Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Συγγνώμη για την ενόχληση... μήπως έχει κάποια κοπέλα Gonal, Bemfola, Meriofert, Altermon... οποιαδήποτε ένεση για διέγερση? Δεν μου επιτρέπεται να περάσω ξανά επιτροπή... Ευχαριστώ για τον χρόνο σας! Καλή επιτυχία σε όλες, κορίτσια!

Θηλασμός


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 34
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

συμφωνώ με τη μαμάλευτεράκι!΄

Αλλά οι buckler (έτσι γράφεται?) χωρίς αλκοόλ είναι πολύ ωραίες, εμένα δεν μου φαίνεται η διαφορά!!

όντως είναι πολύ ωραίες


:tongue::tongue:
Link to comment
Share on other sites

:D:DΜπράβο μου!!! Βρήκα πως μπαίνει το ticker Θηλασμού!!! Αλλά αναρωτιέμαι γιατί μου το βάζει δύο φορές και κάθε φορά σβήνω το ένα. Ευχαριστώ κορίτσια για τη συμβουλή θα δοκιμάσω τη μπυρίτσα αυτή που λέτε. Ο αποκλειστικός θηλασμός είναι τέλειος, αλλά απόψε το μωρό είχε πυρετούλι από το εμβόλιο και δεν μπόρεσε όλη νύχτα να φάει, που σημαίνει ότι πρήστηκα και έπρεπε να αφαιρέσω λίγο γάλα με το χέρι μου για να ανακουφιστώ. Τι το θέλουν το εξαπλό εμβόλιο πρώτη φορά; Νομίζω τους πέφτει βαρύ. :?:-?:?

XcSfp1.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Aγαπητά μέλη,

το www.parentscafe.gr δημιουργήθηκε για να ικανοποιήσει την ανάγκη των γονέων για ψυχαγωγία και κοινωνική δικτύωση -

παρακαλούμε για θέματα που είναι ενημερωτικά και έχουν στόχο την πληροφόρηση των γονέων,

να χρησιμοποιείτε το http://parents.org.gr/

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...