες μας,,,, όταν δει το φορμάκι ο αντρούλης σου γράψε μας αντιδράσεις;)


"cogito,ergo sum"

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Ποπο.. Σας τρομαξε η μικρη σας.. Ολα καλα τωρα, βανιλακι, μην ανησυχεις.

Κι εγω το φοβαμαι το θεμα του προωρου τοκετου γιατι ο μπεμπης εχει παρει θεση και ο πλακουντας εχει αρχισει να ωριμαζει μας ειπε ο γιατρος. Ειχες κι εσυ κατι παρομοιο με τον πλακουντα η απο αλλη αιτια συνεβη;

παντως κ μενα η μπεμπα εχει γυρισει απο πολυ νωρις... απο β επιπεδου αν θυμαμαι καλα, κ ο γιατρος καθολου δεν ανησυχησε... αλλα κ ο πλακουντας ηταν ανωριμος ακομα οποτε μου ειχε πει δεν γεννας νωρις γι ατην ωρα μην φοβασαι !!!!

Link to comment
Share on other sites

Virgi τίποτα μα τίποτα δεν πρέπει να παίρνουμε αψήφιστα!!!!!!!!!!!

Εντάξει τα μικροπονάκια είναι μέσα στο πρόγραμμα,,,

Ο γιατρός μου έχει πει αν ένας πόνος επιμένει για πολλή ώρα τηλέφωνο αμέσως,,,,

Βέβαια εγώ δίνω μεγάλη βάση κ στη διαίσθηση,,,

Όλα καλά τώρα virgi,, βουρ στα ψώνια, στα σχέδια, στα όνειρα για τις πριγκιπέσσες μας,,,, όταν δει το φορμάκι ο αντρούλης σου γράψε μας αντιδράσεις;)

το φορμακι θα πρεπει να το παρω μαζι με τον αντορυλη αναγκαστικα γιατι εκεινος πρεπει να με παει λητω ! Μην πληρωσω απο σιτε 6 ευρω εξοδα αποστολης για ενα τεμαχιο δε λεει !!!!

Οσο γι ατ απονακια δικιο εχεις........

αλλα τωρα ολα περασαν τα ξεχναμε αυτα κ κανουμε ονειρα κ μονο ονειρα !!!!

Link to comment
Share on other sites

παντως κ μενα η μπεμπα εχει γυρισει απο πολυ νωρις... απο β επιπεδου αν θυμαμαι καλα, κ ο γιατρος καθολου δεν ανησυχησε... αλλα κ ο πλακουντας ηταν ανωριμος ακομα οποτε μου ειχε πει δεν γεννας νωρις γι ατην ωρα μην φοβασαι !!!!

Βρε τα μπεμπακια μας.. Ξερετε εμενα το κεφαλακι του μπεμπη που ειναι.. Στον κολπο μου σχεδον.. Ουτε λογος για σεξ τωρα πια.. :rolleyes::rolleyes:


IAL5p2.png

u83tp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ποπο.. Σας τρομαξε η μικρη σας.. Ολα καλα τωρα, βανιλακι, μην ανησυχεις.

Κι εγω το φοβαμαι το θεμα του προωρου τοκετου γιατι ο μπεμπης εχει παρει θεση και ο πλακουντας εχει αρχισει να ωριμαζει μας ειπε ο γιατρος. Ειχες κι εσυ κατι παρομοιο με τον πλακουντα η απο αλλη αιτια συνεβη;

Όχι δεν είχα τέτοιο θέμα με τον πλακούντα, εμένα στην αρχή ήταν επιχείλιος αλλά μετά ανέβηκε,,,,

Κατερινάκι μην φοβάσαι , όλα καλά θα πάνε,,

Εγώ ένα πράγμα θέλω μόνο, να μπούμε με το καλό στον 7ο ,να πάρουμε κ μερικές μερούλες του και αν λέω αν βιαστούνε τα μπεμπάκια μας, να μην υπάρξει πρόβλημα,,,,,

Μια φίλη μου γέννησε τον Σεπτέμβριο στις 39 εβδομάδες κι ο πλακούντας ήταν στο στάδιο ωριμότητας τάδε(δεν θυμάμαι) από την 27 εβδομάδα,,

Όσο για την λίστα πίεσε κι εσύ λιγάκι,,,, ;)


"cogito,ergo sum"

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Βρε τα μπεμπακια μας.. Ξερετε εμενα το κεφαλακι του μπεμπη που ειναι.. Στον κολπο μου σχεδον.. Ουτε λογος για σεξ τωρα πια.. :rolleyes::rolleyes:

αντε ρε συ ?

ε τοτε γι αυτο σου λεει θα βγει νωρις ! Μαλλον δεν ειναι μονο το βαρος κατερινακι μου !!!

Εμενα τελευταια φορα (τελη φλεβαρη δλδ), ηταν με το κεφαλι κατω αλλα ειχε αποσταση απο τη λεκανη μου ηταν δλδ σε καλη θεση μου ειπε! κ ο πλακουντας μια χαρα !

Απλα αυτο που φοβομαστε ειναι η περιτυλιξη ! Εχει ηδη στο ποδι της μια !!!

ΕΙναι μακρυς πλακουντας !!!

Link to comment
Share on other sites

Βρε τα μπεμπακια μας.. Ξερετε εμενα το κεφαλακι του μπεμπη που ειναι.. Στον κολπο μου σχεδον.. Ουτε λογος για σεξ τωρα πια.. :rolleyes::rolleyes:

:shock::shock::shock::shock:

Ορίστε??????????????????

:shock::shock::shock::shock::shock:

Σεξ??????????

Τι είναι αυτό???????????????????????:shock::shock::shock:

Έχω ξεχάσει όμως λέμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Η απαγόρευση ισχύει για όλη την εγκυμοσύνη σε εμάς???

Ψάχνω για εμοτικόν που χτυπιέται και κλαίει:tongue::tongue:

Κατερινάκι η φωτογραφία είναι για τον αντρούλη σου κ τον μπέμπη σου, φορμάκι lakoo κι εσύ;)http://shop.babybaby.gr/product_detail.jsp?prdId=BS2&extLang=


"cogito,ergo sum"

Link to comment
Share on other sites

στις παρατηρησεις μου γραφει προσθιος πυθμενικος πλακουντας !

Εκτος απο το οτι ειναι μπροστα.... το πυθμενικος τι σημαινει ???

βανιλακι μου κ μενα ηταν χαμηλα στην 14 βδομαδα που ειχα παθει αποκολληση κ αιμοραγια αλλα με ξαπλα ανεβηκε κ αυτος κ ολα καλα !

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


φιλακια κατερινακι !

οσο για το σεξ γκουχου γκουχου ! τι ειναι αυτο ειπαμε ρε κοριτσια? γι αθυμηστε μου ! χαχαχαχ!!!

Εχω απο σεπτεμβρη να εξασκιθω! χαχααχ

Ομοιοπαθούσα:cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Βιργινάκι έχεις πάρει κούνια??? από που?? κοριτσίστικη ή ουδέτερη??


"cogito,ergo sum"

Link to comment
Share on other sites

:shock::shock::shock::shock:

Ορίστε??????????????????

:shock::shock::shock::shock::shock:

Σεξ??????????

Τι είναι αυτό???????????????????????:shock::shock::shock:

Έχω ξεχάσει όμως λέμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Η απαγόρευση ισχύει για όλη την εγκυμοσύνη σε εμάς???

Ψάχνω για εμοτικόν που χτυπιέται και κλαίει:tongue::tongue:

Κατερινάκι η φωτογραφία είναι για τον αντρούλη σου κ τον μπέμπη σου, φορμάκι lakoo κι εσύ;)http://shop.babybaby.gr/product_detail.jsp?prdId=BS2&extLang=

χαχαχαχαχ! ειδες τι μας λεει ?

Link to comment
Share on other sites

vanilla δόξα τω θεώ όλα πήγαν καλά κι έβαλε μυαλό η μπεμπούλα σας! Στα όρη στα άγρια βουνά που λέει και η γιαγιά μου! Όλα καλά θα πάνε!

Και ναι κορίτσια να κάνουμε τη λίστα γιατί κι εγώ είμαι άσχετη και δεν ξέρω τι να πάρω. Να φτιάξουμε κάτι σαν το πινακάκι με κατηγορίες, πχ. Έπιπλα, Ρούχα, Εξοπλισμός μεταφοράς, Εξοπλισμός θηλασμού, Προίκα κλπ. και να προσθέτουμε τα απαραίτητα τουλάχιστον για την αρχή. Και στα ρούχα μεγέθη και ποσότητες!! Έχουν γραφτεί πολλές πληροφορίες αλλά αν δεν είναι όλες συγκεντρωμένες είναι δύσκολο να τις βρεις


Gbjsp2.png

XUUFp3.png

Link to comment
Share on other sites

σεξ επίσης από Σεπτέμβριο παρότι ο γιατρός μας το επέτρεπε! Τι να σας πω, δεν είχα καμία όρεξη και τώρα που βάρυνα ούτε που το σκέφτομαι, άσε που και ο άντρας μου θα φοβόταν! Θέλω να δω πώς θα πιάνει τον μπέμπη που θα νομίζει ότι θα διαλυθεί!!


Gbjsp2.png

XUUFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ομοιοπαθούσα:cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Βιργινάκι έχεις πάρει κούνια??? από που?? κοριτσίστικη ή ουδέτερη??

αστα να πανε ! Υπομονη ! Κ να ξερες ποσο το θελω...... αλλα τον κυνηγαω το δικο μου του ταζω χιλια δυο τιποτα αναισθητος αυτος !! γκρρρρρρ !!

βεβαια κ ο γιατρος ειχε απαγορεψει στην αρχη αλλα μετα δεν ξαναρωτησα !!! Αφου ετσι κ αλλιως δεν μου καθεται !! χαχαχαχα

οσο γι ατην κουνια, η ζωγραφια μας θα ειναι αυτηpost-18005-14825440735189_thumb.jpg

σε λευκη κουνια κ αλλαξιερα !! ε ουδετερη τη λες !

ειναι τα baby looney tunes ο baby bugs και η baby lola !!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...