Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 22 λεπτά , a miracle please είπε:

      Καλησπέρα σας,

      ελπίζω να είστε όλες καλά! 

      Αχ πως αρχίζω το μήνυμά μου...σαν γράμμα. Αλλά ελπίζω πραγματικά να είστε καλά όλες σας.

      Ελπίζω να μπορέσετε να με βοηθήσετε, διότι σκέφτηκα αρκετά να κάνω λογαριασμό και να σας ρωτήσω εδώ στο θέμα για πληροφορίες...

      Το ιστορικό μου έχει ως εξής..

      Είμαι 43 (και μισό) και έχω αποβολές/παλίνδρομες τα τελευταία χρόνια. Έχω κάνει και εξωσωματική, αλλά...... οι γιατροί που έχω ρωτήσει γενικά, εαν έχουμε κάποιο πρόβλημα κτλ κτλ μου είπαν απλά πως είναι θέμα ηλικίας που δεν κρατιούνται οι εγκυμοσύνες και πως δύσκολα θα κάνω "δικά μου" παιδιά. Και να σκεφτώ τη δωρεά. Έχουμε δώσει ένα σκασμό λεφτά σε εξετάσεις κτλ και όλα δείχνουν καλά. Τι να πω... ίσως είναι λόγω ηλικίας τελικά. Αν και έχω ακούσει πως και άλλες γυναίκες στην ηλικία μου έχουν μείνει εγκυος και φυσιολογικά μάλιστα και απέκτησαν υγιέστατα μωράκια. Αλλά αυτό μάλλον είναι άλλο θέμα.

      Και εδώ έρχομαι να σας ρωτήσω, ποιους γιατρούς να επισκεφτώ να ρωτήσω για δωρεά; ποιοι είναι ειδικοί σε αυτό το θέμα; γιατί πλέον δεν εμπιστεύομαι εύκολα όποιον να'ναι. 

      Μήπως μπορείτε να με βοηθήσετε; Επίσης τα προμηθεύονται απο τράπεζες ή βρίσκουν γυναίκες να κάνουν ωοληψία μαζί τους;

      Προσπαθώ να βρω λίγο το δρόμο μου, γιατί βασικά μόνο αυτό μου έμεινε να κάνω.

      Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!      

      Δεν υπάρχουν ειδικοί γιατροί.. οι περισσότεροι  ασχολούνται  και με αυτό το κομμάτι.. απλά κάποιος τους κάναμε εμείς ονόματα εδώ μέσα λόγω επιτυχιών.. σωστο και λαθος ταυτόχρονα..ιασω, Ρέα, ιακ ,μητερα και άλλα λογικά είναι τα κέντρα-νοσοκομεία που ασχολούνται..οπότε οι γιατροι συνεργάζονται  με αυτά.. αν μιλάς για Αθήνα.. υπάρχουν αντίστοιχα  και Θεσσαλονίκη..υπάρχουν και από τράπεζα και "φρεσκα", συνήθως την δότρια την μοιράζεσαι με άλλη κοπέλα.. το κόστος κυμαίνεται από 5000-7000, ίσως και λιγότερα από 5000 ανάλογα τι θα ζητήσεις και τι deal θα κάνεις.. γνώμη μου να διαλέξεις γιατρό  που θα ξεσκονησει και τον σύζυγο  αν δεν το εχετε κανει γτ πάντα  ειμαστε 2..μην παμε στο προφανες οτι φταει η γυναίκα..θα δωσεις λεφτά  για πιο σιγουρα..οποτε να εισαι πιο σιγουρη..αυτά για αρχή.. δεν ξέρω τι άλλο θα σε βοηθούσε.. 

      • Μου αρέσει 1

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΤΟΝ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ !!!


Recommended Posts

Καλώς την γατούλα μας!

Έχε υπόψη σου ότι το Vibramycin όπως και οποιαδήποτε άλλη αντιβίωση προκαλεί μύκητες στην ευαίσθητη περιοχή.. Σου συνιστώ να παίρνεις μαζί ultra-levir ή να τρως πολλά γιαούρτια.. Κι εγώ την ίδια αντιβίωση είχα πάρει γιατί κι εγώ είχα ουρεόπλασμα και είχα ταλαιπωρηθεί αφάνταστα διότι τους μύκητες δεν τους είχα υπολογίσει καθόλου.. Μπλιαχ!

Κι εγώ ανυπομονώ να δω τι θα μου πει ο γιατρός σήμερα..

Να σας εκμυστηρευτώ και κάτι.. Μίλησα στο ένα αφεντικό μου για την εξωσωματική και την άδεια που πρέπει να πάρω την άλλη βδομάδα.. Καλά το πήρε, μου ευχήθηκε και καλή επιτυχία.. Αλλά ρε κορίτσια μου έφυγε ένα βάρος..

ΝΑΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΜΥΚΗΤΕΣ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΞΩ ΝΑ ΤΟ ΠΡΟΛΑΒΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΕ ΠΑΙΡΝΕΙ ΝΑ ΜΠΛΕΞΩ ΚΑΙ ΜΕ ΑΥΤΟ! ΟΠΟΤΕ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΛΕΜΕ.. ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ, ΑΝΤΙΜΥΚΗΤΙΑΚΟ, ΣΙΔΗΡΟ, ΦΙΛΙΣΙΝ, ΖΙΡΤΕΚ ΚΑΙ ΛΥΓΑΡΙΑ ΠΟΥ ΒΟΗΘΑΕΙ ΣΤΗ ΓΟΝΙΜΟΤΗΤΑ. ΣΑΝ ΤΙΣ ΓΙΑΓΙΑΔΕΣ!


Και περπατάω και πέφτω και ξανασηκώνομαι και συνεχίζω. Αλλά κουράζομαι γιατί πέρασε καιρός που περιμένω ...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 580
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

It's final!

Αύριο Παρασκευή 10/9 στις 9:45 το πρωί κλείστηκε το ραντεβού για την ωοληψία! Είμαι σχεδόν έτοιμη, το μόνο που μένει είναι να πάω σήμερα το απόγευμα στον αιματολόγο να κάνουμε το πρώτο σκέλος της θεραπείας και μετά να κοιμηθώ καλά το βράδυ - δεν το βλέπω βέβαια.. με την αγωνία που θα έχω σιγά μην καταφέρω να κλείσω μάτι..

Τελικά κοριτσάκια μου μίλησα και στο δεύτερο αφεντικό μου για την εξωσωματική. Και οι δύο καλά το πήρανε, μου ευχήθηκαν καλή επιτυχία και όλα να πάνε καλά..

Κορίτσια, είμαι και πάλι αισιόδοξη!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

It's final!

Αύριο Παρασκευή 10/9 στις 9:45 το πρωί κλείστηκε το ραντεβού για την ωοληψία! Είμαι σχεδόν έτοιμη, το μόνο που μένει είναι να πάω σήμερα το απόγευμα στον αιματολόγο να κάνουμε το πρώτο σκέλος της θεραπείας και μετά να κοιμηθώ καλά το βράδυ - δεν το βλέπω βέβαια.. με την αγωνία που θα έχω σιγά μην καταφέρω να κλείσω μάτι..

Τελικά κοριτσάκια μου μίλησα και στο δεύτερο αφεντικό μου για την εξωσωματική. Και οι δύο καλά το πήρανε, μου ευχήθηκαν καλή επιτυχία και όλα να πάνε καλά..

Κορίτσια, είμαι και πάλι αισιόδοξη!

Δομνινακι μου τελεια!!!

Ναι να εισαι πολυ πολυ αισιοδοξη , ολα να πανε κατ ευχην!!!Να κανεις την θεραπεια σου αυριο και μετα να κοιμηθεις καλα να σαι φρεσκια οταν θα σου παρουν τα αυγουλακια σου!!Και παλι πολλες ευχες και θα περιμενουμε να νεα σου!!Αχχ εγω ειμαι πολυ αισιοδοξη , πω πω δεν το πιστευω και μετα σε 15 μερουλες θα σαι εγκυος δεν το πιστευω οτι εφθασε ο καιρος!!!:P:p:p

Φιλακια πολλα!!


C17Yp3.png
Link to comment
Share on other sites

O πανε τελεια λοιπον Δομνινακι μου ! Μην σκεφτεσαι τιποτα αλλο παρα μονο την επιτυχια σου ! Ο καιρος εφτασε λοιπον κ σε λιγες μερες θα εχεις παλι τα μπεμπακια σου στην κοιλιτσα σου ! Κοιτα να τα φροντισεις καλυτερα αυτη τη φορα ...κοινως οχι δουλεια τσακωμους κ χαζομαρουλες !!!!!!

Με το καλο λοιπον σου ευχομαι !!! Αντε και το ονειρο μολις ξεκινα....

Link to comment
Share on other sites

Virginaki μου σ' ευχαριστώ πολύ.. ήδη έχω μιλήσει με το σύζυγο και του απαγόρεψα να με στενοχωρεί, αγχώνει, κουράζει..

Μίλησα ήδη και με τα αφεντικά μου και έχω άδεια όλη την άλλη βδομάδα και η ψυχολογία μου τέλεια!

Εσύ πως είσαι κοριτσάκι;


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μπραβο Δομνινακι πολυ χαιρομαι για σενα ! Ετσι θελουν οι αντρες ..ξεκαθαρισμα !!!

Εγω, αν και πολυ ευτυχισμενη ...σημερα ειμαι κ πολυ νευρικη ! Τσακωνομαι ολη μερα με τον αντρα μου κ γενικως εχω πολλα νευρα ! Νομιζω πως θα εχω προβλημα σε αυτο ! Η δοση που μου εκανε ηταν μεγαλη κ μαλλον αρχισε να επιδρα !!! Του εξηγησα λοιπον πως αν δεν εχει σκοπο να κανει υποχωρησεις στα νευρα μου κ αντιδραει κ αυτος, θα μαζεψω τα μπογαλακια μου κ θα παω να μεινω στη μανουλα μου μεχρι να τον χρειαστω! Τη μερα που θα δωσει τα σπερματακια δλδ !

Εμα πια ! Ωρες ωρες !!! Ειναι στον κοσμο τους !

Παντως ακομα κ με νευρα εξακολουθω να ειμαι ευτυχισμενη ! Χμμμ..Δεν ξερω πως γινεται αυτο..μη με ρωτησει καμια ! Απλα δεν επιτρεπω σε κανεναν αυτον τον μηνα τουλαχιστον να μου χαλασει αυτο που νιωθω !

Ουφ παει τα ειπα ..ξελαφρωσα... τα ξεχασα ηδη !!!

Ειπαμε ειμαι Χαρουμενη !!!!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια όλα πήγαν τέλεια.. Από τα 6 ωάρια που είχα καταφέραμε και πήραμε τα 5, από την νάρκωση δεν κατάλαβα τίποτε διότι ο αναισθησιολόγος ήταν άλλος (πολύ καλύτερος από τον προηγούμενο εννοείται) και συνήλθα στο πιτς φυτίλι. Δεν έχω ούτε αίμα, ούτε πονάκια ούτε τίποτε.. Και το δείγμα σπέρματος που έδωσε ο σύζυγος μας είπαν ότι είναι εντάξει..

Τώρα υπομονή μέχρι αύριο να δούμε πόσα γονιμοποιήθηκαν και πότε θα τα βάλουμε!

Επίσης και η θεραπεία με τον ανοσολόγο πήγε μια χαρά και επ' ευκαιρίας κάναμε και μια παρακέντηση σ' ένα γάγγλιο που έχω βγάλει στον αγκώνα για να βεβαιωθούμε ότι δεν είναι κάτι σοβαρό..

Υπομονή μέχρι αύριο για να δούμε το ευτυχές αποτέλεσμα!

Βιργινάκι μου λογικό είναι να έχεις νεύρα και καλά θα κάνει ο σύζυγος να το καταλάβει και να υποχωρεί παντοιοτρόπως..


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο Δομνινακι πολυ χαιρομαι για σενα ! Ετσι θελουν οι αντρες ..ξεκαθαρισμα !!!

Εγω, αν και πολυ ευτυχισμενη ...σημερα ειμαι κ πολυ νευρικη ! Τσακωνομαι ολη μερα με τον αντρα μου κ γενικως εχω πολλα νευρα ! Νομιζω πως θα εχω προβλημα σε αυτο ! Η δοση που μου εκανε ηταν μεγαλη κ μαλλον αρχισε να επιδρα !!! Του εξηγησα λοιπον πως αν δεν εχει σκοπο να κανει υποχωρησεις στα νευρα μου κ αντιδραει κ αυτος, θα μαζεψω τα μπογαλακια μου κ θα παω να μεινω στη μανουλα μου μεχρι να τον χρειαστω! Τη μερα που θα δωσει τα σπερματακια δλδ !

Εμα πια ! Ωρες ωρες !!! Ειναι στον κοσμο τους !

Παντως ακομα κ με νευρα εξακολουθω να ειμαι ευτυχισμενη ! Χμμμ..Δεν ξερω πως γινεται αυτο..μη με ρωτησει καμια ! Απλα δεν επιτρεπω σε κανεναν αυτον τον μηνα τουλαχιστον να μου χαλασει αυτο που νιωθω !

Ουφ παει τα ειπα ..ξελαφρωσα... τα ξεχασα ηδη !!!

Ειπαμε ειμαι Χαρουμενη !!!!

LIKE!!!


[sIGPIC][/sIGPIC] Ανοίγει ένας παράδεισος η κόλαση όταν κλείνει, αυτόματη είναι αυτή η στιγμή σε πιάνει και σ' αφήνει...

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΤΙ ΤΟΥΣ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ. ΕΧΩ ΦΟΒΕΡΗ ΥΠΕΡΕΝΤΑΣΗ ΚΑΙ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ. ΚΑΝΟΥΝ ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΘΑ ΦΥΓΩ ΓΙΑ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΜΕΤΑ ΓΙΑ ΠΟΛΥ, ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΘΑΡΙΣΩ ΟΤΙ ΕΚΚΡΕΜΟΤΗΤΑ ΕΧΕΙ ΜΕΙΝΕΙ. ΕΧΩ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΕΜΕΤΟΥΣ ΑΠΟ ΤΙΣ ΕΝΕΣΕΙΣ ΑΦΗΣΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΦΡΙΚΗ:shock:


Και περπατάω και πέφτω και ξανασηκώνομαι και συνεχίζω. Αλλά κουράζομαι γιατί πέρασε καιρός που περιμένω ...

Link to comment
Share on other sites

Αχ Δομνινα μου, τελεια τελεια τελεια ! Αυριο οταν θ αξαναγραψεις θα ειναι γι ανα πεις οτι γονιμοποιηθηκαν οοολα ! Κ τα 5 !!! Μπραβο κουκλα μου, καλη εμβρυομεταφορα τωρα !!!!

Οσο για τον αντρα μου ενταξει δε λεω ! Οταν του ειπα οτι εχε το νου σου γιατι εχω παρει ενεση μεγαλης δοσης αυτη τη φορα μου ειπε οτι απλα δεν το σκεφτηκε ! Για να δουμε τι θα δουμε απο δω κ περα !

Ιβυ μου τι κανεις εσυ ?

Ουφ κοριτσια εκτος οτι δουλευω απ το πρωι κ σχολασα 9 στο καπακι επρεπε να παω κ σε ταβερνα μου μαζευτηκαν τα κουνιαδια μου ! Αλλα εγω !!!!! Δεν λυγισα μπροστα σε τοσα κιλα παιδακια κ μπριζολακια κ ολα αυτα ! Ε μονο μια κοκα κολα ηπια ! Ε τι αφου δεν τρωω καθολου αλατι τι να εκανα???

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΜΕΓΑΛΗ ΑΥΤΟΣΥΓΚΡΑΤΗΣΗ ΒΡΕ! ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ. ΑΣΕ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ. ΤΑ ΧΩ ΠΑΡΕΙ. ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΟΥΣ. Ο ΓΑΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟΥ ΝΤ ΑΛΛΛΛΛΟΥ. ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ ΣΚΑΕΙ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ. ΜΟΥΣΑΦΙΡΗΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ. ΕΡΧΕΤΑΙ ΤΡΩΕΙ ΚΑΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ. ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ. ΑΛΛΑ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΟΠΩΣ ΠΕΡΑΣΕ ΚΙ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ. ΜΕ ΤΑ ΦΕΓΓΑΡΙΑ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ. ΚΙ ΕΓΩ ΓΑΙΔΟΥΡΙ ΟΜΩΣ. ΟΥΤΕ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΤΟΝ ΠΑΙΡΝΩ ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΑ. ΟΠΟΤΕ ΤΟΝ ΠΑΙΡΝΩ ΕΧΕΙ ΔΟΥΛΕΙΑ! ΑΜΑ ΘΕΛΕΙ ΑΣ ΜΕ ΠΑΡΕΙ. ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΜΑ ΕΡΘΕΙ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΝΑ ΜΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ. ΑΜΑΝ ΠΙΑ.


Και περπατάω και πέφτω και ξανασηκώνομαι και συνεχίζω. Αλλά κουράζομαι γιατί πέρασε καιρός που περιμένω ...

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου έχω νέα! Με πήραν τηλέφωνο από το κέντρο.. Έχουμε πάλι 3 εμβρυάκια που θα μεταφέρουμε στην κοιλίτσα μου τη Δευτέρα στις 1 το μεσημέρι!

Μου φυγε ένα άγχος κορίτσια.. Τώρα από εδώ και πέρα ότι θέλει ο Θεούλης.. Σε δυο μερούλες τέτοια ώρα θα τα χω παρεούλα κορίτσια!

Έλα να παίρνετε μια μια σειρά!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητηρια κοπελα μου ! Σου ευχηθηκα κ διπλα κ σου ευχομαι κ απο δω να πανε ολα καλα απο δω κ μπρος ! Καλη εμβρυομεταφορα τωρα κ μακαρι να ερθουν κατευθειαν κ τα τρια που τοσο θελεις !!!!!!

Νικατακι μου ελα μωρε κ αυτοι το περνανε διαφορετικα ! Κ καπως τους βγαινει !!!!

Λογικο ειναι !!!! Θελουν κ αυτοι το χρονο τους σε ολα !!! Μη σκας !!!! Ειπαμε ειμαστε χαρουμενες !!!

Εγω εχω καφε υγρα οπωε παντα πριν αδιαθετησω κ το πολυ σε 1-2 μερες θα εχω κανονικα περιοδο κ ξεκιναω ! Την Τριτη κανω οιστραδιολη κ Ε2 κ απο κει θα με κατευθυνουν !!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια, ειμαι καινουργια στην παρεα, ΜΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΕΣ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!!!!

ΘΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!! Ειμαι καινουργια στο forum και εκανα και εγω την προσπαθεια μου τωρα τον σεπτεμβρη, περιμενω αποτελεσματα σε μια βδομαδα. περναω την εβδομαδα της αναμονης.

φιλια

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...