Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 22 λεπτά , a miracle please είπε:

      Καλησπέρα σας,

      ελπίζω να είστε όλες καλά! 

      Αχ πως αρχίζω το μήνυμά μου...σαν γράμμα. Αλλά ελπίζω πραγματικά να είστε καλά όλες σας.

      Ελπίζω να μπορέσετε να με βοηθήσετε, διότι σκέφτηκα αρκετά να κάνω λογαριασμό και να σας ρωτήσω εδώ στο θέμα για πληροφορίες...

      Το ιστορικό μου έχει ως εξής..

      Είμαι 43 (και μισό) και έχω αποβολές/παλίνδρομες τα τελευταία χρόνια. Έχω κάνει και εξωσωματική, αλλά...... οι γιατροί που έχω ρωτήσει γενικά, εαν έχουμε κάποιο πρόβλημα κτλ κτλ μου είπαν απλά πως είναι θέμα ηλικίας που δεν κρατιούνται οι εγκυμοσύνες και πως δύσκολα θα κάνω "δικά μου" παιδιά. Και να σκεφτώ τη δωρεά. Έχουμε δώσει ένα σκασμό λεφτά σε εξετάσεις κτλ και όλα δείχνουν καλά. Τι να πω... ίσως είναι λόγω ηλικίας τελικά. Αν και έχω ακούσει πως και άλλες γυναίκες στην ηλικία μου έχουν μείνει εγκυος και φυσιολογικά μάλιστα και απέκτησαν υγιέστατα μωράκια. Αλλά αυτό μάλλον είναι άλλο θέμα.

      Και εδώ έρχομαι να σας ρωτήσω, ποιους γιατρούς να επισκεφτώ να ρωτήσω για δωρεά; ποιοι είναι ειδικοί σε αυτό το θέμα; γιατί πλέον δεν εμπιστεύομαι εύκολα όποιον να'ναι. 

      Μήπως μπορείτε να με βοηθήσετε; Επίσης τα προμηθεύονται απο τράπεζες ή βρίσκουν γυναίκες να κάνουν ωοληψία μαζί τους;

      Προσπαθώ να βρω λίγο το δρόμο μου, γιατί βασικά μόνο αυτό μου έμεινε να κάνω.

      Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!      

      Δεν υπάρχουν ειδικοί γιατροί.. οι περισσότεροι  ασχολούνται  και με αυτό το κομμάτι.. απλά κάποιος τους κάναμε εμείς ονόματα εδώ μέσα λόγω επιτυχιών.. σωστο και λαθος ταυτόχρονα..ιασω, Ρέα, ιακ ,μητερα και άλλα λογικά είναι τα κέντρα-νοσοκομεία που ασχολούνται..οπότε οι γιατροι συνεργάζονται  με αυτά.. αν μιλάς για Αθήνα.. υπάρχουν αντίστοιχα  και Θεσσαλονίκη..υπάρχουν και από τράπεζα και "φρεσκα", συνήθως την δότρια την μοιράζεσαι με άλλη κοπέλα.. το κόστος κυμαίνεται από 5000-7000, ίσως και λιγότερα από 5000 ανάλογα τι θα ζητήσεις και τι deal θα κάνεις.. γνώμη μου να διαλέξεις γιατρό  που θα ξεσκονησει και τον σύζυγο  αν δεν το εχετε κανει γτ πάντα  ειμαστε 2..μην παμε στο προφανες οτι φταει η γυναίκα..θα δωσεις λεφτά  για πιο σιγουρα..οποτε να εισαι πιο σιγουρη..αυτά για αρχή.. δεν ξέρω τι άλλο θα σε βοηθούσε.. 

      • Μου αρέσει 1

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΤΟΝ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ !!!


Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΠΕΛΟΥΔΕΣ ΜΟΥ!!!

ΝΑ ' ΜΑΙ ΚΙ ΕΓΩ!!!!!ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΗΣΑΝ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΑΝΟΙΞΑΝ ΤΟ ΔΡΟΜΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ!!!!

ΕΓΩ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ!!!!ΕΧΩ 6 ΜΕΡΕΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ. Η ΑΚΑΤΑΝΟΜΑΣΤΗ ΟΤΑΝ ΤΗΝ ΘΕΣ ΔΕΝ ΕΡΧΕΤΑΙ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΤΗΝ ΘΕΣ ΤΣΟΥΠ ΕΜΦΑΝΙΖΕΤΑΙ ΦΑΤΙ ΜΠΑΣΤΟΥΝΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΟΥ.


images?q=tbn:ANd9GcQ_DY41doEHgUZdPQb_l-a9C7vobbpiNuMjxx9gRNvWULab1Lj8kA Σας περιμένουμε!!!
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 580
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΙ ΑΠΟ ΔΩ

ΚΟΙΤΑΩ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ 2 ΜΕΡΑ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΒΛΕΠΩ ΤΗΝ ΟΙΣΤΡΑΔΙΟΛΗ 66. ΚΑΤΩ ΑΠΟ 60 ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΝΟΜΙΖΩ? ΓΙΑ ΔΙΑΦΩΤΙΣΤΕ ΜΕ


Και περπατάω και πέφτω και ξανασηκώνομαι και συνεχίζω. Αλλά κουράζομαι γιατί πέρασε καιρός που περιμένω ...

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΙ ΑΠΟ ΔΩ

ΚΟΙΤΑΩ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ 2 ΜΕΡΑ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΒΛΕΠΩ ΤΗΝ ΟΙΣΤΡΑΔΙΟΛΗ 66. ΚΑΤΩ ΑΠΟ 60 ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΝΟΜΙΖΩ? ΓΙΑ ΔΙΑΦΩΤΙΣΤΕ ΜΕ

Εγώ τις εκανα την 3η μερα κ έχω 44.5. Φυσιολογικές τιμές γράφει 20-100: παραγωγική. Οπότε είσαι εντάξει. Γιατί ανησύχησες;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!!!!!!!!!!!!! τί κάνει η πιο δυνατή ομάδα του forum?

Δομνίνα και μεμα πώς πάτε με τις ενεσούλες? ξεκίνησε καμία άλλη?

ρώτησα και στο καφέ της εξωσωματικής αλλά θα ρωτήσω και εσάς γιατί κοιτούσα τη λίστα φαρμάκων που πρέπει να αγοράσω και έχω κάτι απορίες. Μου έχει γράψει 4 κουτιά puregon των 600 και αναρωτιέμαι με αρχική δόση 250ml θα φτάσουν? πόσα έχει μέσα το κάθε κουτί! επίσης μου έχει γράψει 2 κουτιά pregnyl και ρωτάω γιατί????????? μία μεταμεσονύχτια ένεση δεν κάνουμε?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!!!!!!!!!!!!! τί κάνει η πιο δυνατή ομάδα του forum?

Δομνίνα και μεμα πώς πάτε με τις ενεσούλες? ξεκίνησε καμία άλλη?

ρώτησα και στο καφέ της εξωσωματικής αλλά θα ρωτήσω και εσάς γιατί κοιτούσα τη λίστα φαρμάκων που πρέπει να αγοράσω και έχω κάτι απορίες. Μου έχει γράψει 4 κουτιά puregon των 600 και αναρωτιέμαι με αρχική δόση 250ml θα φτάσουν? πόσα έχει μέσα το κάθε κουτί! επίσης μου έχει γράψει 2 κουτιά pregnyl και ρωτάω γιατί????????? μία μεταμεσονύχτια ένεση δεν κάνουμε?

ΧΤΥΠΑ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΦΑΡΜΑΚΟΥ ΚΑΙ ΤΗ ΛΕΞΗ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΔΕΙΣ ΤΙ ΕΧΕΙ ΜΕΣΑ, ΤΙ ΠΟΣΟΤΗΤΕΣ ΕΝΝΟΩ, ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΒΡΗΚΑ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΟΥ ΤΟ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΕ ΚΑΙ Η ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΣ ΜΟΥ!


Και περπατάω και πέφτω και ξανασηκώνομαι και συνεχίζω. Αλλά κουράζομαι γιατί πέρασε καιρός που περιμένω ...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγώ τις εκανα την 3η μερα κ έχω 44.5. Φυσιολογικές τιμές γράφει 20-100: παραγωγική. Οπότε είσαι εντάξει. Γιατί ανησύχησες;

ΕΧΩ ΤΗΝ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΟΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΑΡΧΙΣΩ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 60. ΜΗΠΩΣ ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΕΚΑΝΑ ΤΙΣ ΕΝΕΣΕΙΣ ΤΗΣ ΚΑΤΑΣΤΟΛΗΣ? ΛΕΣ ΝΑ ΜΠΕΡΔΕΥΤΗΚΑ? ΘΑ ΣΤΕΙΛΩ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΘΑ ΡΩΤΗΣΩ ΝΑ ΤΟ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΩ:roll:


Και περπατάω και πέφτω και ξανασηκώνομαι και συνεχίζω. Αλλά κουράζομαι γιατί πέρασε καιρός που περιμένω ...

Link to comment
Share on other sites

ΧΤΥΠΑ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΦΑΡΜΑΚΟΥ ΚΑΙ ΤΗ ΛΕΞΗ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΔΕΙΣ ΤΙ ΕΧΕΙ ΜΕΣΑ, ΤΙ ΠΟΣΟΤΗΤΕΣ ΕΝΝΟΩ, ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΒΡΗΚΑ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΟΥ ΤΟ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΕ ΚΑΙ Η ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΣ ΜΟΥ!

THANKSSSSSSSSSSSSS!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

THANKSSSSSSSSSSSSS!!!!!!!!!!!

ΝΑ ΥΠΟΘΕΣΩ ΟΤΙ ΤΟ ΒΡΗΚΕΣ? ΧΙΧΙΧΙΧΙΧΙ ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΓΟΥΓΛΗΣ ,,, ΤΑ ΞΕΡΕΙ ΟΛΑ .....


Και περπατάω και πέφτω και ξανασηκώνομαι και συνεχίζω. Αλλά κουράζομαι γιατί πέρασε καιρός που περιμένω ...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κούκλες!!!!!!!!

Ναι nicat μου το βρήκα ή τουλάχιστον έτσι νομίζω :tongue::tongue::tongue:

Είμαστε καλά σήμερα? Θα πάτε για μπανάκι οι περισσότερες φαντάζομαι... εδώ έχει πολύ ζέστη (και ας είναι πολύ πρωί) αλλά εγώ δεν μπορώ να κάνω μπάνιο :( όποια πάει θάλασσα μια βουτιά και για μένα παρακαλω!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλα τα κοριτσάκια..

Όλα βαίνουν καλώς στη χώρα των ενέσεων.. είπα να το διακωμωδίσω λιγουλάκι για να ελαφρύνει η ατμόσφαιρα..

6η μέρα ενέσεων σήμερα και περιμένω μέχρι τη Δευτέρα να αδιαθετήσω για να πάμε στο επόμενο στάδιο..

Άντε να' ρχεστε μια μια στην παρέα μας..


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κούκλες!!!!!!!!

Ναι nicat μου το βρήκα ή τουλάχιστον έτσι νομίζω :tongue::tongue::tongue:

Είμαστε καλά σήμερα? Θα πάτε για μπανάκι οι περισσότερες φαντάζομαι... εδώ έχει πολύ ζέστη (και ας είναι πολύ πρωί) αλλά εγώ δεν μπορώ να κάνω μπάνιο :( όποια πάει θάλασσα μια βουτιά και για μένα παρακαλω!!!!!!!!!!!!

Ναι, ναι! Θα κάνω εγώ... Άντε να μαζευόμαστε σιγα σιγα αυτές που ξεκινάμε την επόμενη βδομαδα. Νικατ μαζί μου. Άλλη καμιά;;;;;;;;;;;;;;

Link to comment
Share on other sites

Ναι, ναι! Θα κάνω εγώ... Άντε να μαζευόμαστε σιγα σιγα αυτές που ξεκινάμε την επόμενη βδομαδα. Νικατ μαζί μου. Άλλη καμιά;;;;;;;;;;;;;;

Κάνε εσύ να δροσιζόμαστε όλες!!!!!!!!!!!!!

Τυχερούλες ξεκινάτε σύντομα... ποιο πρωτόκολλο κάνεις?

Link to comment
Share on other sites

ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΞΕΚΙΝΑΩ ΔΟΜΝΙΝΑ ΜΟΥ ΣΤΙΣ 6 ΟΠΟΤΕ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΙΣ ΑΡΒΕΚΑΠ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΙΣ ΞΕΡΩ, ΝΑ ΤΙΣ ΜΕΛΕΤΗΣΩ ΛΙΓΟ:tongue:

ΚΑΙ Η ΒΙΡΤΖΙ ΣΤΙΣ 5 ΑΡΧΙΖΕΙ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΕΛΑΦΑΚΙ, ΤΩΡΑ ΛΕΙΠΕΙ ΣΕ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΑΛΛΑ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ? ΕΜΕΙΣ ΒΕΒΑΙΑ ΘΑ ΑΡΓΗΣΟΥΜΕ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΟ ΜΑΚΡΥΥΥΥΥΥΥΥ ΑΡΑ ΤΕΛΟΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΘΑ ΕΧΕΙ ΣΑΣΠΕΝΣ. ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΣΟΥΝ ΟΛΕΣ ΟΙ ΧΟΡΙΑΚΕΣ ΜΑΖΙ!

ΕΧΕΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΚΛΑΜΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΜΗΝΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΣΥΝΝΕΦΟ!


Και περπατάω και πέφτω και ξανασηκώνομαι και συνεχίζω. Αλλά κουράζομαι γιατί πέρασε καιρός που περιμένω ...

Link to comment
Share on other sites

Τσα !!!!

Γυρισα !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Κλαψ κλαψ.... ! Καλο φθινοπορο κοριτσια να ειμαστε καλα και του χρονου οοοοολες με μωρακια στην αγκαλιτσα μας !!!!

Γυρισα κ για την ακριβεια νοιωθω αρρωστη μιας κ ζαλιζομαι συνεχομενα 2-3 μερες !!!!

Αν δεν ειναι ηλιαση που δεν ξερω τα συμπτωματα της θα ειναι απο την κρουαζιερα που καναμε κ θα κουνιεμαι ακομα !!!!

Προσπαθω να βαλω μια ταξη στο σπιτι αδιασαμε βαλιτσες πλυναμε βεραντες πατζουρακια τραπεζια καρεκλες......εβαλα πλυντηρια ..... εμεινε μια καλη γενικη στο σπιτι για αυριο κ το αλλο σ/κ κ αυτα με την καθαριοτητα !!!!

Μπαινω κλεφτα κ διαβαζω....αλλα λιγα θυμαμαι !!!!!!!!

Καταρχην καλη αρχη στη Δομνινα μας κ στη Μεμα μας που ξεκινησαν ηδη !!!!! ΅

Εγω κοριτσια ξεκιναω την πρωτη μου ενεση στις 4/9 ! Σε 7 μερες δηλ. Ποπο....εφτασε ο καιρος !!!!

Κ μια αγωνια την εβαλα στο πετσι μου απο τη στιγμη που κατεβηκα απο το καραβι της επιστροφης !!! Χαχαχα!!!!

Περασα υπεροχα το νησι τελειο αλλα ειχαμε παμπολλες αναποδιες !!!!

Να τα πω ????? ......... Οχι τα καλαντα καλε !!!!!!!

Λοιπον !!!!

Φτανουμε στο νησι κ το καραβι αραξε στου διαολου τη μανα...συγνωμη κιολας κ ταξι δεν εμπαιναν εκει οποτε επρεπε να περπατησω παραπανω απο χιλιομετρο με τις βαλιτσες στους ωμους !!!παταω το πρωτο κλαμα....μιας κ ημασταν ψοφιοι!

μετα απο πολυ κοπο φτανουμε στο δωματιο που ειχα κλεισει κ ειχα δει φωτο απο το ιντερνετ κ ολα εδειχναν τελεια !! Μπαινω μεσα στο δωματιο......μυριζε μουχλα τα κρεββατια ειχαν υγρασια γυρω γυρω αραχνες μυγες κ κουνουπια ! Το μπανιο μποχουσε !!! Χριστε μου λεω....σε σκηνη να εμενα καθαροτερα θα ηταν ! Μιλαω με την υπευθυνη στο τηλ.γιατι εκει ηταν μια πολωνεζα μονο . και μας αλλαζει δωματιο το οποιο ειχε ολα τα παραπανω εις διπλουν !!

Κακην κακως ειχα στειλει προκαταβολη επρεπε να μεινω ! Ξαναριχνω ενα γερο κλαμα το οποιο κρατησε ως το βραδακι ! Υπεροχη η πρωτη μερα διακοπων ε? Ολο το βραδυ δεν κοιμηθηκα γιατι νομιζα οτι περπατανε αραχνες κ κουνουπια στο κρεββατι μου κ ετσι την αλλη μερα βγαινουμε στη γυρα να για να μεινουμε καπου αλλου ! Ειχα αποφασισει οτι αν δεν εβρισκα αμεσα θα εγκατελειπα τις διακοπες την ιδια κιολας ημερα.... Ευτυχως ολα καλα βρηκαμε δωματιο τελειο καθαρο πισινουλα κ τα σχετικα !!!

Επιτελους ξεκινανε οι διακοπες...κ ετσι αφηνω αυτην εμπειρια πισω μου..............

Η γκαντεμια δεν σταματαει εδω αφου η σκοπελος ειναι τιγκα στη σφιγκα!!! Με τσιμπησε μια λοιπον η οποια με πεθανε αλλη μια τσιμπησε τον αντρα μου την επομενη μερα κ ημασταν τυχεροι γιατι δεν μας ξανατσιμπησε αλλη !!!

Επαθα κατι απο τον ηλιο κ γεμισα σπυρια σε ολο μου το σωμα κ ξυνομουν σαν ψωριαρικο!!!!Αλλα πηρα τζελ απο το φαρμακειο κ με ηρεμουσε στη φαγουρα !

Κολλησα μυκητες μαλλον απο τη θαλασσα κ πηρα χαπια κ κολπικα υποθετα παλι απο το φαρμακειο.........και επαθα κακωση μεικτου τυπου (στοχερι στους μυς κ τους τενωντες)

ετρεχα στα κεντρο υγειας αλλα ολα καλα, πηρα κ γιαυτο κατι χαπια γιατι πεθαινα στον πονο που αλλου??? Μα στο φαρμακειο φυσικα !!!!!!

Ο αντρας μου με δουλευε....μου λεγε συνεχεια να σε παω στο μαγαζι που ψωνιζεις????

Μετα απο οοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοολα αυτα μπορω να πω πως μαι περασα υπεροχα !!!!!!!!!!!!!!

Αληθεια περασα τελεια απλα ειχαμε κ τις αναποδιες μας !!!!

Το θεμα του παιδιου για 15 μερες ξεχαστηκε.....εκανα αγκαλιτσες καθε μερα χωρις να σκεφτομαι ουτε παιδια ουτε τιποτα ! Απλα απολαυσα τον αντρα μου !!!!!! Το ειχα τοοοσο αναγκη.........

Σε αλλες περιπτωσεις καθομουνα ξαπλα για πααααρα πολυ ωρα κ μπανιο εκανα μετα απο πολλες ωρες !!! Αυτη τη φορα.....ουτε ξαπλες ουτε τιποτα....... κ μπανακι κατευθειαν !!!!

Ουφ ! Τι καλα που ηταν !!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...