Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 22 λεπτά , a miracle please είπε:

      Καλησπέρα σας,

      ελπίζω να είστε όλες καλά! 

      Αχ πως αρχίζω το μήνυμά μου...σαν γράμμα. Αλλά ελπίζω πραγματικά να είστε καλά όλες σας.

      Ελπίζω να μπορέσετε να με βοηθήσετε, διότι σκέφτηκα αρκετά να κάνω λογαριασμό και να σας ρωτήσω εδώ στο θέμα για πληροφορίες...

      Το ιστορικό μου έχει ως εξής..

      Είμαι 43 (και μισό) και έχω αποβολές/παλίνδρομες τα τελευταία χρόνια. Έχω κάνει και εξωσωματική, αλλά...... οι γιατροί που έχω ρωτήσει γενικά, εαν έχουμε κάποιο πρόβλημα κτλ κτλ μου είπαν απλά πως είναι θέμα ηλικίας που δεν κρατιούνται οι εγκυμοσύνες και πως δύσκολα θα κάνω "δικά μου" παιδιά. Και να σκεφτώ τη δωρεά. Έχουμε δώσει ένα σκασμό λεφτά σε εξετάσεις κτλ και όλα δείχνουν καλά. Τι να πω... ίσως είναι λόγω ηλικίας τελικά. Αν και έχω ακούσει πως και άλλες γυναίκες στην ηλικία μου έχουν μείνει εγκυος και φυσιολογικά μάλιστα και απέκτησαν υγιέστατα μωράκια. Αλλά αυτό μάλλον είναι άλλο θέμα.

      Και εδώ έρχομαι να σας ρωτήσω, ποιους γιατρούς να επισκεφτώ να ρωτήσω για δωρεά; ποιοι είναι ειδικοί σε αυτό το θέμα; γιατί πλέον δεν εμπιστεύομαι εύκολα όποιον να'ναι. 

      Μήπως μπορείτε να με βοηθήσετε; Επίσης τα προμηθεύονται απο τράπεζες ή βρίσκουν γυναίκες να κάνουν ωοληψία μαζί τους;

      Προσπαθώ να βρω λίγο το δρόμο μου, γιατί βασικά μόνο αυτό μου έμεινε να κάνω.

      Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!      

      Δεν υπάρχουν ειδικοί γιατροί.. οι περισσότεροι  ασχολούνται  και με αυτό το κομμάτι.. απλά κάποιος τους κάναμε εμείς ονόματα εδώ μέσα λόγω επιτυχιών.. σωστο και λαθος ταυτόχρονα..ιασω, Ρέα, ιακ ,μητερα και άλλα λογικά είναι τα κέντρα-νοσοκομεία που ασχολούνται..οπότε οι γιατροι συνεργάζονται  με αυτά.. αν μιλάς για Αθήνα.. υπάρχουν αντίστοιχα  και Θεσσαλονίκη..υπάρχουν και από τράπεζα και "φρεσκα", συνήθως την δότρια την μοιράζεσαι με άλλη κοπέλα.. το κόστος κυμαίνεται από 5000-7000, ίσως και λιγότερα από 5000 ανάλογα τι θα ζητήσεις και τι deal θα κάνεις.. γνώμη μου να διαλέξεις γιατρό  που θα ξεσκονησει και τον σύζυγο  αν δεν το εχετε κανει γτ πάντα  ειμαστε 2..μην παμε στο προφανες οτι φταει η γυναίκα..θα δωσεις λεφτά  για πιο σιγουρα..οποτε να εισαι πιο σιγουρη..αυτά για αρχή.. δεν ξέρω τι άλλο θα σε βοηθούσε.. 

      • Μου αρέσει 1

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΤΟΝ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ !!!


Recommended Posts

Κοριτσάκια μου γλυκά,

ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ σήμερα οπότε όλα βαίνουν καλώς και εντός προγράμματος.. Θα πάρω τηλέφωνο το γιατρό σε λίγο για να κανονίσουμε το πότε και που θα πάω να κάνουμε τον πρώτο έλεγχο (ορμονολογικό και υπερηχογραφικό) για να δούμε πότε θα ξεκινήσω τις ενέσεις διέγερσης.. Είμαι πολύ χαρούμενη κορίτσια.. την προηγούμενη φορά είχα καθυστέρηση 15 μέρες στην περίοδο αλλά αυτή τη φορά ήρθε και νωρίτερα! Όλα είναι με το μέρος μου, είμαι σίγουρη..

Γατούλα η Άβερκαπ δεν είναι τίποτε.. πολύ απλή στη χρήση και τη δοσολογία..

Καλή επιτυχία σε όλα τα άλλα κοριτσάκια!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 580
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Το βραχύ. Περιμένω περίοδο την άλλη βδομάδα. Εσύ;

Και εγώ βραχύ θα κάνω απλά επειδή δεν προλαβαίναμε με την περίοδο αυγούστου (ήρθε πριν 5 ημέρες) πάμε για τις 17-20 Σεπτεμβρίου. Αντε καλή μας επιτυχία

Link to comment
Share on other sites

Τελικά κοριτσάκια μου τα πράγματα εξελίσσονται ταχύτατα.. Μίλησα με το γιατρό πριν λίγο και μου είπε να ξεκινήσω αύριο τις ενέσεις διέγερσης και την Τετάρτη 1η του μήνα (για καλό ποδαρικό) να πάω στο κέντρο να κάνουμε τον έλεγχο (ορμονολογικό και υπερηχογραφικό) και να δούμε πως θα συνεχίσουμε..

Είμαι πολύ χαρούμενη κοριτσάκια μου.. το όνειρο πλησιάζει..


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

ΑΝΕΒΑΣΕ ΜΑΣ ΜΠΡΟΣΤΑΡΙΣΣΑ ΚΑΙ ΦΤΙΑΞΕ ΜΑΣ ΔΙΑΘΕΣΗ! ΚΑΛΑ ΞΕΚΙΝΑΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙΣ, ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΑΥΓΟΥΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΑ ΚΑΙ ΓΟΝΙΜΑ.


Και περπατάω και πέφτω και ξανασηκώνομαι και συνεχίζω. Αλλά κουράζομαι γιατί πέρασε καιρός που περιμένω ...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ελαφακι μου καλο...γιατι καλε ειναι τοοοσο ομορφα ! εγω σκεψου πηγα δευτερη φορα ! Αλλα ενταξει κ γω δεν σκοπευω να ξαναπαω φτανει η σκοπελος !!!!!

Οσο για την διαδικασια αν ειμαι ετοιμη....δεν ξερω γιατι δεν εχω σηνειδητοποιησει ακομα οτι ηρθε ο καιρος για την δευτερη ! Περασε τοσο γρηγορα !

Το μονο που με φοβιζει ειναι να μην βγει ανεβασμενη η τιμη για την ενδομητριωση απο μια εξεταση που εκανα ! Ποπο...δεν ξερω τι γινεται μετα !

Αλλα ολα ειναι προγραμματισμενα για το Σαββατο !

Αντε καλη μας αρχη ολα να πανε τελεια ετσι ακριβως οπως ξεκινησε το Δομνινακι !

ΡΕ Δομνινα με ανεβαζεις παρα πολυ οταν σε διαβαζω ! Εισαι τοσο αισιοδοξη ! Δωσε κ σε μας ! Καλη αρχη καλη αβγουλοπαραγωγη κ ολα μα ολα θα ειναι με το μερος σου αυτη τη φορα !!! Πας για δυο να με θυμασαι !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Μαζί ενωμένες ποτέ νικημένες!!!

Χαρίζω αισιοδοξία σήμερα κοριτσάκια μου.. πάρτε - πάρτε!!! Γιατί να μην είμαι αισιόδοξη; Αφού το ξέρω.. φέτος είναι η χρονιά μου (κλεμμένο από τον Αντύπα, αλλά δε νομίζω να παρεξηγηθεί που δανείστηκα τον τίτλο για λίγο)!

Πάμε γερά με τσαμπουκά!

Γατούλα, δεν κάνω Gonal, Menopur κάνω 300 μονάδες αυτή τη φορά. Την προηγούμενη έκανα από το ίδιο φάρμακο 225 μονάδες και έκανα 8 αυγουλάκια.. τώρα κάνουμε 300 μονάδες για να κάνουμε περισσότερα..


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Μαζί ενωμένες ποτέ νικημένες!!!

Χαρίζω αισιοδοξία σήμερα κοριτσάκια μου.. πάρτε - πάρτε!!! Γιατί να μην είμαι αισιόδοξη; Αφού το ξέρω.. φέτος είναι η χρονιά μου (κλεμμένο από τον Αντύπα, αλλά δε νομίζω να παρεξηγηθεί που δανείστηκα τον τίτλο για λίγο)!

Πάμε γερά με τσαμπουκά!

Γατούλα, δεν κάνω Gonal, Menopur κάνω 300 μονάδες αυτή τη φορά. Την προηγούμενη έκανα από το ίδιο φάρμακο 225 μονάδες και έκανα 8 αυγουλάκια.. τώρα κάνουμε 300 μονάδες για να κάνουμε περισσότερα..

Κοριτσια καλημερα μας!!

Καλη αρχη σε ολες σας και καλη συνεχεια σε μας!!Καλα απο τελη Σεπτεμβριου εως και Οκτωβρη ολο χοριακες θα περιμενουμε!!!

Δομνινα μου εγω ακομη δεν αδιαθετησα βεβαια περιμενω σημερα αυριο να μου ρθει.Αν δεν ερθει και την τριτη θα κανω ενα τηλεφωνακι στο γιατρο!!Οποτε συνεχιζω εγω με τις daronda ενεσουλες!!:roll:

Δεν μπορω να σας παρακολουθισω οπως θελω και να γραφω συχνα γιατι ακομη δεν εχω επιστρεψει σπιτι ειμαι κατα καποιο τροπο διακοπουλες, στο σπιτι των γονιων μου και γραφω οποτε μπορω απο την δουλεια!!:-D


C17Yp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλή βδομάδα σε όόόόόλη την ντριμ τιμ!!!!

Καλή αρχή και στις κοπέλες που θα αρχίσουνε αυτή τη βδομάδα: γατούλα και βιργινάκι αν κατάλαβα καλά! Καλή συνέχεια σε mema και δομνίνα!!!!:D

Σας στέλνω όλη μου τη θετική ενέργεια! Οοοοοοοοοοομμμμμμμμμμμμμ!!!!!


Είμαστε ήδη 2 χρονών!

Σε ευχαριστώ Θεούλη μου!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλή βδομάδα σε όόόόόλη την ντριμ τιμ!!!!

Καλή αρχή και στις κοπέλες που θα αρχίσουνε αυτή τη βδομάδα: γατούλα και βιργινάκι αν κατάλαβα καλά! Καλή συνέχεια σε mema και δομνίνα!!!!:D

Σας στέλνω όλη μου τη θετική ενέργεια! Οοοοοοοοοοομμμμμμμμμμμμμ!!!!!

Moments είμαι κι εγώ! Με ξέχασες...:wink: Αρχίζουμε και οι τρεις αρχές Σεπτεμβρίου.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Moments είμαι κι εγώ! Με ξέχασες...:wink: Αρχίζουμε και οι τρεις αρχές Σεπτεμβρίου.

Ωωωωωω!!!! Elafakiμου καλό εσένα δεν σε εμπέδωσα ακόμη!!!! ουπς!!!! Ε λοιπόν επαναδιατυπώνω! Καλή αρχή στις κοπέλες αυτής της βδομάδας: βιργινάκι, γατούλα και ελαφάκι!!!!!:D:D:D:D:D


Είμαστε ήδη 2 χρονών!

Σε ευχαριστώ Θεούλη μου!

Link to comment
Share on other sites

ΑΡΧΙΖΩ ΕΝΕΣΕΙΣ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ 6 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ. ΑΡΒΕΚΑΠ ΔΕΝ ΕΧΩ ΞΑΝΑΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΤΙΣ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΩ ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΤΙΣ ΠΑΡΩ ΝΑ ΤΙΣ ΜΕΛΕΤΗΣΩ ΚΑΙ ΝΑ ΕΞΟΙΚΕΙΩΘΩ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ. ΞΕΡΕΤΕ, ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ, ΝΑ ΑΝΤΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΜΥΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ ΓΥΝΑΙΚΕΙΑ:D ΕΙΜΑΙ ΑΙΣΙΟΔΟΞΗ ΚΑΙ Η ΔΟΜΝΙΝΑ ΜΕ ΑΝΕΒΑΖΕΙΙΙΙΙΙΙΙΙ

ΕΛΑΦΑΚΙ ΠΟΙΑ ΜΕΡΑ ΑΡΧΙΖΕΙΣ?

ΜΕΜΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ? ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΤΟΥ ΣΑΣΠΕΝΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΥΠΕΡΗΧΟΥΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΜΕΤΡΗΣΕΙΣ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΕΔΩ ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΜΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΝΕΙΣ:)


Και περπατάω και πέφτω και ξανασηκώνομαι και συνεχίζω. Αλλά κουράζομαι γιατί πέρασε καιρός που περιμένω ...

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστουμε μομεντακι μας !!!

Κοριιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιτσιααααααααααααααααααααα !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ξεκιναααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααμε λεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεμε !!!!!

Εγω δεν το χω σηνειδητοποιησει ακομα !!!!

ΟΥΦ !!!

Αυριο θα παω να παρω την αρβεκαπ κ εγω,αλλα θα κανω μια εφαπαξ !!!!!χμμμ.για να δουμε !!!!

καλη μας αρχη κοριτσια.......................... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ΑΡΧΙΖΩ ΕΝΕΣΕΙΣ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ 6 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ. ΑΡΒΕΚΑΠ ΔΕΝ ΕΧΩ ΞΑΝΑΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΤΙΣ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΩ ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΤΙΣ ΠΑΡΩ ΝΑ ΤΙΣ ΜΕΛΕΤΗΣΩ ΚΑΙ ΝΑ ΕΞΟΙΚΕΙΩΘΩ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ. ΞΕΡΕΤΕ, ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ, ΝΑ ΑΝΤΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΜΥΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ ΓΥΝΑΙΚΕΙΑ:D ΕΙΜΑΙ ΑΙΣΙΟΔΟΞΗ ΚΑΙ Η ΔΟΜΝΙΝΑ ΜΕ ΑΝΕΒΑΖΕΙΙΙΙΙΙΙΙΙ

ΕΛΑΦΑΚΙ ΠΟΙΑ ΜΕΡΑ ΑΡΧΙΖΕΙΣ?

ΜΕΜΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ? ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΤΟΥ ΣΑΣΠΕΝΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΥΠΕΡΗΧΟΥΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΜΕΤΡΗΣΕΙΣ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΕΔΩ ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΜΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΝΕΙΣ:)

Περιμένω την περίοδο επειδή θα κάνω τη δεύτερη μέρα περιόδου, οπότε από αυτήν εξαρτάται. Μες στο σαβκο μάλλον θα έρθει! Άντε επιτέλους να αρχίσουμε! Κι εγώ τωρα μες στη βδομάδα θα αγοράσω τα φάρμακα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...