Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 9 ώρες πρίν, angie5 είπε:

      Σ' ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου θα ακούσω τις συμβουλές σου. Δεν είχα ιδέα για τα φάρμακα ότι αναστέλλουν την περίοδο και έλεγα τώρα θα μου έρθει...Μακάρι να είναι για καλό τότε ας πρηστεί κι άλλο!...😊

      Πραγματικά σ' ευχαριστώ πολύ για την απάντηση σου!😘

      Χαχαχα...Έτσι είναι όπως τα λες για το άγχος!...Σ ευχαριστώ κορίτσι μου μακάρι να είναι καλό σημάδι!😘

      Αχ κορίτσι μου σ' ευχαριστώ τόσο πολύ για τα ενθαρρυντικά σου λόγια. Θα προσπαθήσω να ακολουθήσω τις συμβουλές σου και θα βγάλω από το μυαλό μου το τεστ. Κι εγώ το σκεφτόμουν αυτο  σήμερα... να μην κάνω κανένα μέχρι την χοριακή (ελπίζω να μην ξαναμπώ στον πειρασμό...🤣)

      Eσύ έμεινες τώρα πρόσφατα εγκυούλα ή παλαιότερα?

      Σε ευχαριστω πολύ για τον κόπο που έκανες να μου γράψεις αυτό το μήνυμα και για τα όμορφα σου λόγια!😘

      Κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ και τις τρεις ειλικρινά!...Με βοηθάτε πολύ!..❤️

       

      Κανένας κόπος, γι'αυτό υπάρχει αυτή η ομάδα. Μοιραζόμαστε εμπειρίες και αγωνίες και μακάρι να βοηθηθείς έστω και λίγο σε αυτό το ταξίδι της αναμονής 🥲 Εγώ έκανα εμβρυομεταφορά τον Απρίλιο και τώρα διανύω την 24η βδομάδα. Ελπίζω να πάνε όλα καλά μέχρι το τέλος! Πάντως από συμπτώματα δεν είχα απολύτως τίποτα όσο περίμενα για τη χοριακή. Ούτε πρησμένο στήθος, ούτε λίγο. Και αναρωτιόμουν πώς είναι δυνατόν να μη νιώθω το παραμικρό ούτε από τα φάρμακα. Κάθε οργανισμός είναι τόσο διαφορετικός. Προσπάθησε να πείσεις τον εαυτό σου ότι σε αυτή τη φάση κανένα σύμπτωμα δεν είναι αξιόπιστο, ούτε το αρνητικό τεστ. Και στο μεταξύ οι μέρες θα περνάνε.

Αύριο θα αγκαλιάσω την μπέμπα μου!!!!!


Clelia

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 37
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ό,τι και να γράψω είναι λίγο...

Εσείς μου γράφετε ότι συγκινηθήκατε με το γράμμα, αλλά και εγώ δεν πάω πίσω με αυτά που μου γράψατε (ω ρε κλάααααμα)...

Σας ευχαριστώ υπερβολικά πολύ για τις ευχές σας, είδα και κοριτσάκια που δεν τα ήξερα καν και μπήκαν στον κόπο να μου αφιερώσουν τα πολύτιμα λεπτά τους για να μου ευχηθούν...

Σας εύχομαι ό,τι καλύτερο!!

Στις εγκυούλες, με το καλό να κρατήσουν τα μωρά τους, και η ανάρρωσή τους να είναι ακόμα καλύτερη από την δική μου (πιο πολύ πόνεσα με τον ορό παρά με την τομή της καισαρικής - την οποία θεωρώ ότι είναι "της πλάκας")!!

Στις μανούλες να χαίρονται τα παιδάκια τους και να τα δουν όπως επιθυμούν, και ακόμα καλύτερα!! Να είναι χαρούμενα, τυχερά και πάνω από όλα υγιή!!!

Σε όσες προσπαθούν να κάνουν μωρό, να ξέρουν ότι ήδη αυτό το μωρό έχει ήδη ξεκινήσει την πορεία του προς αυτές... Απλά θέλει λίγη βοήθεια από την θεά τύχη ή την θεά επιστήμη! Μην το βάζετε κάτω, έρχεται!!

Σε όσες έχουν βιώσει κάποιου είδους απώλεια, το ξέρω ότι είναι τρομερά δύσκολο, αλλά πρέπει να το παλέψουν και όσο το δυνατόν συντομότερα!! Το ροζ μωράκι τους θα τους ανταμείψει!!

Σας φιλώ και πάλι σας ευχαριστώ πολύ-πολύ-πολύ!!


GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites

Κλέλια να σου ζήσει η πρισκιπέσσα, σου γιατι σίγορα έτσι θα την έχεις. Το μονο που ζητουν ειναι αγαπη και στοργη. Και τιποτα δεν μας κρατανε....μας ανοιγουν τα χερια και μας καλοσοριζουν στον δικο τους ομορφο κοσμο.

Να ειστε γερες και οι 2 σας και ολοι μαζι σαν οικογενεια. Ευχομαι μεσα απο την καρδια μου οτι καλυτερα.

Υ.Γ. Συγκινηθηκα παρα πολυ με τα αληθινα σου βγαλμενα απο το συναισθημα λογια σου για το πλασματακι σου....


an1cF1X-O6k1210MDAwODM1ZHw0NDU0NTRkYXxIIGtvdW1waXRzYSBtYXMgZWluYWk.gif

Make your dreams come true!!!

Link to comment
Share on other sites

Ό,τι και να γράψω είναι λίγο...

Εσείς μου γράφετε ότι συγκινηθήκατε με το γράμμα, αλλά και εγώ δεν πάω πίσω με αυτά που μου γράψατε (ω ρε κλάααααμα)...

Σας ευχαριστώ υπερβολικά πολύ για τις ευχές σας, είδα και κοριτσάκια που δεν τα ήξερα καν και μπήκαν στον κόπο να μου αφιερώσουν τα πολύτιμα λεπτά τους για να μου ευχηθούν...

Σας εύχομαι ό,τι καλύτερο!!

Στις εγκυούλες, με το καλό να κρατήσουν τα μωρά τους, και η ανάρρωσή τους να είναι ακόμα καλύτερη από την δική μου (πιο πολύ πόνεσα με τον ορό παρά με την τομή της καισαρικής - την οποία θεωρώ ότι είναι "της πλάκας")!!

Στις μανούλες να χαίρονται τα παιδάκια τους και να τα δουν όπως επιθυμούν, και ακόμα καλύτερα!! Να είναι χαρούμενα, τυχερά και πάνω από όλα υγιή!!!

Σε όσες προσπαθούν να κάνουν μωρό, να ξέρουν ότι ήδη αυτό το μωρό έχει ήδη ξεκινήσει την πορεία του προς αυτές... Απλά θέλει λίγη βοήθεια από την θεά τύχη ή την θεά επιστήμη! Μην το βάζετε κάτω, έρχεται!!

Σε όσες έχουν βιώσει κάποιου είδους απώλεια, το ξέρω ότι είναι τρομερά δύσκολο, αλλά πρέπει να το παλέψουν και όσο το δυνατόν συντομότερα!! Το ροζ μωράκι τους θα τους ανταμείψει!!

Σας φιλώ και πάλι σας ευχαριστώ πολύ-πολύ-πολύ!!

νιώθω σαν να έχω γράψει εγώ αυτά ατα λόγια λόγω καποιων αποτυχημένων προσπαθειών αλλά επιτέλους έχω κρατήσει το μωρό μου αγκαλίτσα.πραγματικα νομίζω ότι δεν θα πρέπει ποτέ να ξεχάσουμε τις τόσες δυσκολίες για να τα κρατησουμε αγκαλιά αλλά να μαστε εδώ και για τις τόσες (δυστυχως)γυναικες που παλεύουν.

κοριτσάρα μου πραγματικά χάρηκα τόόόόόσο πολύ που τα κατάφερες επιτέλους να χαίρεσαι την μπεμπουλα σου και πραγματικά πιστεύω ότι είσαι μια καταπληκτική μανούλα.

απο μια μανούλα μαρτιου 2010.


s7xl94df5dzan06a.png

bzw594dfmcxdku61.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Clelia να σου ζησει η πριγκιπισσα σου...

Να τη δεις οπως επιθυμεις...

Να'σαι παντα δυνατη και αισιοδοξη απο δω και περα

και να χαριζει η μια στην αλλη πολλες ομορφες στιγμες...


b353ca0f41.png26lWp2.png
Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...