Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, *Vasoula είπε:

      Απόλυτα φυσιολογικά είναι...φαντάζομαι δεν είναι κάτι πολύ έντονο...αλλά προσεχεις και το παραμικρό τώρα...αλλά  η προγεστερονη θα σου κάνει διάφορα... 😁

      Δεν είναι έντονο όχι.. ελαφρύς πονος περιοδου θα το έλεγα..  έστειλα στην γιατρό καλού κακού.. μου είπε είναι από την προγεστερονη! Όλα οκ

      • Μου αρέσει 2

Τυχερη ομαδα εξωσωματικης Σεπτεμβριου ! ! !


Recommended Posts

Γεια σας και από μένα. Τελικά το εμβρυάκι έφτασε 5η ημέρα και τώρα έχουμε 4 έμβρυα στην άκρη. Είμαι πολύ χαρούμενη! Χάρηκα με τα νέα σου Αννούλα. Πουλάκι αύριο είναι η μεγάλη μέρα. Με το καλό κορίτσι μου!

Μπράβο κοριτσάκι μου!!!! Αντε και πολύτεκνη συντομα!!!!! Θα μαζέψετε κι αλλο η θα προχωρησεις σε ετ;;;;


RsLcp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ευχαριστώ πολύ κοριτσάκια μου καλά. Λέω να προσπαθήσω να μαζέψω κανα δυό ακόμα και μετα να προχωρήσω για μεταφόρα. Το κάνω για να έχω καβάτζα σε περίπτωση αρνητικού αλλά για να έχω και για αδερφάκι αμα πιάσει αυτήν την φορά. Μου είπε ο γιατρός ότι δύο θα βάλουμε έτσι κι αλλιώς. Καληνύχτα!

Link to comment
Share on other sites

πολυ χαιρομαι κοριτσια μου για την πορεια της προσπαθειας σας:

ανελακι συγχαρητηρια!!!!!!!

αννουλα και απο εδω συγχαρητηρια!!!!!

Μπράβο κοριτσάκι μου!!!! Αντε και πολύτεκνη συντομα!!!!! Θα μαζέψετε κι αλλο η θα προχωρησεις σε ετ;;;;

μαγισσακι μου εισαι καλυτερα????

πουλακι μου αυριο το καλωσορισμα των μωρων σου!!!!!

να πας ηρεμη και με πολυ χαρα!!!!!!

θα περιμενω να μας γραψεις απο το κρεββατι σου με τα εμβρυακια στην κοιλιτσα σου!! πολλα πολλα φιλακια!!!!! με ολη την δυναμη της ανασας μου για μπολικη μπεμπεδοσκονη φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites

και......

ΤΩΡΑ ΤΑ ΝΕΑ ΜΟΥ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ..... ολα τελεια!!!!!!! ολα σουπερ ειπε ο γιατρος!!!!! πολυ αναλυτικος στις μετρησεις.... μας τα εξηγουσε ολααναλυτικα και μας εδωσε και cd!!! (αρχεια με εικονες για να το βαλουμε στον υπολογιστη!!!!) και διομισυ σελιδες γραμενες τις μετρησεις!!!!

μουειπε οτι μεγαλωνουν ταχυτατα τα εμβρυα μεγαλωνει η μητρα μου αποτομακαι γι αυτο εχω αποκολληση η οποια δεν μικρυνε μαλιστα ειναι περιφερειακα λιγο πιανει το ενα και λιγο πιανει το αλλο.... εγινε 20% και θελει ξεπα μεχρι τουλαχιστον και την 16 εβδομαδα!!!!!! δηλ. ενα μηνα ακομα!!!!

μου ειπε οτι επειδη με ζουλαγε πολυ ωρα μπορει να δω αιμα η πιγματα.... αλλα ειναι φυσιολογικο!!!!!

με ειχεβσυνολο στις οθονες και στις μετρησεις 3/4 της ωρας!!!! ειπε οτι το ενα ειναι σιγουρα αγορακι και μας το εδειξε και μας το εξηγησε!!! αλλα για το ενα δεν ειναι σιγουρος!!!!! το δευτερο υερκινητικο..... πιο ντελικατο και πιο ομορφουλι γι αυτο ειπε οτι μπορει να ειναι κοριτσι αλλα δεν ειναι σιγουρος!!!!!!!!

το papp-a ειπε οτι θα βγει την παρασκευη!!!!!

επισης μου ειπε για το σαλοσπιρ και την ενεση ιννοχεπ να παμε σε εναν αιμοτολογο για εξετασεις γιατι ισως χρειαζεται να μου τα κοψει επειδη αν δεν εχω θρομβοφιλια ειναι δικοπο μαχαιρι να τα συνεχισω.....δλδ δεν βοηθουν την αποκολληση!!!!!

αυτα τα νεα μου τελεια ε???? αλλα εξουθενωμενη γιατι ωσπου να κανω πλυσιμο λουσιμο αφρο στεγνωμα και να φαω τα επαιξα!!!!! τωρα ξαπλα χαχα τι ειχα γιαννη... τι ειχα παντα!!!!!

ΔΟΞΑ ΣΤΟ ΘΕΟ!!!! ΜΟΝΟ ΔΟΞΑ!!!!!!


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ κοριτσάκια μου καλά. Λέω να προσπαθήσω να μαζέψω κανα δυό ακόμα και μετα να προχωρήσω για μεταφόρα. Το κάνω για να έχω καβάτζα σε περίπτωση αρνητικού αλλά για να έχω και για αδερφάκι αμα πιάσει αυτήν την φορά. Μου είπε ο γιατρός ότι δύο θα βάλουμε έτσι κι αλλιώς. Καληνύχτα!

Εγω πιστευω οτι θα ισχυσει το 2ο!!!!!

Θα ειναι η τυχερη σας φορα και θα εχετ και για αδελφακι κοριτσακι μου!!!!;):D

Εμεια σκεφτομαστε δυο ακομα εξωσωματικες ,γιατι εχουμε θεμα στην ποσοτητα,και θελουμε να μαζεψουμε.

Καλη μας δυναμη κοριτσακι μου!Καληνυχτα!


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πολυ χαιρομαι κοριτσια μου για την πορεια της προσπαθειας σας:

ανελακι συγχαρητηρια!!!!!!!

αννουλα και απο εδω συγχαρητηρια!!!!!

μαγισσακι μου εισαι καλυτερα????

πουλακι μου αυριο το καλωσορισμα των μωρων σου!!!!!

να πας ηρεμη και με πολυ χαρα!!!!!!

θα περιμενω να μας γραψεις απο το κρεββατι σου με τα εμβρυακια στην κοιλιτσα σου!! πολλα πολλα φιλακια!!!!! με ολη την δυναμη της ανασας μου για μπολικη μπεμπεδοσκονη φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ

Ευχαριστουμε πολυ Μαρτακη,εχουμε δροοοομο ακομα,αυτος ο αγωνας μας δικαιωσε!

Στα ειπα και στο διπλανο καφε,τελεια τα νεα σας!!!!!υπομονη καινξεκουραση!!!!!!


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites

πολυ χαιρομαι κοριτσια μου για την πορεια της προσπαθειας σας:

ανελακι συγχαρητηρια!!!!!!!

αννουλα και απο εδω συγχαρητηρια!!!!!

μαγισσακι μου εισαι καλυτερα????

πουλακι μου αυριο το καλωσορισμα των μωρων σου!!!!!

να πας ηρεμη και με πολυ χαρα!!!!!!

θα περιμενω να μας γραψεις απο το κρεββατι σου με τα εμβρυακια στην κοιλιτσα σου!! πολλα πολλα φιλακια!!!!! με ολη την δυναμη της ανασας μου για μπολικη μπεμπεδοσκονη φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ

Καλα ειμαι!!! Περιμενω να περασει ο καιρος για να μπω στη μάχη ξανα.......


RsLcp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα! Μαρτάκη μου τι όμορφα νέα. Τα έβλεπες 3/4 της ώρας! Πολύ όμορφα, με προσοχή και όλα θα πάνε τέλεια. Ωραία θα είναι να είναι ένα κι ένα.

Αννούλα μακάρι να ισχύσει το δεύτερο!!! Καλή μας συνέχεια! Από ότι κατάλαβα συνεχίζεις χωρίς φάρμακα για 2 φορές ακόμη. Είναι λίγο ψυχοφθόρα και θέλει αντοχές η διαδικασία αυτή αλλά και εύκολη συνάμα καθώς δεν παίρνεις ορμόνες, δεν τρυπιέσαι κ.λ.π

Φιλάκια σε όλες

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα! Μαρτάκη μου τι όμορφα νέα. Τα έβλεπες 3/4 της ώρας! Πολύ όμορφα, με προσοχή και όλα θα πάνε τέλεια. Ωραία θα είναι να είναι ένα κι ένα.

Αννούλα μακάρι να ισχύσει το δεύτερο!!! Καλή μας συνέχεια! Από ότι κατάλαβα συνεχίζεις χωρίς φάρμακα για 2 φορές ακόμη. Είναι λίγο ψυχοφθόρα και θέλει αντοχές η διαδικασία αυτή αλλά και εύκολη συνάμα καθώς δεν παίρνεις ορμόνες, δεν τρυπιέσαι κ.λ.π

Φιλάκια σε όλες

Καλημερα Ανελακι μου!!!!Στο ευχομαι ολοψυχα!!!!!!

Δεν ξερω ακομα πως θα συνεχισουμε,να σου πω την αληθεια μου,ηταν η πρωτη φορα χωρις καθολου φαρμακα και αγχωθηκα υπερβολικα με το αν θα προλαβουμε το αυγουλακι.

Θα προτιμουσα να καναμε δυο ακομα προσπαθειες εξωσωματικης που ειναι πιο ελεγχομενα τα πραγματα,φυσικα με βοηθεια οικονομικη απο γονεις για το ποσο και βλεποντας και για τα φαρμακα.Βλεπεις το θεμα μας ειναι η ποσοτητα,αλλα προτιμω να μαζευω για παραδειγμα δυο-δυο και ελεγχομενα.

Καλη μας δυναμη κοριτσακι μου!


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites

Καλα ειμαι!!! Περιμενω να περασει ο καιρος για να μπω στη μάχη ξανα.......

Μαγισσακι μου καλημερα!

Απο την πρωτη στιγμη που διαβασα την ιστορια σου δε μπορεις να φανταστεις ποσο δυναμη μου εχεις δωσει!Και ποση δυναμη μου εχουν δωσει οι κουβεντες στα δικα μας δυσκολα!

Τετοια μαχη που δινετε δεν υπαρχει περιπτωση να μην φτασετε στον στοχο σας!

Ευχομαι και πιστευω το παγωτακι που σας περιμενει να ειναι το τυχερο σας και συντομα να τα λεμε ως εγκυουλες και ισως αργοτερα ως μανουλες!

Ολες μου τις ευχες απο καρδιας!


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα κορίτσια μου γλυκά!!!

Όλα τέλεια κοριτσάκια μου :):)!!!! Βάλαμε 3 εβρυάκια και τώρα θα περιμένω 2 βδομάδες για την χοριακή μου που είναι στις 09/12!!!

Είμαι πολύ χαρούμενη και αισιόδοξη ότι όλα θα πάνε καλά και για μένα!!!

Φιλάκια προς το παρών κορίτσια μου!!!


rHkwp3.png

dwWcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γλυκες καλημερες σε ολα τα κοριτσια!

Πουλακι μου ,λογικα τετοια ωρα θα εισαι παρειτσα με τα μικρακια σου!

Με το καλο να φωλισαουν γλυκια μου και σε 14 ημερες να ξημερωσει η πιο ευτυχισμενη μερα σας!

Φιλακια πολλα!


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια μου γλυκά!!!

Όλα τέλεια κοριτσάκια μου :):)!!!! Βάλαμε 3 εβρυάκια και τώρα θα περιμένω 2 βδομάδες για την χοριακή μου που είναι στις 09/12!!!

Είμαι πολύ χαρούμενη και αισιόδοξη ότι όλα θα πάνε καλά και για μένα!!!

Φιλάκια προς το παρών κορίτσια μου!!!

Καλημερα Πουλακι μου!!!!Μα τετοια επικοινωνια?

Γραφαμε παραλληλα!!

Με το καλομγλυκο μου κοριτσι!!!!!τα πουλακια σου να φωλιασουν γερα στην φωλιτσα τους και να σε κανουν μια ευτυχισμενη μανουλα!!!!!!Καλη αναμονη κοριτσι μου,εδω θα ειμαστε να τα λεμε!!!!Φιλακια πολλα!!!!!


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα Πουλακι μου!!!!Μα τετοια επικοινωνια?

Γραφαμε παραλληλα!!

Με το καλομγλυκο μου κοριτσι!!!!!τα πουλακια σου να φωλιασουν γερα στην φωλιτσα τους και να σε κανουν μια ευτυχισμενη μανουλα!!!!!!Καλη αναμονη κοριτσι μου,εδω θα ειμαστε να τα λεμε!!!!Φιλακια πολλα!!!!!

Αννούλα μου είδες τα μεγάλα πνεύματα συναντιούνται χα!χα!χα! :tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue: Σε ευχαριστώ πολύ και εσύ ότι καλύτερο στις προσπάθειες σου!!!

Αnel μου μπράβο κορίτσι μου πολύ ωραία τα νέα σου σύντομα να φωλιάσουν στην κοιλίτσα σου :tongue::tongue::tongue::tongue:

Φιλάκια πολλά σε όλες!!


rHkwp3.png

dwWcp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...