Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 22 λεπτά , a miracle please είπε:

      Καλησπέρα σας,

      ελπίζω να είστε όλες καλά! 

      Αχ πως αρχίζω το μήνυμά μου...σαν γράμμα. Αλλά ελπίζω πραγματικά να είστε καλά όλες σας.

      Ελπίζω να μπορέσετε να με βοηθήσετε, διότι σκέφτηκα αρκετά να κάνω λογαριασμό και να σας ρωτήσω εδώ στο θέμα για πληροφορίες...

      Το ιστορικό μου έχει ως εξής..

      Είμαι 43 (και μισό) και έχω αποβολές/παλίνδρομες τα τελευταία χρόνια. Έχω κάνει και εξωσωματική, αλλά...... οι γιατροί που έχω ρωτήσει γενικά, εαν έχουμε κάποιο πρόβλημα κτλ κτλ μου είπαν απλά πως είναι θέμα ηλικίας που δεν κρατιούνται οι εγκυμοσύνες και πως δύσκολα θα κάνω "δικά μου" παιδιά. Και να σκεφτώ τη δωρεά. Έχουμε δώσει ένα σκασμό λεφτά σε εξετάσεις κτλ και όλα δείχνουν καλά. Τι να πω... ίσως είναι λόγω ηλικίας τελικά. Αν και έχω ακούσει πως και άλλες γυναίκες στην ηλικία μου έχουν μείνει εγκυος και φυσιολογικά μάλιστα και απέκτησαν υγιέστατα μωράκια. Αλλά αυτό μάλλον είναι άλλο θέμα.

      Και εδώ έρχομαι να σας ρωτήσω, ποιους γιατρούς να επισκεφτώ να ρωτήσω για δωρεά; ποιοι είναι ειδικοί σε αυτό το θέμα; γιατί πλέον δεν εμπιστεύομαι εύκολα όποιον να'ναι. 

      Μήπως μπορείτε να με βοηθήσετε; Επίσης τα προμηθεύονται απο τράπεζες ή βρίσκουν γυναίκες να κάνουν ωοληψία μαζί τους;

      Προσπαθώ να βρω λίγο το δρόμο μου, γιατί βασικά μόνο αυτό μου έμεινε να κάνω.

      Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!      

      Δεν υπάρχουν ειδικοί γιατροί.. οι περισσότεροι  ασχολούνται  και με αυτό το κομμάτι.. απλά κάποιος τους κάναμε εμείς ονόματα εδώ μέσα λόγω επιτυχιών.. σωστο και λαθος ταυτόχρονα..ιασω, Ρέα, ιακ ,μητερα και άλλα λογικά είναι τα κέντρα-νοσοκομεία που ασχολούνται..οπότε οι γιατροι συνεργάζονται  με αυτά.. αν μιλάς για Αθήνα.. υπάρχουν αντίστοιχα  και Θεσσαλονίκη..υπάρχουν και από τράπεζα και "φρεσκα", συνήθως την δότρια την μοιράζεσαι με άλλη κοπέλα.. το κόστος κυμαίνεται από 5000-7000, ίσως και λιγότερα από 5000 ανάλογα τι θα ζητήσεις και τι deal θα κάνεις.. γνώμη μου να διαλέξεις γιατρό  που θα ξεσκονησει και τον σύζυγο  αν δεν το εχετε κανει γτ πάντα  ειμαστε 2..μην παμε στο προφανες οτι φταει η γυναίκα..θα δωσεις λεφτά  για πιο σιγουρα..οποτε να εισαι πιο σιγουρη..αυτά για αρχή.. δεν ξέρω τι άλλο θα σε βοηθούσε.. 

      • Μου αρέσει 1

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΤΟΝ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ !!!


Recommended Posts

nickat .............. 2 ΑΥΡΙΟ ΟΙΣΤΡΑΔΙΟΛΗ ΚΑΙ ΒΛΕΠΟΥΜΕ

elena74 ............3 ΘΑ ΔΟΥΜΕ

Δομνινα ....... ΧΟΡΙΑΚΗ 24/09

krok ................1 22-09 (περίπου :rolleyes:)

Chemin

virgi .................2 ΔΙΕΓΕΡΣΗ

elafaki ..............2 ΔΙΕΓΕΡΣΗ

ladida

fani2006

ΧΟΥΧΟΥΛΙΝΑ ......2

papaki* .............2

κουκου ..............1

eya1980 ..........1 ΔΙΕΓΕΡΣΗ

POULI ............... ΑΝΑΜΟΝΗ ΧΟΡΙΑΚΗΣ

mema ................2.ΣΕ ΛΙΓΟ ΞΑΝΑ ΜΑΖΙ ΜΑΣ

dinad ................1 ΚΑΤΑΣΤΟΛΗ

Mara .................1 ΚΑΤΑΣΤΟΛΗ


Και περπατάω και πέφτω και ξανασηκώνομαι και συνεχίζω. Αλλά κουράζομαι γιατί πέρασε καιρός που περιμένω ...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 580
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ΚΡΑΤΑΩ ΤΟ ΑΡΧΕΙΟ ΜΗ ΧΑΝΟΜΑΣΤΕ

ΕΓΩ ΑΥΡΙΟ ΚΑΝΩ ΟΙΣΤΡΑΔΙΟΛΗ ΚΑΙ ΑΝ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΑΡΧΙΣΩ ΤΙΣ ΕΝΕΣΕΙΣ ΤΗΣ ΔΙΕΓΕΡΣΗΣ.

ΒΙΡΓΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΕΙΔΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ? ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΑ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΚΑΙ ΣΕ ΑΠΕΙΛΟΥΣΑ ΤΕΛΙΚΑ :tongue::tongue::tongue:

ΕΙΜΑΙ ΤΡΟΜΑΚΤΙΚΟΣ ΤΥΠΟΣ ΤΟ ΞΕΡΩ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Η ΝΤΡΗΜ ΕΜΕΙΝΕ ΕΓΚΥΟΣ. ΜΟΝΗ ΤΗΣ ΝΑΙ ΜΟΝΗ ΤΗΣ. 700 ΚΑΙ ΚΑΤΙ Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΤΗΣ. ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ? ΝΑΙ. ΤΟ ΠΟΣΟ ΤΟ ΧΑΡΗΚΑ ΔΕ ΛΕΓΕΤΑΙ


Και περπατάω και πέφτω και ξανασηκώνομαι και συνεχίζω. Αλλά κουράζομαι γιατί πέρασε καιρός που περιμένω ...

Link to comment
Share on other sites

Απιστευτο γατουλα μου ! Εχω ανατριχιασει !!!! Ειναι τελειο αυτο που της συνεβη !

Αντε ολα καλα θα ναι αυριο κ για σενα ! Θα δεις που θα ξεκινησεις κ συ αυριο κιολας ! Κ ναι θα μαστε διπλα σιπλα στα κρεββατια τοτε !χαχαχ!!!

μιλας με τον θειο??? εγω οτι θελω τις συντονιστριες παιρνω ! Καλα κανω λες η οχι???

Οσο για την οιστραδιολη μου ηταν 10 μερα καταστολης στο 14,6 κ θα πρεπει να ειναι κατω απο 50 !

Link to comment
Share on other sites

ΚΡΑΤΑΩ ΤΟ ΑΡΧΕΙΟ ΜΗ ΧΑΝΟΜΑΣΤΕ

ΕΓΩ ΑΥΡΙΟ ΚΑΝΩ ΟΙΣΤΡΑΔΙΟΛΗ ΚΑΙ ΑΝ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΑΡΧΙΣΩ ΤΙΣ ΕΝΕΣΕΙΣ ΤΗΣ ΔΙΕΓΕΡΣΗΣ.

ΒΙΡΓΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΕΙΔΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ? ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΑ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΚΑΙ ΣΕ ΑΠΕΙΛΟΥΣΑ ΤΕΛΙΚΑ :tongue::tongue::tongue:

ΕΙΜΑΙ ΤΡΟΜΑΚΤΙΚΟΣ ΤΥΠΟΣ ΤΟ ΞΕΡΩ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Η ΝΤΡΗΜ ΕΜΕΙΝΕ ΕΓΚΥΟΣ. ΜΟΝΗ ΤΗΣ ΝΑΙ ΜΟΝΗ ΤΗΣ. 700 ΚΑΙ ΚΑΤΙ Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΤΗΣ. ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ? ΝΑΙ. ΤΟ ΠΟΣΟ ΤΟ ΧΑΡΗΚΑ ΔΕ ΛΕΓΕΤΑΙ

Η μια μετά την άλλη είμαστε έτσι??? Καλή επιτυχία κοριτσάκι και σε σένα!!

Link to comment
Share on other sites

Οσο για την οιστραδιολη μου ηταν 10 μερα καταστολης στο 14,6 κ θα πρεπει να ειναι κατω απο 50 !

Αρα όλα καλά σωστά??? ;)

Άντε κοριτσάκια , μια μια....τρώμε την ουρά του γαιδάρου τώρα:D

Τα νούμερα που βάζετε στην λίστα τι δείχνουν? το 1 και το 2????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ντινακι μου καλημερα ! Εχουμε ξαναμιλησει κ στο parents νομιζω ε ?

Ναι η μια μετα την αλλη ξεκιναει κ σιγουρα θα εχουμε ρεκορ επιτυχιων !

Τα νουμερα που εχουμε βαλει στη λιστα ειναι σε ποια εξωσωματικη βρισκεται η καθε κοπελα ! Πχ εγω κανω τη δευτερη εξωσωματικη τωρα !

Link to comment
Share on other sites

Ναι ,νομίζω ότι έχουμε ξαναμιλήσει. Πολύ καλή επιτυχία κοριτσάκι μου!!!

Εσένα γιατί σου μέτρησαν οιστραδιόλη 10η μέρα, ενώ εμένα μου είπαν να πάω αύριο που είναι 16η???:confused:

Αρα δηλ. η 1η μέτρηση πρέπει να είναι κάτω απο 50? ...και όσο περνάνε οι μέρες με τις ενέσεις διέγερσης αυτή θα πρέπει να ανεβαίνει?

Link to comment
Share on other sites

Υποθετω οτι απο κεντρο σε κεντρο διαφερουν πολλα ! Θυμισε μου σε πιο εισαι?

στο προγουμενο κεντρο που ημουν ειχαν αρχισει πολυ κ μενα να μου τη μετρησουν κ ειχα αρχισει πολυ αργοτερα την διεγερση ! Τωρα ολα σε θεμα χρονου ειναι αλλιως ! Κ μαλλον καλυτερα !

Παντως ετσι μου ειχαν πει 10 μερα να κανω οιστραδιολη κ ξανα μετα απο 8 μερες μαζι με υπερηχο !

Εσυ σε ποια μερα εισαι ?

Link to comment
Share on other sites

Στο Αττικό θα την κάνω . Εσύ ?

Δηλ. την μέτρησες την 10η μέρα...συνεχίζεις όμως ενέσεις καταστολής για άλλες 8? ή έχεις ξεκινήσει και διέγερσης? ...σορυ μπερδεύτηκα...:confused: προσπαθώ να καταλάβω την διαφορά...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια συγνώμη να ρωτήσω κάτι? Περίοδος σας ήρθε κανονικά?

Εμένα μου ήρθε, και σήμερα υποτίθεται είναι η τελευταία μέρα και ακόμη να σταματήσει... :confused: Eίναι φυσιολογικό? Συνήθως κρατάει 6-7 μέρες...Πως θα κάνω υπέρηχο αύριο? πειράζει????

Link to comment
Share on other sites

nickat .............. 2 ΑΥΡΙΟ ΟΙΣΤΡΑΔΙΟΛΗ ΚΑΙ ΒΛΕΠΟΥΜΕ

elena74 ............3 ΘΑ ΔΟΥΜΕ

Δομνινα ....... ΧΟΡΙΑΚΗ 24/09

krok ................1 22-09 (περίπου :rolleyes:)

virgi .................2 ΔΙΕΓΕΡΣΗ

elafaki ..............2 ΔΙΕΓΕΡΣΗ

ladida

fani2006

ΧΟΥΧΟΥΛΙΝΑ ......2

papaki* .............2

κουκου ..............1

eya1980 ..........1 ΔΙΕΓΕΡΣΗ

POULI ............... ΑΝΑΜΟΝΗ ΧΟΡΙΑΚΗΣ

mema ................2.ΣΕ ΛΙΓΟ ΞΑΝΑ ΜΑΖΙ ΜΑΣ

dinad ................1 ΚΑΤΑΣΤΟΛΗ

Mara .................1 ΚΑΤΑΣΤΟΛΗ

Κοριτσάκια γεια σας!! Μόλις είδα ότι με είχατε και εμένα εδώ. Τελικά πάω για Οκτώβρη οπότε με έσβησα (να μην σας πιάνω και χώρο ;):D). Εννοείται ότι σας παρακολουθώ και ευχόμαι καλή επιτυχία σε όλες!!!!!!!


as1cM8UVM3D0000MDAyNzQ2ZHwzNTMyNjJkfG91ciBiYWJ5IGdpcmxzIGFyZQ.gif391223400111
Link to comment
Share on other sites

dinaki μου εγω θα την κανω στο Γεννεσις.

Περιοδος μου ηρθε κανονικα κ δεν πειραζει που αυριο θα εχεις ακομα ! Εγω στο αλλο κεντρο ειχα παει κ την ειχα κανει τριτη μερα αν θυμαμαι καλα ! Μπλιαχ ! Υπομονη θα περασει κ αυτο ! Εισαι στα τελειωματα να υποθεσω??

Λοιπον εγω εκανα μια ενεση καταστολης εφαπαξ μηνιαια δλδ! Δεν διαφερει σε κατι απο τις αλλες απλα δεν τρυπιεμαι καθημερινα ! Η δοση αρκει για ολο το υπολοιπο μου ! Ναι εχω ξεκινησει κ διεγερση, ειμαι ηδη στην τριτη μερα σημερα κ δεν το κοβω να τραβαει πολυ ! Πιστευω στα μεσα της βδομαδας θ αξεμπερδευω !

Link to comment
Share on other sites

nickat .............. 2 ΔΙΕΓΕΡΣΗ

elena74 ............3 ΘΑ ΔΟΥΜΕ

Δομνινα ....... ΧΟΡΙΑΚΗ 24/09

krok ................1 22-09 (περίπου :rolleyes:)

virgi .................2 ΔΙΕΓΕΡΣΗ

elafaki ..............2 ΔΙΕΓΕΡΣΗ

ladida

fani2006

ΧΟΥΧΟΥΛΙΝΑ ......2

papaki* .............2

κουκου ..............1

eya1980 ..........1 ΔΙΕΓΕΡΣΗ

POULI ............... ΑΝΑΜΟΝΗ ΧΟΡΙΑΚΗΣ

mema ................2.ΣΕ ΛΙΓΟ ΞΑΝΑ ΜΑΖΙ ΜΑΣ

dinad ................1 ΚΑΤΑΣΤΟΛΗ

Mara .................1 ΚΑΤΑΣΤΟΛΗ

ΑΡΧΙΣΑ ΤΙΣ ΕΝΕΣΕΙΣ. ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΤΣΙΤΑ ΜΕ ΟΛΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΣΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΝΩ. ΑΝ ΗΡΕΜΗΣΩ ΚΙΟΛΑΣ ΟΛΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ!


Και περπατάω και πέφτω και ξανασηκώνομαι και συνεχίζω. Αλλά κουράζομαι γιατί πέρασε καιρός που περιμένω ...

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΘΕ ΓΙΑΤΡΟΣ ΔΙΑΦΕΡΕΙ. ΕΓΩ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΔΙΕΓΕΡΣΗ ΚΑΙ ΚΑΤΑΣΤΟΛΗ ΜΑΖΙ. ΤΩΡΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΚΑΝΩ 3 ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΤΙΣ 2 ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΤΗ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΟΛΗ. ΜΕΤΑ ΤΗ ΔΙΕΓΕΡΣΗ Η ΟΙΣΤΡΑΔΙΟΛΗ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ. ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΦΤΑΣΕΙ ΛΕΝΕ 200 ΜΟΝΑΔΕΣ ΑΝΑ ΩΑΡΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΑ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΟΥΝ.

ΟΧΙ ΒΟΡΤΖΙ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ ΜΕ ΤΙΣ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΡΙΕΣ ΜΙΛΑΩ. ΣΙΓΑ ΝΑ ΜΗ ΜΟΥ ΜΙΛΟΥΣΕ Ο ΘΕΙΟΣ! ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΕΤΟΙΕΣ ΑΠΑΙΤΗΣΕΙΣ.

ΚΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΘΑ ΚΑΝΩ ΟΙΣΤΡΑΔΙΟΛΗ ΚΑΙ ΥΠΕΡΗΧΟ. ΜΑΖΙ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΤΩ, ΘΑ ΔΕΙΣ!


Και περπατάω και πέφτω και ξανασηκώνομαι και συνεχίζω. Αλλά κουράζομαι γιατί πέρασε καιρός που περιμένω ...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...