Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 22 λεπτά , a miracle please είπε:

      Καλησπέρα σας,

      ελπίζω να είστε όλες καλά! 

      Αχ πως αρχίζω το μήνυμά μου...σαν γράμμα. Αλλά ελπίζω πραγματικά να είστε καλά όλες σας.

      Ελπίζω να μπορέσετε να με βοηθήσετε, διότι σκέφτηκα αρκετά να κάνω λογαριασμό και να σας ρωτήσω εδώ στο θέμα για πληροφορίες...

      Το ιστορικό μου έχει ως εξής..

      Είμαι 43 (και μισό) και έχω αποβολές/παλίνδρομες τα τελευταία χρόνια. Έχω κάνει και εξωσωματική, αλλά...... οι γιατροί που έχω ρωτήσει γενικά, εαν έχουμε κάποιο πρόβλημα κτλ κτλ μου είπαν απλά πως είναι θέμα ηλικίας που δεν κρατιούνται οι εγκυμοσύνες και πως δύσκολα θα κάνω "δικά μου" παιδιά. Και να σκεφτώ τη δωρεά. Έχουμε δώσει ένα σκασμό λεφτά σε εξετάσεις κτλ και όλα δείχνουν καλά. Τι να πω... ίσως είναι λόγω ηλικίας τελικά. Αν και έχω ακούσει πως και άλλες γυναίκες στην ηλικία μου έχουν μείνει εγκυος και φυσιολογικά μάλιστα και απέκτησαν υγιέστατα μωράκια. Αλλά αυτό μάλλον είναι άλλο θέμα.

      Και εδώ έρχομαι να σας ρωτήσω, ποιους γιατρούς να επισκεφτώ να ρωτήσω για δωρεά; ποιοι είναι ειδικοί σε αυτό το θέμα; γιατί πλέον δεν εμπιστεύομαι εύκολα όποιον να'ναι. 

      Μήπως μπορείτε να με βοηθήσετε; Επίσης τα προμηθεύονται απο τράπεζες ή βρίσκουν γυναίκες να κάνουν ωοληψία μαζί τους;

      Προσπαθώ να βρω λίγο το δρόμο μου, γιατί βασικά μόνο αυτό μου έμεινε να κάνω.

      Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!      

      Δεν υπάρχουν ειδικοί γιατροί.. οι περισσότεροι  ασχολούνται  και με αυτό το κομμάτι.. απλά κάποιος τους κάναμε εμείς ονόματα εδώ μέσα λόγω επιτυχιών.. σωστο και λαθος ταυτόχρονα..ιασω, Ρέα, ιακ ,μητερα και άλλα λογικά είναι τα κέντρα-νοσοκομεία που ασχολούνται..οπότε οι γιατροι συνεργάζονται  με αυτά.. αν μιλάς για Αθήνα.. υπάρχουν αντίστοιχα  και Θεσσαλονίκη..υπάρχουν και από τράπεζα και "φρεσκα", συνήθως την δότρια την μοιράζεσαι με άλλη κοπέλα.. το κόστος κυμαίνεται από 5000-7000, ίσως και λιγότερα από 5000 ανάλογα τι θα ζητήσεις και τι deal θα κάνεις.. γνώμη μου να διαλέξεις γιατρό  που θα ξεσκονησει και τον σύζυγο  αν δεν το εχετε κανει γτ πάντα  ειμαστε 2..μην παμε στο προφανες οτι φταει η γυναίκα..θα δωσεις λεφτά  για πιο σιγουρα..οποτε να εισαι πιο σιγουρη..αυτά για αρχή.. δεν ξέρω τι άλλο θα σε βοηθούσε.. 

      • Μου αρέσει 1

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΤΟΝ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ !!!


Recommended Posts

Κοριτσάκια μου πήγα πάλι στο γιατρό.. Είδαμε 5 ωοθηλάκια να μεγαλώνουν.. Απογοητεύτηκα λίγο.. περίμενα περισσότερα αλλά ο γιατρός μου είπε ότι αφενός βλέπει και κάποια άλλα μικρά τα οποία θα δούμε πως θα εξελιχθούν και αφετέρου α) να μη στενοχωριέμαι γιατί υπάρχουν γυναίκες που κάνουν μόλις 2 και πετυχαίνουν εγκυμοσύνη με αυτά και β) πολλές φορές η ανταπόκριση των ωοθηκών στη δεύτερη εξωσωματική είναι φτωχότερη.. Αλλά πάμε καλά..

Έτσι ενεσούλες τώρα και τη Δευτέρα 8 το πρωί πάλι εκεί...

Προχωράμε αργά και σταθερά!

Γατούλα μου είμαι σίγουρη πως ότι κι αν κάνεις απαρατήρητη δεν περνάς.. Οπότε και το 9μηνο θα πάρεις και ότι άλλο θες θα πάρεις.. Δεν μασάμε λέμε..

Μέμα μου καλή επιτυχία κι εσύ στον υπέρηχο σήμερα..

Βιργινία μου καλή αρχή κοριτσάκι μου.. Ο καιρός κοντεύει..

Σε όλη την παρεούλα πολλά φιλιά!

Καλημέρα σας και πάλι!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 580
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Δομνινα μου σε ευχαριστω

Να σε ρωτησω κατι , εκανα οιστραδιλοη και ειναι μονο 54 εχω ηδη κανει 2 ενεσεις γοναλ, μου φανηκε λιγο γιατι με το βραχυ πρωτοκολλο την δευτερη ημερα ειχα 260 .Μου παν απο το κεντρο οτι ειναι φυσιλογικο γιατι κανω το μακρυ πρωτοκολλο !!ειναι????


C17Yp3.png
Link to comment
Share on other sites

Mema μου νομίζω πως είναι λογικό διότι με το μακρύ πρωτόκολλο που κάνουμε τώρα έχουμε κάνει ήδη καταστολή της λειτουργίας των ωοθηκών για αρκετές μέρες.. Με μόλις δύο ενέσεις gonal μια χαρά είναι η οιστραδιόλη σου μιας και μόνο για δύο μέρες έχουν δεχθεί ερέθισμα για να αρχίσουν την παραγωγή ωαρίων..

Στο βραχύ πρωτόκολλο ξεκινούσες ταυτόχρονα καταστολή και διέγερση..

Δεν βάζω το χέρι μου στη φωτιά βέβαια αλλά το θεωρώ λογικό.. Υπέρηχο τι ώρα θα κάνεις;


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Δομνινα μου στις 3 θα παω αλλα τωρα μολις με πηραν απο το κεντρο και μου παν οτι ειναι λιγο χαμηλη και μαλλον θα πρεπει να αυξησω την δοση των gonal (112.5 κανω).

Στο βραχυ εκανα την 2 μερα περιοδου mia enesh daronda 20 και απο τριτη μερα και γοναλ (112,5) καθ ολη την διαρκεια του πρωτοκολλου τις ιδιες δοσεις και απο τα δυο απλα μαλλον υπεραντεδραν η ωοθηκες μου και τωρα κανουμε το μακρυ!!

Τωρα θα παω και για υπερηχο και μου πε οτι μαλλον θα μου αυξηση λιγο την gonal φαινεται οτι τοσες ημερες που εκανα το daronda μου ριξε πολυ την οιστραδιολη! τι να πω θα δουμε!!

Θα σου πω τα νεα!!Φιλακια πολλα!!


C17Yp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Χαιρετώ και την ντριμ τιμ!!!!

Μεμα μου μην ανησυχείς...και εγώ είχα θέμα με την οιστραδιόλη γιατί ο οργανισμός μου είχα καλοκαθίσει στην καταστολή φαίνεται...αν και είχα αγχωθεί που ήτανε χαμηλή εντούτοις με την αύξηση της δόσης έγινε μεγάλη διαφορά...και όταν ξεκίνησε συνέχισε κανονικά το ρυθμό του! Λίγη υπομονή και όλα καλά θα πάνε!!!!


Είμαστε ήδη 2 χρονών!

Σε ευχαριστώ Θεούλη μου!

Link to comment
Share on other sites

ΒΓΗΚΕ Ο ΚΑΡΥΟΤΥΠΟΣ ΚΑΙ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΕΣ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.

ΘΑ ΤΟ ΞΑΝΑΠΩ ΟΤΙ ΑΠΟ ΚΑΚΗ ΤΥΧΗ ΔΕ ΜΑΣ ΕΚΑΤΣΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ.

ΜΕΜΑ ΤΟ 112 ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΗ ΔΟΣΗ. ΕΧΕΙ ΜΕΓΑΛΑ ΠΕΡΙΘΩΡΙΑ ΑΥΞΗΣΗΣ ΤΗΣ ΔΟΣΗΣ. ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΕΠΑΙΡΝΕ 600 ΤΗ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΣΕ ΔΙΔΥΜΑ ΜΕ ΜΟΝΟ 8 ΩΑΡΙΑ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΞΕΡΩ ΠΟΣΑ ΓΟΝΙΜΟΠΟΙΗΘΗΚΑΝ ΑΠΟ ΑΥΤΑ. ΑΛΛΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕ. ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΣΤΟΧΟΣ. ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΜΕ ΤΟΝ ΥΠΕΡΗΧΟ? ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ.

ΔΟΜΝΙΝΑ ΚΙ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΕΚΑΝΑ 3 ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΜΙΚΡΑ. ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΠΗΡΑΝ 6. ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ ΓΡΗΓΟΡΑ ΜΗ ΣΚΑΣ ΑΝ ΚΑΙ ΤΑ 5 ΣΟΥ ΦΤΑΝΟΥΝ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ.

ΗΡΘΑΝ ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ. ΕΙΜΑΙ ΤΟΣΟ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ.

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΝΑ ΚΑΟΥΝ ΟΛΟΙ ΤΟΥΣ. ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΟΥΣ ΘΑ ΤΑ ΒΡΟΥΝ ΟΛΑ, ΤΟ ΑΔΙΚΟ ΘΑ ΤΟΥΣ ΓΥΡΙΣΕΙ ΣΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΥΣ ΣΩΖΟΥΝ.

ΕΓΩ ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΟΥΛΑ ΚΑΙ ΔΕ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΤΙΠΟΤΑ.


Και περπατάω και πέφτω και ξανασηκώνομαι και συνεχίζω. Αλλά κουράζομαι γιατί πέρασε καιρός που περιμένω ...

Link to comment
Share on other sites

ΒΓΗΚΕ Ο ΚΑΡΥΟΤΥΠΟΣ ΚΑΙ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΕΣ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.

ΘΑ ΤΟ ΞΑΝΑΠΩ ΟΤΙ ΑΠΟ ΚΑΚΗ ΤΥΧΗ ΔΕ ΜΑΣ ΕΚΑΤΣΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ.

ΜΕΜΑ ΤΟ 112 ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΗ ΔΟΣΗ. ΕΧΕΙ ΜΕΓΑΛΑ ΠΕΡΙΘΩΡΙΑ ΑΥΞΗΣΗΣ ΤΗΣ ΔΟΣΗΣ. ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΕΠΑΙΡΝΕ 600 ΤΗ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΣΕ ΔΙΔΥΜΑ ΜΕ ΜΟΝΟ 8 ΩΑΡΙΑ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΞΕΡΩ ΠΟΣΑ ΓΟΝΙΜΟΠΟΙΗΘΗΚΑΝ ΑΠΟ ΑΥΤΑ. ΑΛΛΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕ. ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΣΤΟΧΟΣ. ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΜΕ ΤΟΝ ΥΠΕΡΗΧΟ? ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ.

ΔΟΜΝΙΝΑ ΚΙ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΕΚΑΝΑ 3 ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΜΙΚΡΑ. ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΠΗΡΑΝ 6. ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ ΓΡΗΓΟΡΑ ΜΗ ΣΚΑΣ ΑΝ ΚΑΙ ΤΑ 5 ΣΟΥ ΦΤΑΝΟΥΝ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ.

ΗΡΘΑΝ ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ. ΕΙΜΑΙ ΤΟΣΟ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ.

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΝΑ ΚΑΟΥΝ ΟΛΟΙ ΤΟΥΣ. ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΟΥΣ ΘΑ ΤΑ ΒΡΟΥΝ ΟΛΑ, ΤΟ ΑΔΙΚΟ ΘΑ ΤΟΥΣ ΓΥΡΙΣΕΙ ΣΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΥΣ ΣΩΖΟΥΝ.

ΕΓΩ ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΟΥΛΑ ΚΑΙ ΔΕ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΤΙΠΟΤΑ.

Αχ ωραία με τις εξετάσεις σου! Τελικά η πρώτη δεν πήγε καλά λόγω κακής ψυχολογίας να υποθέσω; Και σ εμένα ίσως αυτό να έφταιγε. Τώρα όμως το πιστεύουμε!!!

Link to comment
Share on other sites

Δομνινακι σε ευχαριστω πολυ ! Κ συ καλα αποτελεσματα σε ολα κοπελα μου !

Μεμα μου καλη επιτυχια σε σενα κ ολες μας ~

Νικατακι τελεια αυτη τη φορα ολα θα πανε καλα !

Μονο για μενα δεν το πιστευωβ ρε κοριτσια ειμαι στον κοσμο μου !

Link to comment
Share on other sites

Είσαι δηλ μαζί με εμένα, τη Νικάτ και τη Βίρτζι αρχές Σεπτέμβρη?

Ελαφάκι καλημέραααα ναί ήδη ξεκίνησα χθές τις puregon με βραχύ πρωτόκολλο. Καλή επιτυχία σε όλα τα κορίτσια...!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα "συμπαικτριες" μου!!!

Nikcat μου, αφου τελειωσες και με τις εξετασεις τωρα δε μενει κατι αλλο παρα να ερθει η Δευτερα και να αρχισεις τις ενεσουλες σου. Αυτη η προσπαθεια θα ειναι και η τυχερη σου!!!

Virginaki μου, μη σκεφτεσαι μωρε ετσι, προσπαθησε να εισαι λιγο αισιοδοξη. Ξερω πως η προηγουμενη φορα ηταν πολυ κακη εμπειρια για σενα αλλα σκεψου πως και οι γιατροι ειναι ενα βημα μπροστα, ξερουν καλυτερα να το χειριστουν αυτη τη φορα, οποτε χαλαρωσε λιγο και προσπαθησε οσο μπορεις να εχεις θετικη σκεψη. Ποτε κανεις υπερηχο;

Eya1980, καλη αρχη και σε σενα!!!

Mema μου, περιμενουμε τα νεα σου απο τον υπερηχο. Σου αυξησαν τη δοση τελικα;

Δομνινα μου, τι κανεις; Πως πανε οι ενεσουλες;

Krok μου, εισαι ετοιμη για να ξεκινησεις; Τα πηρες τα φαρμακα;

Elafaki μου, εμφανιστηκε η περιοδος; Καλε τι αγωνια ειναι αυτη πουμε εχει πιασει με ολες μας, απαπα...:P:tongue::P

Εγω κοριτσια εχω αγχωθει λιγο γιατι μου φαινεται αυτο το μηνα θα μου ερθει νωρις περιοδος, μου φαινεται πως ενοιωσα ηδη την ωορηξια μου και φοβαμαι μηπως δεν προλαβω να ετοιμασω τα χαρτια και να παρω τα φαρμακα. Θα παω και την Τεταρτη φυσικα στον εξωσωματικο μου, οποτε θα καταλαβει φανταζομαι αν εγινε η ωορηξια μου και μετα θα δουμε αν προλαβαινουμε. Τι να πω, θα δειξει... Το πολυ πολυ να παμε για Οκτωβρη.

Φιλακια σε ολες!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα "συμπαικτριες" μου!!!

Nikcat μου, αφου τελειωσες και με τις εξετασεις τωρα δε μενει κατι αλλο παρα να ερθει η Δευτερα και να αρχισεις τις ενεσουλες σου. Αυτη η προσπαθεια θα ειναι και η τυχερη σου!!!

Virginaki μου, μη σκεφτεσαι μωρε ετσι, προσπαθησε να εισαι λιγο αισιοδοξη. Ξερω πως η προηγουμενη φορα ηταν πολυ κακη εμπειρια για σενα αλλα σκεψου πως και οι γιατροι ειναι ενα βημα μπροστα, ξερουν καλυτερα να το χειριστουν αυτη τη φορα, οποτε χαλαρωσε λιγο και προσπαθησε οσο μπορεις να εχεις θετικη σκεψη. Ποτε κανεις υπερηχο;

Eya1980, καλη αρχη και σε σενα!!!

Mema μου, περιμενουμε τα νεα σου απο τον υπερηχο. Σου αυξησαν τη δοση τελικα;

Δομνινα μου, τι κανεις; Πως πανε οι ενεσουλες;

Krok μου, εισαι ετοιμη για να ξεκινησεις; Τα πηρες τα φαρμακα;

Elafaki μου, εμφανιστηκε η περιοδος; Καλε τι αγωνια ειναι αυτη πουμε εχει πιασει με ολες μας, απαπα...:P:tongue::P

Εγω κοριτσια εχω αγχωθει λιγο γιατι μου φαινεται αυτο το μηνα θα μου ερθει νωρις περιοδος, μου φαινεται πως ενοιωσα ηδη την ωορηξια μου και φοβαμαι μηπως δεν προλαβω να ετοιμασω τα χαρτια και να παρω τα φαρμακα. Θα παω και την Τεταρτη φυσικα στον εξωσωματικο μου, οποτε θα καταλαβει φανταζομαι αν εγινε η ωορηξια μου και μετα θα δουμε αν προλαβαινουμε. Τι να πω, θα δειξει... Το πολυ πολυ να παμε για Οκτωβρη.

Φιλακια σε ολες!!!

Καλημέρα έλενα!!!!!!!!!!!το ίδιο άγχος έχω και εγώ να σου πω την αλήθεια γι'αυτό χρησιμοποιώ για αυτό το μήνα κατι τεστ ωορρηξίας που είχαν ξεμείνει γιατί εμένα η περίοδος παίζει 27 - 35 ημέρες οπότε δεν ξέρω ούτε πότε να αγοράσω φάρμακα ούτε πότε να κλείσω το πρώτο ραντεβού!

Τη δευτερα θα πάω να τα πάρω... αλήθεια αυτά τα βρίσκεις γενικά εύκολα ή τα παραγγέλνουν?

Καλημέρα και φιλιά σε όελς!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσακια και απο εμενα!!! εχω πολυ καιρο να μπω αλλα μετα την αφαιρεση ηθελα χρονο...!τι κανετε??? τι εξελιξεις εχουμε??γιατι μαλλον εχω χασει πολλα επισοδεια!!!εγω αδιαθετησα 1 σεπτεμβρη,την αφαιρεση την εκανα 23 ιουλιου και μου ειχε πει ο γιατρος σε περιπου ενα μηνα θα αδιαθετησω,αλλα καθυστερησα λιγακι!! αντε να περασουν οι μερες να ξεκινησω και εγω με την σειρα μου την επομενη προσπαθεια!!! ανυπομωνω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


20q5p2.png

IYygp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλες τις συναγωνίστριες της ομάδας του Σεπτεμβρίου!!!

Τι μου κάνετε; είστε καλά; βλέπω ότι κάθε μία προχωράει στο πρόγραμμα της και χαίρομαι πάρα πολύ..

Ειδικά για εμάς τις κοπέλες που είμαστε στη δεύτερη προσπάθεια νομίζω πως είναι πολύ θετικό για την ψυχολογία μας όλα να γίνονται στην ώρα τους..

Τρινιτάκι μου μικρούλι όντως χάθηκες αλλά καταλαβαίνω απολύτως πως ένιωσες, πως νιώθεις και πόση ανυπομονησία έχεις για να περάσεις ο καιρός και να προχωρήσεις κι εσύ στη δεύτερη προσπάθεια. Εμείς εδώ θα είμαστε να σε στηρίζουμε...

Κοριτσάκια εγώ συνεχίζω σταθερά την ίδια δόση μέχρι τη Δευτέρα που θα πάω πάλι στο γιατρό μου.. Αργά, σταθερά και είπαμε.. μετράει η ποιότητα και όχι η ποσότητα στη συγκεκριμένη περίπτωση..

Βιρτζινάκι μου καλό έχεις κάθε λόγο να είσαι αγχωμένη αλλά όπως σου είπαν και τα άλλα κορίτσια η πρώτη φορά είναι δοκιμαστική.. τώρα ο γιατρός ξέρει το ιστορικό σου και πως θα αντιμετωπίσει το κάθε μας πρόβλημα..

Ελενάκι μου μπορεί να προλάβεις μπορεί όχι... Δεν δυσκολεύεσαι να βρεις τα φάρμακα. Αν δεν τα έχει το φαρμακείο θα τα παραγγείλει.. Θύμησέ μου μέσω ΙΚΑ κάνεις προσπάθεια;

Κροκ θα χαρούμε πολύ να σε δούμε την Τρίτη..

Ελαφάκι καλή αρχή..

Γατούλα μου είμαι σίγουρη για σένα αυτή τη φορά.. Χέρι χέρι θα είμαστε στην αναμονή!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΧΑΡΑ ΣΑΣ

ΠΡΟΧΩΡΑΜΕ ΚΑΙ ΜΠΑΙΝΟΥΜΕ ΣΤΟ ΣΤΙΒΟ ΜΙΑ ΜΙΑ. ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ. ΕΓΩ ΠΗΡΑ ΤΙΣ ΕΝΕΣΕΙΣ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧΙΖΩ ΔΕΥΤΕΡΑ ΠΡΩΙ. ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΔΙΕΥΚΡΙΝΙΣΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΠΟΙΑ ΜΕΡΑ ΘΑ ΑΡΧΙΣΩ ΤΑ ΤΗΣ ΔΙΕΓΕΡΣΗΣ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΝΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΥΠΕΡΗΧΟ.


Και περπατάω και πέφτω και ξανασηκώνομαι και συνεχίζω. Αλλά κουράζομαι γιατί πέρασε καιρός που περιμένω ...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...