Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 9 ώρες πρίν, angie5 είπε:

      Σ' ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου θα ακούσω τις συμβουλές σου. Δεν είχα ιδέα για τα φάρμακα ότι αναστέλλουν την περίοδο και έλεγα τώρα θα μου έρθει...Μακάρι να είναι για καλό τότε ας πρηστεί κι άλλο!...😊

      Πραγματικά σ' ευχαριστώ πολύ για την απάντηση σου!😘

      Χαχαχα...Έτσι είναι όπως τα λες για το άγχος!...Σ ευχαριστώ κορίτσι μου μακάρι να είναι καλό σημάδι!😘

      Αχ κορίτσι μου σ' ευχαριστώ τόσο πολύ για τα ενθαρρυντικά σου λόγια. Θα προσπαθήσω να ακολουθήσω τις συμβουλές σου και θα βγάλω από το μυαλό μου το τεστ. Κι εγώ το σκεφτόμουν αυτο  σήμερα... να μην κάνω κανένα μέχρι την χοριακή (ελπίζω να μην ξαναμπώ στον πειρασμό...🤣)

      Eσύ έμεινες τώρα πρόσφατα εγκυούλα ή παλαιότερα?

      Σε ευχαριστω πολύ για τον κόπο που έκανες να μου γράψεις αυτό το μήνυμα και για τα όμορφα σου λόγια!😘

      Κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ και τις τρεις ειλικρινά!...Με βοηθάτε πολύ!..❤️

       

      Κανένας κόπος, γι'αυτό υπάρχει αυτή η ομάδα. Μοιραζόμαστε εμπειρίες και αγωνίες και μακάρι να βοηθηθείς έστω και λίγο σε αυτό το ταξίδι της αναμονής 🥲 Εγώ έκανα εμβρυομεταφορά τον Απρίλιο και τώρα διανύω την 24η βδομάδα. Ελπίζω να πάνε όλα καλά μέχρι το τέλος! Πάντως από συμπτώματα δεν είχα απολύτως τίποτα όσο περίμενα για τη χοριακή. Ούτε πρησμένο στήθος, ούτε λίγο. Και αναρωτιόμουν πώς είναι δυνατόν να μη νιώθω το παραμικρό ούτε από τα φάρμακα. Κάθε οργανισμός είναι τόσο διαφορετικός. Προσπάθησε να πείσεις τον εαυτό σου ότι σε αυτή τη φάση κανένα σύμπτωμα δεν είναι αξιόπιστο, ούτε το αρνητικό τεστ. Και στο μεταξύ οι μέρες θα περνάνε.

Αύριο θα αγκαλιάσω την μπέμπα μου!!!!!


Clelia

Recommended Posts

Συγχαρητήρια Κλειώ, το όνειρο δεν είναι πια όνειρο, έγινε ζωή!!!

Να σου ζήσει κοπέλα μου!

Θα περιμένουμε να γυρίσεις κοντά μας!!!!!!


Καρδιά μου λιώνω, μακριά σου δε ζω...

7P0bp3.png?QSgUFaB8

dOCGp3.png?JHmztYbB

Γνωριστήκαμε: 3/3/2000

Παντρευτήκαμε: 7/7/2007

Ήρθε το μωράκι μας: 14/10/2010

Ήρθε το 2ο αγγελουδάκι μας: 31/1/2013

_________________

ΗΡΘΑΤΕ ΛΑΧΤΑΡΕΣ ΜΟΥ!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 37
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ειπα να μπω μπας και ειχαμε κανενα νεο και επεσα πανω στα ευχαριστα!!!

εισαι μανουλα!!!

να σου ζησει κοριτσακι μου η κορουλα σου!!!

να ειναι γερη και δυνατη και να σας αγαπαει πολυ πολυ!!!

καθε μερα της ζωης σας να ειναι τοσο χαρουμενη οσο η σημερινη!!!

περιμενουμε νεα σας!!!


0GwEp3.png

7cKBp3.png

uOO2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Κλεουκο μου

είσαι μάνουλα με μια ροζ κούκλα

από καρδίας τα καλύτερα

φιλία πολλά

δεν μπορώ να γράψω άλλα

έχω κατασυγκινηθεί ...............................

το πρώτο μωρό μας ήρθε και είμαστε όλες εν αναμονή για τα επόμενα :D:D:D:D


:tongue::tongue:
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κλελια μου να σου ζησει η πριγκηπισσα της ζωης σου κι ευχομαι απο εδω και περα να ζειτε μαγικες οικογενειακες στιγμες.Συγκινηθηκα τοσο πολυ με τα οσα εγραψες στην κορουλα σου,να εισαι καλα κοπελα μου,οσο για τη μπεμπουλα σου ειναι πολυ τυχερη που εχει μια τοσο καλη και τρυφερη μανουλα.


OPYIp3.png

vez3p2.png

Link to comment
Share on other sites

Αγαπη μου ναι εισαι τωρα πια μια μανα.ΦΩΝΑΞΕ ,ΟΥΡΛΙΑΞΕ,ΓΕΛΑ ΔΥΝΑΤΑ,κανεις δεν θα σε παρεξηγησεις.τετοιες ευτυχιες να ερχονται καθε μερα και θα ερχονται να σαι σιγουρη.φιλακια πολλα στη μπεμπουκα και καλη λοχεια


s7xl94df5dzan06a.png

bzw594dfmcxdku61.png

Link to comment
Share on other sites

Να σας ζησει! Κλέλια!!!Πάντα γερη και ευτυχισμενη στη ζεστη αγκαλια της μαμας και του μπαμπα!!!Περιμενουμε να επιστρεψετε και να μας πεις τα νεα σας!!

Καλο σαραντισμο και καλή ανατροφη!


BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites

εαν η σελιδα αυτη ηταν απο χαρτι..το μελανι της θα ηταν ενα τεραστιο πασαλημα..απο δακρυα συγκινησης!!!

η συγκινηση γινεται χαρα..κι αυτη η χαρα ειναι ολη δικη σου!!!η χαρα της μητροτητας!!!

τιποτα πιο δυνατο..τιποτα πιο μεγαλο!!!

να σας ζησει κλελια μου, να ειναι παντα γερη, καλοτυχη κι ευλογημενη!!!

καλο σαραντισμο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κλέλια μου γλυκιά,

Όλο αυτό τον καιρό η ιστορία σου μου έχει δώσει απίστευτη δύναμη και κουράγιο.. Όπως καλά ξέρεις και στο δικό μου δρόμο βρέθηκε ένα εμπόδιο και τώρα είμαι στη φάση που προσπαθώ και πάλι όλο χαρά και αισιοδοξία.. Δεν θα το βάλω κάτω και θέλω να ελπίζω ότι πολύ σύντομα θα είμαι στη θέση σου και θ' αγκαλιάζω το δικό μου μωράκι..

Με το καλό να την πάρετε σπίτι, να την δείτε γερή, ευτυχισμένη και πάνω απ'όλα καλό άνθρωπο. Είμαι σίγουρη ότι με σένα στο πλάι της δεν θα φοβηθεί ποτέ και για το τίποτε!

Και πάλι να σου ζήσει!

Δομνίνα


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Και να που το όνειρο απέκτησε υπόσταση...

και μάλιστα στην πιο ελκυστική "συσκευασία"!!

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ ΣΟΥ!!!

Να είναι πάντα γερό και καλότυχο και εσύ πλέον να δακρύζεις μόνο από υπερηφάνεια!!!

Υ.Γ. Υπάρχουν και ζόρικες πλευρές της απέραντης αυτής χαράς...ότι και να έχεις ακούσει για το ξεσκάτισμα είναι λίγο!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δομνίνα, πολλές ευχές από καρδιάς για την νέα σου αυτή προσπάθεια!

Link to comment
Share on other sites

Εχω ριξει πολυ κλαμα με το γραμματακι σου.... τι να πω ευχομαι οσο δυσκολα κ αν εχεις περασει η κορουλα σου που ηρθε στη ζωη σου να τα σβησει ολα !!!

Να σου ζησει να ειναι γερη δυνατη καλοτυχη κ ευτυχισμενη στη ζωη της !

Κ εσυ να εισαι διπλα της και να την καμαρωνεις !!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...