Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 22 λεπτά , a miracle please είπε:

      Καλησπέρα σας,

      ελπίζω να είστε όλες καλά! 

      Αχ πως αρχίζω το μήνυμά μου...σαν γράμμα. Αλλά ελπίζω πραγματικά να είστε καλά όλες σας.

      Ελπίζω να μπορέσετε να με βοηθήσετε, διότι σκέφτηκα αρκετά να κάνω λογαριασμό και να σας ρωτήσω εδώ στο θέμα για πληροφορίες...

      Το ιστορικό μου έχει ως εξής..

      Είμαι 43 (και μισό) και έχω αποβολές/παλίνδρομες τα τελευταία χρόνια. Έχω κάνει και εξωσωματική, αλλά...... οι γιατροί που έχω ρωτήσει γενικά, εαν έχουμε κάποιο πρόβλημα κτλ κτλ μου είπαν απλά πως είναι θέμα ηλικίας που δεν κρατιούνται οι εγκυμοσύνες και πως δύσκολα θα κάνω "δικά μου" παιδιά. Και να σκεφτώ τη δωρεά. Έχουμε δώσει ένα σκασμό λεφτά σε εξετάσεις κτλ και όλα δείχνουν καλά. Τι να πω... ίσως είναι λόγω ηλικίας τελικά. Αν και έχω ακούσει πως και άλλες γυναίκες στην ηλικία μου έχουν μείνει εγκυος και φυσιολογικά μάλιστα και απέκτησαν υγιέστατα μωράκια. Αλλά αυτό μάλλον είναι άλλο θέμα.

      Και εδώ έρχομαι να σας ρωτήσω, ποιους γιατρούς να επισκεφτώ να ρωτήσω για δωρεά; ποιοι είναι ειδικοί σε αυτό το θέμα; γιατί πλέον δεν εμπιστεύομαι εύκολα όποιον να'ναι. 

      Μήπως μπορείτε να με βοηθήσετε; Επίσης τα προμηθεύονται απο τράπεζες ή βρίσκουν γυναίκες να κάνουν ωοληψία μαζί τους;

      Προσπαθώ να βρω λίγο το δρόμο μου, γιατί βασικά μόνο αυτό μου έμεινε να κάνω.

      Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!      

      Δεν υπάρχουν ειδικοί γιατροί.. οι περισσότεροι  ασχολούνται  και με αυτό το κομμάτι.. απλά κάποιος τους κάναμε εμείς ονόματα εδώ μέσα λόγω επιτυχιών.. σωστο και λαθος ταυτόχρονα..ιασω, Ρέα, ιακ ,μητερα και άλλα λογικά είναι τα κέντρα-νοσοκομεία που ασχολούνται..οπότε οι γιατροι συνεργάζονται  με αυτά.. αν μιλάς για Αθήνα.. υπάρχουν αντίστοιχα  και Θεσσαλονίκη..υπάρχουν και από τράπεζα και "φρεσκα", συνήθως την δότρια την μοιράζεσαι με άλλη κοπέλα.. το κόστος κυμαίνεται από 5000-7000, ίσως και λιγότερα από 5000 ανάλογα τι θα ζητήσεις και τι deal θα κάνεις.. γνώμη μου να διαλέξεις γιατρό  που θα ξεσκονησει και τον σύζυγο  αν δεν το εχετε κανει γτ πάντα  ειμαστε 2..μην παμε στο προφανες οτι φταει η γυναίκα..θα δωσεις λεφτά  για πιο σιγουρα..οποτε να εισαι πιο σιγουρη..αυτά για αρχή.. δεν ξέρω τι άλλο θα σε βοηθούσε.. 

      • Μου αρέσει 1

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΤΟΝ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ !!!


Recommended Posts

ΔΟΜΝΙΝΑ ΠΟΛΥ ΑΓΩΝΙΑ ΕΧΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΕΛΙΞΗ ΣΟΥ. ΣΑΝ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΥΧΕΡΟ ΜΑΣ ΕΝΑ ΠΡΑΜΑ ΛΕΩ:rolleyes:

ΕΓΩ ΕΚΛΕΙΣΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΑ! ΩΡΑΙΑ Ε?

ΓΙΑ ΤΟ ΓΑΤΟ ΘΑ ΚΑΝΟΝΙΣΩ ΑΥΤΗ ΤΗ ΒΔΟΜΑΔΑ.

ΕΛΑΦΑΚΙ ΧΑΛΑΡΩΣΕ ΚΑΙ ΚΑΝΕ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΙΠΑΝ ΑΝ ΣΟΥ ΕΙΠΑΝ. ΑΝ ΘΕΣ ΚΑΤΙ ΜΙΛΑ ΜΕ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΠΡΟΤΕΙΝΕ ΤΟΥ ΕΣΥ. ΑΝ ΣΟΥ ΠΕΙ ΟΧΙ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΣΕΙ....

ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΓΥΡΙΣΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΕΣ ΝΑ ΜΠΟΥΜΕ ΣΤΟ ΣΤΙΒΟ ΚΑΙ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΜΕΤΑ ΤΟ ΤΙ ΜΗΝΥΜΑ ΘΑ ΠΕΦΤΕΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ. ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΘΑ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΜΙΑ ΕΞΕΛΙΞΗ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙ. ΩΡΑΙΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ!


Και περπατάω και πέφτω και ξανασηκώνομαι και συνεχίζω. Αλλά κουράζομαι γιατί πέρασε καιρός που περιμένω ...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 580
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ΔΟΜΝΙΝΑ ΠΟΛΥ ΑΓΩΝΙΑ ΕΧΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΕΛΙΞΗ ΣΟΥ. ΣΑΝ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΥΧΕΡΟ ΜΑΣ ΕΝΑ ΠΡΑΜΑ ΛΕΩ:rolleyes:

ΕΓΩ ΕΚΛΕΙΣΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΑ! ΩΡΑΙΑ Ε?

ΓΙΑ ΤΟ ΓΑΤΟ ΘΑ ΚΑΝΟΝΙΣΩ ΑΥΤΗ ΤΗ ΒΔΟΜΑΔΑ.

ΕΛΑΦΑΚΙ ΧΑΛΑΡΩΣΕ ΚΑΙ ΚΑΝΕ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΙΠΑΝ ΑΝ ΣΟΥ ΕΙΠΑΝ. ΑΝ ΘΕΣ ΚΑΤΙ ΜΙΛΑ ΜΕ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΠΡΟΤΕΙΝΕ ΤΟΥ ΕΣΥ. ΑΝ ΣΟΥ ΠΕΙ ΟΧΙ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΣΕΙ....

ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΓΥΡΙΣΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΕΣ ΝΑ ΜΠΟΥΜΕ ΣΤΟ ΣΤΙΒΟ ΚΑΙ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΜΕΤΑ ΤΟ ΤΙ ΜΗΝΥΜΑ ΘΑ ΠΕΦΤΕΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ. ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΘΑ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΜΙΑ ΕΞΕΛΙΞΗ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙ. ΩΡΑΙΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ!

Ωραία τα κανόνισες Νικάτ, να τελειωνεις κι εσύ με τις εξετάσεις σας. Το κακό ειναι οι γιατροί δε λένε, εσύ πρέπει να ψάχνεσαι για το κάτι παραπάνω. Θα ενημερώνομαι από εσας! Περναει ο καιρός πάντως...

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου γλυκά,

6 μερούλες και σήμερα μου μείνανε για να ξεκινήσω τις ενεσούλες για τη δεύτερη προσπάθεια.. Πάμε γερά κορίτσια!

Εύχομαι να είναι και η τελευταία!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και από δω!!!! Καλέ ολόκληρη ομάδα μαζευτήκατε! Αντε να σας ευχηθώ πολύ καλή επιτυχίαααααααααααααααα με τη Δομνίνα να κάνει τη θεαματική αρχή!!!! :D


Είμαστε ήδη 2 χρονών!

Σε ευχαριστώ Θεούλη μου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσάκια μου γλυκά,

Μιας και είμαι η πρώτη που ρίχνεται στο στίβο μάχης του Σεπτέμβρη θέλω να μας ευχηθώ καλή δύναμη, καλό κουράγιο και ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!!

Μακάρι να είμαι το τυχερό σας για όλες και μακάρι να ακολουθήσετε όλες με θετικές χοριακές και τελειόμηνες εγκυμοσύνες..

Γατούλα καλά έκανες.. έτσι μπήκες σε μια σειρά και τον Σεπτέμβρη θα είσαι και εσύ καθ' όλα έτοιμη να με διαδεχθείς στην προσπάθεια..

Ελαφάκι μη μου αγχώνεσαι.. δεν είναι κακό να ψάχνεται κανείς.. άλλωστε αυτό το φόρουμ γι' αυτό ακριβώς το λόγο δημιουργήθηκε και δεν είναι λίγες οι κοπέλες που πραγματικά βοηθήθηκαν από τις εμπειρίες άλλων κοριτσιών που είχαν την καλοσύνη να μοιραστούν την ιστορία τους μ' εμάς.. Να λέμε πάλι καλά που ζούμε στην εποχή της τεχνολογίας και της πληροφόρησης και έχουμε τη δυνατότητα να ελέγχουμε κατά κάποιο τρόπο το μέλλον..

Καλή μας επιτυχία λοιπόν!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

ΑΡΧΙΣΕ Ο ΑΓΩΝΑΣ. ΕΔΩΣΑ ΑΙΜΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΓΙΑ ΚΑΡΥΟΤΥΠΟ ΚΑΙ ΘΡΟΜΒΟΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΔΕ ΘΥΜΑΜΑΙ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ. ΠΗΓΕ ΚΑΙ Ο ΓΑΤΟΣ ΚΑΙ ΘΑ ΞΑΝΑΠΑΕΙ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΒΟΔΙΑ ΤΟΥ ΠΗΡΑΝ ΛΙΓΟ ΑΙΜΑ ΚΑΙ ΔΕ ΦΤΑΝΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΥΣΤΙΚΗ ΙΝΩΣΗ. ΤΙ ΝΑ ΠΩ?

ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΘΑ ΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 8-10 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΕΝΕΣΕΙΣ ΘΑ ΑΡΧΙΣΩ ΣΤΙΣ 5! ΑΙΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ:roll:

ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΑΙ ΣΤΗ ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΠΟΣΟ ΕΧΟΥΝ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΙΔΕΑ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΑΡΜΑΚΟ.


Και περπατάω και πέφτω και ξανασηκώνομαι και συνεχίζω. Αλλά κουράζομαι γιατί πέρασε καιρός που περιμένω ...

Link to comment
Share on other sites

Γατούλα μου γλυκιά καλή μας αρχή λοιπόν!!!

Δεν έχεις ούτε εσύ απόθεμα από την πρώτη φορά; Δεν πειράζει.. θα ριχτούμε στη μάχη με φρέσκα πυρομαχικά και θα έχουμε τέλειο αποτέλεσμα..

Ποιο φάρμακο θα κάνεις εσύ;


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΕΚΑΝΑ ΝΤΑΡΟΝΤΑ ΚΑΙ ΓΚΟΝΑΛ, ΤΩΡΑ ΑΡΒΕΚΑΠ ΚΑΙ ΠΕΡΓΚΟΒΕΡΙΣ. ΑΣΧΕΤΑ! ΠΑΝΑΚΡΙΒΑ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ. ΤΑ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΒΓΗΚΑΝ 1700 ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 2700. ΑΙΜΟΡΑΓΙΑ ΛΕΜΕ!

ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΝΑ ΕΧΕΙ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΠΩ ΧΑΛΑΛΙ. ΕΣΥ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ?


Και περπατάω και πέφτω και ξανασηκώνομαι και συνεχίζω. Αλλά κουράζομαι γιατί πέρασε καιρός που περιμένω ...

Link to comment
Share on other sites

ΑΡΧΙΣΕ Ο ΑΓΩΝΑΣ. ΕΔΩΣΑ ΑΙΜΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΓΙΑ ΚΑΡΥΟΤΥΠΟ ΚΑΙ ΘΡΟΜΒΟΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΔΕ ΘΥΜΑΜΑΙ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ. ΠΗΓΕ ΚΑΙ Ο ΓΑΤΟΣ ΚΑΙ ΘΑ ΞΑΝΑΠΑΕΙ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΒΟΔΙΑ ΤΟΥ ΠΗΡΑΝ ΛΙΓΟ ΑΙΜΑ ΚΑΙ ΔΕ ΦΤΑΝΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΥΣΤΙΚΗ ΙΝΩΣΗ. ΤΙ ΝΑ ΠΩ?

ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΘΑ ΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 8-10 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΕΝΕΣΕΙΣ ΘΑ ΑΡΧΙΣΩ ΣΤΙΣ 5! ΑΙΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ:roll:

ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΑΙ ΣΤΗ ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΠΟΣΟ ΕΧΟΥΝ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΙΔΕΑ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΑΡΜΑΚΟ.

Όταν τα πάρεις τα αποτελέσματα στα χέρια σου πες μου τι ακριβώς εξετάσεις έκανες για θρομβοφιλία. Λογικά θα έκανες ομοκυστείνη, ε; Θα περιμένω. Α, και το φάρμακο ειναι εκείνο που δεν είναι γνωστό στην Ελλάδα και είπαμε θα είναι το καλό, ε; Τα γούστα πληρώνονται Νικάτ μου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγώ θα ξανακάνω αυτά που έκανα Arvecap και Menopur απλά σε διαφορετική αναλογία για να κάνουμε περισσότερα ωάρια.. μου πήγε μια χαρά το σχήμα την πρώτη φορά και έτσι δεν βρίσκει λόγο να το αλλάξει ο γιατρός μου.. Και καλύτερα να σου πω διότι μου είχαν περισσέψει αρκετά φάρμακα από την πρώτη προσπάθεια κι έτσι με την ευγενική χορηγία της Πεγκ θα μπορέσω να κάνω και αυτή την προσπάθεια χωρίς να τρέχω στο ΙΚΑ.


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

ΕΛΑΦΑΚΙ ΜΟΥ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΘΑ ΒΓΟΥΝ ΣΕ 3 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ. ΓΙΑ ΘΡΟΜΒΟΦΙΛΙΑ ΕΚΑΝΑ ΚΑΜΙΑ 10ΑΡΙΑ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΧΑΖΑ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ. ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΣΤΑ ΑΓΓΛΙΚΑ ΜΕ ΑΡΧΙΚΑ ΟΡΜΟΝΩΝ ΚΑΙ ΟΥΣΙΩΝ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ.

ΔΟΜΝΙΝΑ ΕΓΩ ΑΛΛΑΖΩ ΦΑΡΜΑΚΟ ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΑΞΑ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΕΚΑΝΑ 6 ΩΑΡΙΑ ΑΛΛΑ Ο ΘΕΙΟΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΑ ΚΑΙ ΘΕΛΕΙ ΤΩΡΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΑΝΕΣΗ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΒΛΑΣΤΟΚΥΣΤΕΣ. ΟΤΑΝ ΘΑ ΠΑΩ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΤΟΥ ΠΩ ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΚΡΑΤΗΣΟΥΜΕ ΚΑΛΟΥ ΚΑΚΟΥ ΜΕΡΙΚΑ ΓΙΑ ΚΑΤΑΨΥΞΗ ΚΑΙ ΤΑ ΑΛΛΑ ΝΑ ΤΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΑΦΟΥ ΘΕΛΕΙ.

ΑΝ ΕΧΩ ΠΑΓΩΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ, ΦΑΡΜΑΚΑ ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΞΑΝΑ:roll: ΑΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΦΥΓΩ....


Και περπατάω και πέφτω και ξανασηκώνομαι και συνεχίζω. Αλλά κουράζομαι γιατί πέρασε καιρός που περιμένω ...

Link to comment
Share on other sites

ΕΛΑΦΑΚΙ ΜΟΥ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΘΑ ΒΓΟΥΝ ΣΕ 3 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ. ΓΙΑ ΘΡΟΜΒΟΦΙΛΙΑ ΕΚΑΝΑ ΚΑΜΙΑ 10ΑΡΙΑ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΧΑΖΑ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ. ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΣΤΑ ΑΓΓΛΙΚΑ ΜΕ ΑΡΧΙΚΑ ΟΡΜΟΝΩΝ ΚΑΙ ΟΥΣΙΩΝ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ.

ΔΟΜΝΙΝΑ ΕΓΩ ΑΛΛΑΖΩ ΦΑΡΜΑΚΟ ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΑΞΑ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΕΚΑΝΑ 6 ΩΑΡΙΑ ΑΛΛΑ Ο ΘΕΙΟΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΑ ΚΑΙ ΘΕΛΕΙ ΤΩΡΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΑΝΕΣΗ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΒΛΑΣΤΟΚΥΣΤΕΣ. ΟΤΑΝ ΘΑ ΠΑΩ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΤΟΥ ΠΩ ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΚΡΑΤΗΣΟΥΜΕ ΚΑΛΟΥ ΚΑΚΟΥ ΜΕΡΙΚΑ ΓΙΑ ΚΑΤΑΨΥΞΗ ΚΑΙ ΤΑ ΑΛΛΑ ΝΑ ΤΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΑΦΟΥ ΘΕΛΕΙ.

ΑΝ ΕΧΩ ΠΑΓΩΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ, ΦΑΡΜΑΚΑ ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΞΑΝΑ:roll: ΑΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΦΥΓΩ....

Καλή ιδέα, ναι να καταψύξεις αν βολεύει, κι εγώ θα ήθελα να το κσνω αν γίνεται.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια! Μετά από ένα ξέφρενο ΠΣΚ με την πεθερούλα :confused::confused: επέστρεψα με νέες δυνάμεις και γεμάτη αγωνία πότε θα έρθει η συφοριασμένη περίοδος, που τώρα την έπιασε να καθυστερήσει ίσα ίσα για να παρατείνει την αναμονή μέχρι την έναρξη των ενέσεων!

Δομνίνα μου αντε 4 μερούλες μείναν, ναι? ήρθες προς Πήλιο μεριά? που πήγες?

Από τα υπόλοιπα κορίτσια η δεύτερη ποια θα είναι... λέω στη λίστα να βάζουμε και ημερομηνία αναμενόμενης εμβρυομεταφοράς να ξέρουμε ποια θα είναι η επόμενη με τα ευχάριστα νέα! Τί λέτε?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...