Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 9 λεπτά , ZetaK είπε:

      Μου είπε πως δεν μπαίνουμε έτσι στα χειρουργια γιατί είναι μια επεμβατική εξέταση !  Επίσης είχα κάνει από αφαίρεση πολύποδα πριν ξεκινήσω ! Δεν θα μπορούσε να είχε δει και κάτι τότε; 

      Υστεροσκοπηση δεν χρειάζετε να μπεις χειρουργείο . Υπάρχει Κ μη επεμβατική υστεροσκοπηση. Απλώς βάζουν κάμερα Κ βλέπουν. Επίσης για ενδομιτριτηδα μπορείς να κάνεις Κ άλλες εξετάσεις πιο απλές από την υστεροσκοπηση. Γενικά πλέον μετά από αποτυχίες υπάρχουν πολλές μη επεμβατικές εξετάσεις 

Τυχερη ομαδα εξωσωματικης Σεπτεμβριου ! ! !


Recommended Posts

καλημερα μαρτακη μου!!απο πιεση βραστα.....πολυ χαμηλη και απο σιδηρο???πολυ χαλια...παιρνω συμπληρωματα αλλα δεν κανουν και πολλα.ο σιδηρος με πειραζει στο στομαχι και δεν μπορω να τον πιω νηστικη δυστυχως.. κυστικη ινωση εκανα στο πρωτο παιδι οποτε δεν ξανακανω..εκανα και για aids κτλ ολα ολα με συμμετοχη πηγαν 108 ευρουλακια!σμπαρο!!! σε ευχαριστω για τις συμβουλες μαρτακη μου!!να προσεχεις σε παρακαλω...ξεκουραση και μονο ξεκουραση για να περασει!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα κορίτσια μου!!!

Όπως έγραψα και σε διπλανό καφέ :):) τελικά Τετάρτη πρωί θα πάω για την εβρυομεταφορά!!! Επειδή είναι η πρώτη μου φορά έχω πολύ αγωνία!!!! Για να δούμε τι θα δούμε!!!


rHkwp3.png

dwWcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια μου!!!

Όπως έγραψα και σε διπλανό καφέ :):) τελικά Τετάρτη πρωί θα πάω για την εβρυομεταφορά!!! Επειδή είναι η πρώτη μου φορά έχω πολύ αγωνία!!!! Για να δούμε τι θα δούμε!!!

Καλη καλη καλη επιτυχία!!!! Να ερθουν για να μείνουν τα εμβρυακια σου!!!! Μην εχεις καθολου αγχος! Σαν διαδικασια ειναι απλη και εύκολη!!!! Θα περιμενουμε τα ομορφα νεα σου!!!


RsLcp3.png
Link to comment
Share on other sites

Πουλακι μου τι Τέλεια νέα!!!! Με το καλό γλυκιά μου! Λογικό να έχεις άγχος αγάπη μου αλλά αν μπορείς απεβαλε το γιατί δεν είναι καλός σύμβουλος! Ποσών ημερών είναι τα μωράκια??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πουλακι μου γλυκο!!!!!!!!

η μεγαλη μερα!!!! αυριο λοιπον.. ντυσου βαψου και πηγαινε με αποφασιστικοτητα να παρεις τα παιδακια σου στην κοιλιτσα σου και να πατε σπιτι να τα χουχουλιασεις... να τους μιλας... να ελπιζεις πως μπορουν.... και θελουν να ερθουν στην ζωη σου να σε κανουν ευτυχισμενη!!!!!!

μια περιοδος οπως η κοτα κλωσαει τα αυγα της θα το πω μεχρι την χοριακη!!!!!!!!

με πολλα πολλα φιλια για ενα τελειο αποτελεσμα!!!!!!!


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου καλημερα!

Εγραφα,εγραφα κολλησε με πεταξε τα εχασα ολα.

Σας γραφω τμηματικα μην ξανακολλησει!

Δεν σας εγραφα ,ημουν μεσα στην αγωνια.

Ειπαμε να αφησουμε αυτο το μηνα να ηρεμησει ο οργανισμος μου(αν θυμαστε λογω πολλων ορμονων και κυριως λογω κλομιφαινης).

Προσπαθησαμε με το αυγουλακι του μηνα μας και ναιιιιι το προλαβαμε και ναιιιιι γονιμοποιηθηκε και τωρα κανει παρειτσα στα χαμογελαστα παγωτοαδελφακια του!

Μαρτακη με το καλο η αυχενικη ,ολα θα πανε υπεροχα!

Γλυφιτζουρακι μουυυυυ,υπομονη με τα συμπτωματα,χαδακια στα μικρακια σου και φιλακιασε εσενα και στον γιοκα σου!χαιδευει την κοιλιτσα της μαμας?

Πουλακι μουυυυυ γλυκο,αυριο ειναι η μερα σου!!!!!!ποσο θα χαρεις καινθα συγκινηθειςνπου θα φυγεις ενα ατομο το πρωι καινθα γυρισεις με πλασματακια !!!!!!!με τονκαλο γλυκια μου να φωλιασουν ζεστα-ζεστα!!!!!!!


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites

Νικακι μου ευχομαινως τα επομενα Χριστουγεννα να τα λεμε ως εγκυουλες και μανουλες!!!!!!

Ειρηνακι μου,πως εισαι?

Λιακι μου χαθηκες,φιλακια στο μικρο σου καινχαδακια στο σπορακι σου!

Μαγισσουλα μου ευχομαι να βαλετε σε εφαρμογη τα νεα σας πλανα και συντομα να βγειτε νικητες!και θα βγειτε!

Νησακι μου σε σκεφτομαι ,σε φιλω!

Ανελακι μου με το καλο να γονιμοποιηθει το αυγουλακι σας και με τονκαλο να μαζεψετε οσα χρειαζεστε!


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αννούλα μου αγαπημένη!!!!

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου γλυκό!!! αύριο τα σπουδαία!!! :):)

Γλυκο μου Πουλακι στο ευχομαι απο την καρδια μου τα ζουζουνακια σου να φωλιασουν ζεστα-ζεστα στην φωλιτσα τους και σε λιγους μηνες να σε κανουν μια ευτυχισμενη μανουλα!

Καθε επιτυχια ειναι για εμας δυναμη στις προσπαθειες μας!

Πολλα φιλακια,ολα θα πανε υπεροχα ,θα το δεις,και θα νιωσεις τοσο ιδιαιτρα απο την πρωτη στιγμη που θα στα ακουμπησουν στην φωλιτσα σου!

Ειναι πιστευω απο τις πιο συγκινητικες στιγμες,εγω καθε φορα δακρυζω!


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites

Γλυκο μου Πουλακι στο ευχομαι απο την καρδια μου τα ζουζουνακια σου να φωλιασουν ζεστα-ζεστα στην φωλιτσα τους και σε λιγους μηνες να σε κανουν μια ευτυχισμενη μανουλα!

Καθε επιτυχια ειναι για εμας δυναμη στις προσπαθειες μας!

Πολλα φιλακια,ολα θα πανε υπεροχα ,θα το δεις,και θα νιωσεις τοσο ιδιαιτρα απο την πρωτη στιγμη που θα στα ακουμπησουν στην φωλιτσα σου!

Ειναι πιστευω απο τις πιο συγκινητικες στιγμες,εγω καθε φορα δακρυζω!

Συμφωνώ και εγώ Αννούλα μου με όσα γράφεις!!!! :P:p:p:p

Και μόνο που το σκέφτομαι νοιώθω μεγάλη χαρά και ανυπομονησία για την αυριανή μέρα!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:


rHkwp3.png

dwWcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και από μένα. Τελικά το εμβρυάκι έφτασε 5η ημέρα και τώρα έχουμε 4 έμβρυα στην άκρη. Είμαι πολύ χαρούμενη! Χάρηκα με τα νέα σου Αννούλα. Πουλάκι αύριο είναι η μεγάλη μέρα. Με το καλό κορίτσι μου!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και από μένα. Τελικά το εμβρυάκι έφτασε 5η ημέρα και τώρα έχουμε 4 έμβρυα στην άκρη. Είμαι πολύ χαρούμενη! Χάρηκα με τα νέα σου Αννούλα. Πουλάκι αύριο είναι η μεγάλη μέρα. Με το καλό κορίτσι μου!

Μπραβο κοριτσι μου,μπραβοοοο!!!!!!!!:D Συγχαρητηρια!!!!!

Χαρηκα πολυ!!!!!!

Καλη συνεχεια στις παραγωγες και τις γονιμοποιησεις μας μεχρι να ερθει η στγμη της υπεροχης εμβρυομεταφορας!


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...